Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 119

Tema: O MPO-u u Paralelama, 30.09., HTV1, 22:05

  1. #51
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    čisto sumnjam da će se itko od onih koji bi trebali uopće na ovo osvrnuti...ne ide im na njihov mlin

    nadam se da je kristina turčin gledala, pa možda izađe članak u jutarnjem...ona mi je miljenica, odmah iza Tomića

    a sabornici čitaju dnevne novine...naše mailove rijetki,kao g.Lesar


  2. #52
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    za HTV i sve sugovornike
    x. Gledajući ovu emisiju osjećala sam kao da se budimo iz ružne noćne more ! Kad bi barem bilo tako!
    upravo tako, osjećala sam kako likujem
    emisija je bila fantastična, pogledala sam ju dvaput..

  3. #53
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    U svakoj normalno uređenoj državi ministar bi nakon ovakve emisije, u kojoj vodeći stručnjaci obaraju sve teze kojima je Darkec hranio širu javnost, podnio ostavku.
    Da li će se to dogoditi i kod nas?
    Pošto sam optimista po prirodi ostat ću budan barem do 00:30 i možda ugledam Darkeca kako govori pod svjetlima reflektora i skrušeno kaže u kameru:
    "Podnosim ostavku na dužnost ministra zdravstva." 8)

    M od Gabi
    Bravo M od Gabi.
    Međutim, ipak je ovo Hrvatska.
    Baš se nešto razmišljam koju će sad anegdotu smisliti da bi popljivao emisiju.
    Ustvari, dobro ti u globalu i kažeš. Doći će i naših 5 min.

  4. #54
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj Bebel prvotno napisa
    Citiraj Gabi prvotno napisa
    U svakoj normalno uređenoj državi ministar bi nakon ovakve emisije, u kojoj vodeći stručnjaci obaraju sve teze kojima je Darkec hranio širu javnost, podnio ostavku.
    Da li će se to dogoditi i kod nas?
    Pošto sam optimista po prirodi ostat ću budan barem do 00:30 i možda ugledam Darkeca kako govori pod svjetlima reflektora i skrušeno kaže u kameru:
    "Podnosim ostavku na dužnost ministra zdravstva." 8)

    M od Gabi
    Bravo M od Gabi.
    Međutim, ipak je ovo Hrvatska.
    Baš se nešto razmišljam koju će sad anegdotu smisliti da bi popljivao emisiju.
    Ustvari, dobro ti u globalu i kažeš. Doći će i naših 5 min.
    Sigurno mu je sin gledao ovo i odlucio da mrzi HTV.

  5. #55
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    upravo tako, osjećala sam kako likujem
    emisija je bila fantastična, pogledala sam ju dvaput..
    X
    ...i ja pogledala još jednom


  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Ovo je bilo munjevito!

    I ja sam sad pogledala snimku i stvarno je prilog odlican!

    A ovo misljenje, kao i pitanje:

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    U svakoj normalno uređenoj državi ministar bi nakon ovakve emisije, u kojoj vodeći stručnjaci obaraju sve teze kojima je Darkec hranio širu javnost, podnio ostavku.
    Da li će se to dogoditi i kod nas?
    potpisujem u potpunosti.

  7. #57
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Sigurno mu je sin gledao ovo i odlucio da mrzi HTV.

    "Marko, jel te tata ikad učio da mrziš?"

  8. #58
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!

  9. #59
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!

    emisija je bila za čistu peticu,ma za desetku,hvala stručnjacima i novinarima

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Sigurno mu je sin gledao ovo i odlucio da mrzi HTV.

    "Marko, jel te tata ikad učio da mrziš?"
    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Oz..
    Postovi
    354

    Početno

    ... beži Darkec, beži Darkec...

  12. #62
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa
    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Sigurno mu je sin gledao ovo i odlucio da mrzi HTV.

    "Marko, jel te tata ikad učio da mrziš?"
    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!

  13. #63
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Izvrsno!

  14. #64
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Marko za koji dan neće moći gledati niti jednu TV!


    Možda TV BANGLADEŠ !

  15. #65
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!
    A jadan Marko, kako će sutra u školu?

  16. #66
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    ali ovo je najbitnije šta je rekao Prof. Vlaisavljević

    ¨ZAMRZAVANJE JAJNIH STANICA NIJE ADEKVATNA ZAMJENA METODAMA ZAMRZAVANJE EMBRIJONA I TO JE STAJALIŠTE EVROPSKE UDRUGE ZA
    HUMANU REPRODUKCIJU I EMBRIJOLOGIJU!¨

  17. #67
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Nije tata i neću, ali ja više nikada neću gledati HRT!
    Ni ja sine!


    Malo OT http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...0/0528006.html
    Možda Jaca još bolje počisti... Iako, bojim se da bi se Darkec prije vezao lancima za saborsku govornicu nego tek tako odstupio :/

  18. #68
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma sve je bitno i pametno šta su rekli,..

    Vrtim emisiju,.. i u krevet ću zadovoljna.

    Zahvaljujem se HRT-u, voditeljici Morani Kasapović, paru sa predivnom plavokosom curicom, i dragim lječnicima, stručnjacima koji su napokon rekli kako stvari stoje u svijetu.

  19. #69
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa

    Zahvaljujem se HRT-u, voditeljici Morani Kasapović, paru sa predivnom plavokosom curicom, i dragim lječnicima, stručnjacima koji su napokon rekli kako stvari stoje u svijetu.
    Takodjer!

  20. #70
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Eh da, to sam zaboravila od silne euforije...
    Mala Lucija je predivna

    I onaj dio iz Poljske s malenom curicom u crvenoj jakni koja grli mamu, a spiker komentira "...tko ne bi poželio ovakav zagrljaj". Sva sam se rascmoljila...

  21. #71
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    "Podnosim ostavku na dužnost ministra zdravstva." 8)

    M od Gabi
    Bojim se da taj film ne bumo gledali . Za to treba imati integriteta i morala.

    O.T. : jedna celebrity mama se trenutno žestoko razvlači po medijima radi toga što koristi svoju kćer za samopromociju. Nagradno pitanje: po čemu je Markov tata drukčiji?!

  22. #72
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Ne daje sinove slike u novine? Onaj članak sa fotkama mpo beba ih baš jako pika u oči, preko nekoliko puta su ga spominjali. Valjda je trebalo ostati na tome da su to neka plastična frankenštajn djeca.

  23. #73
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Mozebitni odgovor na nagradno pitanje: Markov tata je ruzan ko pas za razliku od onog drugog?

  24. #74
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    odlicna emisija, HRT hvala i hvala SVIM sudionicima.........

  25. #75
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Jeste vi skužile da je onaj iz Belgije rekao da je bolji fet nego odmah vraćanje "friških" zametaka.Mislim da je malo nebulozan jer ispada da on to jedini radi.Koliko puta uopće u ostalim zemljama navedenim u emisiji država plaća ivf?To mi je isto malo promaklo.Mislim da i oni malo love "vodu na svoj mlin".Znaju da žene sada odlaze pa love pacijentice govoreći kako je kod njih sve super i bajno i krasno a znamo i mi iz postova naših forumašica da neki baš nisu prošli naj-naj u Mariboru.Mislim da se tu kao i u svemu vrti lova,politika i nadmoć.

  26. #76
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    za HTV i sve sugovornike
    X


  27. #77
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    emisija bila odlična :D

    ovaj puta bravo za htv, urednicu i novinare

  28. #78
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    odlično

  29. #79
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    pčelice, ti liječnici su odgovorili na postavljena im pitanja. kako može reći da je nešto bolje ako nije ili kako može reći da je kod njih zabranjena oplodnja više od 3 stanice ako nije? a što se tiče vode na njihov mlin - pa ne tjera li upravo ovaj zakon, a ne oni, vodu na njihov mlin? ili bi možda trebali donijeti zakone poput naših pa da ni tamo ne možeš dobiti najbolje moguće liječnje?

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa
    odličan prilog... šteta da nije išao par minuta prije dnevnika
    X
    Urednici,novinarima i gostima Paralele HVALA

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    za HTV i sve sugovornike
    x. Gledajući ovu emisiju osjećala sam kao da se budimo iz ružne noćne more ! Kad bi barem bilo tako!
    potpisujem!

  32. #82
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Ovu emisiju nisam niti najmanje doživjela kao "lov na pacijentice". Tu su samo priznati europski stručnjaci iznjeli svoje mišljenje o zamrzavanju js vs zamrzavanja zametaka... stručnjaci koji ne mijenjau svoje mišljenje kako vjetar puhne. Što se tiče lova na pacijentice, Aenea je dobro rekla - upravo nas ovakav zakon tjera van, a na nama je da odlučimo gdje se želimo liječiti.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Jeste vi skužile da je onaj iz Belgije rekao da je bolji fet nego odmah vraćanje "friških" zametaka.
    to je rekao u kontekstu da kod vracanja "friskih" zametaka, tijelo zene ima posljedice stimulacije, a prije FET-a nema stimulacije pa je valjda "prijemcivije". tako sam ja shvatila, nisam gledala ponovno.

  34. #84
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Citiraj Anamorci prvotno napisa
    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Jeste vi skužile da je onaj iz Belgije rekao da je bolji fet nego odmah vraćanje "friških" zametaka.
    to je rekao u kontekstu da kod vracanja "friskih" zametaka, tijelo zene ima posljedice stimulacije, a prije FET-a nema stimulacije pa je valjda "prijemcivije". tako sam ja shvatila, nisam gledala ponovno.
    Da, kod stimulacije maternica je pod stresom, kod odmrzavanja embriji, ipak je ovo drugo veći problem, posebno što se transferiraju najbolji svježi zameci, a zamrzavaju ipak oni slabije kvalitete(iako ponekad bude i puno odličnih).

  35. #85
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Citiraj Anamorci prvotno napisa
    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Jeste vi skužile da je onaj iz Belgije rekao da je bolji fet nego odmah vraćanje "friških" zametaka.
    to je rekao u kontekstu da kod vracanja "friskih" zametaka, tijelo zene ima posljedice stimulacije, a prije FET-a nema stimulacije pa je valjda "prijemcivije". tako sam ja shvatila, nisam gledala ponovno.
    Da, kod stimulacije maternica je pod stresom, kod odmrzavanja embriji, ipak je ovo drugo veći problem, posebno što se transferiraju najbolji svježi zameci, a zamrzavaju ipak oni slabije kvalitete(iako ponekad bude i puno odličnih).
    Ja sam pak čula da neki autoriteti čak pretpostavljaju FET ET-u friških embrija jer se u FET-u mogu bolje uskladiti uvjeti u maternici i zrelost zametka, ako sam shvatila dobro - u svježem ET-u zbog stimulacije maternica možda ne bude dobro sinhronizirana sa fazom podjele zametka, u FET-u se to može prilično dobro kontrolirati. Imam dojam da je zato i meni FET uspio, to je bio jedan krasan ovulatorni ciklus, ali tko će ga znati...

  36. #86
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    jasno, utemeljeno na činjenicama, u prilog naše borbe - jednom rječju izvrsno, konačno

  37. #87
    pippi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    274

    Početno

    Bravo za emisiju :D !
    Svaka čast urednici i novinarima .

  38. #88
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Sjajna emisija, odlično argumentirana! Počinjem vjerovati da ćemo uskoro živjeti u civiliziranoj građanskoj državi. Ne znam kako i čime će naš ministar i dr. Šimunić demantirati podatke liječnika koji očito sjajno rade svoj posao! Vjerujem da će ovaj suludi zakon pasti, naš vrli ministar uskoro otići u anonimnost iz koje je došao, a dr. Šimunić u mirovini razmišljati u službu koga i čega je stavio desetljeća rada!

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Jel imamo link na emisiju?

  40. #90
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Ovu emisiju nisam niti najmanje doživjela kao "lov na pacijentice". Tu su samo priznati europski stručnjaci iznjeli svoje mišljenje o zamrzavanju js vs zamrzavanja zametaka... stručnjaci koji ne mijenjau svoje mišljenje kako vjetar puhne. Što se tiče lova na pacijentice, Aenea je dobro rekla - upravo nas ovakav zakon tjera van, a na nama je da odlučimo gdje se želimo liječiti.
    Pa i urednica M. Kasapović je sjajno poantirala u uvodu emisije da su najbolju reklamu Mariborskom timu napravili Milinović i Šimunić! Još bi im iz Maribora mogli dati i koju pinkicu provizije od silne love koju ćemo kod njih ostaviti! Pa tko danas ima besplatnu promidžbu?! A sve zahvaljujući ovoj nebulozi od zakona...

  41. #91
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Ovu emisiju nisam niti najmanje doživjela kao "lov na pacijentice". Tu su samo priznati europski stručnjaci iznjeli svoje mišljenje o zamrzavanju js vs zamrzavanja zametaka... stručnjaci koji ne mijenjau svoje mišljenje kako vjetar puhne. Što se tiče lova na pacijentice, Aenea je dobro rekla - upravo nas ovakav zakon tjera van, a na nama je da odlučimo gdje se želimo liječiti.
    Potpisujem

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    fritulica, negdje u prethodnim postovima imas link!

    Glavne poruke su mi slijedece:
    1. Maribor - dr. Veljko Vlaisavljevic
    zamrzavanje JS je eksperimentalno, nije u kliničkoj praksi i nije zamjena za zamrzavanje zametaka, iza toga stoje mnoge industrijske želje i interesi kompanija, zamrzavanje JS iz donacije i socijalnih razloga što nema veze s liječenjem!

    2. Belgija dr. Paul Devroey
    - zamrzavanje embria im je jako važno - ne smije se zaboraviti nešto tehničko- endometrij je bolje perceptivan u maternici koja nije u stimuliranom postupku koja bolje prima odmrznuti embrio nego što maternica u stimuliranom postupku prima svježi embrio
    - istina, možda u slijedećih 5 god. kad medicina dozna više o zamrzavanju JS koje napreduje to može postati rutinska praksa, no treba imati na umu da će se čitav ciklus raditi sa zamrznutim JS što nije danas, kad se izvadi 5 JS ne zna se koje će s oploditi - to ovisi o njihovim unutrašnjim svojstiva, pojednostvljeno je razmišljanje da će zamrzavanje JS riješiti problem zamrzavanja embrija, po njemu to nije korektno

    3.Češka dr. Tonko Mardešić
    zamrzavanje JS nije adekvatna zamjena, zamrzavnje JS ne ovisi o tehnicio nego o biologiji, kompliciranije je i ne može se usporediti s zamrzavanjem embrija i spermija
    oplodnja samo 3 JS je restriktivna i rezulat je da pacijenti odlaze gdje imaju veću šansu -oni najviše 2 embrija vraćaju a ostale zamrzavaju jer to daje najveću šansu

    4. Poljska
    - još nemaju zakon, zamrzavanje embrija se radi (spominju 15000 zamrznutih embrija, ako sam dobro cula) i ne brzaju s donošenjem novog zakona!

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    Jel imamo link na emisiju?

    Citiraj Gabi prvotno napisa

  44. #94
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa
    Jeste vi skužile da je onaj iz Belgije rekao da je bolji fet nego odmah vraćanje "friških" zametaka.
    Jest, i vjerujem da je mislio baš na ovo što su cure već napisale, kod FET-a nema stimulacije i maternica nije pod stresom što povećava šanse za trudnoću (ukoliko su embriji dobre kvalitete i dobro pšodnesu smrzavanje).
    Meni se pak čini da je onaj dr. iz Poljske malo falio, pa je u jednom trenu umjesto smrzavanje "jajnih stanica" rekao smrzavanje "embrija"... ali jasno je što je mislio...

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Hvala Aurora, vec sam odgledala (nasla sam Gabicin link) i moram reci fantasticno!
    Vlaisavljevic, Mardesic i onaj dr. iz Belgije su sve potpuno jasno i glasno rekli. Ovo je najbolji i najpotpuniji odgovor struke Milinovicu!

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    U svakoj normalno uređenoj državi ministar bi nakon ovakve emisije, u kojoj vodeći stručnjaci obaraju sve teze kojima je Darkec hranio širu javnost, podnio ostavku.
    Da li će se to dogoditi i kod nas?
    X

    Iako sam mislila da je Poljska konzervativnija od Hrvatske, cini se da ce Zakonom o MPO bolje proci od nas.

    Novinari su super obavili svoj posao, jedina zamjerka je koristenje termina "umjetna oplodnja".

  46. #96
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    odlicno su ovo odradili, svaka cast

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Kome bi na HTV mogli pisati s pohvalama, ovo su odlicno odradili, ako dobiju puno pohvala i vide da je veliki inr+teres mozda naprave jos koju emisiju.

  48. #98
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Svima vam od želim da prespavate pola priloga koji ste namjerile gledati, s malim sisavcem pored sebe, baš kao ja jučer...
    Srećom, tko je prespavao jučer, stigne pogledati i danas! Thx za link!
    Sorry na OT, al, eto, morala sam...

  49. #99
    uporna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    3,848

    Početno

    I mi smoveć naveliko spavali kad je išao prilog kao što Superman reče žlimo vam da svi uskoro zbog djeteta prespavate tv emisije.

    Prilog odličan pohvale HTV-u

    Milinović je već odavno trebao dati ostavku - možemo samo sanjati o tome.

    Pusa mojim dragim prijateljima Kristini i Reneu i maloj ljepotici Luciji.

  50. #100
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    odlična emisija, pridružujem se pohvalama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •