Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: piercing u rijeci

  1. #1
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno piercing u rijeci

    već godinama želim ukrasiti svoj nos a kako sam jučer prvi puta u životu ošišala šiške dobila sam hrabrost i za ovo :D

    zanima me preporuka gdje je najbolje/najsigurnije/najhigijenskije da to napravim. ako netko ima iskustva bila bi zahvalna

  2. #2
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Ovdje. Sin mi se ovo ljeto htio pirsati ili štoveć, pa sam istraživala i zaključila da ću ga tamo odvesti, ali srećom, odustao je, pa nemam osbnih iskustava.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    odkad je Badaku kozmeticki salon?! :shock:
    enivej, preporucam Badaku, cure rade odlicno..vlasnica je Ana, radila je u nekadasnjoj slavnoj Tocki...cijene su paprene, al kad udete u studio, znat cete da vrijede svaku lipu...prekrasan studio, sve cisto, sterilno, prozracno i suncano...

    imam dva pirsa (obrva i pupak) te tetovazu, ali nijedno od toga nisam radila kod Ane, cisto jer su im cijene poprilicno paprene, ono, za pupak moras izdvojiti oko 400 kunelica (sto pirsanje sto sami pirs)..ja sam kod Vlade (vlasnistvo isto bivse Tocke, nalaze se na Korzu, izmedu Radio Rijeke i Erste Plus Kluba birca u zgradi na prvom katu) radila tetovazu, oni su THE BEST, decki su PRVOKLASNI...(MM,sestra,sogor,moja mama, ma svi smo se kod njih tetovirali)...

    obrvu i pupak sam pirsala u studiu preko puta "Slavice" (caffe bar AS), i nisam bas zadovoljna...tri puta mi je pokusala busiti obrvu, al nikak joj nije uspjevalo..al dobro...pirs je jos tu, obrva ziva..
    a pupak..ha..skinula sam ga dok sam bila trudna, i mislila sam de ce rupice zarasti, ali nisu..tak da je pirs nanovo zasjao na novom zirafasto smezuranom trbuscicu

    bas se ja i MM dogovorili da opet idemo kod Vlade na tetoviranje...posto nam je dosla mala princeza, to cemo i ovjekovjeciti, kao sto smo tetovirali i zarucnicko prstenje...

    p.s.- izbjegavati studio i covjeka pod imenom Jovica...vidjeh na svoje oci da nije sterilno, a i od 100 ljudi 99 ga je popljuvalo..tetovaze u komi, a tamo gdje su trebali biti pirsevi sad su oziljci...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    Citiraj Leilooa prvotno napisa
    (MM,sestra,sogor,moja mama, ma svi smo se kod njih tetovirali)...

    haha! da mi je vidjeti moju mamu sa tetovazom lol

    kod Vlade je definitivno najbolje tetovirati se, a kod ane raditi pirs, provjereno

    inace, izbjegvajte i Downtown studio i onaj preko puta Slavice.. i jedan i drugi lose tetoviraju.. na zalost provjereno vlastitim iskustvom :/

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    1

    Početno Mama...

    kako objasniti mami da pirs nije nista strasno? I kako je nagovoriti da mi pusti da ga napravim? Btw imam 16 i pol godina..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •