Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Nesvjestica ili tako nesto!

  1. #1
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno Nesvjestica ili tako nesto!

    nocas mi se dogodilo nesto cega sam se zaista prepala...

    u jednom trenutku mi je pocelo uzasno jako sumiti u cijeloj glavi i oduzelo mi se cijelo tijelo...tv mi je u pozadini radio ja sam ga cula ali tijelo nisam mogla pomaknuti ...osjecala sam se koda se budim poslije opce anestezije (ako je tko to dozivio) to je sve trajalo par sekundi (bar mislim,tako se meni cinilo) a onda sam se "probudila" i koda se nista nije dogodilo.

    dali se mozda desilo kome tako nesto?

    nisam od onih koja leti stalno doktoru pa me samo zanima ako se kome to desilo i zna li mozda od cega...

  2. #2
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    zvuči kao nešto zbog čega bi ipak trebala poletiti doktoru. zbog slične stvari - dakle 10 sekundi sličnog osjećaja, provela sam nedavno 5 dana u Vinogradskoj u dnevnoj bolnici. preporučam ti da se javiš svojoj doktorici koja će te bar uzeti u obradu tlaka i napraviti osnovne preglede
    ne bih te željela plašiti, ali slično može izgledati moždani udar

    no prije svega, pazi da piješ dovoljno vode dnevno, puno neuroloških problema nastaje kada ne znamo da smo dehidrirali

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    iskreno i ja bi ti savjetovala posjet doktoru, barem da se malo prekontroliraš i napraviš osnovne pretrage, nadam se da će sve bit uredu i da je to bilo nešto trenutno , prolazno i bezopsano, no bolje odi provjerit da sama sebe smiriš...javi o čemu se radilo kad se savjetuješ s liječnikom...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •