Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Granulom zuba

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno Granulom zuba

    Je li netko preživio granulom zuba ?
    Šalju me na oralnu kirurgiju, pa sam malo i ne znam što očekivati..
    Dakle, ima li preživjelih?

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ima, ima.

    Zapravo, ovo moje je bilo jos gore, upala se prosirila sve do celjusne kosti (dugo nista nije boljelo pa nitko nije primijetio cudesa.. itd.). Uglavnom, to sto su te poslali na celjusnu kirurgiju ne znaci da ce te odmah netko operirati. Mozda uopce nece.

    Ja sam na kraju ostala bez tog zuba, ali sve je proslo u najboljem redu, cak i potpuno bezbolno. Pisala sam vec o tome na nekoliko topica... ali moram priznati da sam malo lijena potraziti ih zbog stanja u kojem je pretraznik.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa
    Zapravo, ovo moje je bilo jos gore, upala se prosirila sve do celjusne kosti (dugo nista nije boljelo pa nitko nije primijetio cudesa.. itd.). Uglavnom, to sto su te poslali na celjusnu kirurgiju ne znaci da ce te odmah netko operirati. Mozda uopce nece. .
    a joj..hvala ti..ma baš me strah..zub je sprijeda pa ga neće valjda vadit

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    čitam na internetu da je moguće da se granulom javi kao odgovor nakon punjenja kanala. to se očito i meni desilo.
    još dojim, zadnji antibiotik sam pila prije mjesec dana, isto zbog zubiju, a uz to, imam i Crohnovu bolest.
    znam da moram na hitnu, ali , nije li to malo previše antibiotika, jer pretpostavljam da će mi ga opet dati?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Pa ako ti je desni otecen iznad, oko zuba, ako te uzasno boli i stomatolog na rtg slici vidi upalu, zasigurno ces dobiti antibiotik, taj zub ces najvjerovatnije poslije morati vaditi...ja sam zadnji put dobila dva antibiotika, nije bas utješno.

  6. #6
    Handy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    226

    Početno

    Ja sam imala granulom iznag gornjeg nekog zuba. Probušili su mi zub sa zadnje strane da mi taj gnoj izađe. Ono što nije, malo su zasjekli iznad tog zuba, očistili i zašili. Taj ožiljak mi se uopće ne vidi dok se smijem, a i nije ništa boljelo jer sam dobila injekciju. Ništa strašno. Ne sjećam se jesam li pila antibiotik.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •