Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 310 od 310

Tema: TRIBINA "MLADI PETAK" U GOSPIĆU

  1. #301
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Svaka čast cure na trudu i angažmanu, hvala.

  2. #302

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    11

    Početno Neki su me napali no

    ja se slažem sa njima da je MPO i abrtus potpuno različita tematika.

    Ali tu bi se na-dovezao sa par linkova
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...u-/453599.aspx

    http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/p...-abortusa.html

    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...od-zaceca.html

    Dakle crkva želi sve baciti u isti koš zabraniti i potpuno kontrolirati sex,začeće i rođenje i to pomoću svojih pipaca koje je već uronila da mijenjanju zakone.
    A glavna potvrda moje tvrdnje je i taj skup u Gospiču gle vidi čuda govori min.Milinović i to o umjetnoj oplodnji i abortusu.
    Ja znam da je teško za žene koje su bile na MPO niti pričati o abortusu jer je patnja koju su prošli prevelika da bi niti pomišljali o tome.
    No ipak se mora shvatiti i pomoči svim onim ženama koje su začete bez svoje volje ili zbog raznim med. i inih problema nemogu pružiti kvalitetno majčinstvo.

    Znam da nije baš primjerno mjesto za o tome vodit diskusiju pa bi i zamolio moderatora da to uvaži ali ne-postoji ili ako postoji nije toliko važno i istaknuto mjesto kao što je forum rode.
    Dalje bih htio opet naglasit da mije ovo nazovimo Alias mog imena jer bih se mogao žestoko opeči da idem sa pravim imenom.

    Glavno pitanje koje bih ja tu postavio da li smo mi toliko glupi i neobrazovani da nam državu i zakone stvaraju i vode oni koji ne samo da nisu pročitali knjige o biologiji nego su zbog svojih političkih težnji zaboravili ono što su pročitali i naučili.

    A to što neki to žele baciti pod tepih grubo če se odbiti o one koji su puno puno goreg materjalnog stanja i inteligecije.(a to mislim da nije lijepo od nas bez obzira na naše probleme)

    Uostalom vi žene treba da shvatite da je to vaše tijelo i vaš gen i da skupa s vašim partnerom a i on sa vama mora napraviti sve da se on prenese na buduča pokoljenja i da u tome napravite sve što je u vašoj moči da mu date čim veče šanse.(ala sam ga iskomlicirao)

  3. #303

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Nisi, nisi ništa zakomplicirao! Zakomplicirali su oni, kojima je, kako sam kažeš, politička fotelja važnija od knjige tj. znanja!
    Citiraj Ivica100 prvotno napisa
    Glavno pitanje koje bih ja tu postavio da li smo mi toliko glupi i neobrazovani da nam državu i zakone stvaraju i vode oni koji ne samo da nisu pročitali knjige o biologiji nego su zbog svojih političkih težnji zaboravili ono što su pročitali i naučili.
    Ne mislim da smo glupi ili neobrazovani, ali nemarni i (pomalo)zapravo prilično lijeni... rekla bih

  4. #304

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa
    Nisi, nisi ništa zakomplicirao! Zakomplicirali su oni, kojima je, kako sam kažeš, politička fotelja važnija od knjige tj. znanja!
    Citiraj Ivica100 prvotno napisa
    Glavno pitanje koje bih ja tu postavio da li smo mi toliko glupi i neobrazovani da nam državu i zakone stvaraju i vode oni koji ne samo da nisu pročitali knjige o biologiji nego su zbog svojih političkih težnji zaboravili ono što su pročitali i naučili.
    Ne mislim da smo glupi ili neobrazovani, ali nemarni i (pomalo)zapravo prilično lijeni... rekla bih
    Nažalost- a oni to koriste(crkva).

  5. #305
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Rekla bih prvenstveno da su ljudi nezainteresirani tj. podlegli smo kapitalizmu koji je uvelike zavladao ovim prostorima.
    Svi se kličeju s Velikim slovima JA i samo JA.

    A osim toga postali smo neosjetljivi. Mislim da ne moram govoriti zašto! Pa pogledajte koliko se bedastoća (kak sam fina) OVE vlade nameće javnosti već godinama.

  6. #306
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj sandra-zvrk prvotno napisa
    Rekla bih prvenstveno da su ljudi nezainteresirani tj. podlegli smo kapitalizmu koji je uvelike zavladao ovim prostorima.
    Svi se kličeju s Velikim slovima JA i samo JA.

    A osim toga postali smo neosjetljivi. Mislim da ne moram govoriti zašto! Pa pogledajte koliko se bedastoća (kak sam fina) OVE vlade nameće javnosti već godinama.

    potpisujem, posebno ovaj prvi dio - Hrvatska je potpuno nespremna usla u kapitalizam najgore vrste i pala........

    ME, MYSELF and I je glavna parola, a o punim trgovackim centrima da i ne pricam.

    Ali to je nasa istina kao i trenutna nezainteresiranost cak i parova koji moraju u MPO, no ako se ovakav razvoj nastavi u Hrvatskoj, bojim se da nisam jedina koja ce pobjeci daleko od ovakvog zivota.

  7. #307
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Točno tako, nažalost...

    Nije to samo mpo... mene fascinira ovo nametanje osobnih stavova, krađe, afere, bezočne laži, cijelo vrijeme koračamo u krivom smjeru, velikim koracima... a ljudi inertni. Kao da je isisan život iz nas.
    I meni se bježi odavde... Jaaaako.
    Sad će još krenuti na zabranu abortusa, pa će i to proći ako treba. A da su sutra izbori, vjerujem da bi opet dobio hdz, bez obzira na sve.
    Mislim, ne treba mi ni mpo ni abortus, ustvari - na abortus se zgražam, ali ne osuđujem žene koje ga naprave, svatko ima svoje razloge, sigurna sam da to nije laka odluka i treba s time živjeti, najmanje im treba još i osuđivanje okoline.
    Zabrane, zabrane... kud to vodi.
    Strah me zamisliti ovu zemlju za koju godinu s ovim istim ljudima na vlasti i ovim istim stanjem svijesti njenih žitelja.

  8. #308
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    koliko se grozim Amerike i njihovog načina života, posebice onog sa seljakanjem , ustvari sve više vidim da nam se tak nekaj piše će nebu bilo bolje (vječiti optimist je u ovom pogledu pesimist). Cvijeće mogu saditi bilo gdje, raditi isto tako, nisam vezana za kuću u tolikoj mjeri da bi morala ostati do kraja života tu. Imam ljepe uspomene i nosim fotkice sa sobom. Jedini je problem s kojim novcima otići nekam dalje, a kuću bum prodala ko zna kad!?
    Sve više o tome razmišljam sad kad je moja mrvica stigla. Pa kaj bum joj sad udžbenike već morala kupovati!?
    Uostalom jednom sam se iz grada preselila na selo i preporodila se , ak mi dođe promjenim i državu!
    Nekak sanjam o Novom zelandu, ali do tam još nema mosta - Ha?

  9. #309
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Svaka čast cure na trudu i angažmanu, hvala.

  10. #310

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    11

    Početno Malo izvab teme

    http://www.glas-koncila.hr/rubrike_k...?broj_ID=17495

    I sada ti idi naprijed s takvim koji se miješaju u sve i svašta.

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •