Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: zastita prava pacijenata

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno zastita prava pacijenata

    HRvatska udruga za Inicijative u Demokraciji - HRID

    zastita prava pacijenata


    Prema Zakonu o zdravstvenoj zaštiti, pripadaju Vam kao pacijentu prava na:


    jednakost u cjelokupnom tretmanu prilikom ostvarivanja zdravstvene zaštite, bez obzira na nacionalnost, vjeru, rasu, posebne potrebe ili spolno opredjeljenje,

    slobodan izbor doktora,

    zdravstvenu uslugu standardizirane kakvoće i jednakog sadržaja,

    naknadu štete koja mu je nanesena pružanjem neodgovarajuće zdravstvene usluge,

    hitnu pomoć i neodgodivu medicinsku pomoć u trenutku kada mu je ona potrebna,

    slobodan izbor između više mogućih oblika medicinskih intervencija koje mu ponudi doktor, uključivo odbijanje medicinskog postupka, osim u slučaju neodgodive intervencije (srodnici mogu donijeti odluku o izboru oblika liječenja, u slučaju Vaše nesposobnosti za to),

    točno obavješćivanje i poduku o svim pitanjima koja se tiču Vašeg zdravlja (uključivo dijagnozu, djelotvornost, nuspojave i mogući ishod liječenja),

    odbijanje zdravstvenih usluga od strane studenata ili stažista ili samo za potrebe znanstvenog istraživanja,

    odbijanje medicinskog tretmana koji ne služi Vašem liječenju,

    povjerljivost svih podataka koji se odnose na stanje Vašeg zdravlja,

    promjenu doktora tijekom liječenja (pisanim putem),

    odbijanje kirurške i druge medicinske intervencije na tijelu ako ste pri svijesti i sposobni ste za rasuđivanje (u protivnom ovu suglasnost daju srodnici, osim u slučaju neodgodive medicinske intervencije),

    ishranu u skladu s Vašim svjetonazorom, za vrijeme boravka u zdravstvenoj ustanovi,

    obavljanje vjerskih obreda za vrijeme boravka u zdravstvenoj ustanovi,

    uvid u kućni red zdravstvene ustanove, koji mora biti postavljen na vidnome mjestu,

    zaštitu Vaših prava s obzirom na kakvoću, sadržaj i vrstu zdravstvene usluge koja Vam se pruža; nadležna osoba dužna je bez odgađanja postupiti po prigovoru i o poduzetim mjerama pisanim putem obavijestiti Vas najkasnije u roku od tri dana,

    zaštitu Vaših prava možete tražiti kod nadležne komore, ministra zdravstva, odnosno kod nadležnog suda,

    čuvanje kao profesionalne tajne svih podataka o Vašem zdravstvenom stanju.




    Prema Zakonu o zdravstvenoj zaštiti, kao pacijent ste dužni:



    zdravstvenu zaštitu koristiti u skladu s odredbama Zakona i uputa o liječenju koje Vam daju doktori i osobno ste odgovorni zbog nepridržavanja ovih uputa,

    pri korištenju svojih prava na zdravstvenu zaštitu pridržavati se kućnoga reda zdravstvene ustanove,

    pridržavati se zabrane pušenja,

    podvrgnuti se provođenju odgovarajućih medicinskih postupaka ako se posumnja da ste zbog zarazne bolesti opasni po zdravlje drugih.




    Po dobroj medicinskoj praksi imate pravo također:



    dobiti medicinsku pomoć u razumnom roku, kod čega čekanje ne smije dodatno ugroziti Vaše zdravlje odnosno bitno smanjiti šansu izliječenja,

    biti liječen i njegovan s dostojanstvom i poštovanjem,

    znati imena i profesiju osoba koja vas liječe i njeguju,

    dobiti uvid u vlastitu povijest bolesti uz konzultaciju doktora,

    dobiti informaciju o uslugama koje Vam pripadaju i troškovima koji će Vas teretiti.




    Po dobroj medicinskoj praksi dužni ste također:



    odmah zatražiti medicinsku pomoć,

    iskreno opisati dosadašnji tijek bolesti

    prijaviti promjene u simptomima ili nepovoljan tijek bolesti,

    pitati o svemu što ne razumijete,

    držati se termina pregleda ili ih na vrijeme otkazati,

    obavljati redovne pretrage u redovno radno vrijeme,

    dati korisne povratne informacije o uslugama i pravilima zdravstvene ustanove.




    Ukoliko smatrate da su Vam neka od ovdje navedenih prava uskraćena, javite nam to!

    Ako nam želite saopćiti neku Vašu primjedbu, prijedlog ili komentar, drago bi nam bilo da nam se javite.

    Najbolje je da to učinite elektroničkom poštom, ili pošaljite svoje primjedbe i prijedloge putem interneta!

    Ako želite redovito primati poruke o promjenama na www.hrid.hr, kliknite ovdje!

    S udrugom HRID također možete kontaktirati pismom ili telefaxom.

    Ako se želite učlaniti u HRID, ili pak jednostavno poslati neku inicjativu ili problem na rješavanje u HRID, stojimo vam na raspolaganju kao pojedincima, tvrtkama ili institucijama državne uprave.

    Adresa udruge:

    Sjedište: Držićeva 19, 10000 Zagreb



    Telefon / Telefax: +385 (0)1 61 84 257

    Službena elektronička pošta: hrid@hrid.hr

  2. #2
    Margarita

    Početno

    Fortuna hvala, lakše mi je kad vidim da tako nešto postoji pa barem na papiru.
    Ja sam mislila da sam neka totalna pegula, ali vidim da i druge cure imaju problema i nije mi drago što to čujem. Ono što sam vam napisala je najupečatljivije što mi se dogodilo, iako nažalost imam još pregršt loših iskustava o kojima nemam više volje ni želje pisati jer me hvata nervoza čim se sjetim (desetak puta poklopljena slušalica kada sam pokušala dogovoriti termin u bolnici "Merkur", otkazivanje doktora u zadnji tren zbog produžetka godišnjeg, tri dana sam bila zaboravljena u bolnici bez pregleda i sl., pogrešna informacija o otkazivanju aparata za beta HCG, nedobivanje uputnica....). Ima dobrih i savjesnih doktora ali su nažalost rijetkost. Ili su mladi i još neiskvareni (mana je jer im fali iskustvo), ili priznati dr. koji se više ne trebaju dokazivati a imaju i para ali su pretrpani pacijentima i teško je do njih doći.
    A samo ono "BITI NJEGOVAN I LIJEČEN S DOSTOJANSTVOM "- puno znači, kad bi se barem toga pridržavali.
    Hvala na informaciji, puno mi znači da se ipak neko bori za naša prava.
    Pozdrav Karlu i Adrijanu!
    Pusa sa kišnog i hladnog juga od Mrvice, Margarite i Karla

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •