Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 197

Tema: "like a bike"

  1. #101
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Kettler ima na nekim Petrol - ima u Sloveniji, cijena mu je malo manje od 40e.

  2. #102
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Vidi ovdje http://www.petrol.si/petrol-klub/kat...najmlaj%C5%A1e, jedino sam cijenu zeznula, bez tih nekih bodova je 44e.

  3. #103
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    bimba iaia, ali baš smo nedavno od tome pisali, Muller nema, kakadu.si ima.
    evo,vidjela ga na svoje oči...puky u mulleru u slo.Nažalost bio je onaj veći,tj srednji,a taj mu je ipak prevelik,pa ga nisam kupila.Cjena 75 eura.A toliko sam se zanesla da nisam ni pitala imaju li ketllerov,a imali su tricikl i romobil.No,sad barem znam di bi ga mogli naći. U velikim sportskim tgovinama nemaju niš pametno.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    a u Mulleru u Zg nema Pukya?
    (možda...)
    Posljednje uređivanje od Maya_78 : 02.05.2011. at 18:12

  5. #105
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa Vidi poruku
    a u Mulleru u Zg nema Pukya?
    (možda...)
    Nema, netko pisao da su prestali surađivati.

  6. #106
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    evo,na...ono je ipak bilo ostalo na zalihi...nemaju ni mali puky,ni ketller...

  7. #107
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Naš je Puky stigao jučer kući!!! MM je otišao po njega.

    Anemona i In love, hvala vam na fakat nesebičnoj pomoći! Vaš sam dužnik forever!

  8. #108
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Jelka, nema na čemu Imaš pp

  9. #109
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    A jeste vidjeli ovaj http://www.emmezeta.hr/igracke/igrac...edala-srebrni/
    Ne izgleda loše, nije lijepi ko Puky ali cijena mu je primamljiva...

  10. #110
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Taj je veći. Ja se nadam Kettleru iz Graza po vrlo pristojnoj cjeni: http://www.toysrus.at/product/index....ductId=3975381

  11. #111
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    hehehe...na kraju smo dobili pukya za rođ.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    iiiii? kakav je Puky (i di su ga uzeli?)????

  13. #113
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Super mu je,malen i sladak-ko moj sin .A i velika djeca bi na njega sjela.
    Donio ga tatin prijatelj iz Graza,kettlera nije valjda bilo.(slobodno pasaj probat )

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    he he, hvala na ponudi
    je to onaj Puky za najmanje, jel' da?
    http://www.kakadu.si/poganjalci-za-n...-lrm-roza.html ovaj? (ne rozi ))

  15. #115
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    je,samo crveni

  16. #116
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno

    i mi kupili u Mullera neki drveni njemački, 400kn, malac oduševljen al još se nije pustio...dosta je oprezan

  17. #117
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja bi Like a bike.
    Mislim da ćemo mi Noli uzeti rabljeni jer je puno jeftiniji, a još uvijek super.

    Inaće, vidjela sam vrlo sličnu kopiju Like a bike-a u Keindl sportu, za cca 600 kn, čisto ako nekog zanima.

  18. #118
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Pitanje vezano za like a bike - imamo tog drvenog njemačkog iz Muellera, super je, lagan i skroz ok, ali je dijete dosta visoko - 3+ godine, 105 cm - i imam dojam da će joj postat premalen (dignuto je na najvišu razinu). Viđala sam po Maksimiru neke više, čini mi se, nisam stigla mame pitati - isto djeluju drveni i lagani i kao da imaju blatobrane... Je li vam to zvuči poznato i di se to nabavlja?

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    190

    Početno Like a bike ili...?

    Pozdrav,

    Odlucili smo sinu kupiti neki biciklic bez pedala, samo neznamo za koje su visine kad pise od 2godine na dalje, a vidimo na youtube voze ih i djeca od 18-19mj.

    Nas sin ce za 4 dana napuniti 19mj, ali mislimo da je dosta visok, 89cm.

    Razmisljamo kupiti jedan od ovih, pa ako netko ima,zanima nas bi li ih mogao voziti s obzirom na visinu.

    Like a bike i strider balance bike nam se najvise svidjaju.

    E sada, dali je on za like a bike normalan, ili je ipak za like a bike mini, strah me da bi mu mini postao brzo premalen po mjerama?

    U igri je bio jos i kettler speedy 10", koji se nesto manji i dosta jeftiniji (399kn), to je ovaj:
    http://www.bicikla.com/index.php?opt...54&Itemid=63#s

    ili Strider, oko 800kn bi dosao s postarinom do slo, cini mi se, ali nisam vidjela da je tu marku uopce netko komentirao.
    http://www.stridersports.com/running-bikes/

    E sad neznam koliko se njima volan okrece, cini mi se da je kettler nekako nestabilniji od ova druga dva, bar kad gledam djecu na you tube.

    Hvala unaprijed na savjetima, bas me zanima kako ste zadovoljni vi koji imate te marke, ali naravno mogu i misljenja drugih.

  20. #120
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Mi imamo onaj s Top shopa, Ride a bike, i jako smo zadovoljni.
    Doduše, nemam ga s čime usporediti, ali sam ugodno iznenađena kako moja cura to vozi. Ona inače nije baš pretjerano spretna (nesportski tip na mamu ), ali je na ovom bicikliću pravi virtuoz. I obožava ga voziti.
    Dogodine joj planiramo kupiti pravu biciklu, bez pomoćnih rota, jer je nevjerojatno kako je dobro svladala održavanje ravnoteže.

    Za ovaj model mogu reći samo da je malo veći, za djecu od 3 godine, rekla bi.
    M. će sad 4 i tek smo nedavno mrvicu podigli sic s najmanje visine.
    Malac od 1,5 godinu ga je pokušao voziti, ali mu je prevelik

  21. #121
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Mi imamo Kettler. Volan se skroz okrece, no nakon pocetnih nespretnosti, to se nije pokazalo kao neki veliki problem. Kao sto treba nauciti uloviti ravnotezu, dijete treba i nauciti upravljati volanom.
    Moj najveci problem je sto je mali uzasno brz na tome, pa ga jedva lovim.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Naš bajs iz Mullera je bio ispravan čitava dva tjedna. Totalno smo fulali kod izbora. Vratili smo ga natrag. Taman ga je V. naučio voziti, obožavao ga je, kada ono- šipak. U ponedjeljak naručujemo Kettler. I opet se školujem- jeftinije mi uvijek izađe skuplje.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    190

    Početno

    Eto da se i mi javimo.

    Isprobali smo u Rijeci like a bike. (da napomenem, imao je 18mj i 89cm bos)

    Nasi dojmovi, MINI mu je na najnizem polozaju bio premaleni i sjedalo bi trebalo dignuti koji nivo, sto nema smisla jer bi ga prebrzo prerastao.

    Mountain mu je bolji visinom, stao je nogicama ali malo nam se cini ne bas punim stopalom pa nam se to nije svidjelo tako da smo odustali od njega i na kraju ipak narucili Strider!

    Nekako nam se taj mountain cinio glomaznim prema njemu, valjda radi te siroke ''daske'' sprijeda, i malo preteskim za njega, cini mi se da ima 3,7kg. Ovaj Strider je za djecu od 1-5g i nema vise od 3kg tako da je to po nama bolje za manju djecu. I ima sa strane na kotacima za nogice sto je bolje kad poraste.
    Jos jedan plus, sjedalo se moze spustiti nisko kao na like a bike Mini, ali zato mu je najvisi polozaj veci, tj kao na like a bike mountain npr.

    Na njihovim stranicama pise da je to vec za djecu 76cm visine cca, sto je po meni odlicno.

    Eto valjda smo pomogli nekome tko recimo ima nize dijete mozda ili je kao mi pa pocinje rano, na kraju sa svime cijena dodje opet jeftinije nego like a bike, ali ne bas puno.
    (jos uvijek ga cekamo tako da cemo javiti kako smo zadovoljni tek kasnije).

    I eto danas muz vidio Kettlera, akcija u super Konzumu, cijena 150kn. Ali iskreno to sto se volan okrece meni je jako bitno i ne bi to htjela, ipak ja to gledam za 19-omjesecno dijete ali i za malo vece to mi se ne bi svidjelo, djeca se zagledaju,zaborave..
    Nisam vidjela, ali muz kaze da je katastrofa, na dodir nije to to, ali s druge strane kao i za sve ''koliko para toliko muzike''. Tako da vjerujem da je super za tu cijenu na akciji.

  24. #124
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    kupujem puky-ja ,,,ali se dvoumim izmedu onod malog 85cm i onog malo večeg 90cm,problem je sto ga nemam gdje isprobati....bila bih jako zahvalna kad bi me savjetovali vi koji ih več imate. naime dijete mi je staro 23.mj . visine 87cm ,,a unutarnja duzina nogice joj je 38-39cm ......mislili smo uzeti ovog malo večeg ali se bojim da neče moči osloniti se nogicama o pod.... da li me moze netko prosvjetliti...voljela bi da ga moze bar 2-3 god voziti..

  25. #125
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    genius, mi imamo manji, Mara ga je dobila za 2. rođendan. Za visinu više nemam pojma, izmjerit ću joj večeras unutarnju dužinu noge pa usporedi. Taj biciklić je baš sitan, izgleda skroz smiješno, ali sigurna sam da će iduće 2 godine biti ok, ona nije nešto vanstandardno veliko dijete.

  26. #126
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    ok hvala,,ajde molim te izmjeri i koliko se sic moze povisiti...ovaj visi je od poda do sica 34 cm,,bar sam nasla takve mjere..

  27. #127
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ajme, zaboravih! Stavim si sad podsjetnik u mobitel, ja takve stvari ne mogu zapamtiti.

  28. #128
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Ako koga zanima, sada je u Konzuma sniženje na Kettler biciklu guralicu Speedy 10" i košta 150 kn, to je ova bica:

    http://online.konzum.hr/categories/5...ducts/60049532


    Inače, cijena po trgovinama je 400 kn, za ne povjerovati!

  29. #129
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Upravo kupljena! U Konzumu u Toweru. Nisam mogla vjerovati kad sam vidjela cijenu, a već smo mislili uzeti onu iz Top shopa.

  30. #130
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    I ja sam kupila, dobar je, maleni je presretan čak ga i na spavanje nosi

  31. #131
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Mi imamo Kettlerov tricikl i Kettlerov romobil i ne da sam zadovoljna tom markom, nego je to jedna od najkvalitetnijih marki za te stvari koje sam vidjela! I mi smo uzeli ovaj biciklić bez pedala u Konzumu

  32. #132
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    genius, eto mene s mjerom. Dakle unutarnja noga, bosa, je 34 cm.

  33. #133
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Ne mogu vjerovati!!!
    Mi smo ga platili 400 kn, a tu je 230.

  34. #134
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    I mi smo ga platili 400.

    Na stranicama piše 230, ali je zapravo u samom Konzumu 150 kn .

  35. #135

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ne mogu vjerovati!!!
    da li netko zna u kojim Konzumima, samo super ili maxi?
    mi smo u Puli

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja sam ih vidjela u super, za maxi ne znam.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da li ima netko iz Poreča da je vidio u Super Konzumu tamo?

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    190

    Početno

    Ima ih samo u SUPER Konzumima (150kn), u obicnom i maxi je cijena 300kn.

    U porecu smo mi bili jos prije tjedan dana i nisu imali, prije 3 dana smo bili u Zagrebu nesto pa kupili tamo.

    (iako smo narucili i preko neta, ali dok to dodje iz Amerike nek ima ovu kad je jeftina).

    Nije losa iako bi voljela da se volan manje okrece ali njemu to nije neki problem, obozava ju.

    Ako nekome moze pomoci, nasem malom je taman na najnizem polozaju, da je malo nizi ne bi mogao, a visok je 90cm u tenisicama.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    joj, znala sam da u Poreču nema, nikad ništa nemaju grrrrr
    a nisam znala da ima u običnim Konzumima? i Maxi....

  40. #140
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    a jel ko kupio ili vidio ove drvene u konzumu?
    jel valjaju kaj? onaj plavi za dečke.

  41. #141
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    evo i mene nama je danas stigao bic,uzeli smo ipak onaj malo veči puky s kočnicom,,,,ja sam odusevljena..........curka je sjela ali naravno mora skuzit kako to sev skupa funkcionira inače sve 5 hvala svima na pomoči !!!!!

  42. #142
    mamicadijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Malešnica, Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    I nama se sviđa "Like a bike".. (iako je reklama grozna i ona teta očito glumi britanski naglasak).
    Ali malečki se stvarno opustio nakon sjedanja na biciklu, shvatio je da nešto i on može pokretati i sad je već pravi mali fakin na svom bicu.
    Super je i zdravo da se svi vozimo...

  43. #143
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    kupila bi curi za drugi rođendan nešto kao like a bike. Čitam cijeli topic i sve mi se čini kao strašna filozofija
    U svakom slučaju, krenila sam s idejom drveni, ali sad mi se čini da je pametnije kupit metalni.
    Vidim da se najčešće spominje puky. S njim ste zadovoljni? Taj nema za kupiti u RH?
    Dakle, ja bi nešto što će trajati par godina (valjda će ju toliko zanimati) i po mogućnosti moći ostati drugom djetetu. Recimo triciklić (onaj koji guraš, a dijete sjedi) svako malo popravljamo...

  44. #144
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    acqua, po novome ima pukya u HR.

    www.altermama.com

    Doduše, sad vidim na stranici da ne spominju puky, ali dobila sam prilično sigurnu informaciju pa ti nazovi broj kojeg su tamo stavili i pitaj.

  45. #145
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    ne vidim da imaju puky... zvat ću.
    jesam dobro zaključila da je to ok izbor, što se cijene i kvalitete tiče? ili je nešto drugo bolje?

  46. #146
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ha čuj, ja ću ti reći da je izbor dobar jer mi imamo Pukyja, najmanjeg. Neću uopće ponavljati na koji komplicirani način sam došla do njega, uz pomoć dragih ljudi ovdje s foruma i privatno (tada se moglo nabaviti samo u Sloveniji), ali nije mi ni najmanje žao jer kad ga gledam izgleda mi moćno, kvalitetno. Neki dan sam vidjela Kettlera uživo, osim što je bojom kopija Pukyja, ne vidim neku razliku. Da Mara nije bila tak sitna, možda bismo ga i mi uzeli, ali ovaj je definitivno najmanji u klasi lajkabajkova.

    Tak da, eto, ne znam jesam li ti pomogla. I daj kad zoveš u vezi Pukyja, javi nam ovdje kaj su ti rekli, da znam kad će me netko pitati.

  47. #147
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    budući biciklić puky nisam vidjela u živo molim još jedan savjet
    cura ima 88cm. da li bi joj mogla kupit onaj veći (piše da je od 90cm), mislim da bi mogao duže trajati, a nekako se mislim da će brzo i kiše pa će ga više oristiti na proljeće nego sad ili mi je bolje uzeti onaj manji?

  48. #148
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    acqua, izmjeri joj unutrašnju dužinu bose noge, pa vidi gore kolika je bila Mari s 2 godine, kad joj je najmanji Puky, na najnižoj razini bio onak taman-na knap. Uz još jednu napomenu, Mara je već nakon 2-3 mjeseca nekak naglo izrasla pa bismo joj trebali malo povisiti sic.

    Ako želiš, možete doći kod nas na probu.

  49. #149
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    www.altermama.com ima Puky! Ubrzo će ih staviti na stranicu!

  50. #150
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Jelka hvala! izmjerim večeras. Vidim da si u zg pa bi se mogle dogovoriti za probu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •