Stranica 3 od 42 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2061

Tema: POTPOMOGNUTA NA VUKU VRHOVCU

  1. #101
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno Re: transfer

    Citiraj romanica prvotno napisa
    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Citiraj romanica prvotno napisa
    Evo ja danas bila gore i vratili me za subotu(za Transfer),dok su ostale cure kaj su bile samnom u ponedjeljak na punkciji ,danas išle na transfer.Da li mi može netko reči dal je to ohrabrujuće ili ne :?
    Meni više izgleda dobro, ne vjerujem da bi riskirali da eventualno loši embriji odumru pa da nema uopće transfera. Ne znam koliko imaš godina, ali ako si mlađa, vjerojatno idu na blastice (iskreno, ja sam bila uvjerena da s novim zakonom nitko više neće ići na blastice, zbog malog broja j.stanica, ali ovo je svakako dobro)
    Sretno!


    Ja imam 37g. i imala sam 13 stanica,aovo mi je prvi pokušaj-tak da nisam baš upučena kak kaj funkcionira,ali mi se čini da ne postoje pravila.
    Draga Romanica,

    samo se opusti i pricekaj subotu, blizu je. Ja mislim da je to dobar znak, bar je tako ranije bilo da je dobar znak cim pustaju da se oplodjene jajne stanice duze razvijaju.....

    Mozes li nam pls reci koliko od 13 jajnih stanica su oplodili i sto su napravili s viskom? Sto su ti rekli?

    Tenks

    K.

  2. #102
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Dali tko zna dali sad na ww. zamrzavaju jajne stanice ?Šta kad neko dobije više jajnih stanica ,tri oplode ,a ostatak bi trebali zamrznuti zar ne ? dali to rade ili se baca?

  3. #103
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    NE ZAMRZAVAJU!!!!!!!!!!

  4. #104
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    upravo sam pričala s prijom koja je u postupku na WW i dr.Lučinger joj je reka da će joj zamrznit jajne stanice :?

  5. #105
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Biloo bi lijepo da poćmu zamrzavati ,a ne tolike jajne stanice da se bacaju, kad se drugo trenutno ne može.

  6. #106
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Živo me zanima tko će joj smrznuti te stanice i s čim... :shock: :shock: :shock:

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    SK
    Postovi
    10

    Početno

    cure, može pomoć .. nakon transfera trebam primiti tri injekcije (choragon i decapeptyl) zanima me u koje doba ih treba primiti ujutro ili navečer i gdje se bodu u ruku ili guzu hvala!!! zaboravila pitati

    p.s. na VV višak jajnih stanice se zamrzava (provjereno dr.L)

  8. #108
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Ja sam na njih trebala dolaziti u jutro, oko 8-9.
    I daju se u guzu!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    SK
    Postovi
    10

    Početno

    Miki76 Puno hvala!!!

  10. #110
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    bok sany22, remember me ti opet u postupku?

  11. #111
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj sany22 prvotno napisa
    cure, može pomoć .. nakon transfera trebam primiti tri injekcije (choragon i decapeptyl) zanima me u koje doba ih treba primiti ujutro ili navečer i gdje se bodu u ruku ili guzu hvala!!! zaboravila pitati

    p.s. na VV višak jajnih stanice se zamrzava (provjereno dr.L)
    choragon u guzu (2x nakon transfera)
    decapeptyl u ruku (1x nakon transfera)

  12. #112

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2

    Početno Re: POTPOMOGNUTA NA VUKU VRHOVCU

    Drage moje,
    danas su došli nalazi sa VV....nekrozoospermija....uputa liječnika:mikrobiološka analiza ejakulata i uretre i liječenje oba partnera...nije mi jasno. Sve što sam pročitala na internetu kaže da su uzroci ovog stanja nepoznati. Je li moguće da su bakterije uzrok ovome? Jer nije bila nekrozoospermija u KBO, već teža asthenozoospermija....pa odkud sada da baš ništa nema niti jednog plivača? Zna li netko nešto o ovome?

  13. #113
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Citiraj Bebel prvotno napisa
    Citiraj sany22 prvotno napisa
    cure, može pomoć .. nakon transfera trebam primiti tri injekcije (choragon i decapeptyl) zanima me u koje doba ih treba primiti ujutro ili navečer i gdje se bodu u ruku ili guzu hvala!!! zaboravila pitati

    p.s. na VV višak jajnih stanice se zamrzava (provjereno dr.L)
    choragon u guzu (2x nakon transfera)
    decapeptyl u ruku (1x nakon transfera)

    Da, ipak mislim da je Bebel u pravu, decapeptyl ide u ruku. Ispričavam se zbog krive informacije - godine čine svoje, već me senilnost hvata!

  14. #114
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    cure jedno pitanje: Ukoliko mi Menopur ne stigne na vrijeme (sutra) - u mojoj gin ambulanti nisu mi dali recept, nego oni to kao nabavljaju... pa ja dođem i potpišem nešto i preuzmem.., Danas mi je 1 DC, Menga uranila 4-5 dana, kako da dođem do njega, jel se može kupiti / nabaviti lako? Bar za početak.... U totalnoj sam konfuziji, ne znam razumijete li me?

  15. #115
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Prije su znali na VV posuditi pa kad stignu tvoji onda im lijepo vratiš. Nazovi sestre gore i objasni situaciju, vjerujem da će izaći u susret. Sretno.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    29

    Početno Re: POTPOMOGNUTA NA VUKU VRHOVCU

    Citiraj Zvjezdica__1 prvotno napisa
    Drage moje,
    danas su došli nalazi sa VV....nekrozoospermija....uputa liječnika:mikrobiološka analiza ejakulata i uretre i liječenje oba partnera...nije mi jasno. Sve što sam pročitala na internetu kaže da su uzroci ovog stanja nepoznati. Je li moguće da su bakterije uzrok ovome? Jer nije bila nekrozoospermija u KBO, već teža asthenozoospermija....pa odkud sada da baš ništa nema niti jednog plivača? Zna li netko nešto o ovome?
    Mi smo na Petrovoj imali normo, a na VV astenoteratozoospermiju(u razmaku 1ili2 mjeseca ) -rekla bih da zbog toga oni ni ne priznaju spermiograme radene u drugim ustanovama-mozda ipak imaju malo "stroze" kriterije, ili vrse vise analiza ili... ne znam, ali s jos par cura sam to komentirala i to je moj zakljucak. E sad, ako ste se oducili lijeciti tamo-slusaj upute, napravite pretrage i ..oni ce vas vec voditi.

    Moje pitanje-buduci da nisam iz Zga moj gin mi je sugerirao da hormonalne pretrage (sve ono sto sad trebamo prije postupka, ne znam ni nabrojati) obavim u svom gradu i napisao mi uputnicu (puno nam je brze i jednostavnije), ali ne znam hoce li VV to priznati-mozda mi je ipak najbezbolnije napraviti tamo. Imate li iskustava/informacija o tome?Unaprijed hvala!

  17. #117
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Priznat će ti, obavi u svom gradu.

  18. #118
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    I ja sam sve svoje pretrage radila u svom gradu, jedino smo spermiogram ponavljali na VV, ne znam je li još uvijek tako , ali ne znam zašto ne bi bilo?

  19. #119
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    gotovi mi brisevi :D :D :D :D sve je super

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    gotovi mi brisevi :D :D :D :D sve je super
    Super!

  21. #121
    Strumpfica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno Kako do lijekova na vrijeme

    Dva dana sam na telefonu s HZZO i svojim ginekologom na temu kako da na vrijeme dobijem lijekove-Gonale, pa samo da proslijedim informaciju:
    Specijalist MPO bi nam trebao mjesec dana unaprijed propisati očekivani tj potrebni lijek. Ginekolog lijekove naručuje i plaća sa svog računa te mu povrat radi HZZO i on taj lijek mora naručiti u tih idućih mjesec dana. Dakle ako nam na VV propišu lijek 04.10. to znači da ako ginekolog ima novca na računu, naručiti će lijek odmah, ako nema novca onda će ga nabaviti tek idući mjesec dakle nekad do 04.11. Što ponekad može značiti banana za one kojima ciklus počinje npr 28.10.
    Srećom meni je na kraju doktor izašao u susret i ipak mi na kraju naručio taj lijek za kraj listopada

  22. #122
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam zadnji put ljekove posuđivala od VV jer su mi došli tek pred punkciju, ali ovaj put se dr. malo požurio baš sam ostala :shock: da su stigli u roku par dana već sam bila spremna na sličnu situaciju.
    Inače dr. imaju odgodu plaćanja lijekova par mjesec tako sam čula od jedne doktorice koja je bila sa mnom u psotupku i HZZO im do tad refundira novce, a realno mogu stići u 2,3 dana od naručivanja samo eto neki nas zavlače.

  23. #123
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Bila danas na VV...gužva...hrpa novih cura koje su totalno izgubljene...


    Na povijest bolesti dr A napisao 8 dc s uputnicom za FET :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


    Doktora nema u ponedjeljak i utorak, polaže ispit kod profesora Šimunića

  24. #124
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    Doktora nema u ponedjeljak i utorak, polaže ispit kod profesora Šimunića



    Amyx, bravo za FET.

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    [quote="Gabi"]
    Citiraj amyx prvotno napisa
    Doktora nema u ponedjeljak i utorak, polaže ispit kod profesora Šimunića
    Sretno doktore A.

  26. #126
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dr A na ispitu i da ga prof Šimunić ne mući previše

  27. #127
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    Bila danas na VV...gužva...hrpa novih cura koje su totalno izgubljene...


    Na povijest bolesti dr A napisao 8 dc s uputnicom za FET :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


    Doktora nema u ponedjeljak i utorak, polaže ispit kod profesora Šimunića
    joj jumping aj lajk :D :D :D :D super amyx za FET nek bude dobitni!!!

    jutros kad sam išla vaditi krv i ja primjetih hrpu novih cura. ajme ajme

  28. #128
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    doktore A ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da rasturite na ispitu! ionako ste već bolja osoba i liječnik od svog profesora

  29. #129
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa

    jutros kad sam išla vaditi krv i ja primjetih hrpu novih cura. ajme ajme
    ja sam s jednom razgovarala i...ajme meni. Nije njoj jasno ništa ni oko zakona ni postupaka,ništa. Rekla mi je da ju to baš i ne zanima jer ostat će sad trudna i to je to :shock: :shock: :shock: .A prvi put je gore. Kada sam joj ja rekla da sam gore 3 godine ostala je ona :shock: . Nije joj jasno zašto se uopče vade js. E da i još mi je napomenula da ona dva puta godišnje radi papa test i da je s njom sve u savršenom redu a kod muža je problem. Nije druge pretrage jadna ni radila ali kaže sve je u redu. Malo ju je šiškica spustila na zemlju riječima da nije ona još ni blizu izjave da je sve u redu dok ne prođe hrpu drugih pretraga pa se opet jadna šokirala

    Šiškica

  30. #130
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    Citiraj ksena28 prvotno napisa

    jutros kad sam išla vaditi krv i ja primjetih hrpu novih cura. ajme ajme
    ja sam s jednom razgovarala i...ajme meni. Nije njoj jasno ništa ni oko zakona ni postupaka,ništa. Rekla mi je da ju to baš i ne zanima jer ostat će sad trudna i to je to :shock: :shock: :shock: .A prvi put je gore. Kada sam joj ja rekla da sam gore 3 godine ostala je ona :shock: . Nije joj jasno zašto se uopče vade js. E da i još mi je napomenula da ona dva puta godišnje radi papa test i da je s njom sve u savršenom redu a kod muža je problem. Nije druge pretrage jadna ni radila ali kaže sve je u redu. Malo ju je šiškica spustila na zemlju riječima da nije ona još ni blizu izjave da je sve u redu dok ne prođe hrpu drugih pretraga pa se opet jadna šokirala

    Šiškica

    tim vise mi se cini da su Pino, Ina i ostale u pravu. Edukativna funkcija ovoga foruma ali i nasih poznanstava i druzenja bitnija nego prije......

  31. #131
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    e da to je tako...netko će se informirati online , netko od drugih a netko preko svojih leđa da ne spominjem druge djelove tijela
    nismo svi isti ,niti u istoj situaciji...ako se ona zadrži (ne želim joj to ni u kom slučaju) 3 godine isto će tako vjerujem savjetovati neke nove cure...
    kad se sjetim nas s početka i sad nebo i zemlja...a ko zna što će još biti...
    pozdrav svima i ~~~~~~~~

  32. #132
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    milivoj73 sve je to meni jasno ali ona je totalno nezainteresirana. Pokušala sam ja njoj objasniti neke stvari ali ona maltene da me nije rekla daj odj...kaj pričaš gluposti

  33. #133
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    amyx
    vjeruj nakon punkcije i koje negativne betice brzo će se zainteresirati...malo sam zlurad ali to je tako...
    a curi nek bude odmah uspješan prvi postupak makar za 100 godina umrla ko neznalica
    naravno i tebi uspješan FET~~~~~~~

  34. #134
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    A i ja sam rekla da će sve te nove curke koje su totalno nezainteresirane nakon prve negativne bete tresnuti o pod

  35. #135
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa
    amyx
    vjeruj nakon punkcije i koje negativne betice brzo će se zainteresirati...malo sam zlurad ali to je tako...
    a curi nek bude odmah uspješan prvi postupak makar za 100 godina umrla ko neznalica
    naravno i tebi uspješan FET~~~~~~~
    pa Milivoje, we missed you - pa gdje ste bili? Koji su vam planovi?

    Ajoj, da bar ja mogu docekati smrt kao neznalica, life would be much easier a glava laksa 8)

    Salu na stranu.... i ja ili mi smo prije prvog postupka bile neznalice, ali smo se informirali i spremili onoliko informacija koliko je nas mozak tada mogao prihvatiti s onim znanjem........ Nisam pitala doktora koliko jajnih stanica imamo na folikulometriji, ali sam znala sto se sa mnom dogadja, sto ce raditi, pitala sam doktora, citala na forumu ovom, stranim forumima, etc.....

  36. #136
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    milivoj73 sve je to meni jasno ali ona je totalno nezainteresirana. Pokušala sam ja njoj objasniti neke stvari ali ona maltene da me nije rekla daj odj...kaj pričaš gluposti
    Stvarno ne kužim one koji kreću u ovu borbu a da se prije toga barem površno ne informiraju, i to u današnje vrijeme kad stvarno sve i svašta možeš naći na internetu, a i parovi koji se bore s neplodnošću ipak sve otvorenije o tome govore. Svi smo mi bili pomalo zbunjeni kad smo došli prvi put gore, ali više u stilu da nismo znali na koji šalter se javiti, gdje se čeka za kakav pregled, vađenje krvi, spermiogram, gdje je laboratorij i sl.
    Ma, naučit će.

  37. #137
    slavonka2 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Sv. Nedelja
    Postovi
    509

    Početno

    ~~~~~~~~~ Našem dragom doktoru A. za ispit....iako je za sve one sretne trudnće on već odavno položio...

    Pa i za našu bebicu koja je indirektno njegova zasluga....

    A cure koje se nadaju da su jednom gore na postupku, želim od srca da se snovi ostvare, samo neka znaju - neki snovi bez obzora na sav trud, nade i želje ostaju SAMO SNOVI....

  38. #138
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    ma tu smo mi stalno samo više čitamo nego što pišemo...
    bili smo s dr.L sredinom 9. mjeseca kad se nije još ništa znalo pa smo malo popričali i dogovorili se da se mž odmori do nagodinu jer ionako mora napraviti pauzu jer je prekid biokemijske bio početkom 7. mjeseca...a za prirodnjake nam se nije dalo načekivati pod onom psihozom oko zakona...

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    milivoj73 legendo zelim vam oboma svu srecu nagodinu.Jedva cekam da nas obradujete ovdje vas dvoje.Nekako ste mi bas prirasli iako vas ne poznajem.

  40. #140
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Za dr A idući tjedan, ispit će za njega biti "mačji kašalj" ~~~~~~~~~ (neobično mi malo vibrati za dr-e ).
    A za ove "neznalice" koje očekuju T odmah, i ja sam uvijek :shock: kako se ljudi ne informiraju... kad smo bili u postupcima toliko sam čitala o svakom detalju na forumu da sam se znala s MM zezati u stilu "danas će mi dr dati tu i tu terapiju" ili reći "to i to".... kad je i dr shvatio da sam na forumu i podosta toga i sama znam, jednom me prije pregleda i pitao u znatiželji o čemu to sve mi razglabamo? Ili pak "i što bi rekli, ide li danas štoperica?"
    Hoću reći, i njima je drago kad vide da su pacijenti informirani.

  41. #141
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    da, ali zaboravljamo da se u hrvatskoj samo šačica ljudi služi internetom i ima pristup rodinom forumu. mnogo cura u našim čekaonicama ne dolazi ovdje po info, ma ne samo ovdje...

    šta sam ti rekla kadauna jutros? vidiš ti to? :/

    i andream, bojim se, iz mog iskustva, da liječnici ne vole preinformirane i prepametne pacijentice.

    ja ipak radije volim znat što me čeka...

  42. #142
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    da, ali zaboravljamo da se u hrvatskoj samo šačica ljudi služi internetom i ima pristup rodinom forumu. mnogo cura u našim čekaonicama ne dolazi ovdje po info, ma ne samo ovdje...
    i andream, bojim se, iz mog iskustva, da liječnici ne vole preinformirane i prepametne pacijentice.
    ja ipak radije volim znat što me čeka...
    debeli x

  43. #143
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa
    amyx
    vjeruj nakon punkcije i koje negativne betice brzo će se zainteresirati...malo sam zlurad ali to je tako...
    a curi nek bude odmah uspješan prvi postupak makar za 100 godina umrla ko neznalica
    naravno i tebi uspješan FET~~~~~~~
    ja npr. cure moje....... niti sam bila na punkciji ,,niti ista jos slicno ,, pripremam se tek ali vec sam naucila ovdje sa vama da mi mozda nece uspjet prvi put ivf...da cu moram jos svasta prolazit dok ne dođem do svoje bebice...zato mi je te cure zao,,ne zna jadna sta je sve ceka....ali i ja bi bila ista ona da nisam na ovom forumu i da se ne raspitujem i citam vase postove........

  44. #144
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    kada sam prvi put cula za ICSI.ja sam mislila uzmu jedan spermic i spoje sa mojom js i to je to .. trudnoca...a mos mislit ..kad sam pocela citat vase postove i toliko nespjesnih postupaka ..pocela sam drugacije razmisljat...nije to bas tako jednostavno....NA ZALOST SVIH NAS....zato bogu hvala na internetu!!!!!!! i rodinom forumu!!!!

  45. #145
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    doktore A ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da rasturite na ispitu! ionako ste već bolja osoba i liječnik od svog profesora
    debeli potpis
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za ispit dr.A

  46. #146
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Amyx ja sa sa jednom takvom razgovarala u četvrtak. Pita ona mene kaj ja čekam. Kad sam joj rekla da sam na folikumetriji za FET samo se namrštila jer nije imala pojma što je to. Kad sam ju pitala u kakvom je ona postupku, doslovno mi nije znala reći :shock: , kad sam ju pitala što ima za stimulaciju, rekla da niš, a onda mi je naknadno ispričala da se svaki dan "cijepi" gonalom :shock: . Kad sam joj rekla da se štoperica prima u 23 sata navečer, ona je rekla da to njoj nije važno jer će se ona "cijepiti" kad joj susjeda (medicinska sestra) dođe s posla :shock:! Ovo joj je prvi postupak, došla je gore ove godine u ožujku. E da i rekla je nešto što već dugo nisam čula, a to je da će njeno djete biti djete iz epruvete :shock: . Sva sreća da ju je dr. u tom trenutku pozvao u ordinaciju inače bi me svašta "naučila" o MPO-u 8) !

  47. #147
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Zaboravila sam da mi je rekla da za stimulaciju ima ono kaj se gura u rodnicu (mislim da je mislila na utrogestan). Možda ima nekaj u onoj narodnoj poslovici: Blaženo neznanje! Možda joj baš iz tog razloga uspije otprve!
    Što sve misle ljudi koji nisu u MPO vodama, nije ni čudno što imamo zakon kakav imamo.

  48. #148
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    ajme dim, ne vjerujem!!! :shock: :shock: vidimo se sutra gore, znat cu dal se oplodila, koja mi je to koma, iako znam da su sanse nikakve, muka mi je u zelucu od nervoze fakat mi je cudno sto nista ne znaju neke koje idu u postupak, ja sam prije naseg prvog puta skoro sve znala, ak nesto nisam, pitala sam doca, al ja sam takva, i vi isto, ali sto ljudi sto cudi!

  49. #149
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    I mene čudi to neznanje ja sam zadnji put čula ženu kako priča kad je bila u prvom postupku da je čula kako prozivaju za transfer a ona nije znala što to znači.
    Mislim prozivaju te da uđeš u onu sobu a nemaš pojma zašto, tj što će ti raditi

  50. #150
    mimimuc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    tako blizu a tako daleko
    Postovi
    207

    Početno

    curke moje - ja danas išla na FET ali nije obavljen, moji eskimići nisu preživjeli odmrzavanje.

    Ali nema predaje ,idemo dalje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ja sam bila gore do pola 10 i nisam upoznala ni jednu neznalicu,a možda ih nisam ni registrirala jer sam bila u svojim mislima.

    pusa svima i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ svima kome treba

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •