Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: MERKUR (ZAJČEVA) - rodilište - KAKVO JE?!?!?

  1. #1

    Početno MERKUR (ZAJČEVA) - rodilište - KAKVO JE?!?!?

    Pozdrav svima!

    Po prvi puta pišem na ovom forumu. Voljela bih da se jave žene koje su rodile u bolnici Merkur. Naime, za 4 i 1/2 tjedna mi je termin i tamo ću roditi jer mi je tamo doktor.
    Čula sam da su kreveti još iz doba kad sam ja rođena (dakle, 30 godina stari!) - dakle položaj rađanja je najNEprirodniji (ležećki) s nogama u zraku?!?? Ja sam si nekak zamislila polusjedeći s nogama na krevetu (znam, znam, puna sam teorije jer sam dosta čitala o svemu tome - možda greška a možda i nije)

    Prestravljena sam radi tih uvjeta, pa molim informacije iz prve ruke o uvjetima u Merkuru (ne samo o krevetima već o sveukupnom iskustvu).

    Pomagajte, jer imam noćne more koje mi baš sada i ne trebaju!

    :/

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    podizem

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    dobro nam došla! želim ti brz i lagan porod.

    ivarice, daj molim te objasni leli kako se pretražuje forum preko googlea, jako se puno pisalo o zajčevoj a pretražnik je još uvijek niškoristi.

  4. #4

    Početno

    Hvala na dobrodošlici i lijepim željama!

  5. #5

    Početno

    Hvala na dobrodošlici i lijepim željama!

  6. #6
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    lela, evo uputa kako pretraživati forum:

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=13790

    također, bez obzira na grešku koju ti javlja kad pošalješ post dovoljno je samo jednom postati, samo treba malo dulje da se post pokaže.

  7. #7

    Početno

    ok. imat ću to na umu!

  8. #8
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Rodila sam u Merkuru 02.08. Ovih dana postam pricu o porodu, pa ces sve znati. SAmo se nadam da epopeja nece srusit forum :ambiciozni smajlic:

  9. #9

    Početno

    Jedva čekam da pročitam tu priču!!! Svakako mi javi kad bude postana, molim lijepo!

  10. #10
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    u međuvremenu imaš našu

    a i na "rodilištima" ima puno o zajčevoj

  11. #11

    Početno

    Je, baš sam sinoć čitala - sve je vrlo individualno - ima pozitivnih i negativnih iskustava.
    Drago mi je da sam pročitala puno lijepih riječi o svom doktoru Duiću koji je samnom od početka trudnoće, kad god mi zatreba; u svako doba dana, a bit će i u finalu. Premda sam znala i ranije da je vrhunski stručnjak, sada sam samo dobila potvrdu da sam u pravu. Odmah se još lakše diše!

    Valjda bum i ja preživjela taj porod kao i sve druge žene, a koji je po terminu za točno mjesec dana :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •