Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: izraslina na zubnom mesu

  1. #1
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno izraslina na zubnom mesu

    Imam je već neko vrijeme, okrugla, promjera pol cm, modra boja, uglavnom nije tvrda, nego mekana, nekad splasne ali je tu, mrvicu boli kad ju stisnem, ne curi, jel imao netko to možda, o čemu se radi? Nisam išla dok. mislila sam da će mi tu izrasti zub, ali nije, pa mi se nije dalo, pa sam zaboravila na nju...pa sam se sjetila tu pitati jer nisam ne netu niš našla.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    9

    Početno

    moguce da je granulom ili gnojna vrecica, karijes je vjerojatno zahvatio pulpu (dio gdje su zivci) pogotovo ako je plomba na tom zubu i zato se radi ta vrečica jer gnoj nema kuda van

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno Re: izraslina na zubnom mesu

    Citiraj anima prvotno napisa
    Imam je već neko vrijeme, okrugla, promjera pol cm, modra boja, uglavnom nije tvrda, nego mekana, nekad splasne ali je tu, mrvicu boli kad ju stisnem, ne curi, jel imao netko to možda, o čemu se radi? Nisam išla dok. mislila sam da će mi tu izrasti zub, ali nije, pa mi se nije dalo, pa sam zaboravila na nju...pa sam se sjetila tu pitati jer nisam ne netu niš našla.
    Idi da ti to pogledaju, za svaki slucaj.

    Mozebitno je granulom, ali, recimo, mojoj mami je situacija bila puno kompliciranija. Njezino nije bilo modro, ali je stajalo dugo i izgledalo jako bezazleno... sto nije bilo.

    Ne bih te htjela plasiti, vec samo upozoriti da ipak provjeris sto je.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Gnojna fistula najvjerovatnije.Odi k zubaru.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •