Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: bespelenaštvo kod brojnije obitelji

  1. #1
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno bespelenaštvo kod brojnije obitelji

    javljam da trebam roditi za dva/tri tjedna i dolazi još jedan bespelenaš. no ovaj put ne čekam tri tjedna starosti već krećemo od rođenja.i dan i noć.
    imam dovoljno iskustva

    prvi je bespelenaš od 14 mjeseci
    druga cura od tri tjedna
    a treće (daj Bože da sve bude ok na porodu, i meni i bebici) bi se rado prijavio u klub!! :D
    danas me pitala svekrva dal trebam kupiti još platnenih pelena..na kaj smo se obadvije nasmijale. (ostale su mi od prvog klinca..a druga kikačica ih je koristila svega tri tjedna).
    i tak da sam se sjetila vas bespelenaša

    drage mame i tateki koji imaju bespelenaše u nizu...dal vam je bilo lakše sa idućom bebicom?

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je bilo puno lakse. sve je opustenije, a i mala je puuuuno brze naucila javljati i biti skroz suha. ona sad ima 17 mjeseci i vec dugo uopce ne moram brinuti za nju, kao da je dijete od 3 godine. jedino imamo "problema" kad pijemo zelene sokove ujutro, onda pisa ko luda

    ja sam veci problem imala sa starijim nego s njom. njemu jos uvijek bjezi u gace, kao da iz inata nece na wc. ne kuzim. ali ajde, podnosljivo je.

    moram sad ici pisat cu ti jos

    sretno

  3. #3
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    evo nas! malo smo se načekali da se Simon rodi... (tri tjedna poslije termina.nakraju dokt.računo po ultrazvuku pa ispalo 41tjedan...)

    hm.. pa i nije neka mudrost biti bezpelenaš kad mi maleni Simon spava, piški& kaka te siše. stari je dva i pol tjedna .
    puno spaaavvaaaa, tak da smo turbo bezpelenaši i nadam se da budemo ostali i kad budemo malo aktivniji

    a kaj se tiče njegove seke koja ima 2 godine i 3mj više ne želi piškiti na kahlicu jer jeli to je za malene bebe (Simonu kad siše stavim u ležećem položaju malu posudicu "kahlicu" za kakanje) već se ona kao velika cura penje (bez one dječje daske ) na wc, briše se i ponosno pušta vodu!!! hm ipak je već velika

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •