Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 148 od 148

Tema: Radio 101., 15.10., sučeljavanje

  1. #101
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Voditeljica zakon, cure kaj su zvale svaka im čast- za Maju, šteta kaj je tako kratko trajalo.....Al bitno je da se o svemu ne prestaje govoriti!!!!

    BHany edit. u skladu s pravilima foruma

  2. #102
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj Nene2 prvotno napisa
    Citiraj Denny prvotno napisa
    Šimunić - samo da imamo zakon???!!! FUJ!!!
    Da, ovo mi je šlag na kraju- njemu je jedino važno da imamo zakon...bojim se da tu ima puno polupanih lončića...
    Ako je jedino važno da imamo zakon, jel to znači da bi bio zadovoljan i da je MPO zakonom zabranjen? Mislim, imali bi zakon. što bi Davor rekao: bljuc.

  3. #103
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da mi smo krive sto se nismo sa 18 udale i radile na trudnoci!!!!!!!!!!!!!koja glupost....gadi mi se taj Simunic........

  4. #104
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Prof.Šimunića boli što ga svi prozivaju da je prevrtljivac!?

    Ha, nas boli najviše to što jedan autoritet poput vas Prof.Šimuniću nije se borio do posljednje kapi krvi za najbolji zakon!

    Nego ste dopustili kako i sami kažete da zakonodavac donese zakon po vlastitom svjetonazoru!!!

    TO JE PRESTRAŠNO, TO JE TAKO STRAŠNO DA VAS VIŠE NITI MALO NEPOŠTUJEM, JER VAŽNIJE JE BITI ČOVJEK NEGO LIJEČNIK SA 1000 TITULA.
    Sve te titule padaju u zaborav ako niste ČOVJEK, a pokazali ste da niste!

  5. #105
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    božesačuvaj zaljubit se i udat poslje 30...
    trebali bi svi to riješit mam poslje mature, a s kime ...kao da je bitno.

    :D :D :D za cure, voditeljicu i dr. Mrsića koji uz sav svoj posao koji odrađuje fenomenalno(prijateljicu mi je izlječio
    ) nađe vremena i za borbu sa ružnariječ...grrr

  6. #106
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Mija i Maja bile ste odlične, ja sam zvala cijelo vrijeme, stalno bilo zauzeto. A tako sam svašta htjela reći i pitati

  7. #107
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa
    ja se javila
    bila zbrkana al se javila
    Bila si vrlo precizna a ne zbrkana. Bila si fantastična!

  8. #108
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Mija32,namirisala sam da si ti.Ma bila si fenomenalna. Nije bilo sanse da dobijem vezu a i tako samstalno bila na rubu suza.

  9. #109
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    a ovo o starijim kokama i odluci da se ipak odluče ranije rađati...mislim??

    je, baš je tako lakše...

  10. #110
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Svaka čast voditeljici, g. Mirandu Mrsiću i curama koje su se javile u eter ... ali od Šimunića je bilo teško uopće doći do riječi . U njegovoj klinici me sigurno nećete nikad vidjeti...bljak.

    Žao mi je što sam uopće ostala budna do sada. Trebala sam znati da će to otprilike ovako zvučati. Žalosno, žalosno, žalosno.

    svima.

  11. #111
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Treba nas podučiti da ne budemo promiskuitetne (toliko puta su nam to nabili na nos da već imam potrebu opravdavati se mužu s kojim sam od svoje 17 godine da nisam promiskuitetna ) i da rađamo čim postanemo punoljetne. A nakon toga valjda i da hodamo 5 metara iza muža.

  12. #112
    slavonka2 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Sv. Nedelja
    Postovi
    509

    Početno

    JA SAM DOBILA ŽIVČANI NAPAD...

    Svaka čast curama koje su se javile...BRAVO...

    Žao mi je što ja nisam dobila vezu, koliko je to Šimuniću mlada žena - ja sam sa 25 išla na IVF (a tri su me godine odbijali jer su pokušavali liječiti našu neplodnost)i dobila 11 opođenih jajnih stanica od koje NITI JEDNA NIJE BILA DOBRA...vratili su mi dvije koje su u tom trenutku smatrali da su najbolje i niti jedna nije zamrznuta... a kaže da je kod mladih žena i sa 3 js moguća uspješna trudnoća...MA MOLIM TE....

    Sram ga bilo, sa koliko sam trebala roditi?????

    Sa 18??????

  13. #113
    martina123 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    1,372

    Početno

    Citiraj iva_luca prvotno napisa
    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa
    ja se javila
    bila zbrkana al se javila
    Bila si vrlo precizna a ne zbrkana. Bila si fantastična!
    x samo da potpisem!

  14. #114
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    I da, cure koje ste zvale bile ste ODLIČNE!

  15. #115
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    meni je Šimunić zvučao kao netko tko je plaćen da tako govori ma grozno, jedva sam odslušala emisiju
    a u jednom trenutku je zaboravio za koga se bori (pajdu Milinovića) i rekao da je zakon takav zato što je pisan po svjetonazoru zakonodavca i da struku nije nitko pitao u tome.. omaklo mu se

    Zrinka je bila ooooodlična, Mrsić pravi gospodin teško je dolazio do riječi od ovog, ali zato sve što je rekao bilo je u sridu

    slušateljice (ne i prva koja je trabunjala bezveze) svaka čast!

  16. #116
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    samo da napišem sada kad sam se prestala tresti
    ja svaki put dobijem nakon 2-3 pokušaja
    ono što me muči je to kaj počnem zamuckivati,suziti i onda ispadnem totalno nesuvisla i pola toga zaboravim

    a zapisala si natuknice ovaj put

    no dobro,barem su nas čuli,iako ne vjerujem da su nas i shvatili

  17. #117

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    85

    Početno

    Hvala voditeljici,g.Mrsiću i curama koje su se javile u emisiju.Bili ste SUPER!!!!Ja se od muke
    Slušateljici koja se vratila sa punkcije želim dobitni ET!!!

  18. #118
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa
    samo da napišem sada kad sam se prestala tresti
    ja svaki put dobijem nakon 2-3 pokušaja
    ono što me muči je to kaj počnem zamuckivati,suziti i onda ispadnem totalno nesuvisla i pola toga zaboravim

    a zapisala si natuknice ovaj put

    no dobro,barem su nas čuli,iako ne vjerujem da su nas i shvatili
    Ma mija kaj ti je, pa bila si super. Uopče nisi zamuckivala, bravo.

  19. #119
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    MIJA bila si fantastična, bravo i HVALA!!!!! [/b]

  20. #120

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ja sam u stvari razocarana s ovom emisijom, jer sam ocekivala de ce biti postavljena konkretna aktualna pitanja u vezi provedbe zakona u praksi, poput onoga sta s trecom oplodjenom JS, ako zena ne zeli transfer vise od 2 zametka ili postoji li igdje mogucnost zamrzavanja viska JS.

    Ovako se sve svelo na vec sto puta ponovljeno.

    Zaista je steta sto nitko od nas nije iskoristio priliku i dosao u emisiju.

    Mada, obzirom na to da su tako Mrsic, kao i voditeljica jedva dolazili do rijeci pitanje je kako bi se tu snasao netko tko nema nikakvog iskustva...

    Bas sam razocarana i demotivirana.

  21. #121
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    meni je Šimunić zvučao kao netko tko je plaćen da tako govori ma grozno, jedva sam odslušala emisiju
    Ma nije direktno plaćen ali će biti dvostruko:
    1. Moća i taština - svojim svrstavanjem uz Milinovića svoj je dosadašnji status uzdigao do nedodirljivosti
    2. Novac - ovaj zakon nas nemilosrdno tjera privatnicima (kažu, imat ćemo šest besplatnih postupaka! Kakvih? Vrlo sličnih prirodnjacima po konačnom rezultatu!) A šta kad ispucamo tih brzinskih šest? Kod barba Šime jer drugi neće niti dobiti dopusnicu za rad.... :/

  22. #122
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    iva_luca, neće to biti baš tako brzinskih 6. jesi čula kako je ministar u saboru govorio da ženi oplode 3 jajne stanice pa joj za godinu dana odmrznu i oplode (ako uspije, jasno) iduće 3, pa za godinu dana opet..i tako da ako imaš 12 jajnih stanica - to su postupci koji traju pune 3 godine i ispucaš 4 pokušaja. ma joooooj. opet sam se uzrujala kad se toga sjetim. ali srećom? za sada bacaju jajne stanica..

  23. #123
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    ja nisam mogla slušati... što je dobro za moje mentalno zdravlje



    ...a to pokazuju i vaši komentari za koje sam i pretpostavila da će biti takvi da se ja trebam pojaviti ovdje

    molim za razumijevanje cure kojima ću u postovima brisati grube riječi, direktne uvrede i sl. dotičnome. nastavite dalje u revijalnom tonu i nemojte meni zadavati puno posla, pls



    i da ne zaboravim, iako nisam slušala - hvala curama koje su se javile u eter , kao i curama koje su postavile pitanja mailom , nadam se da su ista bila korisna i da su barem neka od njih iskorištena u emisiji

    veliko hvala i Zrinki i dr. Mršiću
    veliko ne-hvala prof .Šimuniću

  24. #124
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    I ja sam baš željela pitati da li se i na kojim klinikama zamrzla j.stanica?? I kakav je to etički svjetonator koji ne dozvoljava zamrzavanje, ali se treći embrij može baciti...

    Dr Š. očito je da ste pristali na sudjelovanje u emisiji jer vam se ne sviđa slika o vama koja je stvorena u javnosti. To je pitanje ega, a ne prava pacijentica.
    Slažem se da smo morali dobiti zakon, ali sramota da je nazadniji od onog iz 1978. Mogli ste dati potporu donošenju zakona, ali se ograditi od dijela koji diskriminira pacijente i umanjuje im šanse!
    I dalje tvrdite da struka nije dala potporu zakonu, a s druge strane šaljete opet pismo predsjedniku Sabora sa potpisima svih liječnika koji ga podržavaju. Pa kolikim nas budalama smatrate???
    U mojim ste očima izgubili kredibilitet i nemoguće ga je više vratiti.
    I obraćam se u ovom postu baš vama jer znam da nas pratite, i to dovoljno govori o vama, dr koji se obračunava sa pacijenticama, umjesto da im pomaže...

  25. #125
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Ovo je strašno! Još se tresem od bijesa. Tek sam stigla s punkcije, nisam mislila da ću uspjeti odslušati emisiju, ali se nisam mogla suzdržati da ne nazovem. Žao mi je što samo nisam spomenula da i ja čekam Maribor, ne zato što ne vjerujem dr. Baumanu već zato što ne vjerujem postupku koji proizlazi iz ovog suludog zakona!!! Dr. Šimunić mi je (očekivano) odgovorio jedno veliko ništa!!! Ako se od tri punktirane js oplode sve tri ja ću biti medicinsko čudo!!!

  26. #126
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj Marchie37 prvotno napisa
    Ovo je strašno! Još se tresem od bijesa. Tek sam stigla s punkcije, nisam mislila da ću uspjeti odslušati emisiju, ali se nisam mogla suzdržati da ne nazovem. Žao mi je što samo nisam spomenula da i ja čekam Maribor, ne zato što ne vjerujem dr. Baumanu već zato što ne vjerujem postupku koji proizlazi iz ovog suludog zakona!!! Dr. Šimunić mi je (očekivano) odgovorio jedno veliko ništa!!! Ako se od tri punktirane js oplode sve tri ja ću biti medicinsko čudo!!!
    Marchie37

  27. #127
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Marchie37, bila si odlična i od sveg srca ti želim da uspiješ u ovom postupku

  28. #128
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Marchie 37, bila si odlična i bilo je za očekivati da će dr.Š. zaobići odgovor.
    nemoj se nervirati, u miru dočekaj transfer, a mi ćemo svi skupa vibrirati da zaista budeš to čudo!

  29. #129
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Marchie37 bila si odlična! Želim ti svu sreću!!! ~~~~~

    MOJ SLUČAJ! Zvala sam i htjela komentirat. Ali bilo je nemoguče dobit liniju.
    Od mojih 11 j.stanica se oplodilo 10. A nakon 3 dana smo imali 6 zametaka. 2 dobra zametka koja su mi vratili i 4 srednje kvalitete koje su zamrznuli.

    KAKVE SU MI ŠANSE SA NOVIM ZAKONOM? Kad su mi defakto od 10 zametaka bila 2 kvalitetna, a očito i nisu bila najbolja jer nije došlo do trudnoče.

  30. #130
    Marchie37 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    378

    Početno

    Hvala cure! Btw. napominjem da se prijateljica koju sam spomenula, a koja je uspjela zatrudnjeti u Citu u ST i roditi zdravoga i naprednoga dečkića, godinama prije toga neuspješno liječila u IVF poliklinici!
    Dr. Šimuniću čemu sve ovo? Nisu više 1990-te!!!

  31. #131

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Marchie37 hvala ti sto si se javila u emisiju!
    Tvoj poziv se po meni jedino konkretno dotaknuo aktualne problematike. Steta sto na to nismo dobili i konkretan odgovor.

    Svu srecu ti zelim!

  32. #132
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Marchie37 prvotno napisa
    Ovo je strašno! Još se tresem od bijesa. Tek sam stigla s punkcije, nisam mislila da ću uspjeti odslušati emisiju, ali se nisam mogla suzdržati da ne nazovem. Žao mi je što samo nisam spomenula da i ja čekam Maribor, ne zato što ne vjerujem dr. Baumanu već zato što ne vjerujem postupku koji proizlazi iz ovog suludog zakona!!! Dr. Šimunić mi je (očekivano) odgovorio jedno veliko ništa!!! Ako se od tri punktirane js oplode sve tri ja ću biti medicinsko čudo!!!
    nemoj se nervirat.....zelim ti svu srecu i bila si divna .....

  33. #133
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    dr. Simunic je vrlo vjesto "nista odgovarao" na postavljena pitanja....no, pa to smo i ocekavali, zar ne?!

  34. #134
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Pa DA i očekivala sam da će vješto NE odgovarat na pitanja!

    Ali dobro je to da se vidi i po 100 put da nešto smrdi!

  35. #135
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Marchi37, svaka ti cast sto si se javila, uputila si mu vrlo konkretno pitanje koje se tice svih nas ali nazalost bez konkretnog odgovora. Ja sam u Gospicu prosla vatreno krstenje u razgovoru s ministrom tj. igrali smo se gluhih telefona pa mi je poznat taj osjecaj bijesa i bespomocnosti.

  36. #136
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    fakat ko da su u nekom paralelnom svemiru..

  37. #137
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    aaaa ja prespavala... tek sad sam se probudila

    strah me je uopce slusati - hocu li se jako nasekirati???

  38. #138
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    hoćeš

  39. #139
    martina123 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    1,372

    Početno

    Citiraj Marchie37 prvotno napisa
    Ovo je strašno! Još se tresem od bijesa. Tek sam stigla s punkcije, nisam mislila da ću uspjeti odslušati emisiju, ali se nisam mogla suzdržati da ne nazovem. Žao mi je što samo nisam spomenula da i ja čekam Maribor, ne zato što ne vjerujem dr. Baumanu već zato što ne vjerujem postupku koji proizlazi iz ovog suludog zakona!!! Dr. Šimunić mi je (očekivano) odgovorio jedno veliko ništa!!! Ako se od tri punktirane js oplode sve tri ja ću biti medicinsko čudo!!!
    Aaa to si bila ti! Bravo,s uper si bila - bravo! :D

  40. #140
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    nisam slušala, nakon svega nemam ni snage, hvala curama koje su se javile

  41. #141
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    simunic bi nakon ovakvih nastupa u javnosti, mogao komodno poci u javnog biljeznika i promjeniti ime u v. simunic-milinovic. jos mu samo to fali.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    [b]mija32, marchie37 bile ste odlične, sad sam tek poslušala! suvislo, konkkretno, jasno, bez dvosmislenih pitanja! hvala vam!

  43. #143
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Nisam još stigla poslušati, ali mija i Marchie, sigurna sam da ste bile super! Puno vam hvala!
    Marchie, čitala sam ovu temu po redu od početka i čim sam vidjela da se javila neka Maja, odmah mi je sinulo da bi to mogla biti ti! Sretno u postupku!

  44. #144
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    iva_luca, neće to biti baš tako brzinskih 6. jesi čula kako je ministar u saboru govorio da ženi oplode 3 jajne stanice pa joj za godinu dana odmrznu i oplode (ako uspije, jasno) iduće 3, pa za godinu dana opet..i tako da ako imaš 12 jajnih stanica - to su postupci koji traju pune 3 godine i ispucaš 4 pokušaja. ma joooooj. opet sam se uzrujala kad se toga sjetim. ali srećom? za sada bacaju jajne stanica..
    Aaaaaaaa, dragi ministar.... on bi to razvlačio "od Božića do Božića"....
    A mi ćemo onda, dok čekamo Godoa, ići kod barba Šime u prirodnjake Ma nitko me ne može uvjeriti da iza cijele ove priče ne stoji i malo prizemnog interesa, onako zdravo kapitalističkog, pa tko ima nek plati a tko nema tko mu je kriv
    A floskule o radu u interesu pacijentica čak i protiv njihove volje...... ah, pa naravno, mi smo uvaženom profesoru ipak neuke žemskinje!

  45. #145
    slavonka2 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Sv. Nedelja
    Postovi
    509

    Početno

    http://max.tportal.hr/Zamrzavanje-za...5892_0__0.aspx

    Ne znam da li je netko već stavio link, ali ukoliko netko želi poslušati i pogledati da vam bude lakše za naći...

    Iako, ako želite lijep vikend odgodite to za ponedjeljak....

  46. #146
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ja ne mogu gledati, niti sam jucer uspjela, bilo na tportalu ili na maxzoni, kaze sad


    "odabrani video sadrzaj trenutno nije dostupan. Molimo probajte kasnije."

  47. #147
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Može se pogledati samo ovih 8 min., ali vjerujte mi, dosta vam je i to - zbog mentalnog zdravlja . Kako možemo očekivati da netko neupućen shvati o čemu mi cijelo vrijeme trubimo kad i sam Šimunić naše smrzliće naziva zamrznutom djecom :shock: , ili kad svi svjetski stručnjaci zamrzavanje js smatraju eksperimentalnom metodom a on tvrdi da to nije eksperiment. Prejadno.
    Ali sam se od srca nasmijala kad je voditeljica rekla da će sigurno Luka Bebić shavtiti o čemu se radi u pismu koje mu je Š. poslao ... da, da, mo'š mislit'.

  48. #148
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Ali sam se od srca nasmijala kad je voditeljica rekla da će sigurno Luka Bebić shavtiti o čemu se radi u pismu koje mu je Š. poslao ... da, da, mo'š mislit'.
    Jooooj i ja sam na ovo umrla od smijeha. Ovisi kako mu je napisao pismo..sjetim se samo "Ajd, daj malo Boga ti..". A onda se odmah zatim sjetim my moona i ulovi me očaj - tko nam sudbine kroji..

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •