Pokazuje rezultate 1 do 40 od 40

Tema: poklon za 6ti rodendan

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno poklon za 6ti rodendan

    bilo je pretpostavljam ovakvih tema za skoro pa sve godine, ali za 6ti nisam nasla - a ujedno mi je i najtezi.
    petra mi slavi sesti - moja mala petra, ne mogu vjerovati. krenula je u prvi razred i postala velika mala cura.
    ne bih joj kupila igracke, htjela bih nesto posebno, nesto drukcije za njen veliki sesti. jel imate kakvih ideja?

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    orki su za šesti rođendan bile najvažnje - knjige
    pa je kompletirala Harry Pottera

    i dobila je svoju 50x70 mozaik fotografiju koja joj je na zidu u sobi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    apricot, jel orka sa 6 vec znala tecno citati? jer petra jos ne zna, tek uci citati i nije u stanju sama procitati knjigu.
    zapravo nije jos u stanju procitati niti slikovnicu tako da mi je knjiga debljine harry pottera u njenom kontekstu mislena imenica.
    inace knjige mi jesu najljepsi pokloni....

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da, ona je sa 4 godine čitala s razumijevanjem tako da nama to nije problematično, uvijek je knjiga najbolji poklon.
    mislila sam da je i petra tu negdje, s obzirom na belgiju

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    s 4! nevjerojatno
    ma daleko smo mi od toga, petra tek čita riječi, i to samo mala slova. sad su poceli se recenicama od po 3 do 4 rijeci. imaju posebne knjige po stupnjevima usvojene vjestine citanja a petra je tek na razini avi 1. to su knjige napisane s riječima koje sadrze sveukupno samo 12 slova. daleko, daleko od harry pottera.

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa dobro, polako, ima vremena za sve.

    petra je umjetnica, kako stojite s onim nekim setovima za slikanje, izradu koječega, perlice... sve one džidže koje djevojčice (osim moje) vole

    možda štafelaj?
    ili veliki komplet drvenih bojica sa raznim efektima?
    i paleta i francuska kapica uz to?

  7. #7
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    mi smo nasoj curki (nije bio rodendan, nego polazak u skolu) napravili ovako:
    ja napisala pjesmu
    mm nacrtao prigodni crtez (prekrasan)
    sve to spojili u photoshopu, uokvirili kao sliku.
    curka ju je danima nosila u krevet prije spavanja i trazila da joj citam pjesmu, dok ona gleda sliku
    mm je jos dao taj crtez printati na majicu. majica se nosila i iznosila


    pa eto, ako te moze inspirirati na nesto slicno.....

  8. #8
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno Re: poklon za 6ti rodendan

    Citiraj petra prvotno napisa
    petra mi slavi sesti - moja mala petra, ne mogu vjerovati. krenula je u prvi razred i postala velika mala cura.
    ne bih joj kupila igracke, htjela bih nesto posebno, nesto drukcije za njen veliki sesti. jel imate kakvih ideja?
    E je u ponedjeljak napunila 6 ( i istodobno ).

    Za rodjendan je od nas dvoje dobila:
    - djecju Bibliju na talijanskom (ne ide na vjeronauk u skoli, a zeljela sam da nije zakinuta za tu tematiku, plus tako moze vjezbati citanje, a i slike (sto ona voli) su krasne);
    - slikovnicu Ruzno pace koja istovremeno i govori (takodjer na talijanskom) - to mi se cinilo totalno bebasto, no ona ju je sama izabrala, a kasnije sam skuzila da je dobra zato sto moze istodobno dok ide prica pratiti tekst, pa tako i slusa i cita samostalno;
    - talijanski Scrabble (opet mi je zgodno, jer tako vjezba vokabular, a moze igrati u drustvu)
    - badmington set (da ne budu samo 'sjedilacke' aktivnosti, plus to je jedan medju rijetkim sportskim 'pomagalima' kojeg jos ne koristi);
    - Hello Kitty lunchbox (pronadjoh ga na kraju! - dobila bi to inako, no upao je taman za rodjendan)
    - neke Barbie DVD-ove (na hrvatskom, da ga ne zaboravi u potpunosti)...
    - i masu (ali masu) ukosnica, gumica za kosu i sl., za njenu dusu

    I onda sam se totalno zanijela, pa sam kupila jos i nesto Barbie robice i putni Monopoly, no to sam na kraju odvojila, bit ce za sv. Nikolu i za sv. Lucu...

    BTW, ako zelis veliki poklon, a Petra voli likovni izrazaj, apricot me je podsjetila, E ce za Bozic dobiti stafelaj + uljane boje + platna + kapicu (ostali pribor vec sav ima, a i masu toga je dobila sad na proslavama rodjendana).

    Uglavnom, za rodjendan smo isli vise na drustvene igre i edukativne stvarcice. Radi skole, ali i zato sto sam znala da ce ju zanimati (npr., ovo ljeto je na Siciliji ulijetala u svaku crkvu i zastajala pred raspelom, i silno ju zanima ta tematika, otuda nam ideja za djecju Bibliju).

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Elly :shock:
    to bi bila moja kvota za kupovinu tijekom dvije-tri godine.
    idem na onaj topic o igračkama napisati koliko sam škrta

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    idem na onaj topic o igračkama napisati koliko sam škrta
    Nisi ti skrta, ja sam rastrosna.
    A ovo i nisu igracke, sve je edukativno. :wink:


    P.S. volim poklanjati, i kad to radim, nemam mjere.
    Al' eto, ipak sam dva poklona raspodijelila za sv. Nikolu i za sv. Lucu... sto znaci da napredujem... ... ali nisam imala 'srca' ostaviti nesto i za Bozic, za sve mi se cinilo bitno da ima bas sad .

  11. #11
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno


  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    hvala vam na idejama!
    štafelaj, platno, boje - to smo si mislili, ali u zadnje joj vrijeme stalno poklanjamo nešto vezano za slikanje i crtanje. Pa sam mislila promijeniti "ploču".
    Iako sve vezano za boje uvijek ostaje backup opcija.
    Knjige mi kao takve na žalost još ne dolaze u obzir, a ovu malu lektiru za njen uzrast smo već cijelu pokupovali.
    Društvene igre mi izgledaju dobra ideja - posebice scrabble. E sad pitanje za poznavatelje - jel se svaki scrabble može igrati na svim jezicima? Odnosno ako kupim "francuski" scrabble mozemo li ga igrati na flamanskom ili hrvatskom ili je usko povezano s jezikom "kutije" (nikad nisam igrala - znam samo da se radi o spajanju riječi kockicama sa slovima i zbrajanju rezultata - a to mi se čini kao da ima multijezične mogućnosti - jesam li u krivu?).
    Nešto domaće izrade, mi zvuči super, ali nit sam baš talent a nit sam sigurna da bi nju razveselilo. Blago se roditeljima kreativcima.
    ako imate još ideja - pliz recite... jedino što mi ne dolazi u obzir su video igre, gameboyi, wii-i itd... ne samo jer ih ne volim, nego to već imamo (odnosno ima tata) i petra, na moju veliku sreću, baš i nije oduševljena - osim wii sports, ali i to ju zabavi otprilike jednom mjesečno na pol sata.

  13. #13
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa teško da ćeš "č", "dž" ili š upotrijebiti na francuskom ili flamanskom

    ali, ako ti ne smeta napisati "cevapcic", možeš

  14. #14
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj petra prvotno napisa
    jel se svaki scrabble može igrati na svim jezicima? Odnosno ako kupim "francuski" scrabble mozemo li ga igrati na flamanskom ili hrvatskom ili je usko povezano s jezikom "kutije" (nikad nisam igrala - znam samo da se radi o spajanju riječi kockicama sa slovima i zbrajanju rezultata - a to mi se čini kao da ima multijezične mogućnosti - jesam li u krivu?).
    Nas (talijanski) mislim da mogu iskoristiti recimo za igranje na engleskom (jer su zastupljena sva slova koja su ujedno i u engleskoj abecedi) ali ne znam kako bih na hrvatskom, jer nedostaju slova sa ć, č, š, đ, itd. ...

    jedino na pises sa c umjesto č i ć (ali poanta je upravo u tome da bude točno napisano, a ako pišeš sa c, neće se znati što je č, a što ć...), sh za š... Kako bi pisala ž?... Ne znam, razmišljam naglas...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno


    ok razlike su znači u slovima - ali ne u njihovim kombinacijama?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    da - onda bismo si morali nabaviti hrvatski scrabble - jer tata ne zna flamanski - pa više ne bi bila obiteljska igra.
    Imamo doma ludu kombinaciju jezika - petra priča hrvatski i flamanski, tata engleski i njemački, ja hrvatski, francuski, flamanski i engleski a toma jadan još ništa, al je zato skroz pogubljen - a mislila sam ga (ovisno o tome koliko tu ostanemo) s dvije i pol dati u francuski vrtić...

    no ovo je sad off topic - scrabble mi otpada

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi smo sad jednom dragom šestogodišnjaku kupili rolere + propratnu opremu.
    Možda neku dooooobru dečiju enciklopediju. Kod nas ima neke razne ilustrovane Larousse: svemir, Zemlja, ljudsko telo.... (piše na njoj da je za uzrast 5+)

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Najbolja investicija koju smo mi napravili (nije bio rođendan, nego Božić, da se ne dečki ne prepucavaju oko vlasništva) bilo je ovo:

    http://www.casio.com/products/images/CTK-496/xlarge/

    Ali to treba odabrati u skladu s dječjim afinitetima. Moji su jaaaako zadovoljni!

    A kad je stariji još otkrio da ga se može povezati s računalom... veselju kraja nema!


    Eh, sad, za djevojčicu mi je već malo teže - imam manje iskustva. Šivaća mašina dječja + škare, konci i set krpica za šivanje?

    A ako ne mora biti stvar, zašto ne bi poklon bio izlet (nešto u maniri Disneylanda ili slično, već što ima prikladno)?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    Peterlin ovo je zgodno, ali Petra mi svira "pravi" klavir - i btw. mrzi vježbanje ali je poslije jako ponosna na vlastite rezultate. Jučer smo imali koncerto u 4 ruke - s tatom koji isto svira, završio srednju muzičku i nikad prežalio što nije otišao i na akademiju već se bacio u informatičke vode (koje su btw puno profitabilnije), pa sad od djeteta čini virtuoza od malih nogu :/ što i nije baš naj naj solucija, ali dobro , dok god vidim da petru veseli, ok je.
    Na izlete tipa Disneyland su pretplaćeni moji - od 4tog rođendana tamo ih vode - i na druge izlete, ali disneyland bude jednom godišnje (njih - mislim petru i klince od moje sestre).

    e kroz ovaj topic, doznat ćete cijeli naš život
    sve u svemu, teško za odabrati poklon...
    a htjela bih baš nešto, ne vrijedno, ne veliko, nego posebno .... nešto više.

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Evo mene opet sa dućanom a-ha pametne igračke (a u stvari mi je tanja rekla za njega). Mi smo za peti rođendan kupili Katamino http://www.aha.hr/katamino/300017/igre/ i prilično je dobro prihvaćen.

    Iako, to definitivno nije nešto .

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Super! Vidim da je puno dobrih ideja već iskorišteno...

    Meni je sintić pomogao utoliko što su djeca sama tražila ići u glazbenu školu (probili smo led).

    Da je MENE u toj dobi netko pitao što želim, odgovor bi bio jednostavan: mačku ili psa! Ali to se ne bih usudila nikome savjetovati, jer to nije lagana i jednostavna odluka...

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ako imaš sačuvanu robicu od izlaska iz rodilišta
    ili sa krštenja
    stavi u staklo i uokviri

    pa joj reci da je sada velika djevojčica i da želiš da ima uspomenu na dan kada je bila - beba

  23. #23
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ako imas, to cuvaj za osamnaesti

  24. #24
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Ja tkđ. razmišljam o poklonu za našeg šestogodišnjaka i ovaj scrabble mi je super ideja. Moj Mislav ne voli crtati, pjevati niti svirati, a ja znam da bi umro od sreće da dobije trampolin, ali mi je mm stavio veto. Ima li neko iskustva s trampolinom. Mislim da bi ga mogli povremeno nasaditi na sredini dnevne i bio bi relativno daleko od oštrih rubova.
    Osim toga nemam pojma.
    Prije su legići uvijek bili rješenje, ali u posljednje vrijeme je naj igra demoliranje dnevne sobe i preslagivanje namještaja u tunele i šatore, a čak smo i neku avlijanerku (domaći seoski mješanac) udomili prije dva mjeseca, tako da je i ta ideja potrošena.
    Autići i ostala vozila osim aviona su uvijek out, ali jako voli prirodne fenomene (vulkani, tsunamiji, svemir...).
    Apri za Orkino čitanje :shock: .
    Moje djete zna sva slova od treće godine, ali još uvijek ne zna analizu i sintezu, tako da knjige isto ne.

    Ajmo prijedloge i za šesti rođendan za dečke (nadam se da petra nema ništa protiv).

  25. #25
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj saška prvotno napisa
    Ima li neko iskustva s trampolinom. Mislim da bi ga mogli povremeno nasaditi na sredini dnevne i bio bi relativno daleko od oštrih rubova.
    mi smo u nedjelju bili na rođendanu s trampolinom
    ima i mrežu sa strane tako da se ne može ispasti
    ja bih još jedino stavila i gore, da netko ne udari glavom o strop
    ta njihova je iz metroa, promjer 3 metra, cijena oko 1400 kuna
    ima i u sparu, promjer 2,4 metra, mislim da je ... hm... ili 1299 ili 1999, ne znam točno
    ali obje imaju i zaštitnu mrežu
    mi bismo to stavili u zrinovu sobu koja ionako ne služi ničemu osim đipanju

  26. #26
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj petra prvotno napisa
    da - onda bismo si morali nabaviti hrvatski scrabble - jer tata ne zna flamanski - pa više ne bi bila obiteljska igra.
    Imamo doma ludu kombinaciju jezika - petra priča hrvatski i flamanski, tata engleski i njemački, ja hrvatski, francuski, flamanski i engleski a toma jadan još ništa, al je zato skroz pogubljen - a mislila sam ga (ovisno o tome koliko tu ostanemo) s dvije i pol dati u francuski vrtić...

    no ovo je sad off topic - scrabble mi otpada
    e kod vas je bas veselo.
    blago se petri i tomi. dobit ce jezike na tanjuru.

  27. #27
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Sjetih se jos jednoga: muzicka kutija. Znas one starinske, koje kad otvoris balerina unutra plese uz muziku, a imas prostor gdje moze odloziti ukosnice, gumice, njen 'nakit'...

    Ja sam ju dobila u toj dobi od krsne kume i bila mi je strasno draga, i cuvala sam ju sve dok se nije raspala (do moje odrasle dobi).

    Vec sam ju planirala nabaviti za E, ali jos uvijek nisam nigdje pronasla neku koja bi mi izmamila, "e, to je to!".

    Ali kad nadjem, definitivno kupujem, mislim da je to za curice bas ono nesto poklon.

  28. #28
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    mi smo u nedjelju bili na rođendanu s trampolinom
    ima i mrežu sa strane tako da se ne može ispasti
    ja bih još jedino stavila i gore, da netko ne udari glavom o strop
    ta njihova je iz metroa, promjer 3 metra, cijena oko 1400 kuna
    ima i u sparu, promjer 2,4 metra, mislim da je ... hm... ili 1299 ili 1999, ne znam točno
    ali obje imaju i zaštitnu mrežu
    mi bismo to stavili u zrinovu sobu koja ionako ne služi ničemu osim đipanju
    Hvala apri, ovaj koji sam gledala nije imao mrežu, potražiti ću te s mrežom da vidim kako to izgleda.

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Nešto posebno za djevojčicu - ja bih (nisam kao vještičica, ali ni s dvije lijeve) sama napravila šarenu vunenu kapu i šal (naštrikala ili naheklala) da dijete vidi kako to nastaje. Nije skupo, nije teško, ali je osobno... Nek odabere mustru ili boju (mustra ne mora bit ništ komplicirano). U toj dobi su i meni prvi put stavili igle u ruke...

    Zapravo, ne mora bit od vune - može se to i skrojiti od flisa (za šal nema jednostavnije stvari, samo treba izrezat dimenzije i napraviti rese), kapica sašiti, gore objesiti nekog kupovnog sitnog medeka (to su moji imali u vrtiću, doma pletene kape, a gore na špagici igračke ). Ne radim to često, ali lani sam im krojila i šivala rukavice od flisa (samo s palcem) jer ih nigdje nije bilo za kupiti..... S kojim zanimanjem su gledali kak od običnog šala iz Konzuma nastaju 2 para rukavica!

  30. #30
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno

    Možda, ako voli životinje, poklonite joj dupina .
    http://www.val-nature.hr/paketi.asp

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    hvala vam na idejama - a i delfin mi je iako Petru vjerojatno ne bi zadovoljio koncept, ali možda ribica...
    Peterlin, mislim da bih joj u konačnici mogla kupiti neki kreativni paket za pletenje - tipa ovo: http://www.auboisjoli.com/b-ateliers...ulin-roty.html
    ja sam stvarno antitalent i u šivanju i u pletenju, ali voljela bih da mi mala ne bude.
    muzička kutija mi je isto baš fora - posebice s ovom idejom da u nju može spremiti svoje špangice itd. Našla sam ovo, još uvijek mi je malo bebasto, ali ako ništa drugo ne nađem vjerojatno ćemo i to uzeti:
    http://www.auboisjoli.com/b-boites-a...ousselier.html
    Ideja robice iz rodilišta je super - u istoj smo robici iz rodilišta iznijeli i Petru i Tomu, i to će nam biti zajednički poklon za njih možda za Božić. Baš ćemo nekako lijepo uokviriti i spremiti. Prekrasna uspomena - prvo za mene, a onda će jednog dana i oni shvatiti.
    Mima, katamino je super igra i igramo je već godinama. zapravo igramo katamini, malo je lakši i prilagođeniji djeci i apsloutno ga savjetujem - genijalan provod i pametna igra koja traži djetetovu koncentarciju i brzinu, a zanimljiva je za odrasle - ako netko ne zna, to je ovo: http://bricabois.com/product_info.ph...77&language=fr

  32. #32
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj petra prvotno napisa
    Ideja robice iz rodilišta je super - u istoj smo robici iz rodilišta iznijeli i Petru i Tomu, i to će nam biti zajednički poklon za njih možda za Božić.
    i moji su izašli u istome
    ali sam tek pišući tebi osvijestila kako bi to jednoga dana mogao biti problem

  33. #33
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Offt. Moji nisu (jedan je imao skoro 5 kg, a drugi jedva 2 ) ali imam samo jednu krsnu košulju... Ista stvar!

    Ont. Muzička kutija je !

  34. #34
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Sjetila sam se jos jednog poklona, totalno je bebast, ali predivan, i i E i ja smo zaljubljene u njega: La Vie en Rose plisanac.

    Teta joj je to poslala kad je imala vodene kozice (znaci, 5+ godina), ovcica je prekrasna, predivna, premekana, tako njezna... ma savrsena! Nasa je bijela, i razmisljam o tome da joj za Bozic nabavim i La Vie en Rose medvjedica.

    Osim toga, svakom kupnjom se daruje u 100% iznosu fondacija Roses of Hope, kojom se prikupljaju sredstva za borbu protiv raka grudi.

    Problem je sto ne salju van Kanade, no ako imate nekoga da vam nabavi, vrijedi svake lipice (a nisu ni skupi).

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    je prekrasan je ali ona odkad je mala ima svog rozog tartine&chocolat zeku koji s eisto topi pod rukom i koliko god ovaj bio meden i predivan, sumnjam da bi ga mijenjala za novog
    u svakom slučaju pokloni su na putu - kupili smo onaj set za pletenje/šivanje, muzičku kutiju, jedan aquarellum.
    "sazvali" smo party za 7og, imat će malu slikarsku radionicu koju animira jedna belgijska slikarica (www.aureline.be) a torta nam je u obliku dvorca (plosnatog ne u visine).
    Ali budemo sve poslikali pa vam poslali
    hvala vam na sugestijama, a nadam se da će topic pomoći i drugim mamama za ideje oko rođendana.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    obećala sam vam slike s naše proslave
    evo ih:

    http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=642c324983

  37. #37
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Prekrasna djeca, prekrasna aktivnost, prekrasne sličice, prekrasan stan!


    NE mogu ne primijetiti srednji pedal pianina

  38. #38
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    super su slike, crtezi su predivni

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    49

    Početno

    Moja je zaljubljena u Playmobile. Možeš stalno nadograđivati što je super.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    NE mogu ne primijetiti srednji pedal pianina
    imamo ga i u skroz silent opciji - sa slušalicama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •