Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 113 od 113

Tema: Izmjene i dopune Zakona o MO - izglasavanje

  1. #101
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    cure drage i dečki, znam koliko smo svi skupa revoltirani, povrijeđeni, ljuti, razočarani...ma sve...vjerujem da je to čita vatromet osjećaja...negativnih
    i ja sam zajedno s vama..

    ali ajmo ipak ostati na nivou i ne koristiti baš ružne izraze :/ , pls

    sad ću malo pročešljati pa ako mi se učini da je nešto previše neprimjereno, oprostite mi, počistit ću

  2. #102
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa

    Jedino ne rezumijem zašto su onda napustili sjednicu. Znate ono kada šutiš, izgleda da se slažeš, govoriš potvrdno. Svaka čast, ali mogli su sjediti tamo i dati svima do znanja da i oni sudjeluju i odlučuju i da su protiv ovog eksperimentiranja!!!
    moram priznati da se i ja to pitam, zasto nisu ostali i jasno rekli NE, pa vec je dokazano da izlaskom ne mogu postici puno, draze bi mi bilo da su glasno i jasno rekli NE...o ostalim, bez komentara, samo se jos vise molim i nadam da ce parola/moto "sve se vraca, sve se placa" njima doci sto prije na naplatu

  3. #103
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Sigurna sam da Pupovac stoji iza svega sto je rekao ali izgleda da se Gajica "odmetnuo". Malo sam zlocesta, ali dao je svoj glas i za jos manje Srba u Hr jer neplodnost ne pita za nacionalnu pripadnost. Cudan covjek.

  4. #104
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja se više ničemu ne čudim u ovoj našoj Hrvatskoj neki su se do jučer kunuli kako neće glasati za zakon pa ipak jesu a sve to se danas skoro i ne spominje nigdje, izgurale su ga važnije vijesti

  5. #105
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ja sam totalno razocarana sto je to bio Ratko Gajica.

    Ljetos je rekao ovo:
    Ratko Gajica (SDSS) smatra da se treba omogućiti sloboda izbora pojedinca, te drži da je medicina danas toliko napredovala da može dobro kontrolirati i usmjeravati pitanje medicinske oplodnje. U tom slučaju pitanje bračne ili izvanbračne zajednice nije ono što je najvažnije, smatra. "Pustimo ljudima da odluče hoće li medicinski potpomognutu oplodnju, a ako struka kaže da postoje svi medicinski preduvjeti, onda pitanje bračne i izvanbračne zajednice nije primarno", rekao je.
    http://metro-portal.hr/vijesti/hrvat...etnoj-oplodnji

    Slobodu izbora mi nemamo - nama prisilno oplode samo 3 jajne stanice bez obzira na nase zelje. A tako ce i ostati, zahvaljujuci vama.

  6. #106
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Rtl i htv su onako usput javili nesto o ovome danas a nova, cini mi se, nista osim onih vijesti u dnu ekrana.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Rtl i htv su onako usput javili nesto o ovome danas a nova, cini mi se, nista osim onih vijesti u dnu ekrana.

    da i to piše umjetna oplodnja FUJJJJJ


    a ovo je sve skupa tako žalosno, tužno i poražavajuće
    mamicu im......jareću želimo im da prolaze ovo što i mi, pa će se možda zapitati!!!!! :shock: ma malo mušmule..... pa imali smo velevažnog Bajsića za primjer pa???? svjedno je digao rukicu gore
    meni je samo žao što se brojim kao građanin ove hebene države

  8. #108
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Vidila sam i ja što je bilo.
    Fuj, fuj, fuj!
    Uvijek se nekako skupi tih 77 gadova :bljak:

  9. #109
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na teletekstu rtl-a pise

    "lakse do umjetne oplodnje"

    obecavam da vise nista necu reci, ali fakat bih mogla svasta sada ovdje napisati...

  10. #110
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Na htv-u su cak rekli da i dalje ostaje zabrana zamrzavanja max 3 js :?

  11. #111
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na zalost ljudi uglavnom nemaju pojma sto pricaju.

  12. #112
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ma stvarno im treba poslat mailove upozorenja - mislim tv kućama. Kad već pišu i govore o ovoj sramoti, nek bar pišu pravu sramotu!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa
    Ma stvarno im treba poslat mailove upozorenja - mislim tv kućama. Kad već pišu i govore o ovoj sramoti, nek bar pišu pravu sramotu!
    x

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •