Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 101

Tema: Kore sa grisom i voćem

  1. #51
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Ovo je strašno, naročito u ovo doba noći. Stalno mislim na jadne štrudle, tako same u kuhinji

  2. #52
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jesam li ja jedina kojoj se ne sviđa/nije uspjelo?
    Iznutra je jako suh, nema ništa sočno, da bude jestivo morala sam svaki izrezani komad preliti sokom od kompota :/

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Jesam li ja jedina kojoj se ne sviđa/nije uspjelo?
    Iznutra je jako suh, nema ništa sočno, da bude jestivo morala sam svaki izrezani komad preliti sokom od kompota :/
    Eh, ako se odlučiš ponoviti, paz' vamo: kvaliteta toga jako ovisi o kvaliteti grisa itd... Neke vrste baš "posaugaju" tekućinu. Ja ne mjerim količinu po receptu ili se ne oslanjam na to u potpunosti. Ako gris za nadjev nakon stajanja od pol sata nije onak dosta tekuć, bit će suho ko barut... Spas: odmah u gris dodati još jogurta/mlijeka i malo ulja. A prije pečenja dobro zaliti kiselim vrhnjem i jajetom. I ne treba baš dugo peći. Znala sam i ja presušiti.... No, vježba čini majstora. Ja znam namjerno napravit baš suho (ako planiramo nositi na posao za gablec, slanu varijantu) pa uzmem jogurt sa sobom. Kod voćnih je spas da se nadjev rasporedi po cijeloj kori, ne samo uz jedan rub.

    Meni je najfinija varijanta pol pšeničnog i pol kukuruznog grisa, a unutra šampinjoni, sir i vlasac... Umjesto jogurta stavim kiselo vrhnje - nema teorije da bude presuho.

  4. #54
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Fala, drugi ću put paziti na to. I sad nisam zalijevala ničim (samo premazala s malo masnoće)

  5. #55
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa

    Meni je najfinija varijanta pol pšeničnog i pol kukuruznog grisa, a unutra šampinjoni, sir i vlasac... Umjesto jogurta stavim kiselo vrhnje - nema teorije da bude presuho.
    Ovakvu sam radila za viken, prefina s tim da sam stavila domaće kukuruzno brašno

    Od slatkih, meni je naj s jabukama, grožđicama i bademi. Sinoć sam za probu stavila i sjeckane sušene smokve a griz smjesa je bila malo gušća pa je isto malo suhlje

  6. #56
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Jesam li ja jedina kojoj se ne sviđa/nije uspjelo?
    Iznutra je jako suh, nema ništa sočno, da bude jestivo morala sam svaki izrezani komad preliti sokom od kompota :/
    x

  7. #57
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Meni je najfinija varijanta pol pšeničnog i pol kukuruznog grisa, a unutra šampinjoni, sir i vlasac... Umjesto jogurta stavim kiselo vrhnje - nema teorije da bude presuho.
    ne odustajeem..
    koji sir stavljaš, svježi ili neki naribani? šampinjoni, svježi ili iz konzerve?

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj happy mummy prvotno napisa
    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Meni je najfinija varijanta pol pšeničnog i pol kukuruznog grisa, a unutra šampinjoni, sir i vlasac... Umjesto jogurta stavim kiselo vrhnje - nema teorije da bude presuho.
    ne odustajeem..
    koji sir stavljaš, svježi ili neki naribani? šampinjoni, svježi ili iz konzerve?
    Šampinjoni svježi. Teško mi je napisati količinu, to je onako od oka - 4-5 gljiva srednje veličine u svaku. Može i više... Najmilije su mi kombinirane varijante, u jednu rolicu stavim špinat, a u drugu gljive (moram paziti da se djeca ne obžderavaju gljiva iako ih vole, nije to još za njih).

    Sir koristim podravec ili neki slični koji se dobro otapa (može i onaj za pizzu), naribam krupno. Posipam malo soli, papra i obavezno vlasca i to je to.

    Nisam nikad radila sa svježim sirom, njega stavljam u klasičnu štrudlu bez grisa i u zlevenku.

  9. #59
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Jesam li ja jedina kojoj se ne sviđa/nije uspjelo?
    Iznutra je jako suh, nema ništa sočno, da bude jestivo morala sam svaki izrezani komad preliti sokom od kompota :/
    Moja nije ispala baš presuha, al sam imala želju da je zalijem agdom (šećernim sirupom). Valjda što sam bosanka I da, nisam imala dovoljno griza, pa sam nadomjestila prezlom, koja je popila tekućinu, pa mi je vjerovatno zato bilo (što bi mi ovamo rekli) posuho.

  10. #60
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Peterlin, jel u ovu slanu varijantu stavljaš prašak za pecivo u smjesu?
    Neka mi netko brzo odgovori, to bi danas trebala raditi za ručak 8)

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Peterlin, jel u ovu slanu varijantu stavljaš prašak za pecivo u smjesu?
    Neka mi netko brzo odgovori, to bi danas trebala raditi za ručak 8)
    Ne stavljam, ako stavim jaje ili dva. To je dovoljno da digne smjesu. Ako ne idu jaja, može se staviti malo praška ili na vrh noža sode bikarbone.

  12. #62
    anita_m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    moj dom
    Postovi
    395

    Početno

    mi smo oduševljeni i sa slatkom i sa slanom varijantom

    hvala na receptu

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    za sada sam radila samo slatke varijante, s tim da mi od jabuka nije nešto, onak, može proći; od višanja nije loša, a najbolja mi je od šumskog voća jer je malo kiselkasta.

    ovaj tjedan ćemo probati slanu opciju.

  14. #64
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    a kad se radi s jabukama jel se sve stavi kao sto je lara01 napisala u prvom postu

  15. #65
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Ja sam štreber koji sve radi po receptu samo smanjujem šećer.
    Jabuke nisam ribala, nego narezala na kockice, posipala sa cimetom i zamotala. Od svih slatkih varijanti (do sada smo probali višnje, marelice i jabuke) ta nam je najbolja.

  16. #66
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa
    a kad se radi s jabukama jel se sve stavi kao sto je lara01 napisala u prvom postu
    Ja sam sve radila po receptu, jabuke nisam secerila ali sam malo posula s grozdjicama i sjeckanim bademima, cimet obavezno.
    Meni je naj jabukama. Prefino.

    Jedino sam se zeznula kad sam jednom ostavila u plehu nakon sto se ispeklo, pa je otpustilo i nije hrskavo :/

  17. #67
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Jabuke nisam ribala, nego narezala na kockice, posipala sa cimetom i zamotala.
    i ja volim kockice, pogotovo znog jednostavnosti: ubacim u sjeckalicu i ostavim nakrupno...
    u jabuke samo stavim vanilin šećer, cimet i grožđice.
    pravila neki dan, ali ovaj put u lisnatom tijestu i još je bolje nego u vučenom.

  18. #68
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    meni se nekako ulje previse osjeti (iako sam stavila samo pola case) :/

  19. #69
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Jabuke nisam ribala, nego narezala na kockice, posipala sa cimetom i zamotala.
    i ja volim kockice, pogotovo znog jednostavnosti: ubacim u sjeckalicu i ostavim nakrupno...
    u jabuke samo stavim vanilin šećer, cimet i grožđice.
    pravila neki dan, ali ovaj put u lisnatom tijestu i još je bolje nego u vučenom.
    Offt. kakva je to sjeckalica? To bi meni trebalo, takve sjeckane jabuke sigurno puste manje soka od ribanih.

    Imam samo multipraktik iz 1986. koji nema tu funkciju. Dobro je da se još drži skupa...

  20. #70
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Jabuke nisam ribala, nego narezala na kockice, posipala sa cimetom i zamotala.
    i ja volim kockice, pogotovo znog jednostavnosti: ubacim u sjeckalicu i ostavim nakrupno...
    u jabuke samo stavim vanilin šećer, cimet i grožđice.
    pravila neki dan, ali ovaj put u lisnatom tijestu i još je bolje nego u vučenom.

    Kako radiš s lisnatim? Samo u jednom sloju premažeš lisnato sa ovom smjesom i onda gore stavljaš jabuke, pretpostavljam...ili kako?

  21. #71
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Radila sam slanu sa sirom i moji dečki i ja smo oduševljeni kako je to dobro! Hvala za recept!! :D

  22. #72
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Peterlin, imam Boschovu sjeckalicu kojom usitnjavam sve što mi padne pod ruku; preporodila sam se otkako je imam.
    Njome "sjeckam" i povrće i voće, meljem orahe, keks i šećer, usitnjavam meso. Veličina komada ovisi o duljini aktiviranja aparatića.

    Moja je ovakva
    http://www.nekretnine2.com/images/Elipso/MMR0801.jpg
    Košta oko 200 kuna.

    dunja, samo sam lisnato premazala smjesom i po tome nabacala jabuke i grožđice.

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Peterlin, imam Boschovu sjeckalicu kojom usitnjavam sve što mi padne pod ruku; preporodila sam se otkako je imam.
    Njome "sjeckam" i povrće i voće, meljem orahe, keks i šećer, usitnjavam meso. Veličina komada ovisi o duljini aktiviranja aparatića.

    Moja je ovakva
    http://www.nekretnine2.com/images/Elipso/MMR0801.jpg
    Košta oko 200 kuna.
    Fala! Mislim da sam si našla božićni dar... !

  24. #74
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Apri, na kolike dijelove narežeš jabuke kad ih stavljaš u sjeckalicu (imamo istu ). Meni uijek u donjem dijelu napravi kašu, a ove s vrha ostanu krupne. Što krivo radim? Treba, miksati po 2 sekunde pa stati ili?

  25. #75
    anita_m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    moj dom
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Peterlin, imam Boschovu sjeckalicu kojom usitnjavam sve što mi padne pod ruku; preporodila sam se otkako je imam.
    Njome "sjeckam" i povrće i voće, meljem orahe, keks i šećer, usitnjavam meso. Veličina komada ovisi o duljini aktiviranja aparatića.

    Moja je ovakva
    http://www.nekretnine2.com/images/Elipso/MMR0801.jpg
    Košta oko 200 kuna.
    Fala! Mislim da sam si našla božićni dar... !
    X

  26. #76
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Neki dan sam se igrala pa sam jednu štrucu napravila s nutelom (mali dečko bio oduševljen), jednu sa džemom od jagoda i treću naravno s jabukama. Ova sa džemom je bila fenomenalna

    Apri, super mi je ovo sa lisnatim. Manje posla

    Ja nemam tu Bosch sjeckalicu, nego jako sličnu moulinex i isto meljem i sjeckam sve živo s tim. Ja svoju stalno treskam kako bi se unutra sve ismiješalo i jednako irezalo.

  27. #77
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Apri, na kolike dijelove narežeš jabuke kad ih stavljaš u sjeckalicu (imamo istu ). Meni uijek u donjem dijelu napravi kašu, a ove s vrha ostanu krupne. Što krivo radim? Treba, miksati po 2 sekunde pa stati ili?
    na pola
    ili na četvrtine, ako je veća
    mudrost je u treskanju: uzmeš sjeckalicu kao "šejker" i što jače mrdaš guzom, to je bolji rezultat. :D
    odmah od početka reseš i onda dobiješ ujednačene komade.
    i miksaš na refule: par sekundi, pa pogledaš.
    pa onda još, ako treba.

  28. #78
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Evo još jednostavnije varijante ovog recepta. Ja ne stavljam griz nego kore premazujem kiselim vrhnjem. Potreban je jedan paket kora i 3 kisela vrhnja za slanu varijantu. Kore se slažu jedna na drugu a između stavim malo ulja i vrhnje. Na zadnju rasporedim slani fil (šunka i sir ili gljive s lukom,može i mljeveno meso po želji ). Sve se zarola,premaže jajetom i pospe sezamom i peče na 200C oko 45 min. Ispadne jako mekano i sočno,a stvarno je super jednostavno.

  29. #79
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    A ovo je slatka varijanta;izmiksaju se 3 jaja,2 jogurt čaše šećera,3 jogurta,1 čaša griza,1 čaša ulja,2 vanilin šećera,1 prašak za pecivo. Za fil skuham griz na jednoj litri mlijeka i prohladim. Potrebne su jedne kore od kojih se dobiju 3 debele savijače. Uzmem 3 kore;na prve dvije nanesem po cijeloj površini prvu smjesu,a na zadnju debelo namažem griz pospem sa višnjama gusto i naribam mliječne čokolade(što više to bolje)-zarolam. Na zadnju koru može se staviti po želji,jabuke,kruške,orasi,ali meni je božanstvena ova varijanta s višnjama i čokoladom-u tome se davim i ja i moji ukućani.Isto je jako sočno i nikada ne ispadne suho,jedino kada se pravi zna biti dosta neuredno jer ova prva smjesa ima tendenciju da curi iz kora. Ali na kraju se sve lijepo zapeče isto na 200 oko 45 min.

  30. #80
    TTiL avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    UK
    Postovi
    185

    Početno

    trazila sam ovo danima, pa sad moram podici da mi ostane u logu!

  31. #81
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    ja kad radim ovu štrudlu s višnjama i grizom uvijek u nju naribam i jabuke, ulja nikad ne stavljam koliko piše u receptu, rađe jedan jogurt više...uglavnom orginal recept sam izgubila pa trenutno radim po ovome i nikad mi nije suho...uglavnom s grisom radim i pitu od jabuka s imetom, krupno narezanim orasima i grožđicama...

    3 čaše jogurta
    1 čaša ulja
    1,5 čaše griza
    1 vanili šećer
    1kd jabuka
    1/2 višanja
    1.kora malao fila, na drugu koru malo više fila, 3. list najviše fila, na to jabuke, pa višnje i zarolati.Može se peći i na papiru za pečenje.
    Peći na 180C 40 min. Pustiti da se ohladi u zatvorenoj pečnici.

    mene recepti od Petrin podsjećaju na Quiche Lorrain samo s korama...probat ću 100%
    http://www.coolinarika.com/recept/quiche-sa-spinatom
    http://www.coolinarika.com/recept/pi...he-od-poriluka
    http://kuharicazadjecu.blog.hr/2007/...m-i-sirom.html

  32. #82

  33. #83
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    netko je pitao slatku - čokoladnu varijantu-fil na koru namažem pa obilno pospem čokoladom u prahu i tako redom, druga kora-fil-čokolada...
    može i čokolada+ kokos posip isto je finoooo.Ako stavljate kakao umjesto čokolade onda vjerujem treba malo šećer pojačati u filu jer je on gorak.
    ja to često pravim, jedna savijača obavezno s višnjama , a druga uglavnom čokoladna

  34. #84
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    meni to nije ispalo dobro
    suho mi je, inače je super okus
    ne znam gdje sam pogriješila, radila sam baš po receptu

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    meni to nije ispalo dobro
    suho mi je, inače je super okus
    ne znam gdje sam pogriješila, radila sam baš po receptu
    Previše ti je grisa.

    Ili premalo jogurta.

    Mora biti dooosta tekuće, inače se može dogoditi da bude suho. Ja radim s 2 jogurta tj. acidofila i 1,5 čašom grisa mali pleh (samo 2 štruce). Za veliki pleh išlo bi 3 jogurta. I uvijek gledam je li dovoljno tekuće.

    Ako ipak ispadne suho, ima rješenje - zaliješ onim šećernim sirupom, kao za baklavu, pa nema šanse da bude suho. Mislim da izvorni recept i jest takav, da se zalijeva. Zove se taslidžan baklava i radi se s jabukama ribanim.

  36. #86
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam napravila 3 štruce s tom količinom nadjeva, vjerojatno je zato ispalo suho

  37. #87
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    i Meni je ispalo suho a najvjerojatnije zbog previse griza a malo jogurta,drugi put bum zalila pa nek sve pliva ,inace su mi sastojci jako fini

  38. #88
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    i Meni je ispalo suho a najvjerojatnije zbog previse griza a malo jogurta,drugi put bum zalila pa nek sve pliva ,inace su mi sastojci jako fini
    tako ću i ja, samo što onda neću rolati štruce (jer će tako curit na sve strane) već ću slagat jedne na drugu u pleh, između nadjev i na svaku treću voće

  39. #89
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    tako ću i ja, samo što onda neću rolati štruce (jer će tako curit na sve strane) već ću slagat jedne na drugu u pleh, između nadjev i na svaku treću voće
    Treba uzeti najtanje kore. Ako su pretanke, vanjska može biti dupla. I dobro je ostaviti stvar da se dobro nasafta prije nego šiknete u pećnicu...

  40. #90
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    je li itko radio sa smrznutim šumskim voćem?
    treba mi savjet - pušta li puno tekućine, treba li kakva predradnja cijeđenja kao sa višnjama iz staklenke?
    a i hitno mi je, glad me spopala

  41. #91

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Ja sam pravila sa smrznutim borovnicama. Odmrzla sam ih do pola u cjedilu i stavila ih takve. Bilo je mljac.

  42. #92
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hvala!

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    da nahvalim i ja ovu boschovu sjeckalicu...koristim je svaki dan, doduse prije 2 tj. mi je pukla nakon 5 god (pala na pod) i moram po novu, ne mogu si zamisliti vise kuhanje bez nje..

    inace radim ovu piticu s visnjama i svi je jako volimo spremam se za isprobavanje slane verzije

  44. #94
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    obožavani recept. probali smo višnje, jabuke, šlijve, slanu verziju-samo sir, sir i špinat. ma super je.
    trik: frendica radila s višnjama po receptu što sam joj dala, ali malo ih je duže pekla pa su malo potamnile. zalila ih da plivaju u vodi-nektar, sočne fine.
    ja inače sve pite zalijevam ali baš toliko...moram probat

  45. #95
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    konačno se peče

  46. #96
    m.a.r.t.y. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    na koliko stupnjeva i koliko dugo se peku ove savijače?

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Citiraj cvijetak prvotno napisa Vidi poruku
    Drugi put ću samo složiti kore jednu na drugu bez rolanja, moralo bi valjati.
    kolko onda treba bit listova za štrudlu??

  48. #98
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kolko onda treba bit listova za štrudlu??
    Ja ovo znam raditi sa sirom - minimalno 8 kora (tankih). Dolje treba staviti duplo, a zadnju gornju namazati nadjevom ili samo zaliti vrhnjem.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Može li se u slanoj koristiti povrće iz leda, ne svježe ( u slučaju nužde, ako nema svježeg pri ruci)?

  50. #100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    naravno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •