Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: kad bankomat otkaže

  1. #1
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno kad bankomat otkaže

    danas sam polagala cash na bankomatu zagrebačke banke - onom što se stavi lova unutra bez koverte - i lijepo mi je popapao novčeke

    upalila se crvena lampica, izbacilo mi papir - transakciju je nemoguće provesti - vratio mi karticu, a to da je moja lova unutra, ni a ni b

    hvala bogu da je banka odmah do, naravno upala sam ljuta ko ris, ostavila muža s bebićem vani da čuva bankomat. kažu u banci - uzmite broj za reklamacije
    uglavnom napisala sam im reklamaciju, oni tvrde da će bit sve u redu
    al osjećaj je grozan
    stalno mislim kako će bankomat proraditi i usrećiti nekoga s lijepim iznosom
    ima netko iskustva?

  2. #2
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    imam ja, dogodilo mi se dva puta

    meni se to desilo u nedjelju kad banka nije radila i prvi put me isto uhvatila panika jer nije bio mali iznos koji sam uplaćivala
    kako nisam zna što bi otišla sam i mislila si da će sve biti ok jer to je predprostor od banke i ima kamere

    sve je bilo ok, idući dan sam napravila reklamaciju i novčeki su sjeli kroz par dana ali s datumom moje uplate

    drugi put se više nisam sekirala

    e da i teta bankarica veli da se to zna dogoditi, da se ta vratašca ne mogu otvoriti i da oni sve imaju zabilježeno

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Meni je jednom bankomat popapao karticu (Zgb banka). Užas. Preznojila sam se. Na svu sreću radni dan je bio, odmah nazvala banku pa su nakon jedno pola sata-sat došli i odostraga otvorili uređaj i izvadili mi karticu van. Nikakvo objašnjenje nisam dobila. Za to vrijeme dok sam čekala nisam dala da itko diže lovu, jer me bilo frka da ne bi s mog računa išlo hehe, a i drugi kad su čuli da mi je bankomat popapao karticu nisu htjeli riskirati...

  4. #4
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ma grozno, osjećaj je stvarno užasan
    mamaduda, malo si me utješila

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Fakat nema razloga za brigu, treba samo malo strpljenja da se sve rijesi.

    Insajder informejsn.

  6. #6
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Procedura je sljedeća:

    U najbilžoj poslovnici Zagrebačke Banke napraviti reklamaciju ( na zvati neki broj, već odmah na licu mjesta). Unese se u program za reklamacije, sa svim vašim podatcima, te vašim kontakt telefonom da vam se javi rješenje. Kod idućeg pražnjenja bankomata se utvrdi višak u bankomatu za taj iznos i ti novčeki sjedaju na vaš račun s danom vaše uplate, bez obzira na to kojega je dana transakvija zaista napravljena. Službenica koja je zaprimila vašu reklamaciju vas ljubezno obavijesti o tome i stvar je riješena.

    Stvar se zna dogoditi ako su novčanice zgužvane, makar na jednom mjestu mrvu preklopljene, vratašca se zaglave i slično, ali nikada do sada nije bilo problema oko uplate na vaš račun kada se bankomat prazni, jer se te novčanice iz nekog meni još nepoznatog razloga namotaju oko jednog klipa u bankomatu i lako se pronađu kao taj višak.

    Bez brige, to je to.

    Meni je jednom bankomat popapao karticu (Zgb banka
    Ako se kartica ne izvuće dovoljno brzo ( neznam koliko točno vremena imate, ali bankomat cijelo vrijeme pišti), onda ju bankomat automatski povuče kako ne bi došlo do zloupotrebe u slučaju da je vlasnik otišao, a kartica ostala. Također u slučaju da je kartica iz nekog razloga nevažeća ( npr. prijavili ste gubitak dotične), a netko ju gurne u bankomat automatski će ju bankomat popapati.

  7. #7
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    i meni se to stvarno puno puta dogodilo.
    nazovem odmah i to je to. sjedne s datumom polaganja.

  8. #8
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    meni dva puta, od tri koliko sam koristila tu mogućnost

    ne koristim ju više :paranoična:

  9. #9
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Bome, nakon pročitanog, nema šanse da polažem lovu :/ .

  10. #10
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    a ja morala danas opet..bome mi nije bilo svejedno...a nemam vremena za čekanje na šalteru
    htjela bih još samo dodati (da ublažim pogubnu statistiku od Joe ), da sam prije ovog blokiranja polagala novce barem 20-ak puta i sve je bilo ok

  11. #11
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Mojoj kolegici se dogodilo da je dizala lovu s bankomata i dobila van premalo love. Zabilježeno je bilo recimo 2000 kn, a ona dobila manje. I fino je javila u banku, o kojem se bankomatu radi, u koje vrijeme i onda kad su praznili automat, vidjeli su da je bio točno taj višak love, te joj je to vraćeno. Tako da nema brige ali vjerujem da osjećaj nije ugodan.

    By the way, meni je jednom bankomat Zabe pojeo maestro karticu :shock:. Osjećala sam se kao nekakav kriminalac Nisam ukucala pogrešan pin niti bilo što drugo, jednostavno je pisalo da će kartica biti zadržana. Ja bila u šoku i zvala u banku, rekli su mi da se to ponekad događa bez nekog razloga Uglavnom kartica mi je poslana City expressom, ali je trajalo par dana. Prvo da isprazne bankomat, a onda da dođe u banku na Jankomiru gdje imaju kartično poslovanje i onda su je otamo slali city expressom, mene nije bilo doma, pa sam ju tek idući dan mogla pokupiti na Zrinjevcu. Uglavnom - gnjavaža.

  12. #12
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ma sve je to "normalno". Nekad imam dojam da bankomati pojedinih dana prolupaju i masovno papaju novac, izbacuju premali, zablokiraju uplatu, zadrže kartice bez razloga i sl ( a meni zadaju posla preko glave i pišem same reklamacije). Do sada su sve reklamacije bile riješene pozitivno i nije bilo razloga za brigu. Jednostavno put najbliže poslovnice Zabe i reklamirati tako da se zna čiji su novčeki koji su višak u bankomatu.

  13. #13
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Bome, nakon pročitanog, nema šanse da polažem lovu :/ .
    ajme, a ja sam nesretna jer raijfica i hpb nemaj bankomate sa polaganjem novaca.
    meni je ta opcija preporod

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    By the way, meni je jednom bankomat Zabe pojeo maestro karticu :shock:. Osjećala sam se kao nekakav kriminalac Nisam ukucala pogrešan pin niti bilo što drugo, jednostavno je pisalo da će kartica biti zadržana.
    E pa tako je i meni! Hop, nesta kartica! Samo što sam ja svojim tijelom (vrlo uspješno!) branila bankomat od drugih korisnika dok nisu došli tehničari da mi predaju karticu. Noćna mora! :shock: Nije istekla, niti sam upisala krivi pin, niti sam bila spora. Samo je nestala...

  15. #15
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj zibba prvotno napisa
    Ma sve je to "normalno". Nekad imam dojam da bankomati pojedinih dana prolupaju

    bit će da im je i danas loš dan , u mom kvartu su valjda u štrajku :? , a u bankama reeedovi

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Jel vam rade uplatni ZABA bankomati?

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jel vam rade uplatni ZABA bankomati?
    Kliko ljudi je u subotu ujutro sa ovoga foruma baš koristilo uplatni bankomat Zabe? Osim tebe.
    Nazovi njihov info telefon i pitaj.

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ma jučer je veliki nešto htio

  19. #19
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Uplatnih ima more, možda je otkazao jedan.

    Meni danas za isplatu nije radio bankomat uz poslovnicu, ali je jedan dalje

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Obadva nisu radila ni jučer ni danas

    Telefonom se nije moglo do info

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jucer je bio radni dan. Da je hitno mogao je u poslovnicu.
    Ako nije ni ja ne kuzim pitanje Jelena.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •