Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
Da, moram to sto prije saznati da ne gubimo vrijeme jer ona zbog krajnika slabije cuje.
Nema sanse da ju ostavim u bolnici samu, ne zbog mojeg hira nego zato sto poznam svoje dijete i znam kako bi to utjecalo na nju.
Ne zelim da se sve sto cemo dobro sad napraviti na psiholoskim radionicama vrati na pocetak.
hejj. pisala sam ti tamo na temi o operaciji krajnika. imamo isti slučaj, maleni u veljači navršava tri god i zbog lošijeg sluha i poteškoća u govoru mora operirati sva tri krajnika. prvo smo išli dr marnu u klaićevu i tamo dijete ne može biti preko noći sa roditeljem, može samo ako se unaprijed dogovori apartman. dakle u vašem slučaju bilo bi dobro dogovoriti sa doktorom operaciju u skladu sa raspoloživosti apartmana, meni je rekao da se dogovorim sa sestrom koja radi kod njega u ordinaciiji ali smo mi našli bolju varijantu i otišli na sv duh. tamo mogu biti sa malim non stop, sve do ulaska u oper.salu i čekam ga do izlaska a preko noći dobijem stolac ili sam kraj njega na krevetu ... zato sam odabrala sv duh. s obzirom da ima poteškoće u govornom razvoju isto se bojim da ostanak bez roditelja nebi psihološki loše utjecao na njegov razvoj, ionako se vučemo stalno oko logopeda, defektologa i psihologa. nadam se da sam ti pomogla.