Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: plač na miris kreme

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    7

    Početno plač na miris kreme

    Da li netko zna što je mogući razlog užasnog plača na Jonhsonsovu baby kremu after bath (ljubičasta slova) ??
    Znam da bebe nije prvih godinu dana nije potrebno mazati s ničim ali htjela sam ga jednom malo namazati poslije kupanja (ima 5 i pol mj.) i čim sam počela počeo je užasno i neutješno plakati. Isporobala sam još par puta da vidim je li slučajno bila hladna pa sam je protrljala rukama i ugrajanom kremom ga namazala ali opet plač, čak sam i sakrila da ne vidi kremu, plač. I eto maloprije sam sebe s njom namazala i došla do njega i čim je osijetio miris počeo je plakati. Zašto ima takvu reakciju baš i samo na tu kremu? Na ništa dugo nije nikad tako reagirao, niti na hranu niti na kozmetiku niti je po prirodi plačljiv pa me interesira zašto plače dok je meni taj miris savršen ??
    Ima li itko kakvo logično objašnjenje ? Tnx unaprijed

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Nemate isti ukus što se mirisa tiče.

    Prejak mu je i to ga uznemiruje.Bebe su super senzibilne što se mirisa tiče i jedan ovakav umjetni miris može mu prikriti sve prirodne na koje ja navikao i koji ga ukružuju.

  3. #3
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    možda ga peče?
    ne bi plakao bez razloga

    te kreme i nisu daš tako blage kako se čini iz reklama :/ (isprobala sam mustelu na sebi i morala sam je isprati jer me je sve zatezalo i peklo, a bila je za osjetljivu kožu i skuuupppaaaa)
    ne vidim razlog mazanju bez stvarne potrebe
    H. nisam nikad mazala u ove dvije godine (osim guzu tu i tamo bepanthenom)

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Moja mala je u toj dobi jako reagirala na mirise, nije joj se smio približiti nitko s parfemom, ili ako je smrdio, ili ako se mm obrijao morao se prvo zluftati jer je urlala ako je osjetila intenivan miris.
    Isto se jako bunila kad sam ju namazala s johnson kremicom iako je meni miris bio super.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •