Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 163 od 163

Tema: Potpomognuta u poliklinici Skvorc-iskustva

  1. #151
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    evo, ja sam htjela pohvaliti Vili ekipu
    zadovoljna sam i profesionalnošću i pristupom ekipe koja sudjeluje u MPO
    još da im zakon dopusti da primjene sva svoja znanja...

    pošto moj stimulirani ICSI očito nije uspio, zanima me je li netko išao kod njih u prirodnjake
    vidim Bab da ti je dr. rekao 3-4 mj pauze, meni se to čini nekako premali razmak između stimuliranih, al ne znam
    i još k tome, kad sam prvi put ostala trudna, bilo je to odmah nakon neuspjelog stimulirang
    dakle, prirodnjak u ciklusu odmah nakon stimuliranog
    nekako si mislim, prije su mi bili vratili 3 mrvice i ništa, ovaj put dvije prekrasne blastice i ništa
    možda moje tijelo jednostavno nije spremno prihvatiti zametak u stimuliranom... ne znam, razmišljam na glas...

  2. #152
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    hej draga...
    jako mi je žao ako postupak ipak završi sa nulom, ali ajmo ostavit još ono malo nade...ha???
    Jel još brljaviš

    da, meni je reko da mi je 3-4 mjeseca dosta napravit pauzu...sad jel to zato jel količina gonala nije bila jako velika(18 kom) ili on misli da je taj period općenito dovoljan-ne znam. Što se prirodnjaka tiče, nisam se baš puno o tome raspitivala...znam da ne radi sa klomifenom i da je cijena čistog prirodnjaka( sa 1 JS) oko 4500 kn. I reko mi je da između stimuliranih mogu odmah radit te prirodnjake. Međutim, to mi je sve skupa jako puno love pa smo odustali od te varijante.

    gle, ak vam lova nije problem, možete probati jedan prirodnjak da vidiš kak bu to išlo...
    Nije da sam ti baš nešto pametno rekla...

    u svakom slučaju SRETNO !!!

  3. #153

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno

    može malo više detalja o tome kako je u poliklinici vili, razmišljamo o odlasku tamo

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno

    ima nekoliko pitanja koje me zbunjuju?
    1. pravnik
    2. psihič
    može malo detaljnije obrazloženje kako to rade u poliklinici vili

  5. #155
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Draga agoricanec, evo ja ću ukratko...
    Ekipa je PREDIVNA...ja sam oduševljena sa doktorom, biologom...ma sa svima.
    Malo tete na šalteru u Ilici znaju bit smotane, ali s njima i tak imaš najmanje posla. Kad jedno uđeš u postupak onda su puno ljubaznije i izlaze u susret sam tak

    Dr. R. je jako pristupačan čovjek, čini mi se jako realan, traži najbolje riješenje u tom trenutku za tebe i ja zbilja u njega i njegovu ekipu imam puno povjerenja. U bilo koje doba ga možeš dobit ili na mob ili na mail i uvijek strpljivo odgovori na sva pitanja. Mene je tješio nakon biokemijske preko sms-a...baš je bio dragi.

    Tako da samo hrabro naprijed, u odličnim ste rukama.

    Što se tiče cijena, stimulirani je 7800, anestezija 700 + ljekovi koje sama kupuješ.
    Plaća se nakon transfera koji je u Deželićevoj. I da, primaju samo keš
    Imaju organizirano i svog psihologa i pravnika tak da se i taj dio može bez problema riješit( cca 500 kn obadvoje).

    Ti pitaj šta se još sjetiš...ovo je sad ovak na brrzinu kaj sam se sjetila da bi ti bilo bitno.
    Možeš i na pp ak ti je tak lakše.

    pusa svim Vili curama i ja jedva čekam 13.03. da počnem sa suprefactom.

  6. #156
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Naručiš se u Ilici, oni ti daju termin ..mi smo samo psihologa kod njih obavili...ide se u Deželićevu, žena popriča s vama 15-ak minuta i dobiješ potvrdu i to je to. Žena je skroz ugodna bila i nije imala nikakva glupasta pitanja niti je bila napadna.
    Za njihovog pravnika ne znam, ali on je isto u Deželićevoj, par brojeva niže od njih tak da ni s tim ne bi trebala imat problema. Mi smo bili kod jednog javnog bilježnika u gradu i na kraju smo mi čovjeku objašnjavali šta je na stvari, šta nam treba i zašto i on se na kraju čudom čudio da šta će nama uopće ta potvrda od njega...i to nas je zadovoljstvo koštalo 285,00 kuna...grrrr...

  7. #157
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    evo, ja sam htjela pohvaliti Vili ekipu
    zadovoljna sam i profesionalnošću i pristupom ekipe koja sudjeluje u MPO
    još da im zakon dopusti da primjene sva svoja znanja...
    x!

  8. #158
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Bab
    išla bih ja sad odmah u prirodnjak, jer sam prošli put tak ostala trudna, al mi nema mm-a u to vrijeme
    vjerojatno ćemo probati s prirodnjacima dok čekamo stimulirani...
    a financije... vidjet ćemo...
    isto sam primila 18. gonala
    mislila sam čekati 6 mjeseci, tj. ciklusa, al to ispada sredinom ljeta pa do 9. mjeseca ništa
    probat ću nagovoriti muža da idemo sredinom 6.mjeseca (to će mi biti 5.ciklus nakon ovulacije) u stimulirani
    ako u međuvremenu ne upali koji prirodnjak...
    ma, sad sam u planiranu, to me drži...

  9. #159
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bok cure!Pročitala sam par postova iznad da je cijena stimuliranog u Viliju 7800kn - jel' to vrijedi i za ICSI?
    Naravno lijekove i anesteziju plaćam dodatno ali ovo mi se čini prilično povoljno.
    Hvala na svim informacijama!

  10. #160
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    maca2, ovo ti je cijena za ICSI. Mi smo tolko platili u 12 mjesecu i kolko su mi cure rekle-nije se ništa mjenjalo.

    sretno...

  11. #161

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    tesla imaš pp

  12. #162
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Molila bi jos jedamputa da pišete iskustva iz poliklinike Škvorc.
    Mene spriječila operacija koju sam morala obaviti prije samog postupka, pa sad idem u postupak

    dr. Škvorc mi je jedini vidio septum maternice, za razliku od dr sa VV

    moram čekati 2 ciklusa da bi mogla u postupak

    očito nema baš iskustva žena iz poliklinike Škvorc, pa se nadam da ću vas izvještavati o mojim postupcima
    i možda nekome pomoći

    eto opet bi ciljano pokrenula ovu temu

    nadam se da ću vas pozitivno izvještavati

  13. #163

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Pacicazg, mislim da cure koje su kod Škvorca baš i nisu na forumu, što ne znači da ih nema.
    Ja sam prvi put bila kod njega na konzultacijama 2006 dok još nisu radili IVF i isto kao i ti nakon VV se vratila k njemu.
    Odradila sam 3 AIH-a kod njega i imam samo riječi hvale za cijelu ekipu.
    Čekam M pa yasmin jedan mjesec, pa na polustimulirani IVF...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •