Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 163

Tema: Potpomognuta u poliklinici Skvorc-iskustva

  1. #1
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno Potpomognuta u poliklinici Skvorc-iskustva

    Molim za savku pomoc i savjet, krenula sam kod do.Skvorc u Samoboru i molila bi vasa iskustva, da li je netko tamo uspio, da li bar znate da je netko tamo uspio.

    Borba je pocela i nadam se da cu
    cemo ubrzo imati prekrasnog bebaca

    Inace mi MM ima oligoasthenoteratozoospermiu, i slabu pokretljivost samnom je koliko toliko sve ok.

  2. #2
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Palcicazg, odi na Potpomognuta u privatnim klinikama pa tamo pitaj i napisi svoje dosadasnje iskustvo s njima. Ovdje je jako malo info o Skvorcu. Kniewaldi su jos tamo?

  3. #3
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    jesu, jos uvijek su tamo

  4. #4
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Palcicazg, odi na Potpomognuta u privatnim klinikama pa tamo pitaj i napisi svoje dosadasnje iskustvo s njima. Ovdje je jako malo info o Skvorcu. Kniewaldi su jos tamo?
    potpomognuta u privatnim klinikama je zaključana

  5. #5
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    zato sa i otvorila temu ovdje i kad sam pokusala
    PostPostano: pon lis 29, 2007 6:48 pm Naslov: Citirajte i odgovorite
    na ovom linku nastavite dalje

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=50149
    _________________

    nastavak...
    Tema/post koju/i ste tražili ne postoji.

    ili neka otvore novu temu

  6. #6
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Ja nemam dobrog iskustva tamo...svaka cast Kniewaldovima, ali Skvorcu vise hvala ne bih...

  7. #7
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Naš prvi postupak je bio kod Škvorca u siječnju ove godine....znam kakav te ushit drži kad kreneš, ali već nakon punkcije, ja sam znala da ništa od tog postupka i da to nije ekipa s kojom ćemo doći do cilja

    ne znam nikoga da je uspio kod njih (većini, s kojima sam bila u kontaktu se jajne stanice nisu oplodile u labu :/ ), ali možda baš ti budeš prva Roda koja tamo ostvari trudnoću, što ti od srca želim!

  8. #8
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa
    Naš prvi postupak je bio kod Škvorca u siječnju ove godine....znam kakav te ushit drži kad kreneš, ali već nakon punkcije, ja sam znala da ništa od tog postupka i da to nije ekipa s kojom ćemo doći do cilja

    ne znam nikoga da je uspio kod njih (većini, s kojima sam bila u kontaktu se jajne stanice nisu oplodile u labu :/ ), ali možda baš ti budeš prva Roda koja tamo ostvari trudnoću, što ti od srca želim!
    meni su se oplodile, 2007.g. tako da ne dijelim prethodno iskustvo. No, ne znam ni za jednu objavljenu trudnocu s poliklinike Skvorc, sto ne znaci da ih nema samo zene mozda ne forumiraju :/

    Inace, Kniewaldi odlicni, jako susretljivi i dobri, za dr. Skvorca ne mogu reci ni rijeci.

    No, vidi, procitaj i usporedi i druge privatnike, ima ih u HR (pol. Vili, pol. IVF - obje u Zg) ali i SLO (Maribor i Ljubljana).

  9. #9
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa
    Citiraj ivica_k prvotno napisa
    Naš prvi postupak je bio kod Škvorca u siječnju ove godine....znam kakav te ushit drži kad kreneš, ali već nakon punkcije, ja sam znala da ništa od tog postupka i da to nije ekipa s kojom ćemo doći do cilja

    ne znam nikoga da je uspio kod njih (većini, s kojima sam bila u kontaktu se jajne stanice nisu oplodile u labu :/ ), ali možda baš ti budeš prva Roda koja tamo ostvari trudnoću, što ti od srca želim!
    meni su se oplodile, 2007.g. tako da ne dijelim prethodno iskustvo. No, ne znam ni za jednu objavljenu trudnocu s poliklinike Skvorc, sto ne znaci da ih nema samo zene mozda ne forumiraju :/

    Inace, Kniewaldi odlicni, jako susretljivi i dobri, za dr. Skvorca ne mogu reci ni rijeci.

    No, vidi, procitaj i usporedi i druge privatnike, ima ih u HR (pol. Vili, pol. IVF - obje u Zg) ali i SLO (Maribor i Ljubljana).
    Za dr. SKvorca sam htjela reci da ga ustvari i ne znam jer 2007.g. on nije radio IVF u svojoj poliklinici nego je u pocetnoj fazi radio dr. Radoncic kod njih, tako da mi je on vodio postupak.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Evo ja sam sad kod Škovrca.
    Ne znam da ti baš mogu pomoć s obzirom da nisam IVF kandidat, već za AIH, a sa samim doktorom sam za sad zadovoljna.
    Što god pitam, objasni mi, na UZV-u mi sve pokaže pa i dvaput ako nešto nisam ulovila, također, za neke pretrage koje smo obavili u poliklinici naglasio je da ih možemo obaviti i u državnim ustanovama, no mi smo ipak odlučili sve kod njega napraviti.
    Za sada nemam nikakve zamjerke...
    Da ne kažem da je MM kupio kad mu je rekao da mogu i ja s njim u "sobicu"

  11. #11
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    necija mama pa možeš i na VV s mužem u sobicu samo ako stanete oboje unutra

    Ja vidjela jedan par, muž je bjesno zvao ženu da uđe unutra jer mu očito nije išlo baš nasamo

  12. #12
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno


  13. #13
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Moze se i u Vinogradskoj....ja vidjela svojim ocima par kako ulazi skupa u kabinicu

  14. #14
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Moze se i u Vinogradskoj....ja vidjela svojim ocima par kako ulazi skupa u kabinicu
    to ne smije proćitati moj muž :shock:
    .... pa što ću ja s njim u kabinici....

  15. #15
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    joj nina1 šta ćeš s njim , pusti mašti na volju

  16. #16
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Neka oni fino na mobitel il na laptop skinu filmić i riješena stvar.(Naravno, slušalice su obavezne).Biće za čas gotovi.

  17. #17
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Malo smo OT, budemo dobile po prsticima

  18. #18
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    joj nina1 šta ćeš s njim , pusti mašti na volju
    ma daj ... mene je sad

  19. #19
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa
    necija mama pa možeš i na VV s mužem u sobicu samo ako stanete oboje unutra

    Ja vidjela jedan par, muž je bjesno zvao ženu da uđe unutra jer mu očito nije išlo baš nasamo
    Ja sam bila na VV s mužem u sobici , čak i gore na 3 katu.. i nije imalo učinka nikakvog..

  20. #20
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Šiškica da bi riječ rekla, svaka čast

  21. #21
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    OOo pa i ja sam bila s mužem u sobici...ali da bi jednom rukom držala vrata, a drugom prozorčić ...pomoglo je..bar malo

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Što se tiče poliklinike Škvorc: ja bila kod njih, odradila 2 AIH i 1 ISCI - koji je rezultirao trudnoćom. To što je trudnoća završila sa missed ab mislim da nema veze ni sa doktorom, niti sa poliklinikom.
    Izuzetno sam bila zadovoljna sa tretmanom koji sam imala, strašno ljubazno osoblje, uvijek na raspolaganju, jaku pažnju posvećuju informiranosti pacijenata što se rijetko susreće kod nas.
    Jedini razlog zašto nisam nastavila kod njih je što do tada nisam iskoristila niti jedan postupak preko HZZO, pa sam odlučila pokušati u novootvorenoj Vinogradskoj.
    Tek nekoliko mjeseci nakon mog postupka kod njih (Škvorca), čula sam glasine da se kod njih nikada ne dođe do transfera - ja sam (ili oni) ipak uspjela!

  23. #23
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    tulum ha

    o poliklinici Škvorc nastavite ovdje

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=77294

    ovo ključam

  24. #24
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    tak je to kad radim sto stvari u isto vrijeme
    sorry cure
    nastavite ovdje i držite se teme dok ne vidim što i kako dalje
    hvala na razumijevanju

  25. #25
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Ja sam bila u poliklinici Škvorc prije godinu dana i imala sam uredno transfer dvije blastice, nije istina da se ne dođe do transfera. Ja sam štoviše jako dobro izreagirala na stimulaciju,imala sam najmanju stimulaciju, 20-ak gonala a dobila 9js, prema tome doktor je stvarno pogodio u sridu. Samo što se nije primila, ali to nije njegova krivica. Tim tamo je odlična, biolozi su jako stručni, možeš vidjeti svoje stanice prije usađivanja. Sve u svemu meni je tamo bilo odlično i doktor je super. Poslje sam išla u Petrovu, jer sam htjela iskoristiti besplatne postupke, ali to iskustvo nebi nikad ponovila. Zato nije istina da se kod Škvorca ne dođe do transfera, sigurno.

  26. #26
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    MIJA može li se ova tema preimenovati u POTPOMOGNUTA U PRIVATNIM KLINIKAMA RH?
    inozemne privatne su razvrstane po zemljama, a za RH nema teme, tj. zaključana je
    bilo bi dobro da imamo mjesto za razmjenu iskustava i dalje (bez obzira na tužne stvari koje su se u nekima izdogađale)

  27. #27
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    Meni su u poliklinici ostavili jako dobar dojam, osjecala sam se fantasticno i sto je najbitnije opusteno, za razliku od VV na kojem je prestrasna guzva i ko na traci si (nije da ih pljujem ali trude se, nisu krivi sto rade u takvim uvjetima)

    jedva cekam otici opet do doktora Š.

    i nadam se da cu vam uskoro napisati USPJEH

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Neznam koja je bila kvaliteta JS i dali je bio IVF ili ICSI ali od 9 JS 2 blastociste se meni ne cini kao vrhunski rezultat?!

  29. #29
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Maxime, imali smo još i dvije blastice za zamrznuti.

  30. #30
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    ja više neznam gdje su cure koje idu u vili, jel koja zna gdje se možemo dopisivati?

  31. #31
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    luna kaj nije gore topic potpomognuta u privatnim klinikama? :/
    Ideš u vili?

  32. #32
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    taj topic je zaključan, zato sam molila moderatoricu da ovaj preimenuje

    luna, evo možemo ovdje
    bar dok nam mija ne javi nešto drugo

  33. #33
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Sorry
    Nisam uopće vidjela ključić.
    Eto, vidite moj potpis - znate čiji smo pacijenti. Ako imate kakva pitanja - tu sam!

  34. #34
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    čekaj da se malo zahukta kod mene, pa me evo s cijelom listom pitanja
    zapravo, mene zanima sve

  35. #35
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ginger ideš po drugu bebicu?
    Pa to je krasno
    Kad sastaviš popis - javi!

  36. #36
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    aha
    a s obzirom na dijagnozu (oat) tko zna koliko će nam trebati...
    zato odlučismo što prije - to bolje
    pa nek je bar vrijeme (donekle) na našoj strani, kad sve ostalo nije...

  37. #37
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Je, braća smo po dijagnozi 8)
    Ma bit će to brzo - taman jedan bracek za sekicu koja ga čeka!

  38. #38
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    haj Vili ženske ,evo ja baš završila postupak kod njih i čekam betu,oduševljena sam njihovim radom,a tek anestezijom,kao da sam otkrila Ameriku

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    133

    Početno

    I ja sam bila u postupku u Viliju i cekam betu.
    Bony imas pravo za anesteziju 8)

  40. #40
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    pozdrav, meni je u petak druga punkcija u viliju, prva je završila teškom hiperstimulacijom hematom od 6 cm na mjehuru krvarenjem, na kraju sam završila u sv. Duhu na kateteru i naravno ništa se nije primilo. Skupila sam snage i krenula u drugi postupak prije 6 mjeseci, e sada ja prvi puta nisam imala anesteziologa jer nije mogao doći, pa vam neću ni pričati o bolovima, a sada će navodno biti iako su zvali pred menom i nije mogao ali su našli zamjenu, tako da me to jedino brine. Nemam pojma kak to ide s anestezijom ako može iskustva pišite mi da manje razmišljam sutra. Pohvale ekipi tamo pogotovo Radončiću.

  41. #41
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    pa ovako..kad legneš na onaj stol,doc radi pripremu da budeš što krace uspavana.U to vrijeme anesteziolog isto radi pripremu,anestezija ide u ruku-venu,upozori te da ce ti se malo zavrtit i sljedeće je-anesteziolog te budi-posao obavljen.Ležiš na istom stolu još kratko i onda ideš u cekaonu poluomamljena.MM je umro od kako sam ja pricala,čak sam ga i popljuvala ,a na anesteziologa sam htjela vikat da što me budi,tako sam čvrsto spavala da sam mislila da me budi MM

  42. #42
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ma Luna nemaš brige - spavaš ko bebica, čini ti se da si spavala satima, a zapravo se radi o 10-tak minutica.
    Mene je sam brinulo jesam li pričala bedastoće !
    Kad se probudiš malo si onak usporena, al meni se nije ni vrtilo ni niš. Ni poslije nisam imala neke posebne bolove ni krvarenja. Sve 5!
    Sretno svima~~~~~~~~~~~

  43. #43
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cure, ajde ako vam nije teško napišite kako to sve skupa izgleda, malo detaljnije
    npr. treba li nositi spavaćicu, čarape, što li, ili se to dobije tamo
    kako izgleda prostor, leži li se nakon punkcije u krevetima ili se odmah ide van
    kad dobiješ info o stanicama i spermiogramu
    di se radi spermiogran i kak izgleda ta prostorija - ovo je bitno mm-u
    i što god se još sjetite... ja lupam ovako bez reda...
    i da, jesu vas tražili drugo mišljenje, psihića i fiškala, ako ste stari pacijenti
    ja imam svu dokumentaciju o prošlim ivf-ovim koji su rađeni u drugoj klinici kod drugih doktora...

    auuu, a punkcija koju prespavaš, to je negdje milina

  44. #44
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ovak - spavaćica i šlapice ti ne trebaju - tam imaju one gazene šoseke i jednokratne papuče ( ja uvijek uzmem čarapice i u njima paradiram gologuza - nisam navlačila taj njihov šosek jer mi je bezveze, imam dulju majicu, a i ko da mi ionak neće sve dobro ispregledat ) - odležiš tamo na stolu dok se ne razbudiš, a onda te premjeste u drugu prostoriju na krevet, ak je potrebno. Odmah kad se probudiš biolog dolazi razgovarat s vama - reć kakve i koliko je stanica, kakav je spermiogram i tak - drugi dan se čuješ s docom i vidiš kak stanice tulumare.
    Što se tiče muškog posla - komotan wc sa zaključavanjem, ali bez poticajne literature
    Spavajuća punkcija je fakat mrak - ja sam se sfrazila kad sam nedavno na netu vidla tu igletinu za punkciju! :shock:

  45. #45
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    A što se tiče sad novih parada oko papira - nek se jave cure koje su baš sad u postupku - mi smo svoje obavili po starom - kaj bu sad? :/

  46. #46
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    Traže sve i psihica i pravnika itd....meni uvažio mišljenje iz postupka sa vv-a gde piše da se preporuča ICSI.Sad za pacjentice imaju i bijele kute prigodne i šoseve pa biraš što ces na sebe.Što se tice davanja uzorka MM-a su prvo stavili u jednu sobu,ali mi smo dan prije u toj sobi bili na psihijatriskom savjetovanju pa MM nije to mogao obavit u toj sobi i morao je na wc.Nova poslovnica u ilici im je modernistička,ova u Deželičevoj onak po starinjski.Cijelo vrijeme pozitivna vibra oko vas i ja sam stvarno oduševljena.
    Svima punoo srece !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  47. #47
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Luna samo podsjećam da prije anestezije nema jela ni pila - mislim, neznam u koliko sati ti je punkcija, al ak je popodne sam ujutro malko pojest, poslije samo malo vodice.

  48. #48
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    hvala cure, super ste!
    znači, moram reć mm-u da si ponese literaturu
    a za dokumentaciju ja nisam najbolje slušala pa zato pitam
    dao mi je samo popis pretraga koje moram obaviti pa onda slijedi detaljni dogovor
    i ja sam shvatila da će mi priznati povijest bolesti od prije (na njemu su potpisana 2 mpo doktora)
    al nisam baš shvatila za p&p savjetovanje - znači to ću ipak morati
    pravnik mi nije problem, al kaj ću s psihićem ne znam
    ja se nadam slijedeći ciklus imati dokumentaciju pa na dogovor

  49. #49
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja bila na novoj lokaciji, znači ivf se radi na staroj

  50. #50
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    hvala zlatne ste, veselim se anesteziji za promjenu, mislila sam ujutro pojest malo pizze od sira to je kalorično pa neću biti gladna, inače punkcija je u 18,30, kod mene je problem kaj je meni slabo kad ne jedem, zadnji puta sam prije postupka pojela pizzu i bombone doktor je poludio al mi nije bilo slabo jer nije bilo anestezije, ali ja sam pušač pa ne bi sigurno trebala pušiti prije da mi ne bi bilo slabo, jel to znate? Nije mi dok rekao, a glupa cigareta mi smanjuje stres, ali volima vas kaj ste me utješile s tom anestezijom.Mene od papira samo osobne i vječani list jer smo prvi postupak išli po starom zakonu. Drago mi je da se tu možemo dopisivati jer više nisam znala gdje idu cure iz vilija. Držim fige svim čekalicama, javim se

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •