Stranica 37 od 46 PrviPrvi ... 273536373839 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,801 do 1,850 od 2276

Tema: trudilice za drugu bebu!

  1. #1801
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mi odustali,nista ovaj ciklus

  2. #1802
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Vrci i meni je cista odgodila naš prvi ivf. Do tada je nikada nisam imala. Taj sam ciklus dobila duphastone i otišla je sa prvom M. Idući ciklus smo krenuli u postupak i bio je dobitan. Držim fige da idući mjesec bude uspješan!

    Ja sam danas zvala dr. i krećemo za 10 dana s prvom fm prije FET-a
    Sretno trudilice!

  3. #1803
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam dobila pilule 3 tjedna, i onda prije menge uzv kontrola

  4. #1804
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Mi ovaj ciklus preskačemo... izvadila hormone da dr. idući bude pametnija što od stimulacije dati...

  5. #1805
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Uf,bas nas je krenulo... Nek nam brzo prode vrijeme do nove menge

  6. #1806
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ajoj cure,drzim fige da sljedeći postupak bude dobitan!

  7. #1807
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci,123beba u kojoj ste fazi?

  8. #1808
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    U petak kontrolni uzv, menga bi trebala doc oko utorka. Strah me da ce se i ovaj puta nesto uplesti


    Ti napredujes?

  9. #1809
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    U petak kontrolni uzv, menga bi trebala doc oko utorka. Strah me da ce se i ovaj puta nesto uplesti


    Ti napredujes?
    Ma nece ne može uvijek bit nesto! Ja evo brojim dane do utorka tad mi je prvi uzv.

  10. #1810
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Tebi uzv,a meni nadam se 1dc. Mozemo mi to,samo hrabro

  11. #1811
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Jutros sam pišnula test, 10dnt i negativan je. U srijedu piškim opet iako sam se pomirila da ovaj put nismo uspjeli. Razmišljam o povratku kod dr.L samo ako ima nekakvu anesteziju jer ne mogu punkciju na živo više podnjeti. Jesam u bedu, ali ne dam se, mislila sam da mi je ovo zadnji pokušaj za bebu br.2 ali mislim da sam se sad tek pošteno naljutila i idem u borbu dok ne uspijemo.

  12. #1812
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    L ti sad ima neku anesteziju, ima na forum.hr opisano što se i kako daje. Al isto kaže cura da njoj nije pomoglo da ne boli

    Koji ti je ovo postupak za drugu bebu?

    Ja čekam mengu, i onda idem još 3 dc na uzv da potvrdimo da nema ciste

  13. #1813
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    L ti sad ima neku anesteziju, ima na forum.hr opisano što se i kako daje. Al isto kaže cura da njoj nije pomoglo da ne boli

    Koji ti je ovo postupak za drugu bebu?

    Ja čekam mengu, i onda idem još 3 dc na uzv da potvrdimo da nema ciste
    Ovo mi je bio 2.postupak za bebu br2. Prvi smo ostali bez transfera tako da je ovo prvi transfer. Znaš možda na kojoj temi na forum.hr je pisano o tome? To će biti neki koktel lijekova protiv bolova, a ja bi da me nema. Zvati ću dr i pitati.

    Sretno na uzv draga! Kad očekuješ mengu?

  14. #1814
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ima na MPO podforumu L-ova tema, zadnjih par stranica negdje

    Menga bi trebala sutra (ako bude 3.dan od zadnje pilule), ali sam se nadala da bude možda danas. Kakve sam sreće, bude tek u četvrtak


    Da, ja sam prvi postupak za bebu 2 ostala i bez punkcije, tko bi rekao da nije ništa lakše nego prvi puta

  15. #1815
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Ma da, postupak bez transfera je meni najveća trauma u mpo. Našla sam postove, nakon sto sam pregledala sve od 2015. na dalje
    Oči su mi ispale hahahaha Vidim da nema puno koristi od te anestezije... Jako me to žalosti.

  16. #1816
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ti kokteli su niskoristi...iz iskustva govorim...
    moj prvi postupak je bio s tim i bila je horor punkcija

  17. #1817
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ti kokteli su niskoristi...iz iskustva govorim...
    moj prvi postupak je bio s tim i bila je horor punkcija
    Ma ja priznajem samo ono kad me urokaju da me nema. Lijevi jajnik mi je postavljen užasno visoko i to je nemoguće punktirati na živo, pa sad sam se na punkciji pod anestezijom ritala i vikala nek me puste. Ničeg nisam bila svjesna kad sam se probudila i stvarno me nije boljelo ništa, ali eto, podsvijest je odradila svoje. U Rijeci su mi dali voltaren pa me bolila i punkcija i guzica. Ma daj, nehumano skroz...

  18. #1818

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Mare, i pod anestezijom si vikala? Ne kuzim...
    Moja frendica je isla kod Lučingera i imala je jedno 8 folikula, dobila je taj koktelcic ali veli da je sve osjetila, kaže da je bolno ali da se izdrzi..da je doktor rekao da su js bolje ako se ne daje anestezija, e sad ga ti znaj...

  19. #1819
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ma da, ziher su bolje
    svaki izgovor zlata vrijedi, znas kak se kaze
    nije humano i tocka!

    bit ce da je mare buncala pod anestezijom
    i ja sam, dok sam se budila, al ne znam kaj

  20. #1820
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam isto od L-a otišla zbog anestezije, meni je svaka punkcija bila mučenje. Ne želim se ni sjećati. Nakon neuspješnog postupka sam plakala mužu da kako ću ja opet preživjeti punkciju

    Za 2 folikula zadnji puta u Beti sam tražila samo koktel, ali me taaako ošamutio, ništa nisam osjećala. Sva sam bila haj, rekla dr da imam divne drogirane oči još sat vremena poslije
    Za više od 3js bih uzela pravu anesteziju, uvijek

  21. #1821
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Mare, i pod anestezijom si vikala? Ne kuzim...
    Moja frendica je isla kod Lučingera i imala je jedno 8 folikula, dobila je taj koktelcic ali veli da je sve osjetila, kaže da je bolno ali da se izdrzi..da je doktor rekao da su js bolje ako se ne daje anestezija, e sad ga ti znaj...
    Da i ja sam cula da L. to tvrdi za anesteziju.
    Neznam bez komentara sam jer kome god sam to spomenula samo su se nasmijali.

  22. #1822

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    A sto da drugo kaze..mora nesto reci kad vec nema anesteziologa..e sad, tko povjeruje, povjeruje..
    Meni je muz pricao koliko sam bila blesava nakon anestezije.. svima oko sebe sam pricala kako su dragi i divni i kako ih volim eeee sramote a nikad se niceg nisam sjecala, naravno jednom sam ispricala cijelu pricu kako mi je frendica razbila parfem (slucajno) koji sam taman dobila za ročkas.. 2 min ranije..Gucci Guilty..tako mi je bilo zao da sam to i pod anestezijom morala ispricati

  23. #1823
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    A sto da drugo kaze..mora nesto reci kad vec nema anesteziologa..e sad, tko povjeruje, povjeruje..
    Meni je muz pricao koliko sam bila blesava nakon anestezije.. svima oko sebe sam pricala kako su dragi i divni i kako ih volim eeee sramote a nikad se niceg nisam sjecala, naravno jednom sam ispricala cijelu pricu kako mi je frendica razbila parfem (slucajno) koji sam taman dobila za ročkas.. 2 min ranije..Gucci Guilty..tako mi je bilo zao da sam to i pod anestezijom morala ispricati
    Hahahahaha

  24. #1824
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Da, da cure, pod anestezijom tj., narkozom sam se opirala kad mi je krenula punktirati taj lijevi jajnik.
    Dakle dali su mi narkozu i desni sam bila mirna i kad je krenula na lijevi sam vikala "ne, boli me, pusti me, idi ća, neću" i kaže dr da je to najgore jer nisam u svjesnom stanju i ne može me nikako smiriti nego moraju dati još narkoze da mogu odraditi punkciju.
    Uglavnom kod mene je valjda i takav strah od punkcije da ja jednostavno i pod normalnom dozom narkoze reagiram. A kad sam se probudila sam skužila da mi je trebalo puno više vremena da dođem k sebi nego prvi put prije 5mj.
    Tek na transferu mi je to rekla jer me pitala da li me šta bolilo i da li sam šta čula. Ma ja sam bila u potpunoj komi, stvarno nisam bila svjesna ničega. eto, za mene nije punkcija i ne znam kako bi je izdržala bez narkoze kad se i s narkozom bunim.
    Uglavnom jučer mi je dr.L rekao da imaju anesteziju, a u biti imaju taj neki koktel i to mislim da nije za mene jer eto žene pišu da ih je bolilo. Meni je psih. teško uopće kad krenu s onim pranjem rodnice, ja sam sva u grču. A zanimljivo koliko god me bolilo, nikad se nisam milimetar pomakla. Ali neću više na živo, ma ne mogu, nema potrebe...
    I tako se tužna srca opet rastajem od svog dr.L jer nema ono što mi treba. Možda da me toljagom opali prije punkcije ??

  25. #1825
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    mare, ti si bila sad u B+? Nekako sam tako ubrala ili?

    Ja idem kod njih.

    Da, ne isplati ti se ići negdje gdje ćeš još podsvjesno i svjesno imati veći grč nego što bi trebala. A to si imala baš lokalnu kad si se u tom stanju bunila?

  26. #1826
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    mare, ti si bila sad u B+? Nekako sam tako ubrala ili?

    Ja idem kod njih.

    Da, ne isplati ti se ići negdje gdje ćeš još podsvjesno i svjesno imati veći grč nego što bi trebala. A to si imala baš lokalnu kad si se u tom stanju bunila?
    Da, u Beta+ idem. Imala sam pravu anesteziju, uspavali su me skroz, intravenozno. I s njom sam se bunila. Kaže dr da ima slučajeva gdje se žene ne daju uspavati pa ima daju i nekoliko doza za njihovu težinu. sve je to od stresa i straha.

  27. #1827
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i mene,rastu tri folikula, u srijedu planirana punkcija.
    Rastu malo sporije od ocekivanog,al dr je jako optimisticna

    I da, iako su 3, pitali me za anesteziju i rekla sam da. Isto B+.
    Jajnik s 2 folikula mi ocito nezgodno smjesten jer me i uzv zna zaboljeti, pa radije da odspavam

  28. #1828
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci sretno u postupku!

  29. #1829
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene,rastu tri folikula, u srijedu planirana punkcija.
    Rastu malo sporije od ocekivanog,al dr je jako optimisticna

    I da, iako su 3, pitali me za anesteziju i rekla sam da. Isto B+.
    Jajnik s 2 folikula mi ocito nezgodno smjesten jer me i uzv zna zaboljeti, pa radije da odspavam
    Ista stvar kao s mojim jajnikom! Sretno draga!!!

  30. #1830
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Koliko si imala folikula u tom zadnjem postupku?

    Evo definitivno u srijedu punkcija. Jako me sad frka da ne popucaju prije (iako je najveći 18mm danas)

  31. #1831

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Vrci, bit ce to ok..mene je uvijek bilo strah da ce to popucati prije vremena ali nikad nije..dok mi je rekao da je to gotovo nemoguće uz ovakvo pracenje i stopericu..

  32. #1832
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A mislim da se dr boji jer mi je endometrij buknuo, pa ta neka hormonska reakcija valjda. Ali najveći mi je 18mm, mislim da ne bi trebalo biti problema

  33. #1833
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci sretno na punkciji!

  34. #1834
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Vrci sretno!! Ne boj se!! Nek bude tulum u labu!!!!

  35. #1835
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mare kakvi je stanje kod tebe jel se krvarenje smirilo?

  36. #1836
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mare kakvi je stanje kod tebe jel se krvarenje smirilo?
    Je Željkice, sve ok za sad. Hvala sto mislus na mene Prije 2 dana pocele i mucnine pa se nadam da je sve ok. Sutra bi trebala u zg na uzv za srcanu akciju ali jos se dvoumim da li cu ici jer mi je to 600km u oba smjera pa ne znam da li mi se riskira toliki put za uzv. Kako si ti? Jesi razmisljala sta ces dalje ili si uzela jos vremena da odžaluješ?

  37. #1837
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Pa ako mozes napravit uzv blize zasto se vozikat.Neznam ni sama kako sam malo dobro pa onda opet lose valjda je to normalno, sljedeći tjedan idem na kontrolu pa cu vidit s dr kad mogu u fet.stvarno imam veliku zelju imat jos djece al ovi pusti neuspjesi su me umorili tako da se bojim.

  38. #1838
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Vrci, sretno na punkciji!

    Mare157, stvarno nema potrebe da se vozikaš 600 km za nešto što ti može i tvoj ginekolog pogledati.

    Željkica, drži se, nadam se da ćete ubrzo dobiti zeleno svijetlo za FET

  39. #1839
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo kod mene na kraju 4js. Nadam se da jedna bude nasa druga beba.
    Samo nek se oplode i razvijaju ...

  40. #1840

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Super Vrci

  41. #1841
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo danas imamo 2 oplođene. Jedna js nije bila dobra, a jedna se nije oplodila. Uf frka me U subotu transfer

  42. #1842

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Koliko ce ti transferirati? Obje?

  43. #1843
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci koliko si morala pauzirat nakon kiretaze? (Nevidim potpis s moba)

  44. #1844
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    fuksija, ako budu jednako dobre, mi smo za vraćanje samo jedne. Ne bih htjela blizance, iskreno. Možda da je za prvu bebu, ali za drugu, hm...
    Ne znam što ćemo ako bude jedna lošija.

    željkice, ja nisam imala kiretažu, mene su pustili da sama sve obavim. Pratili me svakih par dana na uzv, ergometrin i krvarenje. Morala sam samo taj ciklus pauzirati i dalje su rekli da mogu opet odmah

  45. #1845

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Mi smo imali dva embrija, jedan malo lošiji, oba smrzli, odvojeno..i sad vratili boljeg..mi isto ne idemo na blizance..preporuka doktora ali i nasa zelja..

  46. #1846
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    E drage moje zene, evo ja se vratila iz zg. Znate da su mi vratili jednu 4stanicnu a eto danas na uzv jednojajcani blizanci sa savrsenom srcanom akcijom!! Ludilo!! Tako da znate da 1 js moze biti i 2 bebe

  47. #1847
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno


    Predivna priča i iznenađenje

  48. #1848

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ajme Mare, pa cestitam!
    Stvarno ohrabrujuce!

  49. #1849

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Uskoro se spremam na fet za drugu bebu. Znam za onu pricu da tijelo pamti trudnocu dvije godine.
    Moja M. ce u ozujku dvije godine imati. Vidjet cu jos dal cu odraditi fet do treceg mjeseca ili idem tak peti ili sesti mj.
    Ova druga opcija mi je zgodnija...bar mi se tak cini.
    Sad cu ciklus dva ici kod gin da vidimo kad je O i dal je ima i stanje endometrija pa cemo prema tome odrediti kakav ce fet biti.

  50. #1850
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo i mene, dogovoren drugi pokušaj za drugu bebu. Čekam mengu, bit će u iduća 2 tj. Ciklus pilula i onda puregon+cetrotide postupak. Puna stimulacija drugi puta ikad. Nadam se da će vrijeme do toga brzo proći i da bude više uspjeha nego prošli puta (imala sam biokemijsku, jako loši embriji)
    Posljednje uređivanje od Vrci : 19.12.2016. at 14:50

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •