Stranica 34 od 46 PrviPrvi ... 24323334353644 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,700 od 2276

Tema: trudilice za drugu bebu!

  1. #1651
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Hvala...Sad tek vidim tvoj potpis, naš 1. i dobitni IVF bio u 10/2011 i rodila 16.7.2012. Jesi i tada imala Hashimoto? Ja ga tada nisam imala, samo suprug oligoastenoteratozoospermiju. A sada i ja imam Hashimoto, a on još gori spermiogram (doduše sad bi trebali na ponovnu kontrolu), pa me malo strah koliko će to sve utjecati na uspješnost.... Za Estrofem sam nešto čula, ali nisam znala da se mora i Decapeptyl pikati...

  2. #1652
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Jesam. Hashimoto mi je ustanovljen prilikom pretraga kod pripreme za postupak. I od tada sam na euthyroxu.
    Znači naše srecice su godinu dana razmaka

  3. #1653
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Da...točno godinu. A kako ti je Hashimoto utjecao na postupak? Kakvu si stimulaciju primala?

  4. #1654
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Drage curke, pripremam se za postupak, povadila sam skoro sve nalaze i danas još odem po briseve, kad ono ureaplazma 10 na 3 !!
    Znam da terapija traje oko dva tjedna, ali zanima me kada najranije poslije terapije mogu ponoviti nalaz, ako koja ima iskustva?

  5. #1655
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Ja danas zvala...i iznenadila se. Već su me za sutra naručili s uputnicom. Sad vidjet ćemo da li će mi priznati briseve, papu i ostale papire stare 7.mjeseci i da li će još nešto trebati od papira prije postupka, ali ovo me malo zateklo.... Nikako da krenem, a onda...dođite sutra))

  6. #1656
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Danas odradili punkciju;6js.

  7. #1657
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    pozdrav! moze li mi netko napisati koje sve pretrage ste radili prije ponovnog kretanja u mpo vode? cisto da vidim sta me ceka prije nego se javim doktoru. rodila sam prije 2 god i tri mjeseca i sad bi rado sve ponovila

  8. #1658
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Sve. Hormoni,amh,brisevi,hiv,hepatitis.

  9. #1659
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Sorry, malo u zaostatku... Hashimoto mi je bio skroz pod kontrolom uz euthyrox. Čak su mi i antitijela došla u neke normalne intervale. A sada čekam 2-4 dc da krenem opet sa kontrolom hormona i ako sve bude ok ciklus poslije toga postupak.

    Inače mi smo za ponovni start dobili popis: spermiogram, petrova 3 sa onim standardnim pretragama za hiv i hepatitise jer ne smije biti starije od 2 god, papu i briseve imam relativno nove, na vv hormoni oko 4 dc i to je to za početak.

  10. #1660
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Mi smo iz 3 IVF-a dobili sincica koji je sada oko 3 mjeseca star. Nakon njegovih navršenih 6 mjeseci planiramo ići po smrzliće. Doktorica Jukić mi je na zadnjem pregledu kad mi je radila ultrazvuk prošle trudnoce rekla da moram prestati dojiti da bi mogli u FET postupak.
    Sad me zanima, jer to znači da moram dobiti i menstruaciju, te koliko je vama trebalo nakon prestanka dojenja da vam dodje vještica?

  11. #1661
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    I koliko treba da se mlijeko povuce nakon što prestanem dojiti?

  12. #1662
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Hvala cure! i mene zanima koliko treba pricekati nakon prestanka dojenja da se moze krenuti u postupak? Anci ja sam prestala dojiti prije 4 mjeseca i jos mi se mlijeko nije povuklo skoz, kad stisnem bradavicu jos ga ima. treba li mozda vaditi prolaktin?

  13. #1663
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Bitno vam je da se prolaktin spusti na razinu da ne smeta ovulaciju.

    Ja sam i par 3 godine pa i vise nakon prestanka dojenja mogla istisnuti mlijeko. A prolaktin je bio ok..jedno vrijeme sam ca godinu nakon prestanka koristila bromergon jer je prolaktin bio na gornjoj granici (ali u normali), ali i nakon toga se mlijeko moglo istisnuti.
    Bila sam i na mamografiji (ne zbog toga), ali sve je bilo ok.
    Posljednje uređivanje od spodoba : 25.10.2015. at 07:19

  14. #1664
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj spodoba prvotno napisa Vidi poruku
    Bitno vam je da se prolaktin spusti na razinu da ne smeta ovulaciju.

    Ja sam i par 3 godine pa i vise nakon prestanka dojenja mogla istisnuti mlijeko. A prolaktin je bio ok..jedno vrijeme sam ca godinu nakon prestanka koristila bromergon jer je prolaktin bio na gornjoj granici (ali u normali), ali i nakon toga se mlijeko moglo istisnuti.
    Bila sam i na mamografiji (ne zbog toga), ali sve je bilo ok.
    Spodoba inbox pun

  15. #1665
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Cure, kakve su vama bile menstruacije nakon prestanka dojenja. Ja sam prvu dobila krajem siječnja i bila je jako, jako obilna i trajala je nekih 7-8 dana. Medjutim sad ovaj ciklus jedva da nešto ide... počelo mi je u nedjelju i stalno očekujem da zapravo krene ali ono ništa. Kad se obrišem papirom vidi se malo svježe krvi ali na ulošku jedva da ima traga, i tako evo već 6 dana. Sljedeći tjedan idem na dogovor za postupak i nadam se postupku u sljedećem ciklusu, ali sada me strah da mi i sljedeći ciklus ne bude takav.
    Inače sam uvijek imala redovite cikluse pa me sad ovo zbunjuje.

  16. #1666
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo da se i ja prijavim. Nakon čudesnog prirodnog plusića, imala sam spontani. I sad mi je želja za bebom 2 sve veća i veća
    Dogovor je da sad čekam da se oporavim od spontanog, pa odem na pregled, papa test i ostalo što treba. mm bi opet išao na spermio. Onda bismo preko ljeta probali prirodno. Ako se dogodilo jednom, možda ima i još koje čudo za nas. Ako ništa, na jesen/zimu opet na mpo. Preko ljeta bismo polako skupljali nove nalaze koji nam trebaju

  17. #1667
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Vrci, baš mi je žao zbog spontanog

    I mi bi si tako rado uzeli malo vremena za probavanje prirodno, jer smo čitali da je nakon poroda puno veća šansa za prirodnu trudnoću, ali nama su problem godine. Ja sam upravo napunila 41 i imamo još samo godinu dana u MPO vodama, tako da moramo iskoristiti svaku šansu.

  18. #1668
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam se nadala prirodnom plusu, ali nisam vjerovala da ću biti te sreće. Sad kad vidim da je bilo moguće, bojim se da si napravim još veći pritisak... Nama je teško dočekati moju ovulaciju, a i mm je imao loš spermiogram

    Držim ti fige

  19. #1669
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala, i ja tebi držim fige
    I moj suprug ima loš spermiogram... kod mene do sada nije bilo problema, ali godine su tu. A koliko mjeseci ti je prošlo od poroda kada ste uspjeli u prirodnom ciklusu? Čini mi se da sam čitala da je taj period obično od 6mj. do 2 godine nakon poroda.

  20. #1670
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Znači zakoračila sam u razdoblje kad se ne mogu osloniti na taj period

    Ja imam pcos i jako neredovite cikluse s rijetkim ovulacijama, plus hashimoto. Muž je imao oligoastheno, i to s jako malim brojem plivača, i jako malo pokretnih. Godine nam nisu još problem, ja imam 30, muž 35.

    Uspjelo nam je 11 mj od poroda. Malac je rođen u veljači 2014., ja sam u siječnju ove godine dobila plus. Ali većinu prošle godine sam imala čudne duge cikluse, s krvarenjima jedno vrijeme svaka recimo 2 tj (spottinzi), pa sam pila 2 ciklusa kontracepcijske. Imala jedan ciklus od 70ak dana, i onda nakon toga jedan od 24 dana kad sam oko 10dc skužila ovulaciju. I idući ciklus sam vidjela egg, odlučili smo pokriti i uspjelo je. Znači teoretski prvi ciklus da smo baš ciljali i da sam bila sigurna da je plodni dan.

  21. #1671
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vrci, dosla sam ti samo reći da mi je žao za spontani!

  22. #1672
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Hvala...

    Evo baš sam pitala mm-a, pitala sam ga da se ovo nije dogodilo, kad bi bio spreman za novi mpo. Rekao je negdje u 6.mj. A sad bi ipak čekao do jeseni. Slažem se s njime, taman odradimo sve pretrage, a i htjela bih da idemo na more (maleni obožava vodu i kupanje)

  23. #1673
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Vrci, s obzirom na tvoje godine imate još vremena, tako da nema potrebe da žurite s postupcima. A ovo za period od 2 godine, to je samo statistički kad je ostvareno najviše trudnoća, ali ne znači da ne može uspijeti i izvan tog perioda.

  24. #1674
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam si rekla da želim do max 35.roditi koliko planiram i kraj. Prvo sam imala granicu 30, ali tad sam bila puuuno mlada i naivna

  25. #1675
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Ha,ha, a što da ti kažem i ja sam si isto rekla, prvo mi je granica bila do 30, pa se pomakla na 32, pa na 35, 40, i evo sad sam došla do 42. Ali nije sve do nas, ponekad se umiješa viša sila, a planovi su tu zato da se mijenjaju, ne možeš uvijek sve predvidjeti.

  26. #1676
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Anci272 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrci, baš mi je žao zbog spontanog

    I mi bi si tako rado uzeli malo vremena za probavanje prirodno, jer smo čitali da je nakon poroda puno veća šansa za prirodnu trudnoću, ali nama su problem godine. Ja sam upravo napunila 41 i imamo još samo godinu dana u MPO vodama, tako da moramo iskoristiti svaku šansu.
    Ista priča kod mene, samo sam nekoliko mjeseci starija. Al mi nismo ni pri put išli prek HZZO-a, tak da nećemo nit sada. Na ljeto punim 42 g.
    Ja se ne uzdam na spontanu trudnoću. Lakše je zatrudnjeti nakon jedne bebe, ali i to ima rok trajanja. Mislim, 2 godine. Mi krećemo idući mjesec. Taman godinu dana od cs i ja već u niskom startu. Obavili konzultacije i onda se bacamo na fet.

    Vrci, baš mi je žao. Jesi ti bila trudna kad i ja? Sjećam te se s neke teme, al ne znam je li to bilo druženje u trudnoći il koja već tema.
    Posljednje uređivanje od Sadie : 11.03.2016. at 15:31

  27. #1677
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Sadie, ja sam taman rodila kad si ti krenula u mpo... al sigurno se od negdje znamo jer si i meni poznata

    Meni sad opet kažu da je žena plodnija nakon spontanog. Baš me zanima...

  28. #1678
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Pozdrav svima. Rodila sam 4.11.2011. i već sam u par navrata kretala po drugu bebu, ali nikad nisam krenula...
    Uspjeli smo kod Lučija i rado bi išla opet kod njega, ali čovjek nema anesteziju, a ja imam jajnike položene uz maternicu i to grozno boli. Bila sam na konzultacijama lani u 10.mj i tad smo odustali radi naših poslovnih obaveza, a na konzultacijama u 11.mj se razvila neka cistica na jajniku i nije me htio uzeti u postupak jer nije bila idealna situacija.
    Nakon toga mjesecima sam imala cikluse od 20dana, a uvijek su bili 25 tako da sam čekala normalan ciklus i sad kad je došao, ja se ne mogu odlučiti... Očigledno još nije vrijeme...
    Gonali stoje doma već skoro 6 mjeseci, nalazi su napravljeni lani u 10.mj, želja je stvarno velika, a hrabrosti niotkud. Ove godine punim 38 i iako se osjećam kao da mi je 26, znam da lovim zadnje vlakove. Za sad nemam pitanja, malo se žalim i da vam se javim

  29. #1679
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    mare, znam kako ti je. Ja sam htjela ostati kod njega, ali strah od daljnjih punkcija me praktički paralizirao. Ja to očito ne mogu podnositi. Zato sam išla dalje.
    Vjerujem da ćeš osjetiti kada je pravi trenutak za krenuti ponovno

    Evo ja sam tužna što sam tako divnu ovulaciju sad propustila, samo zato što je prvi ciklus u kojem sam imala spontani. A ovulacije su kod mene posebna stvar i žao mi svake nepokrivene

  30. #1680
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Nadam se da ćeš već slijedeću O uloviti. Ne znam šta bi ti rekla, kod mene O redovna kao sat, po sluzi skužim, a za trudnoću nema šanse. OATS je dijagnoza i zato samo icsi dolazi u obzir.
    I ja sam sve sklonija sreću potražiti negdje drugdje iako sam sa dr.L na istoj frekvenciji i zaista vjerujem da ima šesto čulo za mpo te mi ga je gotovo nemoguće otpisati obzirom da je on pomogao da dobijemo našeg praščića.

    Vrci gdje ste vi krenuli? Kod Škvoca?

  31. #1681
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ne, ja sam otišla u Betaplus. Iako mi je Škvorc praktički pod nosom, ali nisam baš čula pozitivne priče tad kad sam mijenjala...

    I tamo sam se našla na super frekvenciji sa svima, i sad su mi puno pomogli i uvijek ih mogu pitati i tražiti nešto (pogotovo doktoricu).

    Uf evo, ovulacija bila, potvrdila mi danas negativna lh trakica. Idući ciklus lovimo. Iako i moj muž ima OA dijagnozu, ali ako se već jednom uhvatilo, kopka me da probavam još

  32. #1682

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Evo i mene na ovoj temi,ja krečem sa stimulacijom sljedeći mjesec-ciklus ,bebać ima 15mj,na ljeto u 8mj punim 42god. mislim odraditi dva postupka ako se uhfati super ako ne ztvram tu temu i idemo uživati u ono što imamo ,sretno cure

  33. #1683
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Evo ja danas odradila punkciju kod Lučija Moja princeza ima 2 godine i 8 mj. ako sad uspije super,nitko sretniji od,mene,a ako ne zavrsavam s ovim!

  34. #1684
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Zašto, cure odustajete ak ne uspije ubrzo? Ne kritiziram, samo pitam.
    Jo, mi smo u sličnoj situaciji. Sjećam se kad si zatrudnila. Ja sam starija mjesec dana.
    Mi planiramo fet idući mjesec. Nakon toga očekujem stimulaciju i ne računam da će nam još upaliti. A onda idemo dalje. Mislim da mi je realno 2 stimulacije s eventualno kojim fetićem.

  35. #1685
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    I mi polako planiramo po drugu bebu. Uzbuđenje je veliko,a strah još veći. Imamo pravo još na 2 prirodna postupka preko HZZO-a, stimulirane smo iskoristili. Pošto ne polažem baš velike nade u njih, mislim da ćemo i mi morati privatno u postupak.

    Ovaj tjedan planiram do ginekologice obaviti papu pa ćemo vidjeti šta dalje.

  36. #1686
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    sadie nakon svake punkcije sam razmisljala o odustajanju
    dino ja mislim da nakon poroda postupci krecu ispocetka i da imas opetpravo na 4+2

  37. #1687
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Na jednoj temi sam procitala da se postupci ne resetiraju, tj. da se gleda koliko si postupaka iskoristila od kad ides na njih. Raspitaj se.

  38. #1688
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Mislim da je to bilo po starom zakonu da su se postupci nakon poroda resetirali. Po zadnjem zakonu iz 2012 to nažalost više nije tako.

  39. #1689
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    lola32 kakva je bila punkcija? koliko js, i ako nije bed koliko godina imaš? Sretno, neka princeza dobije princa
    Vrci kod koje si dr u Betaplusu? Koga preporučuješ?

    jo1974 sretno, nek se ulovi od prve!

  40. #1690
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Molim info o Betaplusu, koji dr rade i koga se hvali? Hvala

  41. #1691
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo pisala sam na drugoj temi

  42. #1692
    nirvana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj lola32 prvotno napisa Vidi poruku
    sadie nakon svake punkcije sam razmisljala o odustajanju
    dino ja mislim da nakon poroda postupci krecu ispocetka i da imas opetpravo na 4+2
    Nama je 2015. rečeno isto ovako, da se postupci resetiraju i da imamo pravo na 4+2, i to bi trebalo biti stvarno tako jer smo mi već sada potrošili 3 stimulirana nakon poroda, a da se ne resetiraju ukupno bi nam to bilo 5 stimuliranih preko HZZO-a a sumnjam da bi nam to dozvolili ako nije po zakonu.

  43. #1693
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Nirvana, to bi bilo super da je tako, ali mislim da su se tebi resetirali postupci zato što si zatrudnila prije donošenja zadnjeg zakona 2012. Nakon donošenja tog zakona svi su kretali od 0.

  44. #1694
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Mpo zakon koji je na snazi od kolovoza 2012. ne sadrži odredbu o ponovnom ostvarivanju prava na postupke nakon rođenja djeteta.

    4 stimulirania i 2 postupka u prirodnom ciklusu je sve što osiguranice hzzo-a imaju pravo na teret osiguranja.

  45. #1695
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Tako je...Mi imamo pravo na 4+2 samo zato što smo ostvarili trudnoću prije novog zakona.

    E sad ...znam da se po novom zakonu mora donijeti odluka koliko embrija se želi vratiti, a koliko zamrznuti... Da li vi cure znate da li na dan punkcije moram odlučiti koliko jajnih stanica da mi oplode ili se nakon oplodnje jajnih stanica donosi odluka koliko embrija želim vratiti, a koliko zamrznuti? Što je sa tim zamrznutim embrijima ako ih ne iskoristim? Da li se baš moraju donirati nakon 5+5?

  46. #1696
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Mare sorry tek sam sad vidjela sta si me pitala!
    sta se tice punkcije -sve znas jedino pozitivno je sta traje kratko! Dobila 10 stanica i vraćene dvije blastociste na pragu 37.!!!
    To mi se do sad nije dogodilo!! svi transferi do sad(njih 3) su bili treci dan i nista za zamrznuti( doduse dva puta je bilo radeno po onom milinovićevom sranju),ali prosli dobitni je bio po ovom zakonu i os 11 stanica nista za smrznuti i transfer 3.dan! Danas mi je drugi dan nakon transfera i nisam bas mirovala! Curka mi je bolesna i ne mogu je ne uzeti i jos smo dan proveli na rebru jer nikako da padne tempetatura i eto,danas je ipak boljevpa suta putujemo kuci! eto!

  47. #1697
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Destiny child prvotno napisa Vidi poruku
    E sad ...znam da se po novom zakonu mora donijeti odluka koliko embrija se želi vratiti, a koliko zamrznuti... Da li vi cure znate da li na dan punkcije moram odlučiti koliko jajnih stanica da mi oplode ili se nakon oplodnje jajnih stanica donosi odluka koliko embrija želim vratiti, a koliko zamrznuti? Što je sa tim zamrznutim embrijima ako ih ne iskoristim? Da li se baš moraju donirati nakon 5+5?
    Nakon oplodnje jajnih stanica donosi se odluka koliko embrija se želi vratiti, a koliko zamrznuti. S tim da je nas doktorica pitala još poslije punkcije koliko bi vraćali ako ih bude više, i da nam ona preporučuje 2 embrija s obzirom na godine.
    Za neiskorištene embrije ja sam dobila dojam da je to dosta nedefinirano po zakonu. Jer zakon ne propisuje što da se radi s embrijima ako ti ne želiš platiti zamrzavanje i ne želiš donirati. Sankcije ne postoje. Ja osobno, ću nastojati sve zamrznute embrije iskoristiti (zato sada seksamo sa zaštitom dok ne iskoristimo smrzliće). Ali ja idem u državnu bolnicu pa tu ni nema puno smrzlića.
    Posljednje uređivanje od Anci272 : 19.03.2016. at 22:04

  48. #1698
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Nitko te ne može natjerati da doniraš svoje js ili smrzliće. To je skoro kao da daješ okolo svoju djecu.
    I mi ćemo zbog godina imati fet više zametaka, ali 3.

  49. #1699
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Nitko te ne može natjerati da doniraš svoje js ili smrzliće. To je skoro kao da daješ okolo svoju djecu.
    I mi ćemo zbog godina imati fet više zametaka, ali 3.
    Hvala na info...za sada ne moram razbijat glavu s viškom...od 6 folikula uspjeli uhvatiti samo 1 jajnu stanicu...ostale su bile prezrele ili su popucali folikula jer je punkcija nije mogla biti u nedjelju

  50. #1700
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    lola32, nek malena ozdravi, a ti nek nam budeš debela uskoro Ja se naručila u Betaplus pa ćemo vidjeti šta kažu na konzultacijama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •