Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Zvono za ulazna vrata - slobodno se smijete

  1. #1
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno Zvono za ulazna vrata - slobodno se smijete

    Molim vas preporuku za zvono za ulazna vrata.

    Kad smo uređivali stan kupili smo neko jeftino koje nismo mogli ni isprobati. Uglavnom, zvoni poput onoga na Glavnom kolodvoru kad ide najava za dolazak vlaka.
    To zvono mi je koma i zato što su psi shvatili da poslije tog zvuka obično netko uđe u stan i laju k'o blesavi - to im dođe k'o glasnovna rekreacija - ajmo, tko će jače.

    Poslije sam kupila bežično zvono koje mi je FAKAT SUPER! Ima 24 melodije, moš stavit da se izmjenjuju ili da bude samo jedna, moš stavit da ne svira nego samo svijetli i sve 5!
    Pesi još niš nisu skopčali u ovih godinu dana. :D

    E, ali je problem što mi vanjski dio ne radi po zimi (isto k'o ni ključ od auta, ) jer je - bateriji hladno!

    Meni treba slijedeće:
    - da zvoni diskretno (ne da se kuća trese),
    - ne mora čak ni zvonit (čula sam da u nekim stanovima u zgradama ljudi imaju 'zvono' koje samo zuji)
    - super je ako se može birati zvonjava, vibra, svjetlo ili barem nešto od toga
    - ne! bežično

    Hvala na pažnji!

  2. #2
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    imam pitanje: gdje ste kupili to zvono sa 24 melodije....mi smo ga tražili ali neuspješno!!!!???

  3. #3
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Na eBay-u za par dolara.

  4. #4
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    ajoj kak dobro, sigurno ima i božićnih melodija- to je taj kičasto i meni super za te blagdane.
    Mi imamo neko glupo glasno - a i njega nekad ne čujemo jer djeca uvijek veselo ciče i skviču ko svinjice vesele (a i ja s njima ).
    ja bi to s puno melodija pa da se mijenja.....
    bolje ne jer će mi djeca stalno izlaziti i zvoniti da čuju melodiju.

  5. #5
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    imam pitanje: gdje ste kupili to zvono sa 24 melodije....mi smo ga tražili ali neuspješno!!!!???
    Ja sam ljetos kupila u Offertissimi za nekih 30-40 kn takvo bežično s 24 melodije. Problem je samo baterja na vanjskoj jedinici, koja je malo neobičnog formata za naše pojmove, pa je i dosta skupa ako je negdje i nađeš...

  6. #6
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    baterija *

  7. #7
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    hvala dream budem svakako potražila u ofertisimu..a što se tiče baterija mm i kum su stručnjaci za pronalaženje baterija svakakvih..tako da mi nebi trebao biti problem....

  8. #8
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Mi smo kupovali zvono pre par sedmica i mogli smo birati između tri ponuđena modela: sa pesmom kanarinca i ding/dong tiše ili glasnije. Mi smo uzeli ovo tiše jer ja fakat ne mogu smisliti ono veštačko pijukanje (imaju sveki i dever)

    Ovo bežično sa 24 melodija kod nas ima kod Kineza za 200-nak dinara ali kao što @n@ reče ne radi vanjski deo zimi i ima bateriju stvarno nezgodnh dimenzija za naše tržište (jeftinije je kupiti novo zvono nego menjati bateriju :/ ). A i ne sviđaju mi se melodije - ja sam inače tip kome ni mobitel ne svira već je namešten na zvuk mehaničkog zvona (i to onda kad više nisam mogla naći pristojan telefon sa monofonim melodijama) - radio je za muziku, mobitel i zvono je za zvonjavu

  9. #9
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    mi kupili u kineskom ducanu za 20kn ima 7 melodija....

    jedina je mana jer se brzo baterije prazne.... :/

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Naše zvono na baterije nažalost više nije radilo nego što je radilo, svako malo se ispraznila baterija, zato ću sad dobiti pravo zvono na struju, baš se veselim :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •