Ovo je tibetanski recept za čaj od đumbira koji smo dobili od jedne naše frendice koja svake godine ide u Indiju/Tibet na mjesec-dva dana, pa ga tamo često piju, što zbog hladnoće, što zbog toga da ne pokupe neku bakteriju.

Mi obično kuhamo lonac od recimo 2-3 litre čaja. Nikad ništa ne važemo nego radimo otprilike. Komad đumbira se opere i oguli od kože (recimo nekih 30-40 dkg komad. Nareže se na kolutiće poput mrkve i stavi kuhati u vodu. Ocijedi se sok od 2-3 limuna koji ostavimo sastrane. Može se staviti par korica limuna kuhati zajedno s đumbirom nekih 15-ak minuta, razvit će se intenzivan miris po agrumima kad se kuha.
Nakon toga čaj može ostati malo stajati da se ohladi ako želite jači čaj, ako ne, onda ga ocijedite odmah. Kad se malo ohladi umiješa se ocijeđen čaj od limuna i par žlica meda ovisno o tome koliko sladak želite (može se stavljati šećer, ali mi više volimo s medom).

Čaj se pijucka topao ili hladan. Ovaj čaj čisti tijelo iznutra, dosta je ljut i oni koji ne vole ljuto, moguće da će trebati par puta probati da im se svidi. Mi nismo bili obožavatelji ljutog, ali kad smo ga par puta probali, sve nam se više sviđao, dok odjednom nismo postali pravi ljubitelji ovog čaja. Pripremamo ga obično zimi ili kad skužimo da se kreću neke viroze.
Napominjem, neće se svidjeti svima i obično se ne svidi odmah iz prve probe, zato probajte više puta i vjerujem da ćete se "navući" na taj okus.