Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: SRAMOTNO JE TO!!!!

  1. #1

    Početno SRAMOTNO JE TO!!!!

    Znam da ovo nećete objaviti,ali znam i da će ovo već netko od vas pročitati!Sramotno je da ste me ovdje proglasile primitivkom,budalom i na koncu lažljivicom!Da,ne mogu otvoriti novi topic već mjesecima jer vam forum ne radi.Na to se ne žalim samo ja već xy ljudi na ovdje!!!Ako se i pojavi to bude nakon par tjedana i to u triplikatu na kvadrat!I još nešto vezano uz moje postove.Smatram da se nemam čega sramiti i da sam bila iznimno korektna i nadasve pristojna. Samo je greška što na ovom forumu smiju pisati osobe koje su povezane nekom vrstom klana i među njima vlada apsolutno jednoumlje!Tko misli drugačije biva napadnut,izvrijeđan i prognan!!!!Čudan mi je i uvredljiv način na koji je dotična "ivarica"zatvorila moj topic vrijeđajući me i indirektno me nazivajući trač-babom!!!Već sam vidjela i da pojedine osobe na ovom forumu napadaju ljude koji pišu riječima:"Tko si ti?Što ti hoćeš?"i sl...Potpuni neprofesionalizam i na razini ulice,a ispod njihovog nicka piše "OSOBLJE FORUMA".Strašno!!!!I nije mi jasno koliko tog"osoblja" kod vas ima i po kojim kriterijima se nečiji postovi sankcioniraju?Ja nisam neka klinka da se sa mnom možete baš tako ophoditi i nikad ne znate sa kim razgovarate.Ovakovog ponašanja nema niti na forumima koji su isključivo namjenjeni za zabavu.I tamo se moderatori ne prepucavaju s forumašima već obrišu post i gotovo!!!!Pogledajte pravni forum!Pitanje-odgovor!Ako počne vrijeđanje zaključava se tema uz ispriku da je razgovor krenuo krivim tokom,a pošto je odgovor dobiven-zaključano!Bez vrijeđanja bilo koga i bez posprdnog obrazloženja koje je prstom upereno u onoga tko po mišljenju moderatora nije u pravu!!!I na kraju moram reći da sam svjesna da ovdje više nikada neću pisati i više ne morate brinuti zbog mojih eventualnih postova!Čak sam pokušala poništiti svoju registraciju,ali mi ne ide!Učinite to vi!!!!Ovo nije jedini forum takve tematike-na sreću!!!

  2. #2
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Možda ti nisi loša osoba, ali način tvog pisanja (pa i grafički) izuzetno je svađalački.
    Čitala sam sve tvoje postove i bez obzira što si ti mislila i htjela reći, način na koji si pisala stvorio je vrlo negativnu sliku o tebi. Ja sam inače vrlo tolerantna osoba, ali ako si kod mene stvorila tako negativu sliku, vrijeme je da se zapitaš, nisi li "napade na sebe" isprovocirala sama.

  3. #3
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja ovaj forum doživljavam kao svojevrsnu instituciju koja djeluje po pravilima koja su odredili osnivači te institucije.

    Ukoliko se netko tih pravila ne pridržava razumljivo mi je da ga se na to upozori, pa čak i izbaci.

    Tako to inače funkcionira u civiliziranom svijetu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    Citiraj Poslid prvotno napisa
    Možda ti nisi loša osoba, ali način tvog pisanja (pa i grafički) izuzetno je svađalački.
    Čitala sam sve tvoje postove i bez obzira što si ti mislila i htjela reći, način na koji si pisala stvorio je vrlo negativnu sliku o tebi. Ja sam inače vrlo tolerantna osoba, ali ako si kod mene stvorila tako negativu sliku, vrijeme je da se zapitaš, nisi li "napade na sebe" isprovocirala sama.
    slažem se s poslid..svi tvoji postovi su svađalački, izuzetno si nervozna, pišeš naglašeno, s puno upitnika, uskličnika, vičeš..
    Bilo bi dobro da se zapitaš jel u tebi neki problem.. , žao mi je..

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    dillein post sam izbrisala, pa cu i fortunin odgovor na njega jer je nemoguce editirati.

  6. #6
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    ja-ma, pozdravljam tvoju odluku o napuštanju ovog foruma :D

  7. #7
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Ja ovaj forum doživljavam kao svojevrsnu instituciju koja djeluje po pravilima koja su odredili osnivači te institucije.

    Ukoliko se netko tih pravila ne pridržava razumljivo mi je da ga se na to upozori, pa čak i izbaci.

    Tako to inače funkcionira u civiliziranom svijetu.
    Potpisujem Barbi. A i ostale cure.
    Inače se ne volim ubacivati u topice na kojima se prepucava, vrijeđa i ne znam ti ja kaj. Ako se i javim na nekaj takvo, trudim se da moji komentari ne zvuče svađalački. Ali onaj ja-ma-in topic mi je zapeo za oko nakon što se zahuktalo i samo sam ga iz dana u dan čitala. Žalosno bi bilo da se na jednom forumu, koji zna se ćemu služi i zašto postoji, sad počne svađati i prepucavati i nedajbože, vrijeđati. Meni da se ne sviđa i da mi nešto ne paše otišla bih i baš me briga...
    A kaj se tiče načina na koji je Ivarica zaključala topic...Ja ne mogu vjerovati da si ga shvatila tako kako jesi. Ja sam se baš nasmijala. Ne zločesto naravno. Ali dobro...Ti si očito...takva
    Evo, napisla sam i više nego što sam mislila. A morala sam se i ja malo ubaciti .
    I da pročitala sam tvoje postove i kako cure kažu stvarno su svađalački, vičiliački i slično
    Ivarice

  8. #8
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ja-ma

    Zao mi je da se ovako osjecas. No molim te pogledaj koliko !!!!! ti imas nakon svake recenice. To se u ovakvom virtualnom svijetu smatra vikanjem.

    Ocigledno kad si uznemirena pises vrlo zbrckano i milion stvari ti je na pameti, i to onda ovako napismeno i s milion usklicnika zvuci jaaako lose.

    Gledaj, u onom drugom topicu si TI prozvala nenormalnim sve ljude koji ne cijepe djecu, koji se goli setaju ispred djece, koji radjaju kod kuce itd. Zar si zaista mislila da ce svi ti ljudi koji to smatraju normalnim sjediti i klimati glavom na tvoje postove? Pa naravno da ce ti se usprotiviti - i u tom slucaju ti se zaista nemas razloga zaliti sto su ti se usprotivili jer si ih svojim postovima (namjerno ili nenamjerno) izazvala.

    I opet cu ti reci, ako imas neki konkretan slucaj da ti se ne svidja postupak nekog clana osoblja foruma da se MENI obratis, umjesto sto ovako GENERALIZIRAS. 8)

  9. #9

    Početno

    Potpisujem cure.

    A potpisujem i Davora rukama i nogama. :D

    A što se tiče jednoumlja i nekakvog 'klana', vjerojatno nećeš imat volje potražit neke od naših stariji tema i postova pa pogledaj koliko sam se recimo puta JA našla na suprotnoj strani od drugih cura koje su bile 'protiv' tebe u zadnjoj raspravi...Čak je jedna na ovom podforumu, ne mogu reć da smo se anchie i ja baš zakrvile, ali pale su riječi.

    Ne volim govorit u tuđe ime, i naravno, klanova i 'bližih' prijateljstava uvijek ima na forumima, ali moj osobni dojam o drugima, i način na koji ja funkcioniram na ovom forumu je slijedeći:

    Pročitam post/temu, razmislim o tome, i napišem SVOJE osobno mišljenje.
    Ako imam pitanja za one s kojima se ne slažem, postavim pitanje.
    Ako nemam pitanja nego neka svoja iskustva koja mogu poslužiti kao argument za moj stav, napišem to.
    Ako se ne slažem, npr, s Natašom30 (opet ja na tebe ), napisat ću kako, zašto itd.
    I dalje odgovarat na sve vezano uz taj moj stav da ga obrazložim i nastavim se suprotstavljat dok ja nju ili ona mene ne uvjeri tko je u pravu, ili se složimo oko toga da postoji više rješenja, da ništa nije crno-bijelo itd.

    Onda idem na slijedeću temu koja me zanima, i, gle čuda, Nataša je postala nešto i tamo.
    Ovaj put se slažemo u mišljenju.
    E onda stajem na njenu stranu, htjela ona to ili ne.
    I nastavit polemizirat s drugima o tome.

    opet argumentirano koliko je moguće, pa tko koga uvjeri.

    A vjerujem da i većina drugih cura ovdje tako funkcionira.

    S tim da je nekad možda i potreban oštriji ton, ili se nešto krivo pročita, pa se onda dvije osobe i zakrve, ali to se relativno bezbolno može riješit.

    Što se tebe same tiče, od pitanja u jednom postu si izvukla još milijardu podpitanja potpuno nevezanih uz temu, i na kraju krenula napadat, branit se, i toliko histerično zvučat da se to više nije moglo ni pratit...Na kraju bi ispalo da smo apsolutno SVI ludi osim tebe.

    A vjerojatno nisi ni ti luda, kao ni mi, ali moraš naći neku mjeru u načinu izražavanja.

  10. #10
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Anči prvotno napisa
    Pročitam post/temu, razmislim o tome, i napišem SVOJE osobno mišljenje.
    Ako imam pitanja za one s kojima se ne slažem, postavim pitanje.
    Ako nemam pitanja nego neka svoja iskustva koja mogu poslužiti kao argument za moj stav, napišem to.
    Ako se ne slažem, npr, s Natašom30 (opet ja na tebe ), napisat ću kako, zašto itd.
    I dalje odgovarat na sve vezano uz taj moj stav da ga obrazložim i nastavim se suprotstavljat dok ja nju ili ona mene ne uvjeri tko je u pravu, ili se složimo oko toga da postoji više rješenja, da ništa nije crno-bijelo itd.

    Onda idem na slijedeću temu koja me zanima, i, gle čuda, Nataša je postala nešto i tamo.
    Ovaj put se slažemo u mišljenju.
    E onda stajem na njenu stranu, htjela ona to ili ne.
    I nastavit polemizirat s drugima o tome.

    opet argumentirano koliko je moguće, pa tko koga uvjeri.

    A vjerujem da i većina drugih cura ovdje tako funkcionira.
    Potpisujem u potpunosti! 8)

  11. #11
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Draga Ja-ma, mislim da si ti ovdje sve krivo protumačila. Nitko te nije nazvao pogrdnim imenima, niti vrjeđao. Čitala sam tvoje postove i one na kojima su ti odgovarali i takve se rasprave često nađu ovdje, no mislim da je tvoja reakcija uvelike pretjerana. Pa je na kraju sve to ispala svađa.
    Zar ne bi bilo bolje zapitati se u čemu griješim ( ne mislim pritom na mišljenje već na ton i boju kojom govoriš, pišeš) kad se toliko postova našlo na suprotnoj strani od tvoje. Na onoj na kojoj se nitko ne ljuti. A što se tiče Ivarice i njenog upozorenja, mislim da je taktično i još si dobila smajlić na kraju.
    I gdje je tu uvreda?

    I teme koje nemožeš otvoriti, pa i za to ima rješenje. Podigneš ih ponovo. Pitaš nekoga, pošalješ mail...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Slažem se da su i postovi nekih cura s foruma bili grubi i nepristojni, također suprotni pravilima foruma, ali i neki tvoji su bili slični. Govorim upravo o ovim stvarima koje je anchie76 spomenula. Ja stvarno nastojim uvijek biti tolerantna prema svemu što se razlikuje od mojih stavova i zato mi je bilo ružno čitati kako ljude drukčijih svjetonazora nazivaš nenormalnima, a za to stvarno nisi bila ovdje isprovocirana

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ajme majko opet ja

    To:Ko si ti? Ili kako sam vec oslovila mislim MamuPlesacicu je bilo davno i tada sam poslije toga molila da ne budem vise moderator iliti osoblje foruma. Vidim nisam ja za to. Ne razmislim bas prije nego nesto napisem. Onda kad je ona rodila isla sam joj cestitati i mozda je u neku ruku bila moja isprika njoj. Mommy znas da te volim

    Cuj ti si ga stvarno zabrijala :/

    Kao sto rece Aci(ti bi crkla kad mene ne bi spomenula ) ne moze ti bas sve i svi pasati na forumu. Znas sta ja bi se mogla posvadjat s Aci ali da Anci sutra neka frka bude ja bi joj odmah isla nesto napisati, nisam zlopamtilo i uvijek me zaboli tudja muka u samo zato sto sam se mozda popljuvala s nekim nekada ne znaci da ga mrzim.

    Enter.Enter :D

    Niko tebe ovdje ne mrzi. Niko nije isao za tim da samo tebe shebe. Nema klanova.

    Pocela si s jednom temom koja je meni bila uzas i izrazila sam to na onom postu ali si onda pocela sa svima se raspravljati.

    Mi koji stadosmo na tvoju stranu sad pojedosmo govno a najvece izgleda ja jer sam te ja fakat ozbiljno shvatila do jednog trenutka barem.

    Ja sad fakat vise ne znam sta si ti htjela od nas pa zato samo mogu reci potpisujem Davora.

  14. #14
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nataša, nije da ti brojim, ali imaš 5 smajlija u postu!

  15. #15
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    6.
    to bi bilo 60 kuna!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Nataša, nije da ti brojim, ali imaš 5 smajlija u postu!
    Da i?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Nataša, nije da ti brojim, ali imaš 5 smajlija u postu!
    Da i?
    Otiso mi post prije vremena.

    Htjedoh reci Da, i kao ti ne brojis. Sorry. Necu vise toliko smajlica.

    Mamita 5. Prebroj jos jednom.

  18. #18
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Nebiseštelamešat, ali Ja-ma je izričito rekla da više neće navraćat' ovamo, pa ne znam komu još pišete?
    :smajlić se užasava topica koji mutiraju u jalova prepucavanja:

  19. #19
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    svašta...koliko volje za ovakav post

  20. #20
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ma one dvije glave ti je puta dva

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    ma one dvije glave ti je puta dva
    Ti si fakat otkacena(eto sad ne smijem stavit smajlic

  22. #22

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Nebiseštelamešat, ali Ja-ma je izričito rekla da više neće navraćat' ovamo, pa ne znam komu još pišete?
    :smajlić se užasava topica koji mutiraju u jalova prepucavanja:
    Hahahahahahahaha, zar misliš da ne škica?

    I ja sam par puta najavila teatralan odlazak s ovog foruma, u stilu neću više pisat, ni čitat...Onda iz navike otvorim stranicu, naletim na raspravu koja mi je zanimljiva, i sjetim se najave pola sata nakon što pošaljem treći post...

    Sve i da ima toliko samokontrole da ne napiše nešto, nakon ONOG topica ne bi otvarala još jedan s ovakvim naslovom i sadržajem da nije htjela izazvat reakciju i vidit kako će joj tko odgovorit.

    A ja sam svoj post napisala u slučaju da čita, i ako još nekog zanima kako ja gledam na rasprave na ovom forumu, i da JA vidim da li se još tko slaže sa mnom.

    Nataša, da, crkla bi da te ne spomenem bar jednom, al nije zlopamćenje, samo sam s tobom najjače doživila baš to da se zakrvimo i dva dana kasnije opet normalno pišemo na istoj strani

  23. #23
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo Anči, ja se slažem s tobom !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •