Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 66 od 66

Tema: Dojenje i menstruacija

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    352

    Početno

    Meni je stigla prije par dana, 20 mjeseci nakon poroda. Osjećam se kao da mi se vratila dobra, davno izgubljena prijateljica. Manje me boli nego prije trudnoće, ali je daleko obilnije krvarenje, prava poplava. I dalje dojim.

  2. #52
    Mingola avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    231

    Početno

    10 mj. nakon poroda, a dojila sam 17 mj.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1

    Početno

    evo da se i ja malo pridruzim :D Rodila sam prije 4.5mj,krvarila sam skoro 6tjedana i stalo na par dana i onda opet pocela malo krvarit neka 2-3 dana i to je sad sve stalo i nakon toga nista....sad mene zanima dali je to bila prva menstruacija ili jos ciscenje?? hvala na odgovoru ))

  4. #54
    Dince Klince avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    39

    Početno

    Eh ovako ,mene zanima da li se moze dobiti menstruacija (dojim iskljucivo) i poslije da prodje ured 2 mj a da je vise nema,je li moguce da je dojenje poremeti,nemam simptoma trudnoce,a i strah me je da vadim test a cuvali smo se svaki put ??

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    rodila sam prije 2 mjeseca i dojenje nam super ide medjutim vec dva dana imam roze iscjedak koji lici na mengu...(??) danas sam se i osjecala uzasno hormonalno i bas kao da sam dobila, medjutim i dalje je to samo "mrljanje". a kad je veceras beba pocela plakati uz svaki gutljaj zabrinula sam se da se okus nije promijenio kako sam negdje procitala i naravno umrla od straha da cu izgubiti mlijeko. nakon sto se pokakao stavila sam ga ponovo i sve je bilo ok. da li je moguce da imam neku "pseudo" menstruaciju??

  6. #56
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Moguce je da imas pravu pravcatu menstruaciju Ja evo sad od svoje dr... Menstruaciju dobila nepuna dva mjeseca nakon poroda, kaze da se i ovulacija vec uspostavila, a dojim iskljucivo i neprestano...
    Posljednje uređivanje od alef : 27.07.2011. at 17:17

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    172

    Početno

    hvala alef. sada je vec prava, zapravo skoro ili koliko vec moze biti uz dojenje. ali zaaaastoooo? zasto tako rano...smrc

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Citiraj Lady Grey prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je stigla prije par dana, 20 mjeseci nakon poroda. Osjećam se kao da mi se vratila dobra, davno izgubljena prijateljica. Manje me boli nego prije trudnoće, ali je daleko obilnije krvarenje, prava poplava. I dalje dojim.
    Ja sam dobila prvu tocno 19 mj nakon poroda, al bilo je jako oskudno, a bol par dana prije neizdrziva ( a prije samo glavobolja dan prije ). Nadam se da ce uskoro druga, pa da vidim jel to to...

  9. #59
    sensei avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    68

    Početno

    Ja sam dojila prvih 12 mjeseci, nakon prestanka dojenja točno nakon 2 tjedna došla menga prvi puta.

  10. #60
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    I ja se pitam zasto odmah... pa ima zena ne dobijaju godinama, neke nikako dok doje ne dobiju, ja bas odmah nakon lohija Nadala sam se barem pola godine da cu biti free. Ali, sigurno je to dobro iz nekog razloga (ne moramo cekati nista za drugu bebu hahaha - sala mala, ne mislim bas odmah)

  11. #61
    mare- avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj anamix prvotno napisa Vidi poruku
    kaže da je to normalno kod dojilja i da je moguće da je njegovo pojačano dojenje utjecalo na moju menstruaciju. uglavnom, meni baš i ne fali
    nadam se da je i kod mene to u pitanju,budući sam 1.menstr.nakon poroda dobila nakon 16 mj. i normalno je imala dva mjeseca, i sad treći mjesec mi dobrano kasni, ali budući sam na godišnjem, i dijete mi sisa konstantno, i ja mislim da je to pojačano dojenje utjecalo da mi ovaj mj.izostane

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    si ziher da nisi trudna,meni nikakvo pojačano dojenje nakon kaj sam dobila menge nije zaustavilo mengu

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    ja sam dobila 'prvu' nakon 13 mjeseci od poroda, i onda još jednu...pa od onda ništa. bila kod ginića koji je bio siguran da sam trudna da bi na kraju ispalo da su jajnici opet na spavanju. nije imao objašnjene za te dvije menstruacije, ali eto ušla sam u 21. mjesec i nema menge. a ni ne fali mi

  14. #64
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    ja več dva dana imam bolove kao pms-i uopče mi nije jasno od kud sad to!!
    dojim isto kao i prvi put, isključivo a tad mi menstruacija stigla negdje
    oko godinu dana nakon poroda pa mi je sad baš čudno! Očekivala sam da bude i ovaj put tako ali očito ne bude!

  15. #65
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Cure koje ste dobile ubrzo nakon poroda je li vam M dolazila redovito? Ja dobila jednu nekon nekih 8 sedmica i onda nista (malom ce jos malo 4 mjeseca)...

  16. #66
    kriistiina avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    bok mame

    trebam malu pomoć.

    dojim redovno i puno sad će dvije godine i uopće nisam dobila M.... Bila sam na ginekološkom i sve je ok
    jel imala koja takav slučaj?

    hvala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •