Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920
Pokazuje rezultate 951 do 985 od 985

Tema: 39+ (Klub Q10)

  1. #951
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Moram priznati da mi se najviše sviđa nova boja foruma, ne upada u oči kao ona roza, pa ću više postati na poslu

  2. #952
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Gdje ste naštimale da dobivate obavijesti o postovima na mail? Ja to ne mogu nać, a išla sam na vrh stranice u postavke i u "tvoj profil".

  3. #953
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Gričanka, znači ta tvoja cista je stalno prisutna i ne raste? Ja sam imala prekinut postupak nakon 20 Menopura zbog ciste ali ta je bila 5cm a od folikula ni traga ni glasa . Prije toga sam morala 2 ciklusa piti Cilest zbog ciste na drugom jajniku i dr. me nije ni htio primiti u postupak dok nije otisla. Zato me malo zbunila ta tvoja cista ali ocito se ne radi o istom.
    Btw. mislite da uzimanje antibebi u mladim danima utjece na sadasnji odgovor na stimulaciju? Nadam se da ste u pravu jer sam godinama pila one odvratne Diane35 iz raznoraznih razloga. Bila sam ko buhtla.
    Tiki_a, kako ti napredujes?Kad ti je UZV?
    P.S. Kako da se ne zalim na novi forum kad mi kaze da nemam dozvolu da posaljem post?Kaze da se ulogiram a vec jesam.

  4. #954
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    A kako si ti AuroraBlu uspjela tako siroko napisati tekst?

  5. #955
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Ah, nekako se uvijek ražalostim kad nisu dobre vijesti, žao mi je gričanka, iako i sama za sebe slična događanja solidno prihvačam, pogotovo taj prvi dan, taj prvi zapravo odlično. Da, i meni se dogodilo da je folikul pobjegao i da mi je u tom trenutku bilo drago.
    ...
    Jasno mi je da se forum još sređuje, ali žalosti me što očenaš izmolim prije nego mi se tema otvori. Vjerojatno će tako i ostati. A radije ću dati za postupak nego za novi komp. (i sad mi se ne ide po smajlića, a često govore više od riječi).
    Svima PUSA!

  6. #956
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Aurira, tvoje obavijesti-My settings-Forum-uredi opcije-primaj e-mail obavijesti
    tiki, šteta što tvoj komp slabo guta novu verziju, al nadam se da to neće umanjitit tvoje pojavljivanje tu

  7. #957

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    162

    Početno

    AuroraBlu , bravo za folikuliće

    Gričanka, žao mi je da nema folikulića, ja kad sam imala ciste moj dr. me nije puštao u postupke nego je svaki mjesec kontrolirao dali su otišle i morala sam piti yasmin kontracepciju vjerojatno za smirivanje jajnika i to je trajalo dva ciklusa a sljedeći nakon toga je bio sa par folikula i 3JS. Neznam šta tebi dr. kaže kakva je to cista

  8. #958
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ste naštimale da dobivate obavijesti o postovima na mail? Ja to ne mogu nać, a išla sam na vrh stranice u postavke i u "tvoj profil".
    Naštimala sam u postavkama (postoji opcija da budeš obaviješten), no ne dobivam još nikakve obavijesti ):

  9. #959

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Ahh, dakle, ove Q 10ovke me fakat uvijek najbolje kuže! :wink:
    Mimek ni izdaleka nemam namjeru odustati od kafica i žlabranja s vama, dont vori, tako lako me se nećete riješiti!
    Taca , da, tako mi je dr rekao da je zapravo uvijek tu samo nije smetala za punkciju folikula (kada ih je bilo). Prilikom jednog odlaska na prvi UZV odustali smo od postupka (kao i u tvom slučaju Kato1) jer je narasla na 4 pa sam je tretirala dabrostonom, smanjila se, ali uvijek je tu. Sad ću baš pitati o kakvoj je cisti riječ i kako da je tretiram- riješila bih se toga prije Praga ... rado bih imala što čišću i urednu situaciju (da ne kažem: mišicu)
    Meni je također ljepše ovo novo ruho foruma i čini mi se sasvim OK što se profesionalnosti
    tiče, a vremenom ćemo i naučiti u potpunosti se koristiti istim, još samo da pretražnik proradi... ali ovo:
    Citiraj Mimek prvotno napisa
    A vibre ja radim copy-paste
    ... stvarno domišljato (btw to sam ja radila s citiranjem teksta)

  10. #960
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    a snađi se druže !!! drugčije ne znam... na mojoj tipki nema takvih znakova, ajde naučite me da se ne sramotim

  11. #961
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    a snađi se druže !!! drugčije ne znam... na mojoj tipki nema takvih znakova, ajde naučite me da se ne sramotim
    alt gr+znakić lijevo di je broj 1, aj curice da ne ispadne da nas vrijeme gazi i da smo zastarjele

  12. #962

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    a snađi se druže !!! drugčije ne znam... na mojoj tipki nema takvih znakova, ajde naučite me da se ne sramotim
    Mimek na mojoj tipkovnici to ide ovako: istovremeni pritisak dviju tipki: broja 1 uz desni AltGr ( kao kad u slanju maila utipkavaš @ samo umjesto tog znaka stisneš jedinicu)!
    Ja sam si označila opciju slanja obavijesti o postovima putem maila i dobila sam obavijest koja uključuje cijeli slijedeće ispisan post - u ovom slučaju Aurorin, uz info kako ima još postova i neka kliknem na link da pročitam ostale postove. Meni to zapravo nije potrebno, već bih htjela da me obavještavaju o pristiglim privatnim porukama a ne postovima, a takvu opciju nigdje ne uočavam. Poslala sam samoj sebi, dragoj meni jedan pp da probam kako to funkcionira i nisam dobila mail o pp-u. Dakle ako to netko prokljuvi kako se radi, neka me prosvijetli, pliiz!

  13. #963
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Gričanka, tamo gdje si uključila opciju za onavijest o postovima je i obavijest o pp-ima (malo niže, msilim). Meni ne šljaka.

  14. #964
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Tj., postavke - uredi opcije i onda ti, među ostalim, piše ovo:

    Primaj e-mail obavijesti o dolasku novih osobnih poruka. Forum vam može poslati e-mail, da vas obavijesti kad ste od nekoga dobili privatnu poruku.

  15. #965

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Hvala Vikki, idem probati!

  16. #966
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tvoje obavijesti-My settings-Forum-uredi opcije-primaj e-mail obavijesti
    jesi to tu vikki označila? ja i tako češće kliknem rodu nego taj mail pa me to ne dira...

  17. #967

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Mare, meni funkcionira, a napravila sam ovo što je Vikki rekla da treba:
    Tj., postavke - uredi opcije i onda ti, među ostalim, piše ovo:

    Primaj e-mail obavijesti o dolasku novih osobnih poruka. Forum vam može poslati e-mail, da vas obavijesti kad ste od nekoga dobili privatnu poruku.

  18. #968

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    A što se tiče širine posta, on je širok čim ga pošaljem, a već prilikom slijedećeg pregleda je sužen, pa onda sutradan opet proširen. Mislim da je riječ o parametrima veličine stranice, a nije stvar u našem načinu pisanja.
    Da, i meni se više sviđa ova boja.. smiruje

    Koke drage, laku noćicu

  19. #969
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Jutreko. Jutros su mi smajlići poludjeli, složili se okomito i ne mogu do ostatka društva. Snađoh se pa preporučam ako nekome brzo zatreba, radim copy paste smajlića iz vaših postova

  20. #970
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    i tebi tiki jutreko, i ostalima, dakle, čini mi se da se tekst raširi ako kliknem nakon što pošaljem opciju uredi, a otkrila sam u my settings da se mogu unijeti kontakti za pp iako mi taj put ne djeluje kraći.
    a sad je tekst odmah bio duži, valjda ćemo i te misterije riješiti, zadovoljna sam sad i s opcijama u porukama.
    Posljednje uređivanje od mare41 : 31.01.2010. at 09:24

  21. #971
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Sto je ovo Klub Q10 ili obavijesti administratora
    Ja mislila da zalutala
    Aurora, bravo za mjehurice
    A ja sutra popodne put Maribora na prvi UZV
    Taca, Mare, vikki, Shanti, gricanka, tiki_a, Mimek, Kata i sve ostale drage koke - saljem vam grande hug

  22. #972
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Tikica69, s nestrpljenjem iscekujem raport iz Mb. Nadam se da ce nam objema donijeti srecu. Sretno.

  23. #973
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Sretno, tikice!
    Ja i dalje ne primam obavijesti na mail (:, a i smajlići su mi okomiti, do dna stranice, kao i tiki

  24. #974
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto je ovo Klub Q10 ili obavijesti administratora

    tikica_69 jedva čekam mariborske novosti, dobre, naravno!

  25. #975
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    stvarno vibrica na gornjoj lijevoj tipki

    ja ćorava

    cure sretno sutra ~~~~~~~~~

  26. #976

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Sretno Tikiceee!

  27. #977
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Tikica, sretnoooooo danas!!!!!!

    Taca, i ja sam pila Diane 5 godina (nisam imala ama baš nikakvih neugodnih pojava zbog njih) - i da, točno je, dok si ih uzimala nisi trošila ovarijsku rezervu, odnosno, nisi imala ovulaciju. Da ne bi bilo sumnje, pitala ja dr.T. jel tome tako i potvrdio je.

    A inače, što se tiče vibri: na kompu s posla je tamo gdje ste rekle: AltGr i 1, ali na laptopu doma nemam pojma di je, nigdje nije nacrtana. Ali zato ću doma iskoristit Mimekinu domišljatost s copy-paste.

  28. #978
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Gričanka, riješi se te ciste laparoskopski i pokušaj nakon toga - ako ne zbog sebe, onda zbog nas Imala sam i ja paraovarijsku cistu, stajala je nekoliko godina - riješila sam je se u 6.mj.laparoskopski kad sam imala vanmateričnu pa su usput i nju makli

  29. #979
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    tikica, sretno
    tiki, sretno
    Aurora, danas opet UZV?

  30. #980

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Svratih da vam posaljem veliki pozdrav
    Sretno drage moje!

  31. #981
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Sretno svima!

    Tikice, ~~~~ smajlić srce.

    Gričanka - smajlić koji grli (dok ne svladam smajliće, ide opisno ).

  32. #982
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Hvala vam cure....evo idem srediti svoju kokicu za doktora pa vam navecer javim sto ima

  33. #983

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Evo me konačno tu kod vas .Nova sam na ovom topiću..... pridružujem vam se...i puno vas sve pozdravljam!

  34. #984
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    venera, dobro nam stigla tu, u kojoj ste fazi? nije pristojno pitati za godine, al tu smo negdje, jel da

  35. #985
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Evo me s uzv. Mislila sam da ću dobit danas ili sutra štopericu, ali u srijedu opet uzv i najvjerojatnije navečer štoperica, u petak punkcija. Stanje: desno 4 folikula od 13 do 16mm, lijevo 2 sitna (10 mm) u koje ne polažemo nade. Endo iznosi fenomenalnih 8 mm, dr.jako zadovoljan. I pitala sam ga, prije 3 dana je bio 3 mm. U subotu sam jela ciklu, ne znam je li zbog toga

Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10181920

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •