Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: testovi ovulacije i trudnoće s interneta

  1. #1
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno testovi ovulacije i trudnoće s interneta

    Pročitala sam par puta da su cure spominjale neke jeftine testove koje su nabavile preko neta - gdje to nabavljate, molim link ili preporuku.
    Hvala

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno Re: testovi ovulacije i trudnoće s interneta

    Citiraj klara prvotno napisa
    Pročitala sam par puta da su cure spominjale neke jeftine testove koje su nabavile preko neta - gdje to nabavljate, molim link ili preporuku.
    Hvala
    Mislim da ti je to sa stranice saveontests, dolje na Prije začeća jako puno to koriste. Meni općenito LH testovi lošije rade (ili ja to ne vidim čitat - tipa taj sa saveontests mi je, npr., skroz negativan, dok je ovugnost (užasno skup za testirat se za ovulaciju) pozitivan itd. Znam da nisi tražila ovo, ali moja je preporuka - rađe oko kritičnih dana na folikulometriju ili pratit sluz, nego gledat u trakice. Ili - rađe se pouzdaj u sluz... Ali, 90% žena će ti reć' suprotno i sumnjam ili da ja imam neke specifikume u izlučivanju LH-a, ili da sam smoto smotani koji to ne zna (nema strpljenja) čitat - vjerojatnija opcija. Evo ti link, u paketiću se dobije i par testova za trudnoću:


    www.saveontests.com

  3. #3
    gupi51 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    542

    Početno

    http://www.homehealth-uk.com/medical...tion-tests.htm

    ja sam ovdje naručivala, cijena je više nego smiješna, a testovi su mi stigli za točno 7 dana. Za pouzdanost ti nisam sigurna jer ih još nisam koristila.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    http://www.accuratepregnancytests.com/

    ja sam narucila s ove stranice, nisu mi jos stigli, ocekujem ih za par dana. kad ih dobijem javim dali su mi ok

  5. #5
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj gupi51 prvotno napisa
    http://www.homehealth-uk.com/medical/ovulation-tests.htm

    ja sam ovdje naručivala, cijena je više nego smiješna, a testovi su mi stigli za točno 7 dana. Za pouzdanost ti nisam sigurna jer ih još nisam koristila.
    potpis

  6. #6
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    www.saveontests.com
    ja naručivala s te stranice, stigli brzo i pouzdani

  7. #7
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Ja naručila LH trakice za sebe i prijateljicu 1. put na Saveontest, a 2. put na Homehealth.
    Prijateljica se sjetila napraviti usporedbu trakica s oba site-a u isto vrijeme (ista mokraća u istoj čašici) i Saveontest trakica joj je bila pozitivna, a Homehealth trakica negativna, odnosno nedovoljno tamna.

    Mi smo po tome zaključile da su onda trakice na Saveontest kvalitetnije i da ih se isplati mrvicu više platiti (iako je to i dalje bagatela u usporedbi s trakicama u našim ljekarnama).

  8. #8
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Miki76 prvotno napisa
    Prijateljica se sjetila napraviti usporedbu trakica s oba site-a u isto vrijeme (ista mokraća u istoj čašici) i Saveontest trakica joj je bila pozitivna, a Homehealth trakica negativna, odnosno nedovoljno tamna.
    Da se ja nadovežem sa Saveontests - meni je sa Saveontests bila negativna, a Ovugnost pozitivan.

  9. #9
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Ajme, sad ste me zabedirale! Mislila sam pokušati i sa trakicama, ali nakon ovoga što kažete ostat ću kod mjerenja temperature, sluzi i mog mikroskopića koji i nije baš pouzdan, imam osjećaj da sve pokazuje naopako.

  10. #10
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    ja sam kupovala testsforless.com i one kazetice i trakice, bila super zadovoljna i ostala trudna.

    drži se

  11. #11
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    modesty4 ja već tri godine naručujem lh trakice sa www.saveontests.com ili www.testsforless.com i do sada su mi uvijek bili pouzdani. Mislim da ništa nećeš izgubiti ako pokušaš koji mjesec, možeš jedino dobiti. :D
    Isto preporučam upotrebu testova u kombinaciji sa mjerenjem BBT jer će ti LH test predvidjeti ovulaciju, a BBT će je potvrditi kad se temp. podigne.
    To znači od kad test postane pozitivan (ili blizu pozitivan), pa sve do skoka temperature za dva-tri dana - akcija! :D

  12. #12
    thratinchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    57

    Početno

    koristila sam LH trakice sa save on tests i moram potvrditi da su savrseno tocne; u prirodna 2 ciklusa u kojima su mi pratili folikulometriju LH trakica je bila pozitivna dan prije ovulacije (radila sam test najcesce oko 16h)

  13. #13
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Kombinirala sam bazalne temperature (najkomotnije mi je sa http://www.fertilityfriend.com/), praćenje plodne sluzi i lh testove sa saveontests. Kada sam se ozbiljno testirala (tipa, svaki dan od kad se počela pojavljivati plodna sluz), testovi su bili pouzdani. Preporučujem da "testiraš" pouzdanost testova praćenjem najmanje još bazalne temperature uz njih...

  14. #14
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Bila sam na www.saveontests.com, odabrala trakice, upisala podatke, odabrala opciju da pošalju kad dobiju potvrdu o uplati i na kraju dobila poštansku adresu a ne broj računa. Kako se to plaća i što sam krivo kliknula, objasnite mi molim vas :?

  15. #15
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa
    www.saveontests.com
    ja naručivala s te stranice, stigli brzo i pouzdani
    Potpis! Sretno!

  16. #16
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa
    Bila sam na www.saveontests.com, odabrala trakice, upisala podatke, odabrala opciju da pošalju kad dobiju potvrdu o uplati i na kraju dobila poštansku adresu a ne broj računa. Kako se to plaća i što sam krivo kliknula, objasnite mi molim vas :?
    Imaš za odabrati opcije za plaćanje. Ja plaćam karticom...

  17. #17
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    ja narucivala s accuratepregnancytests, ovi za trudnocu su tacni - svi negativni

  18. #18
    anaea40 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    193

    Početno

    Da li se pri naručivanju LH trakica preko interneta u imenu i prezimenu i adresi korise Č i Ć , jer tada ispadnu neki brojevi. Jel to u redu. Znači da li pišem prezime xxxIĆ ili xxxIC???

  19. #19
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    slobodno pisi bez kvacica, nece biti problema s dostavom

  20. #20
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Jeli tko nedavno naručivao testove sa www.saveontests.com? Jučer sam posjetila njihovu stranicu i neugodno se iznenadila cijenom s(kršitelj koda)inga, koja iznosi 15.99 USD!!! Kad sam prije cca. godinu dana zadnji put naručivala, s(kršitelj koda)ing je bio oko 2 USD! Ima li tko info, otkud ovako drastično poskupljenje? Ili možete predložiti neku drugu stranicu, gdje je povoljnije?

  21. #21
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    ja, prije nešto više od mjesec dana..s(kršitelj koda)ing je bio zanemariv!

  22. #22
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    http://www.testsforless.com/default.aspx


    mislim da je ova kombinacija najiplativija, dostava besplatna.
    http://www.testsforless.com/Dipstrip_Combo_Packs.aspx

  23. #23
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Da draga Denny mi je to rekla. Vidim tek sad da je dole pisala!!



  24. #24
    tara01 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    15

    Početno

    Ja sam koristila trakice za ovulaciju, ali bezuspješno. Ali dosta cura je bilo zadovoljno njima.
    Imate ih i preko oglasnika kod nas (njuškalo npr.) - tako sam i ja uzimala, dosta brzo stigle i sve ok.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    4

    Početno

    zdravo svima e ovako imala sam menstruaciju 19.10 a zavrsila 23.10 islo mi je 2 dana malo smede i dva dana normal to mi se nikada nije desilo sada imam neke bas simtome trudnicee boli me glava nion stop sam na wc igrudi su mi malo natekle svrbe me i bole a naki dan sam imala isto kao pred megu muka mi je svako malo i boli me u donjem stomaku cudan bol ne da boli ali boli nema osjecaja a imala sam odnos bez zastite dali je moguce da sam trudna a nebi mi ni skdilo jedno jako volim djecu a tako i moj covjek hvala unaprijed

  26. #26
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Dali netko mozda ima lh trakice za prodati a da mu ne trebaju?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •