Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Čaj od zobi za sterilan urin

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno Čaj od zobi za sterilan urin

    Evo, kopirala sam tekst tashaninog posta na temi češnjak i vaginalne inf. III jer mislim da ga vrijedi izdvojiti i da će ga više forumaša vidjeti.


    Čaj od zobi!!!!!
    Nema toga što nisam probala, antibiotike, čajeve, brusnice, homeopatiju... jedne bakterije, pa druge pa treće i nema kraja.
    Kupila zob u ljusci, (kuha se 15 minuta 2-3 žlice u 2 litre vode), pila 2 litre čaja dnevno, trčala na WC svakih 5 min. Zato bi prestala piti oko 3-4 popodne da ne moram tako i po noći.
    Nakon toga, nalaz sterilan!!!!! Very Happy
    I ja sam trudna, sad već 7,5 mj. i veselim se što sam konačno izašla na kraj s tim i na porod idem sa zdravim nalazom.
    Čaj ti 100% smiju piti trudnice, ove neke druge (npr. uvin ) baš i ne bi smjele. I vjeruj mi, stvarno djeluje.


    tashana hvala ti, meni ovo zvuči jako dobro i sutra odmah kuham Severovu zob, jer mi je isto frka s urinom.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Koliko dana to treba piti?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    33

    Početno

    Smije li se piti čaj od zobi u trudnoći? Trudna sam tek 7 tjedana i imam bakteriju, proteus mirabilis, u urinu se pokazala. Počela sam piti čaj od majčine dušice pa sam negdje pronašla da se ne smije u trudnoći. Ne znam za čaj od zobi, ima li netko tu informaciju?

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    33

    Početno

    Sad vidim da je tashana napisala da smiju trudnice. Jesi li i ti već bila trudna kad si ga pila?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    Ja sam problem sa urinom u trudnoći riješila sa kapsulama brusnice od Encijana. Nakon jedne bočice, nalaz je bio ok. Mislim da čaj od zobi ne može štetiti u trudnoći kad se zob normalno kuha i za pripremanje jela i nisam čula da trudnice izbjegavaju jesti hranu sa zobi tipa zobenih pahuljica, variva, juha i slično.

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Gdje kupiti zob u ljusci? U bio&bio nema

    HITNO!

  7. #7
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    mislim da ima na placu, Dolac Eko kutić i slične trgovine u sklopu placa

    znam da taj čaj piju dijabetičari ali prvi put čujem da bi čistio bakterije
    jel to provjereno i otkud informacija, tj. jel to forumašica koja je napisala post sama smislila i isprobala ili je dobila informaciju iz pouzdanog izvora (liječnik, homeopat, travar...)

  8. #8
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ja nalazim na više stranica da je čaj od zobi dobar za čišćenje organizma, za dijabetičare, smanjenje kolesterola...

    Meni je hitno tako da ću ga ovih dana početi piti.

    Našla sam da ga ima u Zrnu u Ličkoj 27

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •