Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 82 od 82

Tema: Negativna zracenja, Hartmannov cvor, podzemne vode...

  1. #51
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Nama danas bio čovjek koji je mjerio ta zračenja. Ispalo je da bebina glava, moja glava i glava MM je iznad podzemnih voda. A ja još, navodno, spavam i na H čvoru.
    Inače sam dosad sasvim lijepo spavala. Vidjet ću kako ću noćas nakon ovoga saznanja .
    Za neutralizaciju tih zračenja ponudio je madrac ili neku ploču - zaštitni blokator.

    Vrijede li što ti madraci s tim blokatorima zračenja ili je to hvatanje naivnih da daju novčiće?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno

    I kod mene je bio jedan čovjek odrediti gdje su čvorovi i podzemne vode i gle čuda krevet mi je bio na idealnom mjestu bez i jednog čvora i točno između tih nekih "zraka" koje se sijeku u čvorovima, a i on se čudio kako po cijelom stanu nema podzemnih voda nego samo nešto jako malo ispod kuhinje. Na kraju je rekao da mi može ponuditi samo anatomski jastuk jer da mi ništa drugo ne treba. Ne znam kako je skužo da ionako ništa ne bih kupila?! Jedino mi nije jasan taj aparatić s kojim je mjerio, žicala sam ga da i ja probam s time hodati po stanu i dao mi je i ta antena je i meni reagirala na istim mjestima kao i njemu?!

    A kod frenda mi je bio prvo jedan mjeriti pa onda neki drugi (obojica navodno jako dobri u tome) i odredili su čvorove i podzemne vode na sasvim različitim mjestima

    A kad za neku zaštitnu dekicu/madrac daš skoro 1000 eura onda naravno da s tim bolje spavaš i da savršeno djeluje!

  3. #53
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    I ja sma tražila da probam hodati s tim aparatićem. Meni je cijelo vrijeme pištalo i lampica je bila crvena. Objasnio mi je da mi ruka nije dovoljno mirna i da treba vježbati kako bi se postigla vještina pravilnog držanja tog aparata.

  4. #54
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Kod nas je bio jedan stariji gospodin i pregledao nam kuću sa rašljama i viskom, te to ucrtao u tlocrt.
    Ja vjerujem da ima nešto u tome, jer znam par slučajeva gdje su bila ozbiljna oboljenja od dugoročnog zadržavanja na takvim mjestima.
    Sada znam kako rasporediti krevete, a da nikom "ne smeta". Makar je taj gospodin i rekao da se te vode znaju i povući s obzirom na vremenske uvjete.
    Mojoj mami su uvaljali prostirke sa magnetima za krevete, pa ih eto imam i ja, ali ne mogu reći da ima neke razlike od prije.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    ta dekica vani košta oko 50 eura, no ako si spremna platiti više samo reci.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno

    Citiraj laura29 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sma tražila da probam hodati s tim aparatićem. Meni je cijelo vrijeme pištalo i lampica je bila crvena. Objasnio mi je da mi ruka nije dovoljno mirna i da treba vježbati kako bi se postigla vještina pravilnog držanja tog aparata.
    Možda je ovaj moj imao neki sofisticiraniji aparatić za mjerenje, kojem antena reagira nakon određenog broja koraka (naime krenula sam s istog mjesta kao i tip koji je mjerio.

  7. #57
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj leptir prvotno napisa Vidi poruku
    ta dekica vani košta oko 50 eura, no ako si spremna platiti više samo reci.
    Di ima za 50€?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    ima za 50 eura u Italiji i Španjolskoj. U Njemačkoj to ne prolazi. Možda nađeš kao magnetoterapeutski ležaj ali neće pisati da je zaštita, ako piše onda je navedeno da nema znanstvene osnove. O tome cijelo vrijeme govorim.

  9. #59
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Može malo preciznije?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    oko 40 eura + malo carine 7 %+ malo PDV 23% , oko 55 eura bez dostave. Kvaliteta nije upitna; aloe vera, carbon, srebro, 5-7 magneta i ona kuglica za elektrostatski naboj. To se kod nas prodaje pod zaštitu od zračenja. Uzmi u HR deset komada za 800 eura i zaradi.

  11. #61
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Za tu lovu bi bilo dobro i kao zaštita od hladnoće. OK, a ima'l to kakvo ime? Malo mi je bez veze ovako rekla/kazala, ja bih se rado uvjerio.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    U šta bi se rado uvjerio? Uskoro će se pojaviti i kod nas u prodaji preko interneta . Kaj bi ti da ti napišem stranicu gdje to možeš kupiti ?

  13. #63
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pa da, cijena je super.

  14. #64
    snow.ml avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    SLAVONIJA
    Postovi
    307

    Početno

    evo da se malo uključim u ovu temu...meni je mjereno u stanu zračenje čisto da se uvjerim dali sam bila u pravu što se tiče reagiranja cvijeća na to...jer ista strana prozora, isto cvijeće a jedno raste kao ludo dok drugo skroz ugine...na kraju je ispalo da je ispod tog prozora gdje ugine cvijet čvor...a isto tako ispod našeg kreveta , na muževoj strani ide zračenje što je značilo njegovu mrzovolju kad se probudi...čovjek što nam je mjerio je rekao da je protiv tog zračenja najbolje prirodne stvari , staviti 100 %vunenu deku ali da se svakih mjesec dana izrači vani (isprazni)...u ove ostale stvari što se prodaju baš i ne vjerujem ...najbolje je naći nekoga tko ima ovce i odmah od njih pravi ponjave koje se stave ispod madraca...eto to je najprirodija i najjeftinija zaštita.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    deset komada je 800 eura, dobiš i atest od HUPED-a

  16. #66
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    I kod mene je bila teta, mjerila samo na mjestima gdje su kreveti, naravno da nam je trebala jedna štep deka za soma eurića, i naravno da je nismo kupili.
    Vjerujem u bioenergiju, geologiju, utjecaj podzemnih voda i Hartmannovih čvorova, i imam iskustva sa bioenergetičarima (bila sam na terapiji), ali nekak mi se čini da bum čim otplatim kredite bolje spavala.
    Ak me uhvati panika napravit ću ukućanima kapice od alu-folije, kao Mel Gibson i familija mu u filmu "Znakovi"...

  17. #67
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Malo podižem ovu temu. Nama je prije cca.15 dana bio čovjek mjerit zračenja sa tim aparatom. Naravno nije mjerio po cijelome stanu nego samo mjesta gdje spavamo. Zaključak je bio da jedino na mome dijelu kreveta prolazi Hartmannov čvor i vodena linija i sve što nebi trebalo. Čak mi je čovjek rekao da bi me trebao bolit donji dio ledja jer mi taj čvor prelazi preko bubrega. Kad sam mu rekla da mene ništa ne boli i da spavam ko mala beba onda mi je rekao da obično problemi počinju nakon cca.5 godina nakon što sam mu je rekla da spavam na istom mjestu već 7 godina i da ne osjećam nikakve poteškoće. Nakon cijelog razgovora meni osobno nije ni pokušao ponudit nikakvu zaštitu ali je svekru koji živi kat ispod nas uspio prodat madrac sa zaštitom za nekih 6 000 kn. Ono što me iznenadilo i hvala bogu da je tako, tamo gdje mi spavaju djeca nema nikakvih zračenja. Možda bi očekivala da bi mi najprije probao "uvalit " nešto za djecu jer smo na njih najslabiji ali eto nije bilo tako. Sigurno da postoji nešto u tim podzemnim vodama i zračenjima ali isto tako vjerujem da nije ni svaki organizam isti. Svakodnevno smo izloženi svakakvim zračenjima,otrovima i neznam ni ja čime sve ne, nemožeš se stavit pod stakleno zvono, to je život i kad bi se s time zamarali pošli bi brzo na kvasinu.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Upišite na Googlu ''Štetna zračenja tvrtke Pavletić '' sve će vam biti jasno. Čitajte komentare ljudi koji su prevareni i onih koji su radili za njih.

  19. #69
    silvy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    188

    Početno

    Kao da si napisala moje iskustvo. Ista prica s njegove strane i ista s moje strane i nije nista ponudio za prodaju. Za klince je isto rekao da je sve ok, a mozda nam nije htio kvariti zadovoljstvo jer smo se pohvalili kako smo klincima prije tjedan dana opremili sobu.
    Na kraju mjerenja sam ja pitala sto on prodaje pa je samo spomenuo neke plocice koje se stave na stol u sobi i koje stite od zracenja. Naravno nismo kupili jer mi je izgledalo smijesno.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj laura29 prvotno napisa Vidi poruku
    Nama danas bio čovjek koji je mjerio ta zračenja. Ispalo je da bebina glava, moja glava i glava MM je iznad podzemnih voda. A ja još, navodno, spavam i na H čvoru.
    Inače sam dosad sasvim lijepo spavala. Vidjet ću kako ću noćas nakon ovoga saznanja .
    Za neutralizaciju tih zračenja ponudio je madrac ili neku ploču - zaštitni blokator.

    Vrijede li što ti madraci s tim blokatorima zračenja ili je to hvatanje naivnih da daju novčiće?
    pitanje koliko je jako polje tih podzemnih voda. znaju biti jako grda, ili pak blaža. što se tiče hartmannovih čvorova, za njih se zna da su grdi

    organizam je čudo. imunost na bolesti ovisi o kvaliteti tijela, psihičkom stanju, najviše od svega, i to može iskompenzirati sve. ako je bilo što od toga loše, i spoji se još i loša podzemna 'zračenja', eto problema

    mene je jedna gospođa bioenergetičar dok sam bio još dijete naučila očitavati polja putem viska. kad smo dogovorili s gospodinom koji je došao ispitati preko uređaja zračenja (dogovorila majka, jer je nakon selidbe jako loše spavala, hrpu noćnih mora), ja sam se sjetio toga i dan prije napravio vlastito isptivanje viskom. nacrtao sam na karti hartmannove čvorove i mrežu. nakon što je čovjek drugi dan izmjerio i nacrtao crteže 'zračenja', izvadio sam svoje crteže i usporedili smo ih. svaki se hartmannov čvor poklopio na njegovom i na mom crtežu

    po tome sam znao dvije stvari: jedna je da mogu aparatima vjerovati po pitanju onoga što detektiraju (potvrđeno godinu dana kasnije, drugi gospodin, drugi aparat, isti rezultati - uz dodatak; drugi je aparat locirao i curryjevu mrežu uz hartmannovu i uz podzemne vode, dok prvi nije imao isprogramirano detektiranje curryjeve mreže); a druga je da mogu vjerovati sebi po pitanju onoga što mi visak govori

    e sad o prekrivkama s magnetnim trakama: visak kaže da odrade posao, mjerenja budu zdrava nakon postave prekrivki. no kad sam kupio jeftinu iz metroa, rezultat nije bio pozitivan. također, subjektivno, spavanje na krevetu zaštićenom prekrivkom je bolje nego bez nje (ako je prisutno 'zračenje'), ali se još uvijek ne može mjeriti sa spavanjem na mjestu slobodnom od štetnih 'zračenja'. komparativno subjektivno: čovjek se bolje odmori i naspava, efektivno osjeća kao da ima sat vremena spavanja dnevno više za istu satnicu spavanja

    također, prekrivke su jako precijenjene, preskupe

    postoje alternativne zaštite. jednu prodaje huped direktno i preko posrednika, to je Biogen ploča. isprobano viskom i spavanjem, djeluje (subjektivno, i bolje nego prekrivka, ali je osjetljiva na dobro usjeveravanje). no postoje i druge zaštite, u sličnom cjenovnom rasponu (cca 100 eur, zaštita bračnog kreveta ili sobe), koje nisam isprobao, ali najvjerojatnije su također djelotvorne

    skeptici nek budu skeptici; ja to ne mogu biti, jer kad čovjek ima drugačije iskustvo, ne može biti skeptik. a što se tiče ostalog, ionako smo sami odgovorni za sve vlastite odluke, kako za prihvaćanje, tako i za ignoriranje, svatko ima svoj izbor

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Zračenja o kojima pišeš ne mogu se detektirati nikakvim znanstvenim instrumentima ili mjerenjima – ona se otkriju tek upotrebom rašlji ili viska.
    Radiestezija je nedokazana usprkos stalnim nastojanjima, i spada u istu kategoriju s astrologijom, liječenjem kristalima…

  22. #72

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    80

    Početno

    kako onda objašnjavaš da su mjerenja dvama aparatima dobiveni isti rezultati kao i moji viskom (a oni nisu vidjeli moje mape prije nego su nacrtali svoju)?

    uzgred rečeno kad si već spomenuo kristale, znaš li tko je 'tata' upotrebe kristala u bioenergiji (što se među alternativom smatra najjačim oblikom prakticiranja bioenergije)?

    bio je to marcel vogel, koji je začudo bio znanstvenik u IBM-u i tvorac je brojnih patenata i između ostalog je radio tamo i na tekućim kristalima:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Marcel_Vogel

    znanost je još beba
    Posljednje uređivanje od alive : 27.08.2012. at 22:33

  23. #73
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    mi smo tokom renoviranja u pod (estrih) po cijeloj dužini podzemnog toka ugradili slamaricu. to nam je bilo najjeftinije rješenje, slamarica je bila neka velika hasura iz Ikee, razrezali smo je na trake. uz to još u krevete planiram staviti kokos tepih u mjeri madraca, da ne bi bilo da smo negdje fulali tok. magneti ne smiju u dječje krevete pa nam ovo odrađuje problem. jedino ne štiti od elektromagnetskih zračenja, ali možda i tome nekako stanemo na kraj

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Ne objašnjavam ništa jer ne vjerujem u tu priču. Radio sam sa takvim aparatima i oni ne mjere apsolutno ništa. Što se tiče kristala pogledaj ovo: http://www.youtube.com/watch?v=p_MzP2MZaOo i ovo:
    http://zlihologija.com/2012/05/stetn...rtke-pavletic/

  25. #75

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Elektromagnetska zračenja se danas rješavaju vrlo efikasno, sve ovisi od čega se želiš zaštititi, evo nekoliko proizvoda: Swiss Shield, Aaronia Shield, ADR TEX platno.....

  26. #76
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Bio je nedavno kod nas čovjek mjeriti ta zračenja,netko od frendova nas preporučio,besplatno je pa ajde..
    Išao je po štekerima,mobitelima,tv-u,laptopu...ma svukud. Dobili smo gratis podlogu za laptop koja upija sva ta zračenja...jedno to "platno" mi je dao u krilo i rekao da držim malo ruke na tome...mene ko da je stuja stepla nakon par sekundi držanja tako,nisam više htjela. Onda je taj njegov aparatić pištao dok bi ga približio meni Pitao me dal imam problema sa cirkulacijom.
    Na kraju je došao u spavaču sobu i odma rekao koja je moja strana kreveta,mada nema nekih naznaka (tipa ženskih stvari na noćnom ormariću)...na toj strani je mam pištalo. A taj neki čvor je bio točno na mojoj strani,na doljnjoj polovici kreveta.
    Predložio je da premjestimo krevet i naravno da kupimo tu kao štep deku,koja upija svu tu negativu...ili barem dio,za taj kritični doljnji dio. Nismo,preveč para..
    Pošto nemam kud zarotirati krevet,samo sam zamjenila mjesto s mm.

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    I mi smo se samo zamjenili, al..prvo je pitao s koje strane ja spavam.. i onda baš tu su vode i zračenja.. ma mislim da uvijek svima tako kaže, sve je to psihologija.

  28. #78
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    A vjerojatno,da. Mene je malo zbunilo,jer sam namjerno prije maknula event. naznake koja je moja strana kreveta.
    Ma..

  29. #79
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    nama je bio čovek dok još nismo nastanili stan,sad soba u kojoj spavam je mala i tu se sjeće svega i svaćega,nemožeš zarotirati,pomaknutiu osim ako ne bi spavala na trgu ispred stana.

  30. #80
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Kooo zna kaj se sve događa ispod nas...kakvi se sve "čvorovi" križaju,a mi pojma nemamo...

  31. #81
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    kod nas je isto sve puno podvodnih voda + na mjestu naše kuće je bio prirodni izvor. Hartmanov prelazio preko kreveta u spavaćoj i, iskreno, nakon izgubljene 3 trudnoće bila bi već isprobala sve. Kupila sam podlogu. idući mjesec ostala T sa bebom kojoj je sad 2,5 mjeseca.
    Ne znam jel podloga išta "štitila" ali eto. Pa makar bio i placebo.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Ljudi Hartmanovi i Curry-evi čvorovi postoje na cijeloj provršini planeta. Razmak je malo širi kod ekvatora, a malu uži na polovima. Dovoljno je uzeti 2 žice dužine 20cm, držati labavo palčevima i hodati poprijeko linije sjever-jug. Na mjestima gdje se žice prekriže prolazi linija i tu zacrtajte na najbližem zidu. Ista stvar na suprotnim ziodvima i imate virtualne linije istok - zapad.

    Nakon toga hodati poprijeko smjera isto - zapad sa obadva zida i zacrtati. Onda imate linije sjver-jug. Linije su guste , mislim da je Hartman 2m, a Curry 2.5m. Linije zrače po cijeloj visini atmosfere, statične su tj. nemaju frekvenciju i mslim da je zaštita nemoguća.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •