Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: konstitucijski lijek-dosljednost u vremenu

  1. #1
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno konstitucijski lijek-dosljednost u vremenu

    Maalo mi je nezgepan savjet, ali u biti me zanima koliko je bitno ako se između 2 pripravka koja idu s razmakom od tjedan dana drugi počnemo koristiti dan ili 2 kasnije. Baš nam je u nedjelju palo da počnemo davati drugi pripravak, a dr. nije napisala koliku kol. davati,a danas ju ne mogu dobiti na tel. i kaj sad, morati ću sve ispočetka ili nije bad ako s drugim pripravkom krenemo s nešto produženom pauzom. Mislim da ću večeras doći do dr, pa bih sutra mogla početi, ali zanima me iskustvo nekoga tko je koristio konstitucijsku kombinaciju, da li se mora biti precizan u tajmingu?
    Sve mi je to malo komplicirani jer lako je meni uzeti nešto natašte i znati da onda još 20min ne smijem ništa piti i jesti, ali s 2-godišnjim djetetom to moram tako tempirati da mi to troši puno vremena. Pa onda ona ne cucla bombone nego ih grize pa ne znam kak da ju nagovorim da odmah ne zgrize ili ne proguta u komadu i sl.
    Savjeti?

  2. #2
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    tipkovnica me uopće ne sluša. obećajem hitno popravljanje, ali nadam se da se bitni dio u prvom postu razumije.

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Nije važna preciznost u davanju od dan ,dva ili nekoliko ako je u pitanju konstitucijska remedija (znači ako nije u pitanju akutno stanje). Zapravo preciznost je bitna najviše u određivanju remedije , ostalo su nijanse.
    Što se tiče uzimanja hrane ili bilo čega nakon pripravka neki kažu da je dovoljno desetak minuta...
    Ne znam koju potenciju uzimate možda da pitate homeoapta da li možete davati otopljene u vodi .
    Ja se uopće ne opterećujem sa tim dajem pripravak E. u usta (ona ima 1,5 godinu) , prije sam joj drobila između dvije žličice i davalja smrvljene ili u vodi.

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Savjet.
    Opusti se . Pročitaj koju knjigu o homeopatiji. Nije ona tako stroga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •