Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Fitosan

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno Fitosan

    Moja borba s miomima se nastavlja, ima pomaka nakon korištenja proizvoda od Fitosana. Otvorila sam ovu temu u nadi da će se ovdje htjeti javiti svi oni kojima su bilo koji proizvodi od Fitosana pomogli. Vrijedi i o tome pisati pa možda još nekom pomogne.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    37

    Početno

    Nakon 6g neplodnosti,ostala sam trudna nakon terapije Fitosan pripravcima.Sada imam dvoje djece. :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Super, anice 2! Drago mi je što si se javila.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Ako želiš, možeš malo opisati u čemu se sastojala neplodnost, s čime ste imali problema?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Ima li netko iskustva što kažu travari o upotrebi čajeva u trudnoći? Ja pijem terapiju protiv mioma pa me zanima bi li se to smjelo i u trudnoći?

  6. #6
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Moja borba s neplodnošču traje več 3,5godina..... pila sam čajeve od nekog travara iz kauflanda , pa matičnu mlječ, pa na bioenergiju, pa opet čajeve pa inseminaciju i svakakva alternativna medicina.Koja je na kraju rezultirala trudnočom ali vanmateričnom. I tako sam ja odlučila da je ovo zadnji mjesec da pijem čajeve, slijedeči idem opet u bolnicu na dogovora za inseminaciju. Ali ovaj tvoj post me full zainteresirao pa me zanima ako mi možeš možda reči što je kod vas bio problem i koji si točno čaj pila (anica2)

    pa možda da još probam s ovim čajevima..........

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    37

    Početno

    Ja sam imala PCOS sindrom polic.jajnika.Otišla sam sa svojim nalazima ( UZV jajnika ,hormonalni status) u Fitosan i na osnovi toga dobila terapiju,znači nije to neki čaj točnog naziva ,nego oni na osnovi nalaza i razgovora "smiksaju " terapiju koja ti odgovara. (Isto tako ako ti ne mogu pomoći kažu-mojoj svekrvi je rečeno da da joj mogu ublažiti tegobe,ali da mora na operaciju-tako da ne vuku ljude za nos-bar po mom iskustvu).Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •