Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Zamrzavanje jajnih stanica

  1. #51
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Postupak i smrznuti embrij je iz 2017.
    Platili smo cuvanje godinu dana, do 2018.
    Tad smo potpisali da ne zelimo cuvanje nit FET nit donaciju. Nije bila opcija prestanka čuvanja direkt navedena, dok to nisu iscistili valjda.

    U siječnju smo dobili potvrdu za ovjeriti kod jb i poslati im, da zelimo prestanak cuvanja. I sad u ožujku sam dobila obavijest da je to to, odraden prestanak cuvanja.

    Iskreno, iako ne zelim vise djece malo me onak, rastužilo, jedan velik dio zivota je iza nas. Ali drago mi da smo uspjeli rijesiti bez problema

  2. #52
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vrci hvala.
    Kužim te kad pričaš o tuzi, ali ipak napravili ste ono što je bila vaša želja i odluka i što je na koncu - legitimno.
    Hvala ti što si podijelila ovdje s nama.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj mayalina prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,

    nova sam na forumu, ali nisam mogla naci relevantnu temu, pa ozivljavam ovu staru.

    Imam 34 godine i nemam partnera. Voljela bih imati dijete u budućnosti s pravim partnerom, no također me zabrinjava činjenica da ću čekajući propustiti priliku za majčinjstvo.
    Zanima me da li se tko od vas uputio na zamrzavanje jajnih stanica s ciljem naknadne fertilizacije ako se sve "izjalovi"? Pronašla sam nekoliko klinika u Češkoj, Ukrajini, Belgiji, ali me zanimaju osobna iskustva prije nego donesem tu odluku.

    Hvala!
    Bok,

    u sličnoj sam situaciji kao ti. Vidim da je prošlo dosta vremena od tvog posta. Jesi upjela dobiti neke informacije u međuvremenu?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •