Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 135 od 135

Tema: Smiješne situacije s poroda

  1. #101
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    ...možda ovo ne spada ovdje, ali meni je ovo bilo smiješno...

    Operacijska sala:
    Nabraju tko će bit prisutan CRu...
    ja ležim popikana i sve ostalo...: (A sam ja, B je anestezilog)
    A: zar će biti i doktor B??
    B: da, što Vam to ne odgovara?
    A: ne želim da me vidi golu, on je tako sladak...
    B: hehehehehehe

    Na kraju dr. B nije prisustvao operaciji, jer je morao hitno negdje (tj.sigurno se uplašio )..

    Buđenje iz anestezije, (A sam ja, B je teta iz rađ.)
    A: Koliko je težak Noa?
    B: Tko pobogu?
    A: Pa Noa
    B: Pa tko je to?
    A: Pa dijete i pokazujem na trbuh...
    B: A to... 3700 gospođo..


  2. #102
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno



    andynoa-prekrasna bebica!

  3. #103
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno


    andynoa noić je prekrasan!

  4. #104
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Na trećem porodu ja prvi put u prilici da probam klistir. Kažže sestra, malo se strpite, pa onda trk na wc. Ja sam čekala,nisam znala koliko je to malo, i kad sam htjela na wc(naravno da ne sjednem na wc šolju-pa ako sam u trudovima nisam poblentavila), da se sagnem, pljas, sve puče iz mene po wc-u. Jao mene, šta sada?! Razgledavaj gore dolje,kad tamo u jednom wc-u nađoh kantu, džoger, crijevo za vodu, domestos. I lijepo vam ja uključih crijevo, saprah wc, posuh malo domestosom radi dezinfekcije, i sve to sa trudovima na svake 2 minute. Kad sam legla na krevet, pita jedna sestra drugu : Čuje li se tebi nešto, kao solna kiselina? A ja sva sretna, i kroz 25 minuta, rodih svoju krasoticu.
    Nakon sat vremena, dolazi mm sa djecom, i ženom od brata,da nas vidi. Pošto je u pitanju malo porodilište, bebu mu pokazuju,njemu skače pritisak, i onda izlazim ja na prozor na 2. spratu. Onako, sva blažena, lijepa, lebdim. Pitam ih: I , kako ti se čini?! A on će: Ma ok je, samo ti je friz skroz razbarušen, a da se malo urediš?! Imam kratku kosu i valjda od trljanja po bolničkom krevetu sve je otišlo u vis, ali koga jede briga za to. Osim, MM, naravno!

  5. #105
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    hahahahahahahhaah oprala si im wc

  6. #106
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj eris prvotno napisa Vidi poruku
    Na trećem porodu ja prvi put u prilici da probam klistir. Kažže sestra, malo se strpite, pa onda trk na wc. Ja sam čekala,nisam znala koliko je to malo, i kad sam htjela na wc(naravno da ne sjednem na wc šolju-pa ako sam u trudovima nisam poblentavila), da se sagnem, pljas, sve puče iz mene po wc-u. Jao mene, šta sada?! Razgledavaj gore dolje,kad tamo u jednom wc-u nađoh kantu, džoger, crijevo za vodu, domestos. I lijepo vam ja uključih crijevo, saprah wc, posuh malo domestosom radi dezinfekcije, i sve to sa trudovima na svake 2 minute. Kad sam legla na krevet, pita jedna sestra drugu : Čuje li se tebi nešto, kao solna kiselina? A ja sva sretna, i kroz 25 minuta, rodih svoju krasoticu.
    Nakon sat vremena, dolazi mm sa djecom, i ženom od brata,da nas vidi. Pošto je u pitanju malo porodilište, bebu mu pokazuju,njemu skače pritisak, i onda izlazim ja na prozor na 2. spratu. Onako, sva blažena, lijepa, lebdim. Pitam ih: I , kako ti se čini?! A on će: Ma ok je, samo ti je friz skroz razbarušen, a da se malo urediš?! Imam kratku kosu i valjda od trljanja po bolničkom krevetu sve je otišlo u vis, ali koga jede briga za to. Osim, MM, naravno!
    s obzirom kako su svi wc-i u bolnici "čisti i dezinficirani" svaka ti čast!!!!!

  7. #107
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    Citiraj eris prvotno napisa Vidi poruku
    Na trećem porodu ja prvi put u prilici da probam klistir. Kažže sestra, malo se strpite, pa onda trk na wc. Ja sam čekala,nisam znala koliko je to malo, i kad sam htjela na wc(naravno da ne sjednem na wc šolju-pa ako sam u trudovima nisam poblentavila), da se sagnem, pljas, sve puče iz mene po wc-u. Jao mene, šta sada?! Razgledavaj gore dolje,kad tamo u jednom wc-u nađoh kantu, džoger, crijevo za vodu, domestos. I lijepo vam ja uključih crijevo, saprah wc, posuh malo domestosom radi dezinfekcije, i sve to sa trudovima na svake 2 minute. Kad sam legla na krevet, pita jedna sestra drugu : Čuje li se tebi nešto, kao solna kiselina? A ja sva sretna, i kroz 25 minuta, rodih svoju krasoticu.
    Nakon sat vremena, dolazi mm sa djecom, i ženom od brata,da nas vidi. Pošto je u pitanju malo porodilište, bebu mu pokazuju,njemu skače pritisak, i onda izlazim ja na prozor na 2. spratu. Onako, sva blažena, lijepa, lebdim. Pitam ih: I , kako ti se čini?! A on će: Ma ok je, samo ti je friz skroz razbarušen, a da se malo urediš?! Imam kratku kosu i valjda od trljanja po bolničkom krevetu sve je otišlo u vis, ali koga jede briga za to. Osim, MM, naravno!

    ti stvarno voliš čistiti! i to s domestosom i u trudovima! Svaka čast!

  8. #108
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Evo kako je moj prvi porod krenuo...

    Ja sam bila fit trudnica do zadnjeg dana. Još sam dan prije poroda radila u vinogradu
    A taj dan sam išla sa suprugom u Pevevc kupovati zemlju za cvijeće (koje sam planirala drugi dan saditi). Natovarili smo četiri velike vreće sa zemljom u kolica i suprug je počeo gurati, a nije išlo baš lako pa je rekao: "daj primi napred kolica i vleči" Ja povukla kolica i u tom trenutku me oblio mlaz vode po nogama.
    On se odmah uspaničio i htio me smjesta voziti u bolnicu, a ja mu smireno pokušala objasniti da nije ništa strašno, idemo prvo doma da se istuširam, presvučem, uzmem stvari....
    Ali neee... pošto nam je izlaz bio puno dalje od ulaza u centar, suprug je počeo preskakivati ona vratašca u suprotnom smjeru da se meni otvore. Žena na info pultu nam je dobacila da ne smijemo tuda van, a on je počeo vikati: "mojoj ženi je puknul vodenjak!!"

    Drugi dan je moja mama na poslu čula priču kako je nekoj ženi u Pevcu puko vodenjak

  9. #109
    buci-buci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagorje zelene
    Postovi
    54

    Početno

    Na trećem porodu ja prvi put u prilici da probam klistir. Kažže sestra, malo se strpite, pa onda trk na wc. Ja sam čekala,nisam znala koliko je to malo, i kad sam htjela na wc(naravno da ne sjednem na wc šolju-pa ako sam u trudovima nisam poblentavila), da se sagnem, pljas, sve puče iz mene po wc-u. Jao mene, šta sada?! Razgledavaj gore dolje,kad tamo u jednom wc-u nađoh kantu, džoger, crijevo za vodu, domestos. I lijepo vam ja uključih crijevo, saprah wc, posuh malo domestosom radi dezinfekcije, i sve to sa trudovima na svake 2 minute. Kad sam legla na krevet, pita jedna sestra drugu : Čuje li se tebi nešto, kao solna kiselina? A ja sva sretna, i kroz 25 minuta, rodih svoju krasoticu.
    Nakon sat vremena, dolazi mm sa djecom, i ženom od brata,da nas vidi. Pošto je u pitanju malo porodilište, bebu mu pokazuju,njemu skače pritisak, i onda izlazim ja na prozor na 2. spratu. Onako, sva blažena, lijepa, lebdim. Pitam ih: I , kako ti se čini?! A on će: Ma ok je, samo ti je friz skroz razbarušen, a da se malo urediš?! Imam kratku kosu i valjda od trljanja po bolničkom krevetu sve je otišlo u vis, ali koga jede briga za to. Osim, MM, naravno
    Trčim na wc jer ću se upišati od smjeha...

  10. #110
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    hahahhahah predobra prica.

  11. #111
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj eris prvotno napisa Vidi poruku
    Na trećem porodu ja prvi put u prilici da probam klistir. Kažže sestra, malo se strpite, pa onda trk na wc. Ja sam čekala,nisam znala koliko je to malo, i kad sam htjela na wc(naravno da ne sjednem na wc šolju-pa ako sam u trudovima nisam poblentavila), da se sagnem, pljas, sve puče iz mene po wc-u. Jao mene, šta sada?! Razgledavaj gore dolje,kad tamo u jednom wc-u nađoh kantu, džoger, crijevo za vodu, domestos. I lijepo vam ja uključih crijevo, saprah wc, posuh malo domestosom radi dezinfekcije, i sve to sa trudovima na svake 2 minute. Kad sam legla na krevet, pita jedna sestra drugu : Čuje li se tebi nešto, kao solna kiselina? A ja sva sretna, i kroz 25 minuta, rodih svoju krasoticu.
    Nakon sat vremena, dolazi mm sa djecom, i ženom od brata,da nas vidi. Pošto je u pitanju malo porodilište, bebu mu pokazuju,njemu skače pritisak, i onda izlazim ja na prozor na 2. spratu. Onako, sva blažena, lijepa, lebdim. Pitam ih: I , kako ti se čini?! A on će: Ma ok je, samo ti je friz skroz razbarušen, a da se malo urediš?! Imam kratku kosu i valjda od trljanja po bolničkom krevetu sve je otišlo u vis, ali koga jede briga za to. Osim, MM, naravno!

    sreca pa su imali domestos! i blago trudnici koja je dosla nakon tebe, bar joj je bilo cisto!

  12. #112
    teta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    102

    Početno


    ovo s kakanjem na livadi je zakon
    meni je sestra nakon 15 sati trudova došla i krenula mi nekaj za smirenje davati a ja onak ušlagirana kažem "aaaaa kak je ovo super ko da sam se napila " a MM se okrene i veli " jel mogu ja malo tog dobit?". Sestra je pukla od smijeha, poslije smo ju čuli kak doktoru to prepričava

  13. #113
    Dugoselka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    35

    Početno

    joj priče su vam ludilo ,već se dugo nisam toliko ismijala

  14. #114
    h2o lea avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    4

    Početno

    ajmeee, poderala sam se od smijeha!!

    Imala sam i ja par smiješnih situacija, čak su mi priču objavili u jednom časopisu (ak nekome zvuči poznato)

    Prvo sam došla u Vinogradsku na prijemni šalter lijevom rukom držeći se za trbuh a u drugoj sam držala ručni sat "ja mislim da sam došla roditi kod vas" "jooj, gđo sam tu nemojte odite gore u rađaonu"

    Onda sam izvalila doktoru koji me porađal (a ja u trudovima svake dve minute) "doktore, pa vi zgledate gore od mene! imam ja tu vizitku od svoje sestre, znate ona je mase.....(trud)....rka."

    Onda mi je mužek za vrijeme truda probal namočiti usta, a ja se izmičem, IMAM TRUD ZABLOGAMILOGA!!!
    "Daj odi van, niš se ne ljutim, sam te ovaj tren nemrem videti!" on izađe iz boksa i stane se odma do zavjese, al ja mu vidim cipele i
    nevjerojatno me nervira prizor njegovih cipela, kaj se nije mogo pomaknut nekam di niš od njega ne vidim.

    Onda sam pjevušila "gdje je nestao čovjek, gdje se skrivao" i pras u smijeh kad sam shvatila kaj zapravo pjevam.

    Zadnje je bilo kad sam rodila, pa mi posteljica nije sama štela van, morali su me uspavati. i bude oni mene nakon zahvata da vide dal sam dobro, a ja provaljam onak mamurna u polusnu "doktore, tak ste bili nježni, nisam niš osetila. Valjda niste i doma takvi, to ni onda za vašu ženu
    dobro" i ponovo zaćorim.

    Kasnije su se svi na odjelu valjali od smeha kad bi me vidli!

  15. #115
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ivona30 ovo je genijalno
    nasmijala sam se do suza jer sam vizualizirala i tebe i livadu i samu radnju ispod grane

  16. #116
    Danonino avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    146

    Početno

    sve sam pročitala i pošteno se nasmijala do suza

    ovo mi je ubilo svaki strah od poroda

    inače, prijateljica mi je dok je rađala svašta izgovorila doktoru, ispotezala ga za ruke, čovjek se nije mogao maknuti, opsovala mu sve po spisku i govorila kako se više nikad neće seksati
    a onda je kasnije bježala od njega po rodilištu koliko joj je bilo neugodno

  17. #117
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno


    Presmjesne su sve price s poroda! Jucer sam prije spavanja umirala od smijeha na vase price. Evo, muz cijeli dan prepricava ovo s "piski, kakaj..." -mislim da ce se tako neki blam meni dogoditi

    Dajte jos dogodovstina!!


    Citiraj kloklo prvotno napisa Vidi poruku

    Ajmo dalje, prođem deset metara, opet trud i pljus, osjetim kako mi se plodna voda cijedi niz noge, ode vodenjak ili barem dio, jipiiiiiiiiiiiiiiiiii! :D
    Opet hodamo dalje, aaaaaaaaaaaaaaa, riga mi se! Naslonim se na zidić nečijeg dvorišta i rigam pokraj kante za smeće naslonjena jednom rukom na zid i mogu samo zamislit kakav sam prizor bila za prolaznike. Javna sablazan!
    "Ajde ajde pisaj, kakaj, pisaj, kakaj" Naravno, da bi mi bolje docarala kako tiskati, a ja se napela iz petnih zila i ciiiiijeeeeelu ju ispisala! Mislim da se u zivotu nisam tako popisala ko onda
    Čovjek se obuče i izađe pred žene u predrađaoni i babice u gačama i prozirnoj kuti. Popadale su na pod od smijeha. Veli on babici pa rekla si sve...
    Pita njega sestra: Jel pratite trudove, koliki je razmak između svakog? Na to će on: Paaa, ne znam, nismo bili na tom predavanju na tečaju, imali smo nešto baš u tom terminu.

  18. #118
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Nakon dva dana i dvije noci trudova koji nikako da se ustale krenemo mi napokon u rodiliste. Na prijemnom me doktor pregleda i kaze 4 cm i posalje me na odjel koji je zgrada do. Mislim se ja, pa necu samo s 4 cm u radjaonu odoh ja na kavu. I odemo MM, moja sestra i ja na kavu jos nekih sat-dva. U medju vremenu tuda prolazi doktor koji me pregledao i snebiva se, sve se okrece nekoliko puta, gleda jesam li to stvarno ja.
    I dodjemo mi na prijemni za odjel, a govori sestra: Pa gdje ste vi, doktor je zvao prije dva sata da dolazite, mislili smo da ste se predomislili

  19. #119
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Hahaha, dobro da nisu potragu poslali za vama :D

  20. #120

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    73

    Početno

    Trudovi su počeli doma oko podne, ali nisu bili baš tako jaki. Ipak me mm odvezao u bolnicu, da stigne staviti seku spavati i da stigne na posao, pa bolje da sam ja u rodillištu, jelte. Dođem ja tamo, pregledaju me, otvorena dva prsta, prestali trudovi. Doktor odmahne rukom i kaže da neću roditi do sutra popodne, ali imaju mjesta pa nek ostanem u rodilištu. Taman sam se smjestila na krevetu i uzela neki časopis, kad su mi opet krenuli trudovi. Došetala sam se do predrađaone i rekla im :"čujte, ja imam roditi!" a sestre me blijedo pogledale. Prikačile su me na ctg i skužile da stvarno beba ima izać. Došao je doktor (mali smišni starčić) i zagrlio me (180cm, 100kg) kao da mi pomogne doći do kreveta za rađanje. Dohopsala sam do kreveta, doslovno skočila na njega, namjestila noge, uhvatila ručke i bracina glavica je već bila vani. A doktor : "Ljudi moji, što je ovo?! Evo žena već rađa! Ovako se rađa! Genijalno! Geeenijalno!! " Imala sam osjećaj kao da je kraj mene komentator sa nogometne utakmice.
    Braco je izletio u velikom luku, ekipa oko mene se jedva snašla da ga uhvate!! Za pola sata sam već trčkarala hodnikom da dočekam mm-a koji ipak taj dan nije stigao na posao.

  21. #121
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon dva dana i dvije noci trudova koji nikako da se ustale krenemo mi napokon u rodiliste. Na prijemnom me doktor pregleda i kaze 4 cm i posalje me na odjel koji je zgrada do. Mislim se ja, pa necu samo s 4 cm u radjaonu odoh ja na kavu. I odemo MM, moja sestra i ja na kavu jos nekih sat-dva. U medju vremenu tuda prolazi doktor koji me pregledao i snebiva se, sve se okrece nekoliko puta, gleda jesam li to stvarno ja.
    I dodjemo mi na prijemni za odjel, a govori sestra: Pa gdje ste vi, doktor je zvao prije dva sata da dolazite, mislili smo da ste se predomislili
    luda si skroz!!!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Sjetila sam se i ja nečega, bilo je daaavno, prije 13g, kad sam išla roditi najmlađeg. Već prije je dogovoreno da najstariji i dotadašnji najmlađi, koji je baš taj dan navršio 13 mj, idu mojima, a dvoje srednjih kod sveki. Kako nam je ona nešto malkice bliže, prvo smo ostavili "srednje", sveki izašla do auta, uzima ih i kaže: Pa ostavite ih sve ovdje pa nek' poslije R. odpelja ovo drugo dvoje mojima. Ja odgovaram: Ma ne treba, izračunala sam da taman sve stignemo (a ono srijeda ujutro, 6,45, kreću prometne gužve, "normalni" idu na posao)! I odpeljamo ostatak mojima, stignemo oko 7,15 u Petrovu, dr. pogleda moju adresu u papirima, ja 8 cm i kaže: Pa vi ne spadate k nama, nego u Vinogradsku, a ja mu odgovorim: Ak' ste frajer - sad me vratite! Nasmijao se, pravac rađaona, bez klistira (jupiii) i za 10' Š je bio vani!
    Nakon 4 dana, kad sam došla doma, kaže sveki: hebate mala, kad ste otišli ja si mislim-ček', kak je ona to sebi 'zračunala?

  23. #123
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj Danonino prvotno napisa Vidi poruku
    sve sam pročitala i pošteno se nasmijala do suza

    ovo mi je ubilo svaki strah od poroda

    inače, prijateljica mi je dok je rađala svašta izgovorila doktoru, ispotezala ga za ruke, čovjek se nije mogao maknuti, opsovala mu sve po spisku i govorila kako se više nikad neće seksati
    a onda je kasnije bježala od njega po rodilištu koliko joj je bilo neugodno
    sve se bojim da bum i ja takva

  24. #124
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Lude ste cure. Skroz

    Tak ja dobila klistir i malo cekam. I kaze sestra ajd mozete. I mene potjera jednom i gotovo. Ja pol sata cekam i nist. A reko to je to. Da bi za par sati u najvecim trudovima se meni pocelo grozno, jel, kakati. I tak mene sestra svakih 5 min skidala s ctga i vukla drip za mnom da bi ja mogla obavljat nuzdu (a znala sad dan prije da idem na inducirani pa sam u jednom danu smazala cijelu veliku milku s ljesnjakom. Trebalo je to otopiti. Eto, klistiranje obavljano par sati nakon kaj je trebalo

    Bila ja u vrhuncu truda i bas tad babica zeli opipati koliko sam otvorena. Nakraju meni to njeno pregledavanje smanjilo bol pa sam ju molila nek cijelo vrijeme drzi unutra ruuku, naravno nije mi uspjelo

    Ja na stolu i trebam tiskati, kazzze mi tiskajte kao kad nemrete kakat pa tiskate, a ja njoj: al bojim se da klistir nije obavil svoje i da vas budem i pokakala a i popisala, i sad ja tiskam a ona vice, ajde kakajte,kakajte, pisajteeeeeee.

    Izgon, doktor i sestra tiskaju mi trbuh, kaze babica, imamo glavicu, a ja histericno; a zakaj ne place???

  25. #125
    h2o lea avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    4

    Početno

    JOOOj, mene isto morali čistiti, pa mi pričala med. sestra da sam se budila iz anestezije i pohvalila doktora "doktore ja niš nisam osjetila, valjda niste ženi svojoj takvi....." i opet zaspala

  26. #126
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Mi živimo na 5 minuta vožnje od porodilišta, i to pravo ulicom i tek kad vidiš bolnicu skreneš desno da dođeš do ulaza. Vozi me muž. Ja pozadi u trudu, ne mogu se namestiti nikako, klečim na sedištu. On me pita: "Ne mogu da se setim gde se ono skreće za bolnicu, da li bi mogla malo da mi pomogneš?". Samo sam procedila "ne", a u sebi se mislim "ma nađi je kako znaš i umeš .

  27. #127
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Kad sam ulazila u boks oko 4 ujutro jedna žena se derala iz petnih žila ( valjda u susjednom boksu) i živcirala me strašno!!
    Toliko da sam zaboravila svoje trudove !!
    Rodila sam u 7:40 i za dva sata me voze na kolicima pored sobe , sestra pakira moje stvari jer su nekog drugog stavili na moje mjesto a mene sele u susjednu sobu.. I pitaju moje cure iz sobe i kak je bilo ?
    a moj prvi komentar kak se neka žena derala, vrištala, kak me iživcirala!! kak je luda i nenormalna!!( nijedan komentar nije bio o bebi ) da bi žena iz mog kreveta promoljila glavu i rekla JA SAM TA!!!

    zemljo otvori se !!! poslije smo poričale i ispričala sam joj se!!

  28. #128
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    koliko genijalnih priča

    Nakon što sam oplakala od smijeha nekoliko puta, sjetila sam se i svog priloga,tj. više priloga mog muža.
    Mene su uhvatili trudovi ujutro oko 7, taman smo bili pod dojmom predavanja i vježbi disanja u Klubu trudnica, gdje su nam rekli da ne paničarimo kad se pojave trudovi i ne trčimo odmah u rodilište, jer traje to.
    Ja sam trebala rodit u Sinju, i nisam htjela ići bezveze u Sinj, nego sam odlučila pričekati do 14 sati kad sam bila naručena kod svoje ginekologice, da vidimo je li to to (a šta bi bilo, trudovi svako 3 min dva dana nakon termina?). Doktorica me pregleda, veli da sam otvorena 4cm i da idem za Sinj. Starci me voze za rodilište, usput zovem muža i kažem mu da idem rodit i da on polako dođe (naglašavam polako, da se ne slupa na semaforu od panike).
    Muža smo u Sinju nešto duže čekali, a kad je došao saznali smo i zašto. On je došao odmah s posla, pomislio "ima se vozit do Sinja, a ja nemam radio u autu" i svratio kod automehaničara vidit koliko bi ga došla ugradnja radija u auto. Došao kući, gladan, na stolu skuhana leća - pojeo dva tanjura leće. Onda je zaključio da mu je kosa prljava i da neće ga valjda sin prvi put vidjeti prljave kose, pa ju je naravno oprao. Možda ovdje da napomenem da moj muž ima kosu skoro do struka
    Kad je napokon došao sit i čist, naravno da mu se spavalo, ja sam prodisavala trudove, a on je pitao bi li mogao malo prileć na krevet do. Čak mu je sestra nudila da mu kavu skuha

  29. #129
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    budim se iz opće anestezije nakon CR, i pita me doktor kako se osjećam...moja prva rečenica je bila: hjoooj doktore što bi ja sada janjetine ...inače nisam ljubitelj iste, al' izgleda glad ne pita ...jadna, "istrugala" me anestezija...

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Malo je zamrla tema, nije valjda da se u ovih godinu dana nije ništa smiješnog događalo? Ohrabrite malo nas koje čekamo!

  31. #131
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Tu sam se ja opustala za prvi porod.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    7

    Početno

    Ja sam trudna i tek me čeka prvi porod, zato sam čitala ove vaše priče da se malo ohrabrim. Ispričat ću vam jednu dogodovštinu...
    Moja šogorica i ja gotovo svaki dan pijemo kavu skupa pa smo to činile i za vrijeme njene trudnoće. Sjedimo mi tako na mojoj terasi i tog vrućeg srpanjskog jutra, pijuckamo kavu i pričamo o sexu. I ona u žaru prepričavanja jednog strastvenog sexa zastenje onaj prav za prav i vikne (kroz smijeh): puknul mi je vodenjak! I još mi se počnee ispričavat kaj mi je smočila jastučić na stolcu i pod terase. A ja ne znam jel bi se smijala njenoj priči o sexu ili bi počela brisati terasu ili trebam stavit grijati vodu i tražit čiste ručnike da ju porotom! Užas!!!

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Jooj, od srca sam se nasmijala, bas steta sto nema duze vrijeme novijih dogodovstina

  34. #134
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Meni nije bilo smijesno kad su me u sali premjestili na stol i veli dr nagnite stol, ja vicem pa kud cete me naginjnjati, past cu na pod, i dolazi neko s maskom, a ja - a -a sta sad hocete od mene? Trebam zaspati?
    samo sam malo bila nervozna

  35. #135
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja htjela ne htjela dobila porod bez onih inekcija protiv bolova. Olfo kao prirodan...vise nisam mogla izdrzati i vicem doktorici da mi da neku drogu, da znam da nece valjati ali samo neka mi ju da...ona dode, kaze ajde da pogledamo da vidim kaj ti mogu dati. Gleda, pipa i kaze ma kakva droga idemo u porod a ja kao da sam se sasvim slucajno nasla u radaoni pitam : kakav porod???! Mala je bila vani 3 min kasnije.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •