Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 196 od 196

Tema: Ekspres lonac - recepti, savjeti

  1. #151
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam nikakav crveni ventil, nikakvo namjestanje na 1,2, nemam riktanje vremena



    No, sutra cu kuhati ječam sa mladim grahom, pustit cu 20 minuta pa cu vidjet, mozda je i manje potrebno..

    Pola tog vremena, dakle 10 minuta kuhaš nakon što lonac profućka.

  2. #152
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kako znam da je tlak u loncu pao?
    Ugasila sam prije par minuta, sada jos susti. Mozda kad prestane sustati?

  3. #153
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Da. I kad utihne, ja za svaki slučaj dignem ventilić da izađe još zraka ako ima. Imam fobiju od eksplozije. Znam, nije realno, al si ne mogu pomoći.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  4. #154
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Kako znam da je tlak u loncu pao?
    Ugasila sam prije par minuta, sada jos susti. Mozda kad prestane sustati?

    Kad isključiš vatru, a tlak je u loncu još uvijek visok, to se kuha i dalje. Gurni cijeli lonac pod hladnu vodu, pogotovo ako se bojiš da će se hrana prekuhati. Prestat će šuštati.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.09.2016. at 13:47

  5. #155
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Wow!
    Kakav rucak!
    Gotovo za 15 minuta!

  6. #156
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Wow!
    Kakav rucak!
    Gotovo za 15 minuta!
    Aha!

  7. #157
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Odlicno!
    Bas odlicno, odusevljena sam!

  8. #158
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kolko da otprilike kuham kestene od kad zapisti?

  9. #159
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Kolko da otprilike kuham kestene od kad zapisti?
    Dvadesetak minuta, a onda nemoj odmah otvarati nego ostavi još deset minuta da se kuhaju pod tlakom bez vatre.

    Vrijeme je prilagođeno za moj 5 litarski lonac, pa možda da malo produljiš... nemam pojma. Ja ih skuham ovako za jesti, a držim 30 min ako radim kesten pire. Ne gulim, nego samo svakog prerežem nožem i istisnem mekanu unutrašnjost kao pastu za zube. Pregrade i kora ostanu zajedno, a škrob izlazi. Bez ekspers lonca to je skoro nemoguće postići.

  10. #160
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Hvala

  11. #161
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Dvadesetak minuta, a onda nemoj odmah otvarati nego ostavi još deset minuta da se kuhaju pod tlakom bez vatre.

    Vrijeme je prilagođeno za moj 5 litarski lonac, pa možda da malo produljiš... nemam pojma. Ja ih skuham ovako za jesti, a držim 30 min ako radim kesten pire. Ne gulim, nego samo svakog prerežem nožem i istisnem mekanu unutrašnjost kao pastu za zube. Pregrade i kora ostanu zajedno, a škrob izlazi. Bez ekspers lonca to je skoro nemoguće postići.
    A jel ide i koliko vode na koliko kestena?

  12. #162
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam ih prekrila vodom, valjda ce bit ok

  13. #163
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ih prekrila vodom, valjda ce bit ok
    Tako i ja radim, da ogreznu.

  14. #164
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Njam
    Davimo se!

  15. #165
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Njam
    Davimo se!
    Bravo!
    Ja si ne mogu zamisliti kuhanje bez ekspres lonca. Vučem ga i na godišnji odmor. Imam jedan stari i u vikendici.
    Kad mi je zadnji put krepala opruga, odjurila sam isti dan u dućan i kupila novi.

  16. #166
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Haha da, vidi se da si ljubiteljica
    Ja ga se iskreno jos malo bojim, on pisti a ja u drugoj sobi

  17. #167
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    apsu, gdje skupljaš kestene? Tamo iznad nogometnog igrališta u gornjoj kustošiji? Ili imaš neku drugu poštu? Mi smo bili prošli vikend i nabrali malo i jako su sitni...

  18. #168
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ne, glavnom cestom produzis dalje od igralista i imas skretanje lijevo prema talanima, vozis gore 300m po glavnoj i u sumi si

  19. #169
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Gledam kupiti novi ekspres lonac. Ako je volumen deklariran npr. kao 5 l, je li to njegov ukupan volumen (od dna do vrha) ili je to od dna do one oznake-crtice za max.razinu vode?

  20. #170
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    To bi trebalo biti od dna do crte koja označava max punjenje. Tako je na mom. Od dna do crte 7L.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  21. #171
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Hvala!

  22. #172
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Postoje li manje strasni ekspres lonci?
    Imam fobiju od onog pistanja, strah me da sve to skupa moze eksplodirati, bla bla bla.
    Posjedujem Zepterov godinama, jednom mi je frendica pokazivala kako radi, ali nista od toga, strasno mi je zvucao :D
    Ima li kakav pitomiji na trzistu? A kvalitetan i efikasan.

  23. #173
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Moj je neki no name, vulgaris, s jednim pipcem i jednim sigurnosnim ventilom, iz nekog isto tako no name dućana u Italiji. Ako je ikoji ikada trebao eksplodirati onda bi to bio taj. A evo već 7 godina mi je najbolji pomoćnik u kuhinji.
    A da se probaš sprijateljiti s tim Zepterovim?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  24. #174
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Moj je od 6 l, granična crta mu je niže, na 4 čini mi se. Delimanov je.

  25. #175
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Postoje li manje strasni ekspres lonci?
    Imam fobiju od onog pistanja, strah me da sve to skupa moze eksplodirati, bla bla bla.
    Posjedujem Zepterov godinama, jednom mi je frendica pokazivala kako radi, ali nista od toga, strasno mi je zvucao :D
    Ima li kakav pitomiji na trzistu? A kvalitetan i efikasan.
    Ja imam Fissler i uopće nije strašan. Tj. kad/ako postane strašan i počne pištati to zapravo nije dobro i znak je da hitno treba smanjiti.

    Ja imam problem da nikako da zavolim ta svoja dva ekspres prijatelja (6 l i 2,5 l). Volim i koristim ih kao kvalitetne lonce ali pod pritiskom kuham samo grah, slanutak i krumpir u kori (za to mi je super jer mi je pire ukusniji od krumpira kuhanih u kori, ali to jedemo rijetko, rijetko).
    Što god da sam probala skuhati ekspres, jednostavno mi nije ukusno kao kad kuham regularno .
    Povrće u varivu bar malo prekuhano, meso isto, juha masna, meso opet prekuhano...
    I stvarno ne kužim jel ja to još moram ovladati kuhanje sa ekspresom ili mu postavljam previsoke kriterije jer je kuhanje moja strast i bitno mi je npr. da se rižoto polako podlijeva vrućim temeljcem kako bi bio savršeno kremast i slične "bedastoće"

  26. #176
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    A da se probaš sprijateljiti s tim Zepterovim?
    Ne djeluje mi prijateljski
    I neki je ogroman, nemam pojma koliko litara, ali je masala.
    Meni treba manji.
    I to najcesce za junetinu, grah...ostalo ionako kuham na brzinu, rijetko radim dugokuhajucu hranu
    Ali kad cujem za koliko se skuha juneca juha u ekspres loncu, bas mi bude krivo sto ga ne koristim.

    Delimanov nije histerican? Pretpostavljam da nijedan ne prede, ali ne bih neki sto tjera strah u kosti.

    Je li Fissler ima onaj neki s fora jednostavnim poklopcem? Ili je to Delimanov?
    Posljednje uređivanje od Optimist : 04.12.2016. at 21:45

  27. #177
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Delimanov ima jednostavan poklopac. Ja ga imam i super mi je, nije uopce strasan ( a imala sam identicno fobiju od pistanja i eksplozija).

  28. #178
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Delimanov ima jednostavan poklopac. Ja ga imam i super mi je, nije uopce strasan ( a imala sam identicno fobiju od pistanja i eksplozija).
    Prodano

    Kupujem Delimanov!
    Posljednje uređivanje od Optimist : 04.12.2016. at 22:27

  29. #179
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Delimanov ne pisti strašno, a imala sam priliku čuti i mamin neki no name.

    Maco meni iz lonca nije dobro povrće. Pomalo mi bude sve istog ukusa. Dobra stvar kod njega je sto mi smanjuje vrijeme pečenja mesa, komade samo malo prepecem na ulju da se uhvati ona fina korica, dolijem malo vode, zatvorim i umjesto sat i više pečenja bude super mekano i ukusno za 20 minuta.
    Sto se supe tiče, probala sam zaovinu iz ekspresa i zaključila da je ja izgleda ne znam skuhati u tom loncu.

    A kako jako rijetko pečem meso, na kraju ga najviše za grah koristim .

  30. #180
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se supe tiče, probala sam zaovinu iz ekspresa i zaključila da je ja izgleda ne znam skuhati u tom loncu.

    .
    Meni je iz lonca bolja nego i jedna druga. Ja se to pogubim, pojačaj, smanji, otklopi pa poklopi....uvijek makar mutna bude.
    U loncu uvijek savršena.

  31. #181
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja imam AMC-ov i u njemu kuham samo juhu, grah i gulaš. Inače mi je prekomplicirano za manje količine to s parom i poklopcem

  32. #182
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je iz lonca bolja nego i jedna druga. Ja se to pogubim, pojačaj, smanji, otklopi pa poklopi....uvijek makar mutna bude.
    U loncu uvijek savršena.
    I zaovi je bila bistra. Kako je praviš? I nemoj reći, sve potrpam u lonac i skuham ! Probala sam tako ali stvarno mi nije uspjela. Možda jer sam je kuhala na jakoj vatri sa puno pištanja?

  33. #183
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Zna li itko gdje se mogu naći rezervni dijelovi za Fisslerove ekspres lonce?

  34. #184
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

  35. #185
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Delimanov ne pisti strašno, a imala sam priliku čuti i mamin neki no name.

    Maco meni iz lonca nije dobro povrće. Pomalo mi bude sve istog ukusa. Dobra stvar kod njega je sto mi smanjuje vrijeme pečenja mesa, komade samo malo prepecem na ulju da se uhvati ona fina korica, dolijem malo vode, zatvorim i umjesto sat i više pečenja bude super mekano i ukusno za 20 minuta.
    Sto se supe tiče, probala sam zaovinu iz ekspresa i zaključila da je ja izgleda ne znam skuhati u tom loncu.

    A kako jako rijetko pečem meso, na kraju ga najviše za grah koristim .
    Ja ne kužim KAKO pečete meso u expres loncu??
    Nova sam; tek jedno jelo napravila ..učim se..i nadam se :D

  36. #186
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Delimanov ne pisti strašno, a imala sam priliku čuti i mamin neki no name.

    Maco meni iz lonca nije dobro povrće. Pomalo mi bude sve istog ukusa. Dobra stvar kod njega je sto mi smanjuje vrijeme pečenja mesa, komade samo malo prepecem na ulju da se uhvati ona fina korica, dolijem malo vode, zatvorim i umjesto sat i više pečenja bude super mekano i ukusno za 20 minuta.
    Sto se supe tiče, probala sam zaovinu iz ekspresa i zaključila da je ja izgleda ne znam skuhati u tom loncu.

    A kako jako rijetko pečem meso, na kraju ga najviše za grah koristim .
    Ja ne kužim KAKO pečete meso u expres loncu??
    Nova sam; tek jedno jelo napravila ..učim se..i nadam se :D

  37. #187
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Duma ne znam koji lonac imaš, pa ću ti pisati po mom.
    Stavim na vrelo ulje meso, pečem ga dobije koricu, onda dolijem vode da prekrije meso, poklopim i okrenem ispuštanje pare na 2, odnosno na manje ispuštanje pare (na 1 se kuha povrće, meso i tvrđe povrće idu mi na 2), pojačam vatru na najjače. Kad prosisti smanjim vatru na najmanje i čekam da prestane pistat, odnosno da smanji pistanje skroz. To je otprilike tih 20 minuta. Neki dan sam zaboravila smanjiti vatru pa je zagorilo .

  38. #188
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Duma ne znam koji lonac imaš, pa ću ti pisati po mom.
    Stavim na vrelo ulje meso, pečem ga dobije koricu, onda dolijem vode da prekrije meso, poklopim i okrenem ispuštanje pare na 2, odnosno na manje ispuštanje pare (na 1 se kuha povrće, meso i tvrđe povrće idu mi na 2), pojačam vatru na najjače. Kad prosisti smanjim vatru na najmanje i čekam da prestane pistat, odnosno da smanji pistanje skroz. To je otprilike tih 20 minuta. Neki dan sam zaboravila smanjiti vatru pa je zagorilo .
    X

    Ja imam talijanski InoxRiv (jeftina varijanta Lagostine) i nemam te brojeve 1 i 2, ali u osnovi je isto: zapeče se meso sa svih strana da dobije koricu, dolijem vode (recimo 1/2 do maksimalno 2/3 čaše) i onda zakipim da počne pištati, smanjim plin na minimum, namjestim timer na 20 minuta (ako je piletina, onda 12 minuta) i to je sve. A kad je gotovo i kad padne ventil - pogledam da li ima previše tekućine pa po potrebi vratim na vatru bez poklopca da se umak od mesa malo reducira.

  39. #189
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jeste probale pile ispeći tako na naglo pa uz podlijanu vodu? Nije onda kao kuhano kad se izvadi ili kad je pri kraju još malo zapečete sa skinutim poklopcem?

  40. #190
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Masnica nisam probala pa ne mogu reći kako bi ispalo. Možda i bi malo bilo kuhano jer bi dio pileta bio samo u pari.

  41. #191
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste probale pile ispeći tako na naglo pa uz podlijanu vodu? Nije onda kao kuhano kad se izvadi ili kad je pri kraju još malo zapečete sa skinutim poklopcem?
    Za piletinu na komade bolji mi je wok. U ekspres loncu obično ima tu "kuhanu" komponentu. Teško je to izbjeći.

  42. #192
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja sam dinstala piletinu, takozvanu ljepljivu piletinu(batke i nadbatke) pravila u loncu i bude odlično.
    Prvo malo zapečem pa podlijem vodom, zadihtam i onda još malo po potrebi doradim bez poklopca.
    Nekada dodam raznog povrća, nekad samo piletinu ...

  43. #193
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dinstala piletinu, takozvanu ljepljivu piletinu(batke i nadbatke) pravila u loncu i bude odlično.
    Prvo malo zapečem pa podlijem vodom, zadihtam i onda još malo po potrebi doradim bez poklopca.
    Nekada dodam raznog povrća, nekad samo piletinu ...
    To i ja radim, ali mm kaže (s pravom) da to nije PEČENO meso.

  44. #194
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Nije pečeno nego dinstano
    Malo se još zapeče da dobije finiju koricu. No ja tako dinstam i u običnoj tavi s poklopce, samo puno duže.

  45. #195
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Nije pečeno nego dinstano
    Malo se još zapeče da dobije finiju koricu. No ja tako dinstam i u običnoj tavi s poklopce, samo puno duže.
    Ja slično radim piletinu sa sirom, obično batke i zabatke. U običnom woku. Na jako jako zagrijanoj masnoći dooobro sa svih strana zapečem da dobije koricu, posipam ribanim sirom, stavim stakleni poklopac da vidim kaj se unutra događa i NE DIŽEM ga dvadesetak minuta, po potrebi i duže (ovisno o količini). Samo za ovo piletina treba prethodno biti nasoljena (preko noći) jer inače ostane neslana oko kostiju.

  46. #196
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Hvala Vam
    Imam Fislerov lonac, dvije godine star. Do sada sam samo jednolončana jela kuhala- i mislim da cu i ostati na tome. Možda budem na ljeto experimentirala sa kompotima, pekmezima i sl. pa Vas ponovno zaskocim

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •