Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 258

Tema: Glazbena škola

  1. #201
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ocjene neki koriste kao "motivaciju" pa ih ponekad dijele u kajdanku svaki sat. Službenih ocjena u 1. polugodištu nema. Kasnije se upisuje 1 ocjena mjesečno u imenik. Ocjenjivanje je uglavnom "širokoruko".

  2. #202
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Smokvica. prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam u Masarykovu išla kupiti The Russian School of Piano Playing (Book 1, Part I) od Nikolajeva, pa nema.. ima neko da posudi da iskopiramo?
    Ako uči po ovoj početnici, onda ne bi još trebalo biti tako velikih raspona (6 oktava).

  3. #203
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Hvala čoksa na opširnom odgovoru!
    Morat ćemo zatražiti razgovor prije nego zamrzi sate klavira

  4. #204
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Molim prijedlog ili preporuku
    Budući da nas ljeti nema u zg, a pianino ne vodimo sa sobom , palo mi na pamet curama pod bor stavit neku klavijaturu. Na šta da pazim prilikom kupovine?
    Pianino smo nasljedili pa nisam proučavala, samo smo štimera zvali nakon selidbe

  5. #205
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa svakako nešto što stoji na svojim nogama (koje se mogu sklopiti ili na nekom postolju, nemoj nešto što se npr. postavi na stol.
    Pazi da ima jednak broj tipki kao i klavir i da im je ista širina.
    Pretpostavljam da ne želiš ulagati neke veće novce, to će im ionako služiti samo za čitanje/učenje novog gradiva.

  6. #206
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ma joj.. muz me spustio na zemlju i ladno od**** sa tom idejom

  7. #207
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ako netko želi u 1.r. glazbene škole, neka prati web-stranice škola.
    Lisinski - prijave mailom, testiranje će najvjerojatnije biti putem aplikacije Whatsapp.

  8. #208
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Drage mame glazbenice, molim vas za pomoć studentici 5. godine edukacijske rehabilitacije (ERF, Zagreb). Ako imate malo vremena i ako ste se u radu susrele s djecom s teškoćama, molim vas da za potrebe izrade diplomskog rada na temu "Iskustva nastavnika glazbenih škola u radu s djecom s teškoćama" ispunite upitnik koji se nalazi na linku:

    https://forms.gle/8ajLTNJREmfuDkkC9

    Molim i mame čija djeca pohađaju glazbenu školu da proslijede upitnik svojim profesorima.

    Hvala svima!

  9. #209
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Studentica je jučer upješno diplomirala,

    puno hvala svima na pomoći

  10. #210
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Čestitam!

  11. #211
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Čestitke!

  12. #212
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Studentica je jučer upješno diplomirala,

    puno hvala svima na pomoći
    Čestitam!
    Bravo, P

  13. #213
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Da li netko mozda zna nekoga tko bi prodao flautu Yamaha 272 otvoreni sistem, a da je u dobrom stanju?
    Curka je prvu godinu posudjivala u skoli, ali sad bi joj kupili....prije smo znali u skoli vidjeti oglase, ali ove godine nema nista

  14. #214
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    Da li netko mozda zna nekoga tko bi prodao flautu Yamaha 272 otvoreni sistem, a da je u dobrom stanju?
    Curka je prvu godinu posudjivala u skoli, ali sad bi joj kupili....prije smo znali u skoli vidjeti oglase, ali ove godine nema nista
    Objesite oglase u više glazbenih škola ili pitajte profesora instrumenta zna li ako netko prodaje...Sretno!

  15. #215
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Objesite oglase u više glazbenih škola ili pitajte profesora instrumenta zna li ako netko prodaje...Sretno!
    Hvala na savjetu...na kraju ipak budemo kupili novu, imamo neki popust pa cijena nije niti puno veca od polovne

  16. #216
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima netko klavirsku pocetnicu Veselo putovanje?
    Jucer sam brzinski usla u knjizaru i dali su mi zbirku, tek sam doma skuzila.

  17. #217

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    U knjizi ti se isto boja i rješava...moraš je kupit. Nisam ni znala da ima zbirka. Ja sam kupila u Masarykovoj...u Melodiji.

  18. #218
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    U knjizi ti se isto boja i rješava...moraš je kupit. Nisam ni znala da ima zbirka. Ja sam kupila u Masarykovoj...u Melodiji.
    Ok, hvala.
    I ja sam bila u Masarykovoj ali u ŠK.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Oprostite, zna li netko koja je glazbena škola prebačena u popodnevnu smjenu u OŠ Gundulić?
    Gundulić je uspio ostati jednosmjenska jer nije ugostio redovnu školu nego navodno glazbenu. Na stranicama škole nema informacija koju školu su ugostili, ili mi ne možemo pronaći.

  20. #220
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    GŠ Blagoje Bersa

  21. #221

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    A što su oni isto stradali? Ta zgrada se nešto prije potresa obnavljala i neposredno nakon potresa je ok izgledala.

    Hvala za info.
    Malo me ljuti da Lisinski nije našao zamjenski prostor za Oktogon i da se nastava solfeggia odvija on-line, a zbor uopće nemaju.
    Bersa se očito bolje snašla od njih, iako bi bilo logičnije da je Lisinski dobio taj prostor, kad su bliže.

  22. #222
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Oktogon je trebao biti gotov do 31.8. te primiti i dio nastave koja se do potresa odvijala na Trgu (taj je prostor jako stradao).
    Za zbor ne vidim kako bi se mogao odvijati, a da se zadovolje epidemiološke mjere. Trebalo bi imati ili ogromnu dvoranu da primi 80 učenika na velikom razmaku ili zaposliti dodatne zborovođe koji bi vodili male grupe po 10-15 djece.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Orkestar je manjim grupama...pa imaju samo jednom tjedno. I jako sam podvojena u vezi s tim...Drago mi je da orkestra ima, jer djete veseli i to joj baš dobar poticaj. Mislim da joj je to sad najdraži dio glazbene. A opet, gledam danas broj zaraženih...i ona ide večeras u taj prilično malen prostor..bez maski..(puhači, pa ne mogu imati maske)..

  24. #224
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    A što su oni isto stradali? Ta zgrada se nešto prije potresa obnavljala i neposredno nakon potresa je ok izgledala.

    Hvala za info.
    Malo me ljuti da Lisinski nije našao zamjenski prostor za Oktogon i da se nastava solfeggia odvija on-line, a zbor uopće nemaju.
    Bersa se očito bolje snašla od njih, iako bi bilo logičnije da je Lisinski dobio taj prostor, kad su bliže.
    Nije GŠ B. Bersa oštećena u potresu. Oni su prijašnjih godina koristili prostore u školi u Krajiškoj koja je nažalost dosta stradala u potresu i zbog toga su sada u školi Gundulićevoj.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Oktogon je trebao biti gotov do 31.8. te primiti i dio nastave koja se do potresa odvijala na Trgu (taj je prostor jako stradao).
    Za zbor ne vidim kako bi se mogao odvijati, a da se zadovolje epidemiološke mjere. Trebalo bi imati ili ogromnu dvoranu da primi 80 učenika na velikom razmaku ili zaposliti dodatne zborovođe koji bi vodili male grupe po 10-15 djece.

    Dakle, zbor se uopće nije planirao ove školske godine? Iako je na rasporedu i mi smo to uzeli u obzir kada smo slagali raspored u školi stranog jezika.
    Šteta da nam to nisu rekli.

    Nisam znala da je više prostora Lisinskog stradalo. A jel se zna u kojoj je sada fazi Oktogon?
    Vidim da je novija obavijest da je gudački orkestar u Varšavskoj, to je neki novi prostor?

  26. #226

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj davorkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nije GŠ B. Bersa oštećena u potresu. Oni su prijašnjih godina koristili prostore u školi u Krajiškoj koja je nažalost dosta stradala u potresu i zbog toga su sada u školi Gundulićevoj.
    U našoj osnovnoj školi je bio veliki otpor dolasku djece iz Krajiške jer je škola postala dvosmjenska. Za razliku od Gundulića koji nije primio ni jednu osnovnu školu i ostao je jednosmjenska.
    Meni ne smetaju dve smjene, ali sada kad vidim da gubi i od glazbene škole jer nema normalnu nastavu u glazbenoj, nije fer.

  27. #227

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ni potres koji se dogodio nije fer, ali ne možemo na to utjecati.
    Naravno da nikom iz jednosmjenske škole ne odgovara prijeći na dvosmjenski rad, to je kao u onoj kletvi "dabogda imao pa nemao". Ali izbora baš i nije bilo - neke škole morale su se odreći jednosmjenskog rada da bi sva djeca u Zg mogla ići u školu.
    I moje dijete ide u nekad jednosmjensku srednju školu koja je sad postala dvosmjenska, i tako će biti bar 2 godine, a vjerojatno i dulje (što znači do kraja njegovog školovanja). Ide paralelno i u glazbenu školu i organizacija dana mu je sad puno teža nego što je bilo ranije. Što možemo - ništa, samo se prilagoditi. Znam da je bilo komentara na račun tog gubitka jednosmjenskog rada, ali nisu ni djeca ni profesori iz tih gostujućih škola krivi što su nam školske zgrade građene još u Austro-Ugarskoj i što se u te škole ulagalo minimalno ili se uopće nije ulagalo.
    A to kako funkcioniraju glazbene škole u centru grada, uz užasan manjak prostora i snalazeći se po raznim improviziranim lokacijama, mogla bi biti zasebna tema

  28. #228
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Obnova škola ovisi o Bandićevoj organizaciji posla tj. o Gradskom uredu za obrazovanje. Nema tu da je jedna ekipa stalno na gradilištu jedne škole pa da rade dok ne završe. Rade 2 dana pa ih nema 6, pa dođu 1 dan, pa ih opet nema 4 ... na to škola nema nikakav utjecaj .
    "Varšavska" je jedan od prostora u višegodišnjem najmu, u naravi zapravo baraka u prolazu prema Kerempuhu.

  29. #229

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Ništa nisu rekli za glazbene . Da li netko ima neku informaciju? I da li su opet stradale 29.12 ove u centru?

  30. #230
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    koja GŠ u Zagrebu ima udaraljke/bubnjeve?

  31. #231
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ima Baloković na Volovčici

  32. #232
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    a put zapada niti jedna?

  33. #233
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    babyboys, udaraljke ima Markovac i GU Elly Bašić

  34. #234

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Udaraljke ima i Vatroslav Lisinski

  35. #235
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    koja GŠ u Zagrebu ima udaraljke/bubnjeve?
    Baloković

  36. #236
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Htjela sam još napisati da oni imaju lokacije i u Zaprešiću i N. Zagrebu

  37. #237
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    babyboys, udaraljke ima Markovac i GU Elly Bašić
    elly bašić nema navedene udaraljke na stranici
    Posljednje uređivanje od babyboys : 14.01.2021. at 19:09

  38. #238
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    elly bašić nema navedene udaraljke na stranici
    Mjslim da ipak imaju udaraljke, koliko se sjecam kad se curka prije dvije godine upisivala u prvi razred, jedan mali iz generacije upisivao udaraljke

  39. #239

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Da li prof.instrumenta u gubi satnicu tj da li joj se smanjuje plača ukoliko dijete ispišemo iz muzičke sad na polugodištu?

    Više puta nam je rekla da ne želi svirati ako je online, još tijekom prošle školske godine (uvjet u upis u ovu je bilo samo ako je normalno). Solfeggio još nekako, s instrumentom joj se baš neda. Ove izolacije je nevoljko odradila, al to je bar znala zašto je online i kad će izać.

    Sada je došla obavijest da od ponedjeljka idu online kao i redovna škola. Epidemiološke mjere?????
    Ne piše do kada, bojim se da će to kao i na proljeće biti do kraja školske godine. Baš sam tužna, nemam ju volje nagovarati i neda mi se s njom natezati kada treba snimiti materijal ili kada ima sat prek videopoziva. UZ sve digitalne stresore mi imamo i susjeda koji zvoni ili za vrijeme nastave ili neposredno poslije jer ga ometamo svirkom. Jedna stvar je kada vježba (pa stavi slušalice), al kada svira ili treba snimiti materijal, to mora bez, a njega, ako se nađe doma,sviranje ometa i to nam dođe saopćit. Sad je još dodatno slab sa živcima radi potresa, nepredvidljivog ponašanja.

    A ako zamrznemo godinu, može li se uopće to i ima li pravo onda na istog prof?
    Iako se bojim ako prekine, da je to onda kraj muzičke, ali bih barem htjela ostavit negdje odškrinuta vrata.

  40. #240
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Profesor svakako izgubi ta dva sata iz satnice.

  41. #241
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ovisi kolika mu je satnica sada, može li mu se nekim zaduženjem nadomjestiti, može li mu kolega koji ima viška ustupiti učenika itd.

  42. #242
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ali da je on line koma za glazbene škole - jest, osobito ako nema video-satove. Doduše i s video-satovima motivacija je u podrumu. Zvuk često kasni, veza puca, koma.

  43. #243
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nažalost, GŠ nisu dobile odobrenje da djeca dolaze na individualnu nastavu (osim djece do 10g. i maturanata) iako su tražile. Odbijeno.

  44. #244

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    A jeste komunicirali s ministarstvom o "kvaliteti online nastave"?
    Zašto su vas odbili za nastavu koja je 1 na 1? Vidla sam to u poruci prof., iskreno, doživjela sam to ko floskulu da su nešto morali napisat.
    Znam da postoje roditelji koji žele online, pa mislim da bi više smisla imalo da su nas pitali i temeljem toga napravili raspored.
    A ima i djece koja su preboljela koronu.

  45. #245
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ravnatelji moraju poštovati odluke ministra. A GŠ su za sva dosadašnja ministarstva bile nepostojeće, jednostavno ih nije briga. Što se njih tiče, mogle bi se i ugasiti. O katastrofi pri online nastavi u umjetničkim školama napisani su već romani u smjeru ministarstva. Nula razumijevanja.

  46. #246

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    Da li prof.instrumenta u gubi satnicu tj da li joj se smanjuje plača ukoliko dijete ispišemo iz muzičke sad na polugodištu?

    Više puta nam je rekla da ne želi svirati ako je online, još tijekom prošle školske godine (uvjet u upis u ovu je bilo samo ako je normalno). Solfeggio još nekako, s instrumentom joj se baš neda. Ove izolacije je nevoljko odradila, al to je bar znala zašto je online i kad će izać.

    Sada je došla obavijest da od ponedjeljka idu online kao i redovna škola. Epidemiološke mjere?????
    Ne piše do kada, bojim se da će to kao i na proljeće biti do kraja školske godine. Baš sam tužna, nemam ju volje nagovarati i neda mi se s njom natezati kada treba snimiti materijal ili kada ima sat prek videopoziva. UZ sve digitalne stresore mi imamo i susjeda koji zvoni ili za vrijeme nastave ili neposredno poslije jer ga ometamo svirkom. Jedna stvar je kada vježba (pa stavi slušalice), al kada svira ili treba snimiti materijal, to mora bez, a njega, ako se nađe doma,sviranje ometa i to nam dođe saopćit. Sad je još dodatno slab sa živcima radi potresa, nepredvidljivog ponašanja.

    A ako zamrznemo godinu, može li se uopće to i ima li pravo onda na istog prof?
    Iako se bojim ako prekine, da je to onda kraj muzičke, ali bih barem htjela ostavit negdje odškrinuta vrata.
    Online nastava u glazbenoj je slaba zamjena pravoj nastavi, i ubitačna je za motivaciju, tako da skroz razumijem tvoju kćer.
    Koji je sad razred? Možeš li je nekako u razgovoru (kad uloviš pravi trenutak za to) nagovoriti da ipak dogura godinu do kraja?

    U glazbi, a pogotovo u učenju glazbe, komunikacija je presudna, kako s profesorom, tako i s ostalim suučenicima (zato i postoji skupno muziciranje), a u online nastavi je to svedeno na minimum

  47. #247

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Online nastava u glazbenoj je slaba zamjena pravoj nastavi, i ubitačna je za motivaciju, tako da skroz razumijem tvoju kćer.
    Koji je sad razred? Možeš li je nekako u razgovoru (kad uloviš pravi trenutak za to) nagovoriti da ipak dogura godinu do kraja?

    U glazbi, a pogotovo u učenju glazbe, komunikacija je presudna, kako s profesorom, tako i s ostalim suučenicima (zato i postoji skupno muziciranje), a u online nastavi je to svedeno na minimum
    sigurno ju neću nagovarat, samo sam rekla da mora imat završni sat s prof.
    Što će odradit.
    Nemam ju čime motivirati jer to predugo traje (13.03.2020.- 15.01.2021)
    Dve i pol godine, od čega zapravo samo godina i pol. Nikad mi nije bila motivacija da ima diplomu još jedne škole, bodovi za srednju se ionak ne dobivaju, stalo mi je da nauči i da uživa u sviranju. Ovo nije učenje, nego mučenje. Više se bavimo tehnikalijama, odnosima nas međusobno, susjedskih odnosa, nego muzikom.

    Žao mi je što će prof izgubiti satnicu.
    Velim, ima roditelja koji navijaju za online, jedni zbog covida, drugi zbog potresa.
    Mogli su nam dat na izbor i složit raspored.

    Pisat ću u ponedjeljak Ministarstvu, čist da vidim kak dišu. I po pitanju redovne i muzičke škole.Jer mislim da i redovne neće ostat na dva tjedna.
    Možete mi šibnut mejl u inbox ako znate kome direktno pisat da ne pišem na info@nešto.nekoga i čekam pusta urudžbiranja.
    Posljednje uređivanje od kvizorama : 15.01.2021. at 22:50

  48. #248

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    sigurno ju neću nagovarat, samo sam rekla da mora imat završni sat s prof.
    Što će odradit.
    Nemam ju čime motivirati jer to predugo traje (13.03.2020.- 15.01.2021)
    Dve i pol godine, od čega zapravo samo godina i pol.
    Ok, kužim situaciju, mislila sam da je starija.

  49. #249
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    elly bašić nema navedene udaraljke na stranici
    EB sigurno ima udaraljke, ne brini
    https://sobaspogledom.webador.com/soba-za-udaraljke

  50. #250

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj kvizorama prvotno napisa Vidi poruku
    sigurno ju neću nagovarat, samo sam rekla da mora imat završni sat s prof.
    Što će odradit.
    Nemam ju čime motivirati jer to predugo traje (13.03.2020.- 15.01.2021)
    Dve i pol godine, od čega zapravo samo godina i pol. Nikad mi nije bila motivacija da ima diplomu još jedne škole, bodovi za srednju se ionak ne dobivaju, stalo mi je da nauči i da uživa u sviranju. Ovo nije učenje, nego mučenje. Više se bavimo tehnikalijama, odnosima nas međusobno, susjedskih odnosa, nego muzikom.

    Žao mi je što će prof izgubiti satnicu.
    Velim, ima roditelja koji navijaju za online, jedni zbog covida, drugi zbog potresa.
    Mogli su nam dat na izbor i složit raspored.

    Pisat ću u ponedjeljak Ministarstvu, čist da vidim kak dišu. I po pitanju redovne i muzičke škole.Jer mislim da i redovne neće ostat na dva tjedna.
    Možete mi šibnut mejl u inbox ako znate kome direktno pisat da ne pišem na info@nešto.nekoga i čekam pusta urudžbiranja.
    Meni se čini da je bezveze odustat od glazbene škole... uvjeti su isti za sve. Situacija je sad takva.. kaj ja znam...čini mi se da bacaš u vodu sve kaj je radila do sad.
    Djeca, u principu, ne žele vježbat. Moj je jedan 4. razred, jedan 1. i obojica bi radije ne išli Ali to nije opcija. Nečime se moraju bavit... Do 6. razreda moraju doći, a dalje njima na volju.

    Kaj ćeš ti sad zbog susjeda odustat od GS...bezveze

    p.s. Znam da je nama prof. nešto pisala da se može upisati pauza...ali mislim da se to mora najavit za cijelu godinu...tako nešto.. najbolje da zoveš u tajništvo svoje škole i ispitaš mogućnosti.

    Sretno

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •