Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 109 od 109

Tema: Nazivanje centara

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala čokolada

  2. #102
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Pozdrav Lima 76 i dobrodošli!
    Nije kasno početi nazivati centre, neki parovi zovu i prije nego su obavijestili sve centre tako da samo naprijed. Napravite si popis centara, npr. mi smo u rokovnik na svaku stranicu stavili po jedan centar i zapisujemo kad smo koji kontaktirali. Probajte si zapisati socijalnog radnika ili radnicu s kojim kontaktirate (ime i prezime) pa probajte uvijek kontaktirati istu osobu tako da vas zapamte. Kad nazovete predstavite se i recite ja sam taj i taj, supruga i ja smo potencijalni posvojitelji, dobili smo rješenje tada i zanima vas kakva je situacija u vašem centru...kako često imate posvajanja, koliko često da vas kontaktiramo itd. Zapravo razgovor ovisi i o raspoloženju sugovornika, neki se otvore, raspričaju a neki daju samo kratke informacije. Moja iskustva s nazivanjem centara su uglavnom pozitivna
    Puno sreće!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    29

    Početno

    Dragi svi,

    krećemo u nazivanje centara pa jel imate kakav savjet (tipa na koje se centre možda više skoncentrirati i slično)?

    Ima li tko kakvu friškiju informaciju jel se bune na telefonsko kontaktiranje s obzirom na postojanje registra?

    Hvala unaprijed.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Mrcinica poslala sam ti pp

  5. #105

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    Mrcinica poslala sam ti pp
    I mene zanima, U dobru i zlu, ako imaš neku važnu informaciju, podijeli ju s nama!

  6. #106
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    Citiraj u dobru i zlu prvotno napisa Vidi poruku
    Mrcinica poslala sam ti pp
    I mene zanima

  7. #107

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno

    Evo poslala sam vam pp, al u biti nemam neke vazne informacije, damo sam nadugacko opisala zvanje :D

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    U dobru i zlu može i meni pp ako nije problem...evo mi se vratili nakon najprvijeg razgovora u centru i sad sam sva u brizi, kak je prošlo, jesmo se svidjeli ili ne socij. radnici i sve ostalo. Iako otprilike znam kakav me put čeka, voljela bih se bar naoko pripremiti hvala.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    16

    Početno

    Vidim da se u Hrvatskoj molbe salju djecjim centrima.
    Ovdje nije tako , svaka regija ima sud za maloljetne pa se tu salje obrada i ostali dokumenti.
    U hrvatskoj , kako sam shvatila , pozeljno je zvati centre i pitati ima li sto novo.
    Ovdje je to nezamislivo , kao netraba dosadjivati.
    Ako ima nesto oni sami zovu.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •