Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 133

Tema: Rođendan-koja igraonica je trenutno dobra?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Da li netko vec ima iskustva s novootvorenom Lego igraonicom u WG (neki dan smo dobili letak, pa cemo otici pogledati). Ili s nekom dr Lego igraonicom.

    Kakva su iskustva s proslavom u zoo za 5godisnjake.

    Da li nam mozete preporuciti jos neka mjesta na otvorenom.

    Hvala

  2. #52
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moji nisu slavili u ZOO, ali su bili uzvanici. uvijek su se vracali odusevljeni.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Moji su slavili 5. ročkas u ZOO i bili su oduševljeni, uzvanici također. Fešta je bila po zimi, tako da kad je vani toplo može biti samo još bolje.

  4. #54
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Malo podižem temu, zna li netko za igraonicu na području Kvatrića-Maksimira ali da cijena nije 1000 kuna i više?
    2 sata zabave i cca 15 djece.

  5. #55
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Par puta smo slavili u http://www.lumtu.com.hr/ i u ponedjeljak mlađa opet slavi tamo. Ima više paketića a teta je "otvorena" za dogovore.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    lumtu je i mojem izbirljivom desetogodisnjaku bio super! teta je vrlo susretljiva, puna ideja, vrlo srdacna, kreativna, ma bas sve 5! a prosla sam igraonica i igraonica i vise puta vec ustanovila da su sve iste. ova nikako nije i bas mi je drago da je to jos netko skuzio. moji su klinci preveliki sad za igraonice i sve mi zao sto vise tu zenu necu sretati

  7. #57
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Hvala za info.
    I ja sam ju našla na internetu i svidjelo mi se ono što sam vidjela.

  8. #58
    aria05 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    I ja imam samo riječi hvale za Lumtu.
    Moja curka je 2 rođendana tamo slavila i jako je zadovoljna, a i mi.
    čak smo dobili popust ove godine, jer smo već slavili.
    Stvarno je sve na mjestu, a tete se baš bave djecom, tamo nema puno igračaka i sadržaja, već one stvarno imaju puno maštovitih igara koje igraju s djecom i baš ih animiraju, što je meni puno bolje, nego da ima svega, a da tete samo gledaju sa strane.

  9. #59
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Meni je super http://www.krokomac.com/galerija.html u istočnom dijelu Zg mislim da je cijenom odličan

  10. #60
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj lelica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je super http://www.krokomac.com/galerija.html u istočnom dijelu Zg mislim da je cijenom odličan
    potpisujem. Mi smo upravo slavili 5 ročkas i bilo je super.

  11. #61
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Mom sinu (9 god.) se sviđaju rođendani u igraonici Cirkus u Branimir Centru http://www.igraonice.hr/cirkus/#cjene_cirkus
    A Lumtu je isto bio pohvaljen.
    Posljednje uređivanje od deeeyoo : 30.10.2013. at 12:27

  12. #62
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj aria05 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam samo riječi hvale za Lumtu.
    Moja curka je 2 rođendana tamo slavila i jako je zadovoljna, a i mi.
    čak smo dobili popust ove godine, jer smo već slavili.
    Stvarno je sve na mjestu, a tete se baš bave djecom, tamo nema puno igračaka i sadržaja, već one stvarno imaju puno maštovitih igara koje igraju s djecom i baš ih animiraju, što je meni puno bolje, nego da ima svega, a da tete samo gledaju sa strane.
    Ja trazim upravo to, da se tete bave klincima i da ih animiraju na druzenje i igranje, a da je u blizini neki kafic gdje mozemo pocastiti roditelje. Voljela bih da je igraonica negdje na jugu, Novi Zagreb, Tresnjevka, Trnje, Jarun ili cak u centru. Slavimo peti rockas i skoro svi uzvanici su isto 4 ili 5 godisnjaci.
    Molim vas preporuke.

  13. #63
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Na Trnju je odličan Laboratorij zabave.

  14. #64
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj emanina prvotno napisa Vidi poruku
    Na Trnju je odličan Laboratorij zabave.
    Bas gledam njihove stranice

  15. #65
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj emanina prvotno napisa Vidi poruku
    Na Trnju je odličan Laboratorij zabave.
    Je, moja je bila. Stvarno dobro izgleda i cure animatorice su skroz simpa i ufurane u igru s djecom

  16. #66
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    moj će uskoro slaviti kod njih. nadam se da će klinci biti zadovoljni

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Molila bih preporuku za proslavu rođendana 9-godišnjaka, po mogućnosti da je na području Novog Zagreba.

  18. #68
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Molila bih preporuku za proslavu rođendana 9-godišnjaka, po mogućnosti da je na području Novog Zagreba.
    Habyland na Velesajmu.
    Bowling u Areni.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 03.01.2014. at 15:23

  19. #69
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    moj će uskoro slaviti kod njih. nadam se da će klinci biti zadovoljni
    Na nasem rodendanu i najzahtjevniji gosti su bili zadovoljni
    Fora mi je Jedi akademija za decke.
    Drugacije su od drugih.

  20. #70
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj emanina prvotno napisa Vidi poruku
    Na nasem rodendanu i najzahtjevniji gosti su bili zadovoljni
    Fora mi je Jedi akademija za decke.
    Drugacije su od drugih.
    Emanina, trazila sam na fejsu po njihovim fotkama i dobila info od njih li i dalje ne kuzim o cemu se radi na Jedi akademiji. Nismo gledali film (ali jos stignemo...) i ne znam, jel to O.K. za petogodisnjaka? I kako ce cure reagirati? Bit ce ih pola pola.

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Emanina, trazila sam na fejsu po njihovim fotkama i dobila info od njih li i dalje ne kuzim o cemu se radi na Jedi akademiji. Nismo gledali film (ali jos stignemo...) i ne znam, jel to O.K. za petogodisnjaka? I kako ce cure reagirati? Bit ce ih pola pola.
    Ajoj, draga... Da moj 12-godišnjak vidi ovo s Jedi akademijom, ne bi mi bilo spasa.

    PRvi svjetlosni mač dobio je s 3 ili 4 godine - ja budala kupila crveni, a dijete kaže "crveni svjetlosni mač imaju samo zločesti".

    Film nije jedan, to je cijela Star Wars saga. I pet godina nipošto nije prerano za to. Evo ti malo općenite literature: http://hr.wikipedia.org/wiki/Zvjezdani_ratovi

    Ovo se radi na igraonicama (ali ne znači ništa ako dijete nije gledalo film ili igralo Lego Star Wars igricu): http://www.djecji-rodendani.com/clan...emija-rodendan

  22. #72
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Thanks Peterlin!

  23. #73
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Da malo podignem temu - bliži nam se 4 roćkas pa bi preporuke za igraonicu dobro došle!

  24. #74
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Čini mi se jako zgodna igraonica u Point Shopping cCentru u Vrbanima, baš za tu dob.

  25. #75
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Čini mi se jako zgodna igraonica u Point Shopping cCentru u Vrbanima, baš za tu dob.
    tnx.

    Nismo nikad bili, fotke izgledaju simpa pa cemo pogledati.

  26. #76
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Mi slavili u Laboratoriju Zabave. Bila kalunica, eksplozija balona, hrpa igara, pricanje price, neki mali igrokaz, oblikovani baloni za svako dijete... sve dobili/vidjeli na izvrsnom CD-u sa kvalitetnim fotkama.
    Koliko znam, po toplijem vremenu imaju proslave u vrtu.
    Klinci su bili od 3,5 do 8 godina starosti. Ovi najstariji su rekli da je proslava bila "zakon".

    U medjuvremenu smo bili na jednom rockasu u MSU i tamo ih se sve najvise dojmio spust toboganom.

    Vec su neki spomenuli igraonicu u novom shopping centru Point, koja je jeftinija od Laboratorija Zabave, ali su im fotke lose kvalitete.

  27. #77
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    mrs happy hvala ti, sve ću ih uzet u obzir ali ne znam što je MSU?
    tobogan..e to je nešto što moja curka jako voli pa me zanima gdje je i što je to MSU?

  28. #78
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Muzej suvremene umjetnosti

  29. #79
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Muzej suvremene umjetnosti
    skužila sam, al moram priznati nisam pretpostavljala da tamo imaju roćkase za djecu.
    Na slikama mi djeluje da je fora za malo veću djecu.

  30. #80
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    skužila sam, al moram priznati nisam pretpostavljala da tamo imaju roćkase za djecu.
    Na slikama mi djeluje da je fora za malo veću djecu.
    Joss, slavio se peti rockas i vecina gostiju je bila bas oko te dobi. Iskreno, ja nisam mislila da ce moj htjeti ici na tobogan. I hB da nisam bila u blizini jer bi se usr.la i vjerojatno mu na kraju ne bi dala da se spusti. Na moje veliko iznenadjenje on se spustio dva puta, bas kao i svi ostali i svi su uzivali. Imali suturu po samom muzeju, ucili se ponasati na takvom mjestu, jeli i pili i igrali neke igre, a ato su sve drugo radili se vise ne sjecam.

  31. #81
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Rezervirali Twister .Išli pogledati, nije se dala van...nadam se da će biti zadovoljna.

  32. #82
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Je li netko nekad slavio u Kiki?

  33. #83
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    Rezervirali Twister .Išli pogledati, nije se dala van...nadam se da će biti zadovoljna.
    I meni se cini da je super za tu dob,mi cemo tamo mozda najesen...

  34. #84
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko nekad slavio u Kiki?
    Pazi samo da ne rezerviraš na Žitnjaku, pred zatvaranjem je.

  35. #85
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    I meni se cini da je super za tu dob,mi cemo tamo mozda najesen...
    Javim kak je bilo ( slavimo početkom 7mj.)

  36. #86
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Samo info vezano za ovo:
    Umjesto Kike otvara se Emezeta (vlasnik je isti) a razlog promjene asortimana je otvaranje IKEA-e tako da će igraonica možda i ostati.
    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pazi samo da ne rezerviraš na Žitnjaku, pred zatvaranjem je.

  37. #87
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    prije par dana smo slavili rodjendan u velebnom u medvedgradskoj. uboli smo neku ponudu za 470 kuna tj. u pola cijene.
    svima je bilo fantasticno. prostor je velik i mi smo imali disko tulum s nekakvim covjeculjkom koji im je govorio pokrete, a slavljenica je izabrala glazbu. umirali smo od smijeha.

    u tu je cijenu bilo ukljuceno sve osim torte i jos smo od igraonice dobili pokloncic. stvarno smo super prosli!

  38. #88
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Evo dojmova iz Twistera.
    Rockas je prosao dobro i curka je stvarno bila zadovoljna, to je ono što je htjela, klinci su u totalnoj euforiji izlazili iz igraonice..
    ali...najveća zamjerka su tete koje su bez mrvice energije i ikakvog smisla za animaciju djece.
    Ja sam ostala s klincima da budem tu ako što zatreba a na kraju je ispalo da sam imala pune ruke posla, govorila da im puste muziku, da im zaboga daju soka i vode jer su od tolikog skakanja bili žedni, vodila na wc, popravljala carapice, odjeću, špange, pazila da svi dobiju papirnate kapice i krune koje sam by the way ja kupila -imali su i oni nešto ali premalo (klinci se strašno uvrijede ako nekom fali), opominjala da se dijete popelo na tobogan a ne smije se spustiti...ma stotinu sitnica.
    Od neke animacije ni a- one su samo bukvalno posluživale hranu i piće i to ne baš spretno.
    Na grickalicama i sokovima škrtare, sreća pa se klincima žurilo vratiti na igranje ali da je zafalilo otišla bi u dućan po još iako su rekli da se ništa od hrane i pića ne smije donijeti, ali iskreno bilo bi me baš briga.
    Sreća pa sam tortu sama dogovorila sa slastičarnicom i uzela puno veću nego što su oni predlagali jer bi i to bilo knap, ovako sam lijepo mogla počastiti i roditelje koji su se tu našli.
    Dakle zbog tih sprava za skakanje, puno veselih klinaca i mog 100 % angažmana roćkas je bio za 5.
    Ipak sljedeće godine ćemo vjerojatno negdje drugo..bili smo na jednom roćkasu u vrtiću koji se treba otvoriti u Gračanima -Mačak u čizmama i animatori su bili odlični.

  39. #89
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    Mi smo slavili u igraonici Papageno...fora je, a super je jer imaju ispred prostor za roditelje, pa nemorate sve vući po kafićima na cugu, jednostavno donesete svoju i skuhate kavu i mrak.

  40. #90
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Nama se bliži 5. rođendan, pa tkđ molim za preporuku igraonice, po mogućnosti sjever Zagreba ili centar.. Rođendan je početkom prosinca, ne znam koliko rano se obično treba rezervirati?


    Prvi put slavimo u igraonici, a bili smo na proslavi tek u nekih 3-4. Sinu se dosta svidjela igraonica Cirkus u branimir centru (iako je meni prostor dosta odbojan, nekako mi je ko u katakombi). Gledala sam po preporukama na ovoj temi stranice od Laboratorija zabave i Lumtu, čine mi se ok. Bilo bi super da ima neki prostor za roditelje ali nije uvjet....Najradije bih slavila doma, ali ne znam kud bih sa silnom djecom (i roditeljima). Šta kažu vaši klinci, jel im draže ići na rođendane kod nekog doma ili u igraonice?

  41. #91
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Nama se bliži 5. rođendan, pa tkđ molim za preporuku igraonice, po mogućnosti sjever Zagreba ili centar.. Rođendan je početkom prosinca, ne znam koliko rano se obično treba rezervirati?


    Prvi put slavimo u igraonici, a bili smo na proslavi tek u nekih 3-4. Sinu se dosta svidjela igraonica Cirkus u branimir centru (iako je meni prostor dosta odbojan, nekako mi je ko u katakombi). Gledala sam po preporukama na ovoj temi stranice od Laboratorija zabave i Lumtu, čine mi se ok. Bilo bi super da ima neki prostor za roditelje ali nije uvjet....Najradije bih slavila doma, ali ne znam kud bih sa silnom djecom (i roditeljima). Šta kažu vaši klinci, jel im draže ići na rođendane kod nekog doma ili u igraonice?
    sve ima svoje prednosti i mane...
    moja kad ide kod nekog doma ili kad smo mi slavili doma, nikad nisu pozvani svi nego probrana ekipa pa joj to odgovara
    kad je u igraonici, onda im je super animacija i dobije puno poklona

    svoj zadnji je slavila na Krugama u Kamelotu (dio Cirkusa iz Branimirca) i bila je ful oduševljena, treba dosta ranije najaviti
    prije dva tjedna je bila u Laboratoriju zabave, ali nisam dobila dojam da je bila oduševljena...rekla je da je bilo onako...
    radilo se o proslavi 8. rođendana

  42. #92
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja mogu preporučiti Lumtu, bili smo tamo na dosta rođendana i kao gost i kao slavljenik.
    Mislim da si ženskica zbilja da truda.

  43. #93
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nika je slavila u laboratoriju zabave i bas je bila zadovoljna
    bilo je lijepo vrijeme pa su vecinu rodjendana proveli u vrtu i super se zabavljali
    Posljednje uređivanje od bucka : 25.09.2014. at 14:24

  44. #94
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Hvala svima na preporukama.

    Malo sam gledala, čini mi se dobar Laboratorij zabave, samo šteta što je rođendan u prosincu pa vjerojatno ništa od vrta.
    Ovaj Lumtu mi se čini nekako pre "uredski", malo mi siromašno izgleda...
    Cirkus mi je sav prekičast, ali se valjda djeci sviđa, sinu se najviše sviđa po slikama Lab zabave i Cirkus.

    Ima li Lab zabave neki prostor za roditelje? I što je ta eksplozija balona koja se nadoplaćuje?

  45. #95
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    mi slavimo na velesajmu, habyland
    isto smo 12mj, tako da ne mozemo u prirodi

  46. #96
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Jel bio neko u Lego igraonici u Rusanovoj? Nemaju internetsku stranicu, ili je ja ne mogu naći

  47. #97
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Jel bio neko u Lego igraonici u Rusanovoj? Nemaju internetsku stranicu, ili je ja ne mogu naći
    Nema ih više, e sada nešto je bilo čini mi se u WG-u.

  48. #98
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    a zna li tko nešto u zapadnom dijelu grada, pri čemu mislim na potez Gajnice-Vrapče, ili Malešnicu, Špansko, Oranice, taj dio, a da bi bilo dobro za veću djecu (10 godina)

    Ili recimo neke dobre animatore koji bi došli na kućni rođendan?

    Lani je bio Luka Vidović pa ne znam kako da to nadmašim

  49. #99
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Nema ih više, e sada nešto je bilo čini mi se u WG-u.
    Joj, a ja se ubi tražeći

    WG mi je nažalost predaleko.

  50. #100
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    a zna li tko nešto u zapadnom dijelu grada, pri čemu mislim na potez Gajnice-Vrapče, ili Malešnicu, Špansko, Oranice, taj dio, a da bi bilo dobro za veću djecu (10 godina)

    Ili recimo neke dobre animatore koji bi došli na kućni rođendan?

    Lani je bio Luka Vidović pa ne znam kako da to nadmašim
    Bowling kod CC1 west.
    http://www.bowling.hr/gdje-smo/
    Samo mi nije jasno zakaj piše otvorenje kada je to stara stvar.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •