Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 133

Tema: Rođendan-koja igraonica je trenutno dobra?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno Rođendan-koja igraonica je trenutno dobra?

    Molim vas preporuku gdje ste u zadnje vrijeme bili zadovoljni omjerom usluge i cijene za proslavu dječijeg ročkasa.
    Moja curka će slaviti 4. rođendan.
    Ona bi rado u Bazu, ali to mi je malo preskupo ili u Habylandu gdje rado idemo, ali nisam još čula kako je tamo sa slavljenjem ročkasa, jesu li klinci zadovoljni.
    Hvala unaprijed!

  2. #2
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Mi smo iz Španskog i već smo treću godinu slavili u Flipu. Djeca su jako zadovoljna. Prostor je dovoljno velik, termin je tri sata, dvije mlade tete, imali su sad karaoke, plesali su, imaju kratku lutkarsku predstavu, posebna je blagovaonica (dakle odvojena od prostorije gdje se igra, pleše isl... što mi se sviđa), dobiješ CD s fotkama (dobili smo preko 130, dakle tete su se potrudile). Cijena je prihvatiljiva. Platili 700kn za 18-tero klinaca. Tortu, grickalice, sokove donosiš sam.
    Evo, mi smo zadovoljni. I klincima iz vrtića je blizu tako da je lokacija ok.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    kod nas se već cijeli vrtić izredao u igraonici Velebno u Medvedgradskoj-preko puta Kaptol centra i jako smo zadovoljni. Nije niš fensi šmensi, a klincima je lijepo.

  4. #4
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Da malo podignem topic

    K. će uskoro 4 godine i ove godine planiramo prvi puta slaviti rođendan u igraonici.
    Gledam malo preko interneta i ima toliko toga u ponudi da ni sama ne znam što bi...
    Prvo smo mislili One2Play, ali njemu se igraonica uopće ne dopada (naletili kada je bio Gormiti rođendanski party i malo se prepao).

    Dopala mu se igraonica u Educareni pa me zanima ima li tko kakvih novih iskustava sa Educarenom?
    Ali zanimaju me i iskustva i preporuke za ostale igraonice...
    Vrlo koristan bi mi bio podatak da li i roditelji mogu biti prisutni (barem jedan jer nam je braco još mali).

    E da, i koliko je vama bitno da igraonica bude blizu mjestu stanovanja? Mi smo na Ravnicama pa si mislim da bi bilo ok da je recimo najdalje oko centra, ali koliko vidim po netu puno interesantnih igraonica se nalazi u zapadnom dijelu grada.
    Da li bi vama to igralo ulogu u smislu da dijete nećete odvesti na ročkas jer vam igraonica nije baš na dohvat ruke?

    Zahvaljujem svima unaprijed na odgovorima!
    Posljednje uređivanje od Iva M. : 01.03.2010. at 15:02

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    U Educareni smo mi nedavno slavili (5g) i prezadovoljni smo. Tete su super, prostor isto, torta odlična, ma sve 5.

    Za 20-24 djece cijena je 1900 kn, sve je uključeno (grickalice, pizze, torta, pozivnice, 2 tete, CD sa slikama). Još sam dala tetama nešto ekstra na kraju.
    Sva djeca na kraju dobiju i neki simbolični poklon: lizalicu, gumene bonbone ili neki drugi zdravi "slatkiš."

    Nema neki prostor za roditelje. Ukoliko je neko dijete manje i neće ostati samo, onda 1 roditelj može sjesti na ulaz, kod garderobe, ali ustvari nije zgodno da bude u samoj igraonici.
    Ukoliko ima više roditelja sa malom djeco koji bi ostali i sudjelovali u igri, preporučam Tom-Tom u Varšavskoj. Tamo je prostor za roditelje veći, igraonica je prilagođenija i manjoj djeci, bolje nego u Educareni. Roditelji mogu sjediti i piti kavu i kroz veliki stakleni zid gledati djecu ili biti unutra u igraonici koja je veća nego u Educareni. (to je ustvari dvorana obložena strunjačama). Mi smo tamo slavili prošle godine i bili još na 2 rođendana.

    Mi smo u zapadnom dijelu grada, ali ja tamo nisam našla zgodnih igraonica, na koje misliš?

    Pozvala je svu djecu iz vrtića, njih oko 25, došlo ih je 10, pretpostavljam radi udaljenosti.
    Neki su me roditelji i tražili da im vozim djecu (ja odbila naravno, ne vozim bez sjedalica).
    Šta se mene tiće, imam auto i mobilna sam po gradu, skroz mi je svejedno gdje proslava, ako hoće ići, odvedem je bez obzira gdje se nalazi igraonica.

    Haby i O2P nisam odabrala jer mi se ne sviđa što su u igraonici prisutna i druga djeca, pa čak u Haby-u mogu biti i 2-3 rođendana u isto vrijeme, pa se djeca pomiješaju, izgubi se smisao same proslave.

    Uglavnom, do sada smo bili na nekih 10tak rođendana i najviše mi se svidjela Educarena, posebno tete koje su stvarno super - nisu živčane kao npr. u jednoj igraonici koja je preko tjedna vrtić, pa tete preko vikenda rade i na rođendanima - katastrofa, vidi se da im treba odmor, a ne neki rođendan.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 01.03.2010. at 15:35

  6. #6
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Inače, tete su u Educareni super hendalale svu djecu, a bilo ih je ukupno 25, od 2 - 9g, većina od 5-7g.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Meni nebi bila odlučujuća udaljenost, jer za moju dijecu rođendarni su "svetinja", shvaćaju ih jako ozbiljno, valjda zato jer i mi njihove rođendane tako slavimo, to su nam "jedni od najbitnijih" dana u životu, ali ipak kako bi im došlo što više djece ja bih organizirala negdje u blizini mjesta stanovanja ili, i vrtića. Eto ja ću još jednom spomenuti igtraonicu Velebno, preko puta kaptol centra, malo novaca uspoređijući druge igraonice, a naš cijeli vrtić je zadovoljan i stalno se tamo slavi. Ja ću ove godine probati sa zoo-vrtom, jer su to već 6-to godišnjaci, moglo bi biti zanimljivo. U Bazi nismo nikad bili, makar nam je to 100 m od kuće, malo mi je preskupo, a da zna izgledati hoh, je. Roditelji naručuju catering, pa tobogani na napuhavanje...

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa Vidi poruku
    Ali zanimaju me i iskustva i preporuke za ostale igraonice...
    Vrlo koristan bi mi bio podatak da li i roditelji mogu biti prisutni (barem jedan jer nam je braco još mali).

    E da, i koliko je vama bitno da igraonica bude blizu mjestu stanovanja? Mi smo na Ravnicama pa si mislim da bi bilo ok da je recimo najdalje oko centra, ali koliko vidim po netu puno interesantnih igraonica se nalazi u zapadnom dijelu grada.
    Da li bi vama to igralo ulogu u smislu da dijete nećete odvesti na ročkas jer vam igraonica nije baš na dohvat ruke?

    Zahvaljujem svima unaprijed na odgovorima!
    Imaš u Bulvanovoj igraonicu TULUMULU, moja djeca su bila tamo na par rođendana i bila su dosta zadovoljna. Znam da je cijena dosta paprena, ali to ti je u kvartu. Isto, imaš u Kušlanovoj igraonicu Svemirko, pa si prosurfaj.

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    meni je haby otpao zbog cijene iako bi mala tamo slavila, ali 1500kn za SAMO osmero klinaca...heeelouu

    mi cemo isprobati jungleplay ove godine. 850kn sve ukljuceno ko i drugdje, za 20 djece. imaju i karoke i disko i svasta nesto...na kraju ozujka napisem iskustvo

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Moja je prijateljica slavila u Tan-Tanu na Pantovčaku maleckin 2 rođendan. Mogli smo biti s djecom, a s obzirom da je igraonica odmah do caffe bara non-stop smo cirkulirali vani i unutra. Što se tiče cijena moja je prijateljica uzela samo najam prostora tako da za cjenik paketa ne znam.

  11. #11
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Malo kasnim sa odgovorom...
    Deaedi hvala na iscrpnom odgovoru.
    Hvala i ostalim curama

    Na kraju smo ipak rezervirali u Educareni.
    K. se najviše svidjelo tamo. Nadamo se da će i tete animatorice dobro odraditi svoj dio...

    Ali bez obzira, možemo ovdje nastaviti pisati svoja iskustva,
    dobro će doći drugim mamama i tatama
    Posljednje uređivanje od Iva M. : 06.03.2010. at 22:19

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    podižem temu i postavljam pitanje:

    vidim u našoj okolini da je ovaj tip ročkasa u igraonicama jako popularan,posebno za klince rođene u neko hladno doba godine kada nije za van i izlete.
    mene zanima, koje ročkase ste počeli slaviti na taj način.
    mi za dva mj.slavimo drugi, opcija doma nam je teže izvediva radi broja djece i roditelja pa sam malo gledala na netu info o igraonicama. za sada sam našla zapravo samo tom tom na britancu koji ima rođendanski programčić prilagođen ovoj skupini oko 2 god. da li netko ima iskustva sa njima i tak malim klincima i je li to uopće rano za slaviti ročkas u igraonici?

  13. #13
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Pa mi smo ove godine prvi puta slavili ročkas u igraonici - 4.ročkas

    Nemrem zamisliti da smo drugi slavili u igraonici :/ nekak su mi oni u toj dobi još premali za to, osim ako nema nekaj prilagođeno kao što kažeš, ali i onda neznam...
    Pogotovo ako su svi dvogodišnjaci, možda ako su frendići stariji još i da.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    da tako nekako se i meni čini, al s obzirom da postoje i igraonice sa programom prilagođnim ovako malima-tako se bar reklamiraju, htjela sam čuti ovako malo iz prve ruke iskustva.
    mislim da ćemo još bar ovu godinu nekako drugačije se organizirati za ročkas.

  15. #15
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ima li iskustava iz splita mi ćemo evo drugi ročkas starijoj proslavit u one 2 playa ali jel ima šta za ove mališe di je isplativo a opet prilagođeno njima curi je u 7mj 2g pa može i vani ako ko ima preporuke super

  16. #16
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    da li ima neka igraonica u kojoj mogu djeca biti sa roditeljima? onako kao da smo doma,samo da svi odjednom stanemo.znači ne onako kao tan tan,kafić varijante,nego baš da svi zajedno slavimo,samo da je prostor ajmo reći prilagođen više djeci.za zagreb pitam.thanx.

  17. #17
    Vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    309

    Početno

    ne znam jesi li bila u tan tanu? taj kafić je samo plus cijeloj priči, nije nužno da su roditelji tamo, a djeca u prostoriji igraonice. Mi kad smo tamo slavili bili smo svi s djecom unutra. Meni osobno je bas to presudilo što sam se osjećala kao doma, samo u većem prostoru i bez nereda kod kuće. Idealno

  18. #18
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    čarobni krov, meni je baš jako ugodno bilo tamo
    http://www.carobnikrov.hr/

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Mi smo pretprošli vikend bili u TAN TANu na jednom četvrtom rođendanu i bilo nam je prekrasno. Iako je prvi dio kafić roditelji su po stolovima stavili i hranu, djeca su bila malo u igraonici malo s nama, a isto tako i mi kod njih unutra-vani (zapravo je to sve jedan prostor, odnosno vrata se zatvaraju samo kada to roditelji žele). Bila je kombinacija s jednom tetom animatoricom ( teta Kate hvala još jednom na uloženom trudu ) i svi smo skupa pogledali lutkarsku predstavu, preslatko nešto. Potpisujem Vilu, osjećaj je kao doma, samo ne treba poslije čistiti, a i prostora je više! Lasica ne znam da li vam je uskoro ročkas, odnosno ima li šanse da bude lijepo i toplo, jer oni imaju i onaj vrt odmah ispred igraonice koji se koristi za proslavu kad je toplije.

  20. #20
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    www.bakina-igraonica.com super prostor, igračke, tete koje rade....imaju i kreativni dio...a jeftiniji su od većine igraonica
    Posljednje uređivanje od (maša) : 12.03.2011. at 20:46

  21. #21
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    thanx cure.pogledaću linkove.

  22. #22
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Mi smo slavili u Bibu iznad Super Konzuma - bili su i roditelji i djeca sve zajedno, donijeli smo i nareske i tortu, piće sve, svi imali gdje sjesti, djeca se izludirala, bilo je super.
    Posljednje uređivanje od Kavin : 13.03.2011. at 00:31

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    meni ti je odlicna ova: http://www.zujibruji.hr/
    mi nismo uzeli program nego samo prostor jer su bila u pitanju mala djeca ispod 3 god. uglavnom ali imaju svasta i za starije klince..prostor je super, puno bolje uzivo nego na slikama-skroz je nova i moderna, nije skupo prema drugima- ne naplacuju po djetetu ni nista lsicno, mozes donijeti sve svoje kaj hoces, tete super, imaju veliki tobogan, baloncice, disco kuglu, muziku, nintendo wii, drustvene igre, stolni nogomet, karaoke, programe s tetama (to ti oni sve ispricaju, ja sam taj dio skroz zanemarila), mogu roditelji biti a da opet klinci imaju svog prostora..uglavnom super nam je bilo...jos je 2 frendova imalo tamo i uvijek je bilo odlicno

  24. #24
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj zarrin prvotno napisa Vidi poruku
    podižem temu i postavljam pitanje:

    vidim u našoj okolini da je ovaj tip ročkasa u igraonicama jako popularan,posebno za klince rođene u neko hladno doba godine kada nije za van i izlete.
    mene zanima, koje ročkase ste počeli slaviti na taj način.
    mi za dva mj.slavimo drugi, opcija doma nam je teže izvediva radi broja djece i roditelja pa sam malo gledala na netu info o igraonicama. za sada sam našla zapravo samo tom tom na britancu koji ima rođendanski programčić prilagođen ovoj skupini oko 2 god. da li netko ima iskustva sa njima i tak malim klincima i je li to uopće rano za slaviti ročkas u igraonici?
    mi još nijedan nismo slavili u igraonici i nadam se da ni nećemo (margitin idući je 4. a zarin idući je 8. rođendan)
    meni to nije to.
    ako je dobro društvo, nema veze što je prostor mali, mi smo u nešto manje od 60 kvadrata slavili rođendane i nove godine sa cca 20 odraslih i 10-15 djece (dakle 30 do 35 žive čeljadi ), i nikad nam nije bilo tijesno, nego naprotiv, baš super
    i ništa nisam nakuhavala niti pekla: grickalice, torta i pizze iz dostave.
    i papirnati tanjuri i čaše, pa na kraju ročkasa samo uzmeš vreću za smeće i stan je čist za 10 minuta.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    mi još nijedan nismo slavili u igraonici i nadam se da ni nećemo (margitin idući je 4. a zarin idući je 8. rođendan)
    meni to nije to.
    ako je dobro društvo, nema veze što je prostor mali, mi smo u nešto manje od 60 kvadrata slavili rođendane i nove godine sa cca 20 odraslih i 10-15 djece (dakle 30 do 35 žive čeljadi ), i nikad nam nije bilo tijesno, nego naprotiv, baš super
    i ništa nisam nakuhavala niti pekla: grickalice, torta i pizze iz dostave.
    i papirnati tanjuri i čaše, pa na kraju ročkasa samo uzmeš vreću za smeće i stan je čist za 10 minuta.
    mi smo na kraju taj ročka s proslavili doma, imamo prostora jer je kuća ali je ročkas na staru godinu i vrt je neiskoristiv u to doba godine za slavlje vani, iako je bilo lijepo i djeci i zabavno jer smo napuhali i dvorac za skakanje, nije baš da se u 10 minuta počisti, bar ne kod nas, nije sam tak jednostavno pobacati smeće i to je to.
    u tim slučajevima igraonice su mi jako dobra stvar ali kad su djeca ipak malo veća, drugi ročkas ko naš ne, i ne kad djetetu ročkas pada na toplije razdobjle od same zime, da nam je tak uvijek bi bila za ročkase u prirodi npr.
    Posljednje uređivanje od zarrin : 13.03.2011. at 11:05

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Lasica jesi li bila u tan tanu? Ne radi se samo o kaficu kao npr. TOM TOm gdje jedan dio urede za rođendan. To je prvenstveno prostor za igru s kaficem koji je velika prednost roditeljima s malom djecom kako se ne bi odvajali. Možeš to i vdjeti na slikama http://www.tantan-kutak.com/galerija.html
    Mi smo nedavno bili tamo na prvom rođendanu (bili smo i na većim ali to je skroz druga brija) i atmosfera je bila intimna, opuštena od mene samo . Što se tiče jela možeš donijeti što god želiš ili naručiti odakle god želiš, jedino ne možeš donijeti piće za roditelje. Možeš uzeti animatore, a i ne moraš, zapravo stekla sam dojam da se kod ovakvog tipa rođendana možeš dogovoriti o apsolutno svemu. Možeš iznajmit prostor a možeš uzeti i one pakete, svakako dobiješ sav pribor za jelo i piće od njih i sve za tortu. Preporučila bih jedino, ako ima slobodan termin, nedjelja popodne ili eventualno subota popodne jer ste tada sami u čitavom prostoru. Sve je povezano tako da svi cirkuliraju svugdje...
    Naravno o prednosti vrta u doba koje slijedi ne treba raspravljati...

  27. #27
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    s obzirom da su se nakon lasicinog posta u kojem je rekla "znači ne onako kao tan tan,kafić varijante...", pojavila tri posta koja reklamiraju tan-tan igraonicu, upozoravam vas da će se to ubuduće smatrati nedozvoljenim reklamiranjem i sankcionirati

  28. #28
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nije baš da se u 10 minuta počisti, bar ne kod nas, nije sam tak jednostavno pobacati smeće i to je to.
    onda sam ja prejednostavna.
    jer sad živimo u kući od 150 kvadrata, i svejedno to smeće počistim za 10 minuta

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa Vidi poruku
    s obzirom da su se nakon lasicinog posta u kojem je rekla "znači ne onako kao tan tan,kafić varijante...", pojavila tri posta koja reklamiraju tan-tan igraonicu, upozoravam vas da će se to ubuduće smatrati nedozvoljenim reklamiranjem i sankcionirati
    naravno da nije bila namjera reklamirati i ako želite slobodno moj post izbrišite, namjera je bila prenijeti svoj osobni doživljaj, a ovo boldano nisam doživjela kao NE...ok, ipak sam trudna i pomalo blond, mea culpa!
    jer sad živimo u kući od 150 kvadrata, i svejedno to smeće počistim za 10 minuta
    lutonjica svaka čast, mislila sam da to samo moja mama može

  30. #30
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    http://www.rg-sportcentar.com/site/I...Igraonica.html

    ovdje smo mi bili ovaj vikend na jednom rođendanu.
    super mjesto da se klinci iskaču jer ima hrpa trampolina, tobogana, napuhanaca, loptica, može i nogomet.
    klincima je bila organizirana klopa, sokovi i torta.
    roditelji mogu biti ispred u kafiću.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Na istočnom dijelu grada www.ententini.hr
    Mi smo bili jako zadovoljni.

  32. #32
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Na istočnom dijelu grada www.ententini.hr
    Mi smo bili jako zadovoljni.
    mi uskoro punimo 4 rođendan i ako nam dođe samo najbliža rodbina biti će preko 21 djece i 50 odraslih...i već bi se mi nekako nagurali ali strah me da će klincima biti dosadno u toj gužvi i da mala neće imati osjećaj rođendana....imam još jedan problem....može se dogoditi da pola klinaca ne dođe....zbog bolesti ovog ilo onog šta onda s igraonicom (prošle godine nitko nije došao, svi bili bolesni a dvije mame rađale baš tad..jer MM i ona imaju u tjedan dana rođendan pa su skupa slavili)....i što onda s igraonicom ako dođe pola klinaca?

    Preselila sam se između Sesveta i Dubrave i zanimaju me vaši prijedlozi za istočni dio grada- još ako roditelji mogu unutra u neki kafić-mrak..jer imamo i malih klinaca!
    Hvala

  33. #33
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Imam poriv reći da smo mi slavili roćkas u Tan Tan-u i da je bilo bez veze.
    Konobar koji je u tom kafiću je bio toliko mrk da smo se bojali naručiti piće, u kafiću su sjedili i konobarevi prijatelji (iako su nas odgovorili od rođendanau subotu jer "u nedjelju ne radi kafić pa neće biti gostiju"), mrko su nas gledali jer smo ostali dulje od predviđenog vremena i onda nam uredno prekovremeno vrijeme naplatili (il nas gledaj mrko il naplati), napuhali su neki brod za skakanje za klince i užasno se nervirali jer su klinci zaista i skakali po tom brodu sve u svemu kad sam došla doma, nisam bila sretna kao nakon dobrog tuluma, već sam se osjećala jadno.

  34. #34
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Westgate. Najveća igraonica na Balkanu, normalan program proslave s animatorima, shopping za mame i potom neograničeno individualno besplatno igranje za sve koji žele ostati ili besplatno rolanje za malo veće u prizemlju.
    Spališ ~50 kn goriva ali se isplati.

  35. #35
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    o.t. na kraju organizirali roštilj doma bilo je lijepo vrijeme...došlo je 45 ljudi (imam stan u prizemlju s malom okućnicom, nazovimo tih par metara dvorišta i travnjaka tako)..iznajmila dvora od 4 metra (stavili ga parking 2 sata 150 kn) na napuhavanje za skakanje 20 klinaca, torta,baloni,kolači,dječiji šampanjac, glazba itd....mama i baka se naradila ali je rođendan bio nezaboravan...drago mi je što na kraju nismo išli u igraonicu

  36. #36
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    moja djevojcica ce u 9 mj imati ročkas i sad sam ja u potrazi za igraonicom.
    gledala sam hakuna matata, jezevu kućicu i jungle play u dugavama,nemrem se odluciti za prostor ,cijene su tu negdje,pa ako imate za ostaviti kakav komentar da mi olakšate odabir,hvala

  37. #37
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Već drugu godinu slavili smo rođendan u igraonici Delfin u Sloboštini.
    Nemaju stranicu, mogu ti pp-ati njihov broj.
    Odlične tete! Stvarno odlične! Jako angažirane.
    Na rođendanu prije mjesec dana su se toliko zaigrale s klincima, zaboravile na vrijeme i tortu poslužile kada je bilo vrijeme za otići doma.
    Klinci su svi neopisivo uživali.
    Imaju prostor i za roditelje unutar igraonice, naravno ako želite i ako vam odgovara ta opcija. Mi smo to iskoristili prošle godine.
    Prostor i nije neki. Pod tim mislim na uređenje tipa Jungle ili Ježeve kućice, ali je puno veći od te dvije igraonice.
    Cijena - mislim da je uobičajena. 850 kn, 2 sata, 15 klinaca, grickalice, sokovi i pizza.
    Meni se nije dopalo u Ježevoj kućici kada sam cca 15-20 minuta prije kraja jednog vrtićkog rođendana došla gore, a tete pospremaju, klinci svako na svojoj strani. Znam da su drugi dosta zadovoljni, ali meni se to što sam vidjela nije dopalo. Rođendane u Jungli moj klinac jako voli, ali nije želio tamo slaviti

  38. #38
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    joj bas ti hvala na informacijama,sad sam na moru al kad se vratim brijem da cu otici do jungle playa da vidimo ,nekako mi se cini ok ,mojoj curki je rodenda u devetom mjesecu a ja se vracam s mora pocetkom osmoga nadam se da to nije prekasno za rezervaciju:/

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    43

    Početno

    Bok, mi smo rođendan slavili ovdje:

    http://www.olympionic-team.hr/

    Kako je to bio 5. rođendan, roditelji su uglavnom samo ostavili djecu i sjeli na kavu u kafic. Ja sam naravno zabavljala roditelje pa nisam imala prilike biti untra. Ali djeca su bila jako zadovoljna animatorom. I tužna jer zbog zanimljivih igara nakon 3 sata (!) moraju ići kući a nisu se stigli poigrati njihovim zanimljivim igračkama (ovo mogu potvrditi, zbilja imaju super igračke, sve novo i funkcionira).
    Roditelji manje djece su mogli stalno biti s njima, bilo u dijelu gdje se slavio rođendan, bilo u ostalim sobama igraonice. A pošto je bilo ljeto (7. mjesec) u ostatku igraonice nije bilo nikoga.
    Onoliko koliko sam vidjela, meni je taj animator bio preglasan i prenapadan, ali djeca su se bacala na njega na kraju rođendana (valjda sam prestara). Svakako, svi su klinci bili zadovoljni nakon ta 3 sata. I to 3 sata sami bez roditelja, većina njih baš nije išla po igraonicama, bar ne tako dugo. To valjda dovoljno govori.
    I osoblje im je beskrajno ljubazno.
    A hrana je ko i svugdje: sve što se donese mora imati službeni atest pa smo na kraju sve uzeli od njih: pizza (probala sam naručiti sendviče, ali njihov dobavljač to nema), torta iz neke relativno poznate slastičarnice, zaboravila koje, koju naravno nisu skoro uopće pojeli.
    Zbog ljetnog popusta, sve me to (3 sata rođendana, 20 djece, 2 animatora, hrana, piće i torta) došlo 1000 kn.
    Od srca preporučujem.

  40. #40
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    izgleda da se i nama smješi igraonica za dječji dio. obitelj ćemo odraditi doma, a sad trebam nešto za vrtićki čopor. obzirom da je u rujnu, znate li nešto što ima otvoreni prostor da ipak negdje na zraku skaču? Bundek je otpao jer ne mogu nadzirati 20ak djece na otvorenom, a ako mi dođu duplo toliko roditelja ne znam kako bi ih nahranila.
    Novi Zagreb ili negdje u blizini?

  41. #41
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Moja curka proslu godinu proslavila u Ježevoj kućici i jako je bila zadovoljna tako da sam već rezervirala termin za ovaj ročkas. evo sajt pa pogledaj http://www.jezeva-kucica.com/cjenik.html

  42. #42
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Zaboravih napomenuti da je pored birc tako da mi pijemo kavu dok se djeca zabavljaju...zgodno jako

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    mrzim igraonice a nije ni nasa cura njihov veliki ljubitelj - za 5. rodjendan smo bili u kazaliste lutaka i svi klinci su uzivali.
    nakon predstave je bilo slikanje s lutkama na pozornici, torta i sok u predvorju i igranje u dvoristu.
    za 15. djece smo potrosili oko kn 1500 i bio im je pravi dozivljaj ...

  44. #44
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj Rency prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravih napomenuti da je pored birc tako da mi pijemo kavu dok se djeca zabavljaju...zgodno jako
    hvala.

  45. #45
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    jel netko bio u igraonici Hakuna Matata?
    znate kako je tamo?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Jarun,Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    Jooj cure pomozite. Moja curka će sad 11 godina i već je postala "tinejđerica" i želi imati neki cool rođendan .Odnosno nešto fora.Gledala sam igraonice ali sve je iznad 700 kuna ali ja nemogu toliko platiti jel ima neki rođendan 200-450 kuna,ali ne u kino jer ona ne želi slaviti rođendan u kinu zato što kaže da je kino (odnsono ti projektori i sl.) štete zdravlju.A da doma slavi NEMA ŠANSE jer ja nemogu trpiti svu tu djecu koja se neznaju smirit i nedaju joj ni da dođe do riječi Molim vas pomoć!

  47. #47
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj Nada1212 prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj cure pomozite. Moja curka će sad 11 godina i već je postala "tinejđerica" i želi imati neki cool rođendan .Odnosno nešto fora.Gledala sam igraonice ali sve je iznad 700 kuna ali ja nemogu toliko platiti jel ima neki rođendan 200-450 kuna,ali ne u kino jer ona ne želi slaviti rođendan u kinu zato što kaže da je kino (odnsono ti projektori i sl.) štete zdravlju.A da doma slavi NEMA ŠANSE jer ja nemogu trpiti svu tu djecu koja se neznaju smirit i nedaju joj ni da dođe do riječi Molim vas pomoć!
    a da probate otić negdje na pizzu i sok,milslim da je to skroz ok za njihovu dob !

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Jarun,Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    To ti je super ideja Hvala

  49. #49
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ima li tko iskustva s rođendanima u Velebnom u Medvedgradskoj?

    neka podijeli, plizzz : ))

  50. #50
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    ima li tko iskustva s rođendanima u Velebnom u Medvedgradskoj?

    neka podijeli, plizzz : ))
    mi smo nekoliko puta bili uzvanici i djeci se svidjelo.
    I slavljenici, odnosno roditelji slavljenika su bili zadovoljni, neki su tamo slavili par godina za redom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •