Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 96 od 96

Tema: krevet na kat - iskustva

  1. #51
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    pa na ovom od 137 ne bi spavalo dvoje, vec jedno dijete (drugo dijete gore, roditelji na svom) ili sam ja krivo skuzila...

  2. #52
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Fleksa ima takve krevete.

    Ovi na izvlacenje su prava avantura. Onaj dolje nikad ne zna kad ce ga odozgo zapljusnuti sekin proljev i/ili zrigotina pa ni kriv ni duzan u gluho doba naci zavrsi na samponiranju.

    Cekam da prvorodjeni da zeleno svjetlo pa kupujemo krevet na dva kata, a ladica leti van.

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    to buš se još načekala cca godinu do 2 godine.

  4. #54
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi jos nesto pada na pamet. Da li postoji nekakav obicni krevet koji kasnije kad mi zatreba, moze biti jedan dio od kreveta na kat. Npr da sad kupim samo donji, a za nekoliko godina onaj za kat (ili obratno).
    Ovi naši vjerojatno ne mogu ići jedan ispod drugog paralelno, ali možeš uzeti prvi krevet nešto kraći, 1,80 ili tako nešto pa kasnije kombinirati s tim visokim. Osobno ne volim te manje krevete jer valjda očekujem da će mi djeca u istom krevetu spavati dok ne odsele, kako sam i ja

    Moji poznanici imaju svoj bračni krevet podignut skroz visoko, možda vam je i to opcija?

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi jos nesto pada na pamet. Da li postoji nekakav obicni krevet koji kasnije kad mi zatreba, moze biti jedan dio od kreveta na kat. Npr da sad kupim samo donji, a za nekoliko godina onaj za kat (ili obratno).
    možeš , opet ti je u igri ili flexa ili neki privatnici, mi imamo slično od privatnika ali ot tud blizu ( bistra)


    mi smo uzeli krevete 200 i nama smo uzeli takav, jer se muž žalio da ne stane na onaj od 190.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.03.2013. at 10:05

  6. #56
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ovako nekako sam ja zamišljala naš dnevni boravak jednog dana. Pretpostavljam da to košta kao manji stan

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    sad mislim da ne tak nekaj je imao frend u stanu koji je bio jaaako visok, dolje je bilo carstvo želježnica , a gore krevet.

  8. #58
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako nekako sam ja zamišljala naš dnevni boravak jednog dana. Pretpostavljam da to košta kao manji stan
    Ma nije baš tako!
    Kod kreveta na kat koji dolje imaju prostor za nešto drugo, problem je u visini - ili samog kreveta ili naših stropova. Tako smo mi kupili Ikein krevet na kat koji dolje nema ništa, a može se nadopunjavati sa drugim ležajem ili stolom i policom. Problem je u tome da je taj krevet jaaaaako visok tako da se dijete nebrojeno puta opalilo u glavu pokušavajući se namjestiti, pa smo ga skresali za 20 cm i sada je ok. Strop nam je standardne visine 2,55m.
    Međutim, time je bitno snižen donji prostor koji će i njoj biti prenizak za koju godinu, ali ionako planiramo uzeti još jedan krevet, pa će komadice spavati zajedno na katovima!
    Takav je barem plan...

  9. #59
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Čitam ovo o padanju i prisjećam da je nama također izbor bio tek kada je dijete izrazilo želju da spava na visokom. Nakon toga je noćno svjetlo bilo obavezno, silazak jaaaako pažljiv ili zvanje nas po noći...
    Inače, malena se sa 10 mjeseci sama uspela na kat, pa od toga dana čim se starija probudi, mičemo ljestve, a mlađu smo naučili da obavezno zove i pita nekoga od nas prije penjanja. I nikako nema skakanja po krevetu na kat!

  10. #60
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj mala laia prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam ovo o padanju i prisjećam da je nama također izbor bio tek kada je dijete izrazilo želju da spava na visokom. Nakon toga je noćno svjetlo bilo obavezno, silazak jaaaako pažljiv ili zvanje nas po noći...
    Inače, malena se sa 10 mjeseci sama uspela na kat, pa od toga dana čim se starija probudi, mičemo ljestve, a mlađu smo naučili da obavezno zove i pita nekoga od nas prije penjanja. I nikako nema skakanja po krevetu na kat!
    Mi ne uspijevamo ništa od toga naučiti :D Mlađi se isto penje otkako je prohodao, ali više ne mičemo ljestve. Preslatko mi je kad ih stavim spavati navečer pa se mali popne kod velikog i onda mi se skupa cerekaju. Dok ne dobijem slom živaca

  11. #61
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    S2000, kako su već rekli, možeš kupiti samo krevet i poslije kad će biti potrebno na njega nadograditi kat, ako
    ti takav kat dolazi u obzir. A kasnije dok postanu veći opet možeš imati svaki odvojeno.
    Tako ćemo i mi, sad su ovako, a poslije svaki krevet može u svoju sobu.

  12. #62
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    S2000, kako su već rekli, možeš kupiti samo krevet i poslije kad će biti potrebno na njega nadograditi kat, ako
    ti takav kat dolazi u obzir. A kasnije dok postanu veći opet možeš imati svaki odvojeno.
    Tako ćemo i mi, sad su ovako, a poslije svaki krevet može u svoju sobu.
    Tnx

    Planiram mozda raditi i krevet po mjeri, ali i pogledati te Flexa.
    Lesnina drzi Flexin namjestaj?

    Taj koji se ''nadograduje'' ustavari se ne mora zakucavati u ovaj nizi, nego samo ovaj gornji ima ogromne ''noge'' i malo je dimenzijama siri od ovog nizeg? Ili se park spaja?

  13. #63
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Da, ima ogromne noge, možeš ispod njega bilo što staviti. Naš je iz Prime, baš kakav sam stavila na onom linku gdje su u "L".

  14. #64
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    http://www.google.hr/imgres?hl=hr&sa...7&tx=138&ty=24

    Ovdje možeš vidjeti primjer kreveta rađenog od stolara, na tom principu ti se i flexa nadograđuje., znači jedan na drugi.

  15. #65
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    znaci npr da sad mogu kupiti bilo koji djecji krevet dimenzija 80 x 190 cm i za koju godinu preko njega staviti fleksin (ili od nekog majstora ) dugonogi dimenzija 90 X 200 cm.

    Jel ima neka slikica ove moje zamisli?

    U tom slucaju moram paziti da donji kreveti ne bude previsok, da ovaj gornji jednog dana ne bi morao ici do plafona
    Posljednje uređivanje od S2000 : 19.03.2013. at 15:49

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj mala laia prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, malena se sa 10 mjeseci sama uspela na kat, pa od toga dana čim se starija probudi, mičemo ljestve, a mlađu smo naučili da obavezno zove i pita nekoga od nas prije penjanja. I nikako nema skakanja po krevetu na kat!
    vidiš moj mali koji je skoro 3 godine ima zabranu penjanja gore, tj. uopće ne smije ići gore, ali smije bit na donjem krevetu, istina po njemu ne može hopsati, a hopsati se ne smije po nijednom krevetu.

  17. #67
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Mi razmišljamo o opciji povišenog kreveta u kut.....tj. jedan bi bio običan krevet normalne visine sa ladicom ispod, a drugi povišen i preklapao bi se sa onim nižim, ali ne do visine kreveta na kat. Ispod povišenog bi išle ladice.
    Za sada nisam našla sliku koja bila to što sam zamislila.
    Da li netko ima možda nešto slično i koja visina tog povišenog kreveta bila ok?

  18. #68
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Neka ti razmak izmedju donjeg madraca i gornje podnice ne bude manji od 100 cm
    imamfotku tocno toga sto si zamislilia, ali za dvadesetak dana

  19. #69
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Mi smo tek u promisljanju ideja tako da nije nista hitno jer realizacija treba biti tek za jedno godinu dana, ali fotka me bas zanima pa cu se sjetiti.

  20. #70

  21. #71
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Moji su spavali neko vrijeme u krevetu na kat naručenom u Adaxu. Nikako nisam htjela lojtre, a kod njih sam našla stepenice koje se koriste za odlaganje stvari. Kreveti su u L i imam sjajno iskustvo. Sin je počeo spavati na katu s 4 god., a kćer ispod njega s 2. On mirno spava i nikad nije pao iako je samo pola kreveta s uzdignutom stranicom. Kćer se ne bi usudila staviti gore jer nemirno spi. Prestali su spavati u istoj sobi kad mu je bilo 7. Tražio je preseljenje u svoju sobu. I dalje spi u krevetu na kat, a ispod drži čuda jedna - igračke i kojekakva druga čuda.
    Sad mi male trebaju ići u krevet na kat, al kak obje nemirno spavaju, sve si mislim da će ipak biti u dva klasična kreveta iako je muž za krevet na kat kako bi im bilo više mjesta za igru jer su u istoj sobi.

  22. #72
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    samo sam došla pozdraviti neru.
    iako ustvari moji imaju povišeni krevet (oko 1.5m) s toboganom. filip je u njemu spavao od 5-10god a sad ga je prepustio eli jer smo mu obećali kupiti namještaj i urediti baš njegovu sobu. krevet s toboganom je od flex-e i meni se čini neuništivim (obzirom koliko djece na njemu može divjati istovremeno čim ja ne pazim i skidam ih odozgo).

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    podižem

    polako smo u pripremama za preuređenje dječje sobe, i trenutno gledam krevete na kat za dečke

    pošto ne stignem fizički do dućana, za sad sam samo pregledala web ponudu, izbacuje mi more toga ali me zanima kako ste u stvarnosti zadovoljni određenim krevetima, posebice čvrstoćom, gdje ste ih kupili, ako ste kupovali nedavno, što savjetujete obzirom da se radi o dva dečka (jedan tinejđer, drugi 3-godišnjak) i sl.

    znam da ću morat uskoro sve to odgledat u živo ali prije toga skupljam info da si suzim izbor...

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    vidović drvo, nazoveš i donesu ti doma, kvalitetno i traje već godinama bar kod nas, muž je uzeo još jednu dodatnu bočnu stranicu prema zidu

    naša je http://www.vidovicdrvo.hr/hr/8205/kr...at-iva-i-nina/ dobiš i drvene podnice ali mi smo ipak kupili prave za dole
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.03.2018. at 15:03

  25. #75
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem

    polako smo u pripremama za preuređenje dječje sobe, i trenutno gledam krevete na kat za dečke

    pošto ne stignem fizički do dućana, za sad sam samo pregledala web ponudu, izbacuje mi more toga ali me zanima kako ste u stvarnosti zadovoljni određenim krevetima, posebice čvrstoćom, gdje ste ih kupili, ako ste kupovali nedavno, što savjetujete obzirom da se radi o dva dečka (jedan tinejđer, drugi 3-godišnjak) i sl.

    znam da ću morat uskoro sve to odgledat u živo ali prije toga skupljam info da si suzim izbor...
    Mi imamo metalni iz Ikee, nepoderiv. S time da mi imamo onaj sa stolom ispod kreveta.
    Često ih ima na Njuškalu za sitne pare.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mi imamo drveni iz Ikee - odličan- Izdržljiv i otporan na svakakva skakanja i ostale vratolomije.

  27. #77
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    kod nas flexa. skuplji je al traje vec cca 10tak godina. prezivio jedno seljenje iz kuce u kucu i dva unutar kuce.

  28. #78
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    kod nas flexa. skuplji je al traje vec cca 10tak godina. prezivio jedno seljenje iz kuce u kucu i dva unutar kuce.
    Drveni su super ako imaš mjesta, ako ne onda su metalni puno zahvalniji jer je prostor koji zauzimaju manji.(one vanjske mjere kreveta)

  29. #79
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja imam ikeine metalni i zadovoljna sam.
    Uzela sam tuffing jer je on nešto niži pa mi se činio sigurniji za manju djecu.

  30. #80
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Potpisujem za Flexu. Izdržljivi, čvrsti, lijepi... imamo i dodatke /tunel na gornjem/, na doljnjem zavjesice pa svaki od njih ima svoju privatnost.
    Doljnji dio ispod podnica ima i ladice na izvlačenje i tu nam stane gomila robe.
    Sad već oko 5 godina i kao novi su.
    Posljednje uređivanje od andream : 20.03.2018. at 16:36

  31. #81

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    mi imamo drveni, kupljen u Kiki (sad je to Emmezeta) prije cca 5-6 godina: čvrst, odličan, otporan na skakanja.
    i mi veliki znamo tu i tamo prespavat na njemu.
    selili ga već 2-3 puta po sobi bez ikakvih posljedica.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    TEfil, vi imate ovaj? https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00102452/

    Spajalica, andream - flexu nalazim u webu Lesnine ali mi izbacuje samo jedan krevet i to obican (ne na kat)...imate neki link?

    jelena O - taj drveni ste kupili preko weba, to prave po mjeri ili?

    Cathy, vi imate ovaj https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S59151271/?

  33. #83
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Sada imamo taj, taj je niži. Ja ispod njega ne mogu ući ali sjediti se može normalno.
    Imam i višu varijantu Tromso. Njega smo sada maknuli jer bi mali lupao glavom u strop. Taj je super ali ga više ne proizvode.
    Kod nas je problem prostor tako da uvijek biram metalne ispred drvenih.
    Obadva sam kupila na Njuškalu za kikiriki. Samo treba pratiti oglase neko vrijeme. Evo i neki dan su bila dva na Njuškalu za ispod 1000 kuna.

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ne nazvala sam čoveka koji radi mi smo uzeli odmah 200x90 krevet ( moraš reć dimenziju) i čovek ti donese kroz 2-5 dana na adresu koju kažeš, prvi puta smo i isšli kod njega u Bistru, kad smo uzimali sebi veliki ( Marina) krevet, posle smo uzeli i starcimai klincima, i suseda je kupila nedavno njihov krevet

  35. #85
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Mi kupili model Mario u harvey normanu, koristimo ga tek mjesec dana pa ne mogu puno rec, ali zasad je super. Sa rolo podnicama i madracima bonell opruge kostao je 4.000kn.
    Trazila sam flexu i zakljucila da se u hrvatskoj vise ne moze kupiti.

    Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Da, taj!

  37. #87
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Samo ne kupujte krevete na kat u u Jysku je su sranje.

  38. #88
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Vidiš, a mi imamo ovaj iz Jyska i odličan je
    https://jysk.hr/spavaca-soba/kreveti...-140x200-natur

    Svidio nam se jer je donji krevet širi i mogu dvoje prespavati na njemu, mislim da je 120 cm širina.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    hm, da...
    Bas zato i pitam jer mi pola toga sto vidim po webu izgleda ko da ce se raspast za par dana

    Makar imam iskustva da neke stvari iz istog dućana traju i traju, a neke smo iz tih istih mogli bacit za dva mjeseca... Primjerice, iz Ikee ormari Pax - čvrsto ko prvog dana, a neke druge njihove stvari su vrlo brzo bile za otpis. Ista situacija i sa namjestajem iz Emezzete.

  40. #90
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    hm, da...
    Bas zato i pitam jer mi pola toga sto vidim po webu izgleda ko da ce se raspast za par dana

    Makar imam iskustva da neke stvari iz istog dućana traju i traju, a neke smo iz tih istih mogli bacit za dva mjeseca... Primjerice, iz Ikee ormari Pax - čvrsto ko prvog dana, a neke druge njihove stvari su vrlo brzo bile za otpis. Ista situacija i sa namjestajem iz Emezzete.
    Uzmi si jedan dan i obiđi ciljano. To ti je najbolje.
    A i sve imaš na istoku grada.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    da, znam, to me svakako čeka...
    pitam zapravo za konkretna iskustva sa pojedinim namještajem, kako se drži...

    makar, i izrada po mjeri nam je jedna od opcija...
    ovako nešto
    https://www.harveynorman.hr/odjeli/s...-1-158029.html
    s time da bih ove stepenice mogle ujedno biti i ladice...

  42. #92
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš, a mi imamo ovaj iz Jyska i odličan je
    https://jysk.hr/spavaca-soba/kreveti...-140x200-natur

    Svidio nam se jer je donji krevet širi i mogu dvoje prespavati na njemu, mislim da je 120 cm širina.
    je i frendica ima takvi, gore netko od klinaca dole ostatak ekipe ili posjetioci. Lijepo se može na njega sjesti na rub, dok kod ostalih kreveta se moraš pigati ili su opet do plafona.

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    da, znam, to me svakako čeka...
    pitam zapravo za konkretna iskustva sa pojedinim namještajem, kako se drži...

    makar, i izrada po mjeri nam je jedna od opcija...
    ovako nešto
    https://www.harveynorman.hr/odjeli/s...-1-158029.html
    s time da bih ove stepenice mogle ujedno biti i ladice...
    tu varijaciju s ladica imala je imala druga frendica, mislim da toga ima i po njuškalu, a i u lesnini

  44. #94
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Moji imaju Junior iz Prime. Vec 6-7 godina sigurno. Cvrst je kao prvog dana.
    Meni je bio uvjet da bude dovoljno visok da se dolje moze normalno sjesti.

  45. #95
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Prvi mi je glas da nema više Flexe?
    Mi smo kupili u Lesnini u Jankomiru, znam da se jako dugo čeka kad se naruči.
    Ali ne bih nikada kupovala ništa u Ikei i Jysku, mi smo to gledali dugoročno. Krevet je stabilan i čvrst, anatomski je sve oblikovano, čak i stepenice koje nemaju oštre rubove i lagano su "ugravirane" protiv klizanja. Mislim da je Felxa jedino i bila tada u Lesnini tako da ti je najbolje njih nazvati ili otići tamo za informaciju. Puno nam znači i što je krevet rastavljiv, danas sutra može se odvojiti jedan od drugog ili podizati visina. Sve se dodatno naručuje.
    Posljednje uređivanje od andream : 21.03.2018. at 13:28

  46. #96
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    https://www.njuskalo.hr/djecje-sobe/...oglas-24883875

    Mi imamo ovakav /s dodacima-dolje ispod još dvije ladica na izvlačenje plus zavjesice i tunel/. Meni je prelijep i odstupa mi po izgledu daleko od svih kreveta, bar meni. Vidim da ih prodaju i na Njuškalu a i po dijelovima.
    Imamo ovakve dodatke
    https://www.njuskalo.hr/djecje-sobe/...oglas-13657405
    Posljednje uređivanje od andream : 21.03.2018. at 13:47

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •