Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 182

Tema: hrkanje

  1. #1
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno hrkanje

    Imamo problem- mm hrče do nepodnošljivosti. Što od prirode, što od peludnih alergija. Prošli tjedan je bio na putu i preporodila sam se. Spavala sam kao bebica. Inače imam jako lagan san i probudim se na svakakvu glupost, možete zamisliti koliko onda spavam ako on pili cijelu noć. I što je najgore, neće priznati da hrče.

    Kakav je to hrkostop ili narukvica? Spremna sam sve učiniti samo da konačno prestane jer ću ga inače početi tjerati u drugu sobu. Ima tko kakav narodni lijek ili metodu, osim coktanja i lupanja u ruku da se okrene na bok?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno Re: hrkanje

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    I što je najgore, neće priznati da hrče.
    snimi ga, pa mu pusti da čuje kako ne hrče
    jesi probala čepiće u ušima?

  3. #3
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Dao mi bratić čepiće, ali onda neću čuti ni dijete, a to mi se ne sviđa. Trebam neko trajno rješenje a ne bježanje od "hrkača".

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Godinama sam ležala uz MMa i brojala...sad će....sad će....a sad sam počela i ja hrkati, pa smo kvit.
    No, mi smo sve probali, nekakve kapljice koje se kapaju u nosnice prije spavanja.....ali zapravo ništa nije pomoglo. Ja hrčem od debljine, a MM od pušenja. I tako jedino mogu preporučiti skidanje kila i prestanak pušenja, ne jedenja prije spavanja i špricanje fiziološke u nos. Čula sam i za nekakvu operaciju, no nikad nisam to detaljno iščitavala, jer mislim da je skupa. A možda postoji i neka fizička zapreka normalnom disanju, pa treba otići na ORL, stvarno ne znam. Ali eto, nisi jedina......

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Nema tu sreće! Ja sam kupila one žute čepove za uši i preporodila se. Malenu isto ne čujem kad se vrti po krevetiću do mene, ali zato čujem vrlo dobro ako počne plakati.

  6. #6
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Bome sam i ja neko veče sjedila u krevetu do 2,30 jer MM hrče katastrofalno.Taman kad je prestao i ja zadrijemala Tomo se probudio.
    On i inače hrče,ali obično čim zaspe čvršće prestane pa to nije tako strašno,ali ovaj put.Da stvar bude ljepša kad ga zviznem pod rebra da se okrene na trbuh on se okrene na bok i nastavi hrkati.A zna se i "probuditi" a u biti još spava,pa bi se on u pol noći išao spremati na posao i još kojekakve gluposti.
    Ah,nije nam lako!

  7. #7
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Vidim da nisam jedina, al ne daje mi to baš neku utjehu.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Hrkostop se stavi na nos. Izgleda ko stipaljka
    Ne znam je li djelotvoran, ali znam da to moj brat koristi. Ustvari, djevojka mu je to kupila, ali je nisam nikad pitala je li funkcionise

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    340

    Početno

    sjecam se da je moj shogor pricao o necem slicnom aparaticu za zube koji se stavlja na nepce. znam da je rekao da se preporodio i on i cura i nagovarao je mog muza da isto ode tom dr.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Evo i ja se pridružujem jer i MM hrče za poludit. Ponekad mi tak ide na živce da bih ga naradije mlatnula s nečim po glavi, a ponekad mi je čak i slatko to njegovo hrkanje. Ma sve ovisi o mojem raspoloženju. Najčešće se ljutim na njega kad mi probudi Doru .

  11. #11
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Hrkostop je koristio jedan moj prijatelj i njemu baš nije pomogao,ali ne mora značiti da nekom drugom ne bi.
    Sanjam71,sad si me podsjetila da sam gledala neki prilog na TV-u o tom nečemu sličnom kao aparatić za zube,ne znam kako se zove,znam da je to neki stomatolog smislio,da se radi po naruđbi tj.za svaku osobu posebno po odljevu i da stvar šljaka jedino se sjećam da je cijena 2000kn :shock:

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj Barbara1 prvotno napisa
    Sanjam71,sad si me podsjetila da sam gledala neki prilog na TV-u o tom nečemu sličnom kao aparatić za zube,ne znam kako se zove,znam da je to neki stomatolog smislio,da se radi po naruđbi tj.za svaku osobu posebno po odljevu i da stvar šljaka jedino se sjećam da je cijena 2000kn :shock:
    I ja sam to gledala. Cijena je katastrofa, ali ponekad mi MM hrkanje ide toliko na živce da bih dala i 20 000

  13. #13
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja rekla mm-u da će dobiti štipaljku za nos da više ne pili po noći. Samo me zbunjeno pogledao i rekao da nisam normalna i da je krevet u Franovoj sobi i onako prazan i ima mjesta za nekog od nas dvoje u njemu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    evo i ja dijelim istu sudbinu ne spavanja zbog muza hrkaca

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    ja MMa mlatnem laktom pod rebra-da vidiš kako odmah prestaje hrkati

    otkad radim toliko sam umorna da više i ne čujem to hrkanje.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    mi smo kupili hrkostop narukvicu. platili smo je mislim oko 700 kn. mislim da ne pomaže i zato mm i ja ne spavamo zajedno otkad se bembo rodio. žao mi je zbog toga, ali ovako se oboje uspijemo naspavati.

  17. #17
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa
    ja MMa mlatnem laktom pod rebra-da vidiš kako odmah prestaje hrkati

    otkad radim toliko sam umorna da više i ne čujem to hrkanje.
    Tu smo negdje.

    Ako sam umorna i zaspim odmah ne smeta mi i ne budim se. Ali, ako ne zaspim odmah i počne sve jače ronf ronf , hr, hr, groooh, groooh, hree, hree, koma mi je. Kad je bio bolestan to je bilo još jače, pa je jadan odlazio spavati u drugu sobu, ali to mi se baš ne čini dobro rješenje.

    Sad ga munem laktom, probudi se kapne u nos i nema muzike barem toliko koliko meni treba da zaspim. A i M. hrče kad leži na leđima, zasada mnogo tiše, ali što me čeka?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    MM stvarno rijetko hrče,ali kad uhvati ritam efektnije mi je potegnuti ga sa nogom

  19. #19
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    i moj mm hrče k'o lud. prije sam se mučila i po cijele noći gurkala ga da promijeni položaje, bezuspješno naravno. onda smo prešli na metodu "hrčeš, odi spavat na kauč u dnevnoj sobi". to mi je bilo bed jer sam ga od toliko hrkanja tjerala skoro svaku noć. onda sam otkrila te male žute čepiće za uši i preporodila se. i sad spavam s njima a pokazali su se dobri i radi toga što moja kćerkica stenje, gunđa, škripi tijekom spavanja što me je prvih mjesec dana stalno budilo (muž je bio protjeran za stalno na kauč ). onda sam se ponovo vratila na čepiće i sad ne čujem škripanje ali lijepo čujem plakanje i poziv na hranjenje - i svi sretni. toliko sam se navikla na te čepiće da više ne mogu zaspati bez njih, čak i popodne ako je mm s maleckom u šetnji

  20. #20
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam na rubu!!!!
    MM je poceo toliko hrkati da je to nepodnosljivo.
    ili hrkanje probudi Leu, pa Lea mene, ili zbog hrkanja Lea ne moze zaspat kad se probudi dok ju uspavljujem, ili ja ne mogu. u svakom slucaju- ja ne spavam.
    probao je one flastere za nos, ali nista. ja cu ga izbacit u dn. sobu jer se bojim sta bi mu mogla napravit u stanju kronicne neispavanosti i ludila.
    cepici kod nas nisu rjesenje jer budi i L.

    jel postoje kakve kapi, ista?

    jel postoji osoba ciji je muz PRESTAO hrkat?

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno Re: hrkanje

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    Prošli tjedan je bio na putu i preporodila sam se.

    pošalji ga opet na put 8)

  22. #22
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj spooky prvotno napisa
    Evo i ja se pridružujem jer i MM hrče za poludit. Ponekad mi tak ide na živce da bih ga naradije mlatnula s nečim po glavi, a ponekad mi je čak i slatko to njegovo hrkanje. Ma sve ovisi o mojem raspoloženju. Najčešće se ljutim na njega kad mi probudi Doru .
    Potpisujem
    Isto kao kod nas
    A još mi je gore kad probudi Anu i onda uhvati još jače hrkati dok je ponovno uspavljujem

  23. #23
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Ne budite okrutne, ne rade oni to namjerno. Iako vas razumijem, iz osobnog iskustva, kako ludite kad počnu pilati.
    Meni su najbolje rješenje čepići za uši, pravo otkriće.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    A da ga posaljes doktoru..?
    Mislim da imaju sprejevi nekakvi za to a i moze se otklonuti ona resica (iako nije dugorocno opet naraste ) al bar neko vrijeme da imas mira i sna..

  25. #25
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Ne budite okrutne, ne rade oni to namjerno. Iako vas razumijem, iz osobnog iskustva, kako ludite kad počnu pilati.
    Meni su najbolje rješenje čepići za uši, pravo otkriće.
    kaj da i Lei stavim cepice? i don't think so

  26. #26
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Evo ovako: ja sam MM poklonila za Valentinovo jednu spravicu za nos (znam da je još rano), to ne izgleda kao štipaljka, nego kao neki polukrug što se stavi u nos, radi na principu magneta. Slučajno sam neki dan dobila katalog koji sadrži nakit, stvarno prekrasan, rađen od radona, hematita, a pravo je umjetničko djelo. Taj nakit (ima i pojaseva) sav radi na principu magneta (na onome za nos piše da ga je razvila NASA) i služi za rješavanje zdravstvenih problema. MM je meni poklonio prsten, koji smanjuje naslage na trbuhu, struku, zavisi na koji se prst stavi Vidjet ćemo da li djeluje.
    Uglavnom, sinoć je prvi put stavio to čudo na nos. Hrkanje je bilo jako slabašno, još sam ga samo jednom pogurnula i totalno je prestalo. On kaže da je ujutro imao tako čist nos (inače ima i s tim problema). Vidjet ćemo kako će dalje, vjerojatno treba proći neko vrijeme...
    Uglavnom, osim po katalogu, proizvodi se mogu kupiti u ljekarnama u ZG. Šaljem adresu na pp. E, da, to za nos je koštalo manje od 100 kn!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja pilim,on očajava

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    MM je skinuo višak kila (točnije 13kg), i više ne hrče :D .

  29. #29
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ma i moj muž hrče za poludjeti. Sve je ok dok onak ritmički hrče, ali kad počne nahrkavat tiho pa najedanput GLASNO, e tu puknem i gađam ga jastucima jer mi probudi Elenu. E sad se selimo u novi stan i odlučio je spavati u dnevnom boravku. Ne dopada mi se ideja iako znam da ćemo tako svi biti sretno i zadovoljno napavani. Ali ipak nije mi baš.... :/

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    56

    Početno

    Moj je prije uuuuzzzzzaasssssnnnnnnnnooooo hrkao ali onda je skinuo 25 kg i sad spava ko beba. Iako kad se najede puno mesnih delicija ili popije po koju pivicu vise, zna mu se omaknuti koji hrk ali to su rijetki petki. :D

    Eto naseg recepta. 8)

    U knjigama alternative pise - kod hrkanja - promijeniti shemu razmisljanja. 8)

  31. #31
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    MM nema visak kila. i onako je izgubio 7 dok sam ja camila u perovoj. sumnjam da ih je povratio.
    ovaj alternativni pristup bi mu se mogao svidjeti

  32. #32
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Moj jednu noć nije hrkao i to baš kad sam mu prije spavanja naredila da ne hrče jer nas budi i ne možemo normalno spavati. Strašno se uvrijedio i rekao:"Da, nemoj hrkati!" i zaspao. I stvarno nije tu noć niti jednom hrknuo. Više nismo probali, ali to bi mogla biti potvrda alternativnih načina.

  33. #33
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    MM je mršav i ne puši a hrče...
    prije je barem hrkao samo dok je spavao na leđima pa bih ga ja gurkala da se okrene na bok. sad hrče i na boku

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    moj je počeo hrkati od nedavno. to mi je nekaj najgore! a uvijek sam ga hvalila kak nije hrkač..
    mislim da je jedino rješenje hrkomlat, ali bojim se da ja ne bi mogla stati na vrijeme

  35. #35
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je jedino rješenje hrkomlat, ali bojim se da ja ne bi mogla stati na vrijeme


    Na rubu sam.
    Ionako lose spavam, a zadnje vrijeme i on hrče...
    Par noći je spavao u drugoj sobi, vratio se, nakon toga je par dana bio pristojan, a o da opet krenuo.

    Ima li novih spoznaja vezano za ovu temu? Pitam, prije nego se ja preselim u drugu sobu... Najgore mi sto ako se i usred noći pokupim na kauč, ne mogu ponovno zaspati.

  36. #36
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ja se ne mogu naspavati ne zbog male već zbog njega. Plače mi se. Neispavana sam već noćima. Po danu sam ko zombi i sve mi je teško. Nemam energije i onda kada dođe mrak njih dvoje se izmjenjuju s aktivnostima. Ova doji, on hrče.

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bilo nešto ko naušnica kupit na kupinešto prošli tjedan umontira se na sponu iz,eđu nozdrva, a jel ti vaši spavaju na boku?

  38. #38
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kad ga ja natjeram. To znači da se moram svako malo ustajati. Donedavno nam je košara s plišanim igračkama bila pri ruci pa bih ga time nastojala pogoditi u glavu ako mi se baš ne ustaje.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    jeste razmišljale o ovome? vrlo čest i opasan problem.

    Što su poremećaji disanja u spavanju? Poremećaj disanja u spavanju direktno i indirektno utječe na Vaš svakodnevni život i cjelokupno zdravlje. Uzroci su mnogobrojni – od stečenih ili prirođenih promjena u gornjim dišnim putevima (usta, nos, ždrijelo) do poremećaja moždane regulacije disanja. Najpoznatiji poremećaji disanja su: hrkanje, opstruktivna apnea (OSA), centralna apnea (CSA), i hipopneja. Poremećaji su karakterizirani nedovoljnim disanjem ili prestankom disanja za vrijeme spavanja, te čestim buđenjem iz sna koji imaju vrlo teške i mnogostruke posljedice.

    moj kolega i muž od kolegice su strastveni hrkači već godinama i sada su se napokon odlučili iskontrolirati i otišli su u polikliniku Apnea, dobili one nekakve mjerače s kojima su spavali i ispalo je da obojica imaju teški oblik apnee (obojica su preko 200 puta tijekom noći ostajali bez zraka, cca 20 minuta bez zraka kad se zbroji).

    najbolja rpijateljica isto imala problem s hrkanjem, obavila sve pretrage i isto ima teži oblik apnee - sad je dobila masku s kisikom s kojom spava i od tada se preporodila: uopće više ne hrče, ne ostaje bez zraka i sve u svemu prezadovoljna je.

  40. #40
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    On ima problema s nosom i ovako, ali neće doktoru i ne mogu na to nikako utjecati.

  41. #41
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    jeste razmišljale o ovome? vrlo čest i opasan problem.

    Što su poremećaji disanja u spavanju? Poremećaj disanja u spavanju direktno i indirektno utječe na Vaš svakodnevni život i cjelokupno zdravlje. Uzroci su mnogobrojni – od stečenih ili prirođenih promjena u gornjim dišnim putevima (usta, nos, ždrijelo) do poremećaja moždane regulacije disanja. Najpoznatiji poremećaji disanja su: hrkanje, opstruktivna apnea (OSA), centralna apnea (CSA), i hipopneja. Poremećaji su karakterizirani nedovoljnim disanjem ili prestankom disanja za vrijeme spavanja, te čestim buđenjem iz sna koji imaju vrlo teške i mnogostruke posljedice.

    moj kolega i muž od kolegice su strastveni hrkači već godinama i sada su se napokon odlučili iskontrolirati i otišli su u polikliniku Apnea, dobili one nekakve mjerače s kojima su spavali i ispalo je da obojica imaju teški oblik apnee (obojica su preko 200 puta tijekom noći ostajali bez zraka, cca 20 minuta bez zraka kad se zbroji).

    najbolja rpijateljica isto imala problem s hrkanjem, obavila sve pretrage i isto ima teži oblik apnee - sad je dobila masku s kisikom s kojom spava i od tada se preporodila: uopće više ne hrče, ne ostaje bez zraka i sve u svemu prezadovoljna je.


    Znam za to.
    Prijatelj ima tu dijagnozu, aparatić, masku i sve što ide s tim...

    Mislim da kod MD-a nije apnea u pitanju, već debljina i umor u kombinaciji s zaštopanim nosom. Kad se natanka Operilom, sve je ok.

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo nešto ko naušnica kupit na kupinešto prošli tjedan umontira se na sponu iz,eđu nozdrva, a jel ti vaši spavaju na boku?
    to za hrkanje bilo je http://www.kupime.hr/ponuda/59-popus...amo-49-kn/9843

    žuta jel postoji mogućnost da on negdje drugdje spava
    i jedan moj poznati ima apneju, veli njegova žena da je sad bolje kaj se tiče hrkanja


    mojca a jel možda čisti nos s rhinohornom to bi isto moglo pomoć
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.02.2016. at 11:23

  43. #43
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Neće.
    Ovisnik je o Operilu, ali naravno ne priznaje.

  44. #44
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    žuta jel postoji mogućnost da on negdje drugdje spava
    Ne, u malom smo jednosobnom stanu.

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    žuta tvojem nije začepljen nos?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Ja sam na rubu da uvedem radikalne mjere: umjesto da uredim malu sobu za djecu, napravit ću sebi spavaonicu....a djeca će spavati sva u jednoj sobi

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    moj je smanjio hrkati od kad spavamo sad u istoj prostotiji ( koju smo prošlo ljeto pregradili) , ili sad pošto sam ja počela spavati, njega ne čujem kak hrće, prije mi je bilo možda i svejedno jer nisam spavala radi klinca više od 5 godina) i da voli on spavat na boku.

  48. #48
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    žuta tvojem nije začepljen nos?
    Je, gotovo čitavo vrijeme.

  49. #49
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na rubu da uvedem radikalne mjere: umjesto da uredim malu sobu za djecu, napravit ću sebi spavaonicu....a djeca će spavati sva u jednoj sobi

    A ja razmišljam da djetetu u spavaću sobu koju će uskoro dobiti ubacim bračni krevet, da mogu u miru preseliti k njoj.

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno


Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •