ana.m mi smo treće planirali...

što se mojih želja i planoa tiče oni su nestali prije pola godine i neće ih biti malo više od godine dana... onda ću opet neko vrijeme tokom dana posvetiti sebi.... dok mm naprimjer, sad ide na spec, neće ga biti 9 vikenda za redom taman dok ja rodim, pa ima taj neki rad za napraviti, pa obranu i tak... a ja sam doma s troje djece, heklam kak znam i uz to radim jer između ostalog imamo privatnu firmu za koju se netko mora brinuti.... dakle za mene ne postoji bolovanje, porodiljni, tipa djete mi bolesno il ja sam bolesna... uvijek se nađe vrijeme za rad makar to bilo i ponoći... i to nije život... i budem ljuta i fustirana jer se tu negdje pokopao moj život i ono što ja želim a nametnuto mi je baviti se nečim što me ne ispunjava.... pod tim mislim na posao...
s druge strane, dobit ću jš jedno dijete... i uspjela sam shvatiti da mi je u zivotu najvažnije dobro odgojiti dijete... ne završavati tri fakuleteta, borit se za razne titule... daleko od toga da ne želim raditi u struci i posao koji volim al prioriteti su sad drugačiji....

Nadam se da si me skužila....