Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: "Podizanje imuniteta"

  1. #51
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno Re: vitamin D

    Mi smo kupili ehinacea kapi radi preventive (nisam mu davala). Sada su svi oko nas opet bolesni (baka i djeda isto). Zvala neki dan doktora da ga pitam mogu li dati te kapi,on kaže ni slučajno jer izazivaju svakakve reakcije (nije rekao koje). :/ Pa sada ti znaj? :?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    nas su spasile prepreličina jaja, samo mogu preporučit

  3. #53
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    e za prepelicina jaja nikad nisam cula!

    a ni da je ehinacea opasna! ja imam malca od 2.5g, dajem mu sirup propolaid u kojem ima propolisa i ehinacee i petrovicev med za imunitet.

  4. #54
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj lukava puščica prvotno napisa
    e za prepelicina jaja nikad nisam cula!

    a ni da je ehinacea opasna! ja imam malca od 2.5g, dajem mu sirup propolaid u kojem ima propolisa i ehinacee i petrovicev med za imunitet.
    Nemam pojma šta naš doktor ima protiv ehinacee,uopće se nije izjasnio.

  5. #55
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa
    Citiraj lukava puščica prvotno napisa
    e za prepelicina jaja nikad nisam cula!

    a ni da je ehinacea opasna! ja imam malca od 2.5g, dajem mu sirup propolaid u kojem ima propolisa i ehinacee i petrovicev med za imunitet.
    Nemam pojma šta naš doktor ima protiv ehinacee,uopće se nije izjasnio.
    nikad čula

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    evo moje iskustvo sa prepeličinim jajima

    h. ide u vrtić već drugu godinu i prošla i (početak) ove zime je bio užas, svaka 2 tjedna je bila bolesna, svaka prehlada bi završila sa temperaturom,upale uha, crijevne viroze itd. - ima i manjak željeza i zbog toga slab imunitet i na jednom drugom forumu čujem da su davale mame prepeličina jaja djeci za dizanje željeza i imuniteta...

    treba davati 3 mjeseca svako jutro na taške 2 jajeta, friška (ja pomiješam sa pudingom ili jogurtom) da jede, evo ona već 3 mjeseca nije bolesna, ni jedanput nije imala terperaturu, i kad bi joj počeo curiti nos to bi prošlo samo od sebe, bez temperature, bez upale uha...
    željezo još nismo kontrolirali tako da ne znam kako stoji ali mislim da je bolje, jer nije više blijeda, ne spava previše

    ne znam dali je to slučajnost ali ne mogu vjerovati da je prije svaka 2 tjedna bila bolesna a sada ništa

    isplati se probati, samo se mora paziti gdje se uzimaju jaja jer moraju garantirati da su friška, mi smo naručivali i dostave nam u kuću u pola cijene jer je za dijete

  7. #57
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    wow, ne mogu vjerovati! ja to 1. put cujem, al hvala na info, zapamtit cu pa kad bude frka da znam. za sad je s anma sve ok, doduse malac ne ide u vrtic, al mozda ce mi najesen zatrebati kad se upoznamo s sirom publikom.
    a di se to narucuje?
    i kolko otprilike kosta?

    ako sam dobro shvatila, siriva se jedu? nije li to malo riskantno?
    a kakav je okus? kao kokosja jaja?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    60 kom. plaćam 45 kn (u toj cijeni je i dostava) svako jutro treba 2 jaja dati, sa 3 god. 3 jajeta

    ja joj to pomiješam sa pudinog u jutro tako daš i ne osjeti okus jajeta ali vjerovatno je isto kao kokošije samo dosta manje veličine

    evo ovdje sam ja to naručivala

    http://www.prepelica.info/index.htm

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •