evo još jedne iz SBa
Daklen...1.T,35 tj.;iskustvo brodske ginekologije (serklaž u 26om tj.,7 dana bolnice i kući)-mogu reci,sve bilo OK.MM išao na besplatni tečaj u Dom zdravlja,ja nisam mogla jer sam morala mirovati.On zadovoljan,i puno toga je naučio,tako da mislim da neke stvari bolje zna nego ja (naš T će imati dvije mame :D ).Jedinu primjedbu imam na Grupu za potporu dojenja,koja svaki 1. četvrtak u mjesecu od 12-12.45h ima "potporu" dojenja u Domu zdravlja...mislim;ja sam u ovih 8,5 mjeseci više teorijski potkovana o dojenju nego te sestre tamo (o budućim mamama koje su tamo bile da ne pričam)."RODA" JE ZAKON što se tice dojenja-od filmića,do tekstova i slika.Bombardirala sam ih tih 45min. pitanjima (za koje nisam bila sigurna u odgovor,a i radi svoje znatiželje vjerujte da na neka nisu znali ni odgovor.Shvatila sam da je i tu vrijedi "uzdaj se use,i u svoje kljuse" tj. ono što si pročitao,pogledao...
Što se tice poroda;totalno sam nabrijana ) mislim...pozitivno!Neću se dati zezati,MM ide sa mnom i nadam se brzom,expresnom porođaju,jer imam serklaž.Još sam samo u nedoumici-uzimati apartman ili ne?!!Planiram pokazivati zube i svađat se za svog T itekako!!!Do sada me ti tkz. trudnički hormoni uopće nisu pucali (ni u kojem smislu pa se nadam da će me poštedit i tamo :D
Inace,jucer sam bila na UZV i pitala dr.V o korištenju ulja za masažu međice (s obzirom da imam kontr. od 26 tj+serklaž)...blago me otpilio,u stilu "i tao i tako mi ne gine rezuckanje jer mi je 1. porod".Budem vidjela hocu li ga poslušati