Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: neutropenija

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Veliki pozdrav svima!
    Evo još jedne zabrinute mame sa istom mukom. Kod moje male devojčice, posle urinarne infekcije (tretirana bolnički longacefom, amikacinom a sada na profilaksi i dalje- cefaleksin), se i dalje održava teška neutropenija, već evo ulazimo u treći mesec. ABN joj je 170,180... Znači jako malo. Pre infekcije, čak i po prijemu u bolnicu sve je bilo ok sa KSS. Inače, iz Srbije smo, trenutno smo na praćenju u Tiršovoj. Od dodatnih analiza još ništa nije rađeno... Doktorka kaže da čekamo još neko vreme obzirom da su svi ostali parametri u KSS ok. Ali mene čekanje ubija! Molim vas, možete li mi reći kada su Vaša deca poslata na dalje pretrage? Da li je sem neutrofila bilo i drugih abnormalnosti u krvnoj slici? u kom momentu je rađena analiza koštane srži? Svaki odgovor će mi puno značiti... Srdačan pozdrav svim hrabrim mamama!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Nema nikog da nam odgovori?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Evo i mi da se javimo sa istim problem,djevojcica ima 4 godine,neutropeni ispod 500,stalne upale uha,desni upaljene i povlace se,ako neko ima neki savjet da nam pomogne.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Da li ste sta rijesili,mi imamo isti problem,molim vas bilo kakav savjet bi nam pomogao.

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ivana88a prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mi da se javimo sa istim problem,djevojcica ima 4 godine,neutropeni ispod 500,stalne upale uha,desni upaljene i povlace se,ako neko ima neki savjet da nam pomogne.
    Nemam iskustva s neutropenijom, ali imam s upalama desni i povlačenjem zubnog mesa.
    Postoje mekane četkice za zube s dugim vlaknima, koje otpuštaju ionsko srebro. Zovu se Silverex. Ima i Silverex junior.
    Vjerojatno ovo neće riješiti problem neutropenije, ali možda može olakšati simptome.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala vam na odgovoru,svasta nesto imamo za desni (cetkice,gelove,tecnosti)ali glavni problem nam je neutropenija(uzrok povlacenja desni i klimanja)+upale uha.

  7. #57
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ivana88a prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam na odgovoru,svasta nesto imamo za desni (cetkice,gelove,tecnosti)ali glavni problem nam je neutropenija(uzrok povlacenja desni i klimanja)+upale uha.
    Što se tiče neutropenije, nemam iskustva. Imala je moja mama s tim problema nakon operacije kralježnice (neutropenija i anemija). Dobivala je injekcije B12 i savjetovali su joj posebnu prehranu - izbacivanje mliječnih proizvoda, sirovog voća, hrane koja sadrži konzervanse... ne sjećam se više točno. Mislim da se to odnosi i na rafinirane šećere, ali ona je dijabetičar pa to ionako nije uzimala. Dugo je trebalo da joj se stanje popravi, ali se i dalje povremeno vraća.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav od jos jedne zabrinute majke sa istim problemima,neutrofili ispod 500,stalne upale uha i stanje desni katastrofalno,da li ste sta rijesili u medjuvremenu ❤

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Zdrafaela mozete li mi se javiti, imam isti problem sa detetom. Da razmenimo iskustvo. Lp Ivana

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj ivana88a prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mi da se javimo sa istim problem,djevojcica ima 4 godine,neutropeni ispod 500,stalne upale uha,desni upaljene i povlace se,ako neko ima neki savjet da nam pomogne.
    Draga Ivana, tek sad vidim da ste se pridružili. I mi smo u jednom periodu muku mučili sa aftama. Čarobni lek, nažalost, ne postoji. Nama je pomogao daktanol i propolis. A čula sam da hvale apis gola sprej za decu.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •