Pokazuje rezultate 1 do 42 od 42

Tema: BISERI 0-1

  1. #1
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno BISERI 0-1

    svaki put podjem da napisem meni jako smijesnu scenu a onda skontam da nema bisera od 0-1 pa evo otvaram.

    neki dan presvlacim Farisa i naravno izigravam majmuna ne bi li bio miran da ga uspijem presvuci.
    Ovaj put mu dajem praznu plasticnu kutiju od nevenove kreme koja je sarena i njemu zanimljiva.
    Igra se s njom i onda mu ispadne iz ruku, padne na glavu. Po zbunj faci vidim da ga je zabolilo i da se iznenadio pa se veselo nasmijem kako ne bi zaplakao.
    A moje sunce skonta da to veseli mamu pa uzme kutiju i zviz sebi u glavu opet.

    hahahah i sad mi je smijesno...samo ste trebali vidjet tu facu.
    vise mi nije palo na pamet da se smijem, a jasno vam je i zasto

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    :D

    Viktor je skontao da mene veseli kad on prducne. To onda izgleda ovako:
    Zovne me, MEM ili MAMA, prducne, podigne obrve u iscekivanju i tek kad se ja nasmijem, prasne u smijeh.

  3. #3
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Komedijaši mali

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo mi smo još samo sutra ovdje s vama pa se selimo k velikima ali kad se već otvorila tema...
    Ležimo Janko i ja u krevetu i on sisa i već napola spava. I odjednom on malo prducne,otvori oči, naravno bez ispuštanja sise i nastavi dalje kao da se nije ništa desilo. Nakon sekundu to isto napravim i ja . A moje dijete udri u smijeh, onako sa punim ustima mlijeka i naravno sisom među zubima 8) .

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hm, kad smo već kod prduckanja .. Lea prduckanje obavezno poprati sa PRRRRRRRRR sa ustima, za svaki slučaj, ako nismo čuli. Malo je manje zgodno što to radi i kad netko drugi prducne

  6. #6
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    jos jedan biser...

    F sve zivo pokazuje prstom....ako nesto zeli da mu se objasni ili da mu se da ili pokaze itd itd
    i imamo krasnu slikovnicu iz koje uci nove stvari.
    sada mu je najzanimljviji konj, i kad ga pitam gdje je farise konj on pokaze.

    neki dan ga MM pita gdje je konj a on ga cudno gleda. MM opet pita pa gdje je konj Farise a on pokaze na MM

    vristim i sad od smjeha.
    i to se desilo vec par puta.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    moja bebica obicno voli podrignuti, onako po muski, bas kad je upoznaju neki novi ljudi. ovo ljeto na moru kad su je mnogi dolazili gledati, donosili poklone i diviti joj se, niti jednom nije omanula! Znate ono - kako slatka i lijepa curica, a ona: buuurrp!!! prava damica
    najbolja fora mi je bila jednom kod pedijatra, moja curka je plakala cijelo vrijeme pregleda i rasplakala jos tri-cetiri bebe u cekaonici. Oblacim je ja i cujem sve bebe vani placu, izadjem van, malo mi je neugodno, a vani me mame onako prijekorno gledaju. Kazem ja njima nesto u stilu "Ah malo je pospana pa je nervozna", a moja beba ih onako pogleda odozgora i buuurrrrpp!!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno


  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ja sam već pisala kako se AA na rečenicu "papati ciku" ekspresno okreće na bok i napući usne. Jutros ja u snu osjećam štipkanje za bradavicu. Probudim se, a on ručicom štipka, gleda me ravno u oči, smrtno ozbiljan. Pitam ga "hoćeš papati ciku?", a on razvuče smiješak i odmah se baca u pozu
    A mala podriguša je zakon!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    A dokle cemo mi gledat Arpadove prve dane...mislim daj da vidim kako raste to dijete....

  11. #11
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    joj super su vam klinci.:D
    Jedva čekam da dođemo i mi do te faze, mada je i ova prekrasna.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Joj Mirta, kako nije, sad vam gledam slike i kontam kako brzo prodje vrijeme....Divan ti je Vid.

  13. #13
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Mirta30 prvotno napisa
    joj super su vam klinci.:D
    Jedva čekam da dođemo i mi do te faze, mada je i ova prekrasna.
    Meni je isto ova faza prekrasna i uživam maksimalno. Nekako mi prebrzo prolazi vrijeme. Evo, sutra će M. imati 3 mjeseca, a kao da se jučer rodio...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    ima dosta bembovih bisera, ali evo jedan koji me se posebno dojmio. bili mi na jednom prvom rođendanu i tamo bilo djece do godinu i malo preko kao u priči. svi skoro u fazi puzanja. samo jedan dječak nije baš najbolje puzao, manje više je smao potrbuške ležao. ja dam mom sinu piškotu(rođendan je!!) i pustim ga da puzi. on počne puzati, a u ruci nosi piškotu. i pravac preko cijele prostorije do dječaka koji ne zna puzati. i dođe nasuprot njega, odlomi piškotu i da mu pola. dječak uzme i počne papati. scena: obojica leže na trbuhu, papaju piškotu s glavama skoro na zemlji i gledaju se punih usta. skoro sam zaplakala od ponosa!ostale mame koje su tu bile i sve to gledale nisu mogle vjerovati da je to bembo uradio. kad je spazio da se o njemu priča okrenuo se i podario jedan od svojih najljepših osmjeha. ne trebam ni reći da je ostatak večeri bembo bio zvijezda, a meni je bilo neugodno zbog mame od male slavljenice pa nismo dugo ostali.

  15. #15
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Bembo

  16. #16
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Bravo Bembo!! Kak slatko...aaaahhh

  17. #17

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    A dokle cemo mi gledat Arpadove prve dane...mislim daj da vidim kako raste to dijete....
    Evo, ninet, gledaj :cer: http://public.fotki.com/ArpadAlem/arpadocka/

    A bembo je stvarno

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Hvala! S njim fakat nema cile-mile!
    (Imamo isti body sa zekom na guzi samo vas izgleda cist za razliku od naseg )

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Naš je nov novcat.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    joooj, mommyyy
    AA je presladak!!!!!!!!!!!!!!!!
    Najbolja fotka mi me "molitva ciki"!

  21. #21
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Meni je Lea smiješna kad ugleda cicu, otvori usta i isplazi jezik pa počne dahtati ko mali psić
    Dok ovo pišem ona leži na baby gym-u i vrišti već 10 minuta, iz sveg glasa i mlati rukama i nogama!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    mommy plesačice, koje divno dijete. predivan je....kad se sjetim tvoje borbe oko poroda i nakon imam samo dvije riječi: vrijedilo je! mm koji gleda skupa sa mnom svako malo viknevo je bembo! njemu aa jako sliči na bemba. meni baš i ne. pravi flajer aa. :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    120

    Početno

    današnja fora...
    moja mrvica otišla sa bakom i tetom u šetnju, i kad se vratio bilo vrijeme papanja...
    ja ga sad primim na ruke, on mi sjedne u krilo licem okrenut meni i ja pričam sa bakom jel spavao, kakav je bio...
    kad ono skužim da mrvica pokušava otkopčati patent od mog gornjeg dijela trenirke i doći do cike
    kad sam ga ja na kraju otkopčala i ponudila mu sisati, bilo je samo jedan olakšavajući "aaaaah"
    i bacio se posao...

  24. #24
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    bembo me taaako raznježio..

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    čim dođemo u spavaću sobu, šimun se sklupča, zarola na bok, zine i čeka !!!!

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Viktor reaguje na bebe-cure tako da ih sarmira iz narucja ili kolica. Smije im se, prica, trepce...Onog trenutka kad ga spustim na zemlju nasuprot doticnih gospodjica, pocinje plac i bjezanija..U ovih devet mjeseci, to je jedini izvor straha koji poznajemo.
    Mamin sin!

  27. #27
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Evo i jedne naše simpa scene.
    Moj tromjesečni Tomo se tako slatko smijao i trepkao lutki.Susjeda ga držala na rukama a njezina kćer onu(ja ju zovem beba Maja)lutku koja je svega nešto malo manja od Tome.A on ju zadivljeno gleda i smješka joj se.Bit će pravi mali šarmer kad poraste.

  28. #28
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Neki dan sam pukla od smijeha. Došao je svećenik blagosloviti kuću, ja sam baš hranila Ivana. I šta sad, ništa, prekinem ja na pola da ljudi obave po što su došli i u pola molitve Ivan podrigne iz petnih žila. Htjela sam puknuti od smijeha, molim i grcam od smijeh, a i svećenicima je podrhtavao glas. Jedva sam izmolila, mislila sam da ću puknuti. i još sam se ond sjetila MM, on sigurno ne bi izdržao.

  29. #29
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    A kod nas na blagoslovu bila ova situacija: svećenik taman nešto izmolio pa rekao Aleluja, a Tin: "Aaaa" u sav glas. Svećenik je neki mladi i glasno se smijao. Poslije molitve je došao i "razgovarao" s malim i skupa su se smijali jedan drugom.

  30. #30
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    jakov strašno voli naš tv. i to ne kada je upaljen, nego ovak, za pentranje (još nismo kupili nikakav stalak, gotovo da smo novi u stanu).
    uglavnom, zna da ne smije skakati oko tv-a pa se onda prišuljava prema njemu svako malo pogledavajući prema nama.
    kada viknem "jackie ne!"
    odvali se smijati i ubaci u turbo brzinu da ga barem malkice dotakne prije nego ga vratim na "start".
    razumije se, ima skoro 9 mj., pa mu je jedini oblik kretanja za sada puzanje..

  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    vojvodina
    Postovi
    45

    Početno

    Ovo smo juče provalili:
    situacija: Jovana drži kum i pita ga:
    "Jovane, gde je mama? Gde ti je mama Jovane? Maaammaa?"
    - opis scene: Jovan belo gleda kuma, netremice jedno vreme, zatim skreće pogled na nešto sasvim deseto. Mama pravi tugaljivu facu!

    pokušaj br.2:
    "Jovane, gde ti je tata? Taataaa, gde je tata?"
    - opis scene: goreopisan! Tata u neverici!

    pokušaj br. 3:
    "Jovane gde je Sunđer Bob?"
    -istog momenta, Jovan se okreće, diže glavu gore i pronalazi na plafonu lebdeći balon u obliku SunđerBoba! Smeje se i veselo mlatara rukama u njegovom pravcu uz oduševljenje koje zvuči: "ghhhhhiiiiiiii..." Tata se lupa u čelo! Mami srce puca! Kum puca od smeha!

    danas proverili, ista stvar!
    tata još uvek ne veruje, kaže da nas on to malo z...!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    AA obožava sve vrste ku-kuc igrica pa mamu pokriva ručnikom, maramom, dekom... Neki dan u krevetu nakon dojenja pokrijem se po glavi i pitam "Di je mama?" Nema odgovora, iako inače odmah ciči od smijeha. Ponovim još jednom - ništa. Taman kad sam se htjela otkriti da vidim gdje je, osjetim CAP! Momak je dopuzao do mene i bez riječi se iz četveronožnog položaja prištekao na cicu. Samo se ti mama igraj, ja imam pametnija posla.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Evo bisera od prije 10 minuta: AA se igra, ja na kompu, kad odjednom čujem iz kuhinje glasno stenjanje MHHMMMMM-MMMMMHHHHH. Mališa je meni iza leđa došao iz dnevne u kuhinju, primio se s obje ruke za nogu improviziranog stolića (u dnevnoj nema namještaja), spustio se u polučučanj i kaka (u pelenu)! :D Rasplakala sam se od smijeha.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    75

    Početno

    Svakodnevna scena: ide prstić prema utičnici, ja vičem: "ne!"
    Nikol viče:"da!"

    malo zabrinjavajuće...

  35. #35
    ruby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    387

    Početno

    Evo iskopala pa malo podižem!

    Pitam ja MM-a maloprije: "Ima li Filip koji biser?"
    A on će spremno: " Ima. Mamu!"

    A Filipov najveći biser za sada je simulacija kašljanja prije nego stavi cicu usta-pojma nemam zašto to radi, ali je tako slatko, kašljuca na silu.
    A počeo je kao i malo plakat na silu, ja odvalim na to!

  36. #36
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Ruby, bas ti je super TM! tj. njegov komentar.

    I Zach se stalno nakasljava, no najbolje mi je kada hoce nesto ondi hinji gusenje - cuje se hropac i onda kada ga podignem, on duboko udahne i kaze "ajooooj". sada smo u "ajooj" fazi.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    8

    Početno

    evo i od mene jedan.

    igram ti se ja neki dan sa Mirzom i pokusavam ga nauciti "gdje je mamina pametna glava" i tako par puta, ali on me samo gleda i daje mi igracke ili uzima druge. i nakon nekih 10 min. pitam ja njega onako usput a di je mamina pametna glava, a on pomilova mene po glavi sav sretan

  38. #38
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Jedva čekam kad ćemo i mi moć stavit svoje. A kako se sad čini bit će ih.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Evo i jednog našeg bisera. Već odavno Rio ne bljucka ni ne podriguje. I tako jedan dan nakon što se napapao cice, dignem ja njega u zrak ko da leti (to inače obožava) i bljucne on po meni, ko mala beba. "Ali Rio, pa to više ne radimo !?!" kažem ja začuđeno, a on meni jasno i glasno "Ja da!" . Naravno, to mu je slučajno izletilo.

  40. #40
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Keti već mjesecima "škica" konobare, zgodne dečke za susjednim stolom, na ulici, na plaži.. (sva se kobelja iz marame i migolji ne bi li bolje vidjela). Da obrati pažnju, uglavnom se "nakašljava", pa ako ne upali, pokazuje koliko se glasno može derati (ne plačno, samo "glasna sam").
    A kad joj obrate pažnju, samo spušta okice, trepće, ili se zarije u mene - onak sramežljivo, i za par sekundi škica dalje. Tak nam je medena.. MM i ja se valjamo od smijeha.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    35

    Početno

    Luciju smo naucili da pokaze kolika je narasla.
    -Pitam je:"kolika je Lucija narasla?"
    Ona dize ruke, a ja vicem:"veeeeeliikaaaa"
    Onda je pitam:"Gdja je Luciji glava?", a ona stavlja obe rucice na glavu.

    E sad je skuzila da ta dva pitanja obicno idu jedno za drugim pa pokaze koliko je narasla i odmah spusta ruke na glavu bez da je to upitam.
    Kao ono:"Ma evo da vam sve pokazem, pa me pustite na miru!!"

  42. #42

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    a kada se moj mali razbolio i doveli ga onako jadnog na hitnu usred noći jer nismo mogli skinuti temp, on se super snašao. čuo je da doktorica kaže da će mu izmjeriti temp. u guzi i brzo stao i rekao: "mojas kakat!"
    (naravno da nije morao stvarno kakati)
    tada je imao 1.5 god i naravno da smo se svi nasmijali na njegovu domišljatost...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •