Stranica 3 od 15 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 734

Tema: Uzgajanje kvasca

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja sam prije tjedan dana krenula s uzgojem startera, no nakon 6 dana sam morala odustati i baciti ga. Sad čekam da odem do dućana i kupim pirovo brašno jer sam ovaj prvi radila s integralnim pa možda budem bolje sreće.
    A zadnjih tjedan dana više ne radim kruh u pekaču nego u kalupu i puno mi je finiji .

  2. #102
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    A je li hraniš onda starter svaki dan ako ga ne držiš u frižideru? Trebaš li ga onda bacati dio?
    Ja se isto biljeżim za video!

  3. #103
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    i ja se biljezim za video

  4. #104
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prije tjedan dana krenula s uzgojem startera, no nakon 6 dana sam morala odustati i baciti ga. Sad čekam da odem do dućana i kupim pirovo brašno jer sam ovaj prvi radila s integralnim pa možda budem bolje sreće.
    jel moguće uopće uzgojiti ga samo sa bijelim brašnom?
    drugog nemam. a nema ni u dućanima koji su mi dostupni

  5. #105
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Sasa, poslala sam ti poruku sa e-mail adresom.

  6. #106
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    A je li hraniš onda starter svaki dan ako ga ne držiš u frižideru? Trebaš li ga onda bacati dio?
    Ja se isto biljeżim za video!
    I ja

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    jel moguće uopće uzgojiti ga samo sa bijelim brašnom?
    drugog nemam. a nema ni u dućanima koji su mi dostupni
    ne znam, probaj pa javi rezultat
    Ja sam s frendicama krenula u uzgajanje i naša pokretačica je rekla neko integralno brašno, najbolje raženo brašno.
    Moj je sporo rastao, u ritmu svaki drugi dan i onda se razvodnio.

  8. #108
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    moj je jedno vrijeme lijepo rastao i mjehurići su se pojavljivali, samo na bijelom brašnu
    onda nekako sve manje
    jučer kad sam radila kruh, uzela sam malo startera i nahranila ga brašnom i vodom, imam osjećaj da nije nimalo narastao
    tijesto koje sam napravila naraslo je, ali relativno malo
    sinoć sam legla ranije, muž je došao dosta kasnije i rekao da sam mu u polusnu rekla da cijelu noć imam noćne more da mi kruh nije uspio

    jutros sam ga ispekla, izgleda mali, tanak, neugledan, ali je fin za jesti, i tijesto ima male mjehuriće, dakle nešto je odrađeno

  9. #109
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Može se raditi i s bijelim brašnom. Ja sam prvi radila s polubijelim pirovim i taj mi nije bio fin, odnosno neni je bio al je ukućanima bio prekisel.

    Problem tog kruha je kaj je stvarno jako fin. Ja i inače baš volim kruh a ovom ne mogu odolit.

    Negdje sam pročitala da je starter bolje raditi s odstajalom vodom. Al nek se jave sasa i enela.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ajme majko, čas bih poslala sasi mail adresu, čas ne bih, ahahaha. Ako je to tako teško, sto ću ju gnjavit, uffff.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #111
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ahahahah, ako vam ne bude islo uzgajanje kvasca ja mogu stavljat u male vrecice i ljepit po stupovima- ionako moram na posao- da Bubilo ne pomisli da hodam bez veze


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #112
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Imam neko rijetko tijesto koje bih ispekla u zeljeznoj posudi. Na kojoj temperaturi pecete i jel poklopljeno cijelo vrijeme? Ja bih ubacila tijesto u posudu skupa s papirom za pecenje.

  13. #113
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Na 220 na pocetku. Vrela posuda.
    A onda poslije smanjim.

  14. #114
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Poklopljeno do pred kraj. Tad otklopim da porumeni.

  15. #115
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hvala!

  16. #116
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Sasa, pun ti je inbox. Trazena si roba u gradu

  17. #117
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Evo oslobodila sam!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #118
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    He, zaboravila sam pitat jel ostavite da se hladi u pecnici u posudi ili izvadite?

  19. #119
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle tih 250 g je dovoljno i previse za kilu brasna! Od koje pecem dva kruha. Koja jedemo neka 4 dana nas cetvero. Kruh odlicno drzi kvalitetu! Naravno da je najbolji isti dan, ali doista je sjajan i 4. Mislim taj kruh nema veze s industrijskim/ pekarskim kruhom- vidjet cete!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovako i ja. I levain radim na isti nacin kao i sasa.
    Ono sto sam primijetila, je da kruh 3.-4. dan dobije dodatnu kiselu notu.
    Kod pecenja koristim 200 g integralnog psenicnog (od toga 50 g uzmem za levain) + 800 g obicnog glatkog bijelog (uzmem 50 g za levain).
    Okus takvog kruha malo podsjeca na onaj no knead. Niti blizu ikojem industrijskom kruhu. Meni cak nije niti slican domacem kruhu koji je sa svjezim kvascem radila moja baka.

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Može se raditi i s bijelim brašnom. Ja sam prvi radila s polubijelim pirovim i taj mi nije bio fin, odnosno neni je bio al je ukućanima bio prekisel.

    Problem tog kruha je kaj je stvarno jako fin. Ja i inače baš volim kruh a ovom ne mogu odolit.

    Negdje sam pročitala da je starter bolje raditi s odstajalom vodom. Al nek se jave sasa i enela.
    Da, procitala sam da puno klora zna zenuti sve pa sam kod uzgoja koristila ili filtriranu vodu ili vodu iz boce, a sad stavljam svakakvu.

    Kod tog uzgoja, starter ima razlicite faze/musice. Jedan dan bukne, pa 3 dana kao da nije ziv, pa se natalozi voda... izdrzite 2 tjedna, ak ne uspije za to vrijeme, probajte ponovno.

    Sasa, i mene zanima, kad ga ne spremas u frizider, hranis li ga svaki dan dva puta?
    Posljednje uređivanje od enela : 05.04.2020. at 17:33

  20. #120
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    He, zaboravila sam pitat jel ostavite da se hladi u pecnici u posudi ili izvadite?
    Kako kad. Navodno je bolje malo otvoriti pecnicu i ostaviti tako, ali ako je jace pecen izvadim ga da se ne prepece.

  21. #121
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da, to nije okus domaćeg kruha. Već sam pisala da sam taj kruh otkrila kao dijete u posjeti Austriji. I oduvijek sam ga zvala kiseli kruh. Ni moji roditelji ni brat ga nisu voljeli, a meni je prefin.
    Kad sam radila starter od pirovog brašna, kruh me skroz podsjetio na taj austrijski " kiseli". Onaj od bijelog pšeničnog nije bio tako kisel

  22. #122
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Na fejsu je odlična grupa Drožomanija
    https://m.facebook.com/groups/128061...rofile_browser

    Vodi ju Anita Šumer, Slovenka koja je napisala i knjigo o kruhu.
    Kakve prekrasne kreacije ljudi rade od tog tijesta

  23. #123
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Dakle ja ga hranim jednom dnevno- ujutro! Inace pecem u zatvorenoj posudi pola vremena, pa pola vremena otklopljeno i vadim odmah iz posude i stavljam na resetku da ima kud para ici van! Pecnicu grijem na najjace s posudom unutra i po stavljanju kruha smanjim na 220!
    Enela pogacice su pravi hit- djeca su mi pomahnitala!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #124
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle ja ga hranim jednom dnevno- ujutro! Inace pecem u zatvorenoj posudi pola vremena, pa pola vremena otklopljeno i vadim odmah iz posude i stavljam na resetku da ima kud para ici van! Pecnicu grijem na najjace s posudom unutra i po stavljanju kruha smanjim na 220!
    Enela pogacice su pravi hit- djeca su mi pomahnitala!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Baš mi je drago! Moja je jutros i nutellu namazala gore.

    Ja moj pečem na 240 poklopljen u kipućim posudama. Otklopim eventualno posljednjih 5 minuta i onda smanjim na 220.

  25. #125
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ponukana enelinim pogačicama, jutros sam zamiješala ( trebala sam sinoč, al sam zaboravila, s brašnom i vodom, sve otprilike, dodala dva jaja, cvebe, limunovu koricu, rakiju od šipka, šećer i malo soli i u dubokom ulju ispržila nešto ala fritule. Baš su fine

  26. #126
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Poslala sam! Ispade taj you tube pravi posao. Javite jeste dobili i kako vam se svidja, jel vam korisno i slicno. Izvinite ako je nespretno, predugacko ili dosadno.

  27. #127
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja sam pregledala u hipu

    Super si objasnila cijeli proces. Ovako, dok ga ne napravis se cini kao puno posla, uskladjivanje vremena kad se sto radi, ali vjerujem da nije tako kad se uhodas.

    Puno ti hvala na trudu

  28. #128
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja sam pogledala. Predobro. A ti sasa si rodjena za neki kulinarski show/ video. I klinci su ti preslatki.
    Baš ti hvala.

    Ima dosta fora koje nisam znala/pročitala. Npr. dodavanje soli pomiješane s vodom.

  29. #129
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sasa, puno hvala na videu!

    Probat cu protuljepljivo posipavanje s dodatkom rizinog jer se uvijek sva ukeljim i ovo s neopranom krpom. Odustala sam od krpe jer mi se uvijek cini da kruh ima okus na deterdzent, a na pamet mi nije palo da ju ne perem.
    Mislim da cu se morati kvalitetno poceti druziti sa svojim kvascem da bude malo sretniji Cim nam se brasno vrati na police...

    Btw, koja marka je salt pig?

  30. #130
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da da, i ta "tajna" koju si nam otkrila s rižinim brašnom i krpom je odlična. Meni se sve zalijepilo.

    Mom starteru treba još koji dan, ak uopće bude dobar i onda bih mogla probati peći jruh.

    Sasa ima i profi kuhinju. Respect. Al to smo već znali iz postova

  31. #131
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Sol je u Emile Henry posudici- oni imaju divno posudje, imam i njihov pizza stone, a i ove zdjele u kojima kruh spava su Emile Henry. Hvala svima na lijepim rijecima! Iduci cu put, ako ga bude, snimati vodoravno

  32. #132
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sasa hvala na trudu. video je odlican, bas imas smisla za to

  33. #133
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da da, jako si talentirana. Premlada si da ti velim da ti to može biti posao za u penziji, al ovako ti može biti ne samo hobi neg i dodatni posao.

    E da, nije ti loša ideja s onim kapama za tuširanje. Jesu te od nekog specijalnog materijala? Ja naime imam punu ladicu onih hotelskih jer ih koristim kad držim masku na kosi

  34. #134
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Bitno je da su plasticne i da ne pustaju zrak jer dugo stoji, pa da se povrsina ne osusi. Mislim da hotelske nisu dobre, doduse ne znam kakve su tvoje, ali znao je meni Mm dofurat i te su pretanke. Al ove traju par godina!

  35. #135
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Da da, jako si talentirana. Premlada si da ti velim da ti to može biti posao za u penziji, al ovako ti može biti ne samo hobi neg i dodatni posao.

    E da, nije ti loša ideja s onim kapama za tuširanje. Jesu te od nekog specijalnog materijala? Ja naime imam punu ladicu onih hotelskih jer ih koristim kad držim masku na kosi
    puno ti hvala na komplimentu! Bilo me je dosta frka moram priznati, nisam se nikad tako izlozila.

  36. #136
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    inače, moj starter ima male mjehuriće, sramežljivo se on razvija. po tutorijalnima što sam vidjela kažu da je to normalno i da samo treba nastaviti..
    nabavila sam integralno brašno (do sada sam imala samo obično bijelo), nadam se da će mu bolje pasati.

  37. #137
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Koji mu je dan?

  38. #138
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Bitno je da su plasticne i da ne pustaju zrak jer dugo stoji, pa da se povrsina ne osusi. Mislim da hotelske nisu dobre, doduse ne znam kakve su tvoje, ali znao je meni Mm dofurat i te su pretanke. Al ove traju par godina!
    Da tanke su. A kaj mogu stavit u onu plastičnu posudu koja ima isto plastični poklopac? Ili ipak ta kapa pušta malo zraka.
    Neki stavljaju i one plastične folije, to sam isto vidjela

  39. #139
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    puno ti hvala na komplimentu! Bilo me je dosta frka moram priznati, nisam se nikad tako izlozila.
    super si ti to snimila, opušteno, kao da si inače pred kamerama.

    glasamo i za druge specijalitete da snimiš recept

  40. #140
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Da tanke su. A kaj mogu stavit u onu plastičnu posudu koja ima isto plastični poklopac? Ili ipak ta kapa pušta malo zraka.
    Neki stavljaju i one plastične folije, to sam isto vidjela
    mislim da mozes, poklopac mislim, nisam nikad probala. Foliju mozes sigurno, ali dugorocno je to jako puno plasticne folije bacene, pa je bolje kad si u prilici nabaviti nesto dugotrajnije.

  41. #141
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    super si ti to snimila, opušteno, kao da si inače pred kamerama.

    glasamo i za druge specijalitete da snimiš recept
    X! I ja glasam za druge recepte
    Predlazem har gow ili druge dumplingse za iduci video

  42. #142
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Wow sasa. Moj naklon.


  43. #143
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Da tanke su. A kaj mogu stavit u onu plastičnu posudu koja ima isto plastični poklopac? Ili ipak ta kapa pušta malo zraka.
    Neki stavljaju i one plastične folije, to sam isto vidjela
    Ja imam od tupperwarea posudu za dizanje tijesta, u nedjelju mi je tijesto cijeli dan bilo poklopljeno u toj posudi i nije se gornji sloj posušio.
    Možda posluži dok ne nabavim kapu.

    Sasa hvala!
    Super si snimila, pridružujem se glasanju za snimanje drugih specijaliteta.

  44. #144
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da mozes, poklopac mislim, nisam nikad probala. Foliju mozes sigurno, ali dugorocno je to jako puno plasticne folije bacene, pa je bolje kad si u prilici nabaviti nesto dugotrajnije.
    meni je ideja s kapom skoro za patentiranje, razmisli ako se može :D

    inače, odličan kruh, stvarno ti mrak ispadne. iznenadilo me da za starter mjeriš količine, ja sam mislila da to ide od oka, ono, neš ti, ali bit će da se mora. jedva čekam da dobijem svoj starter.

  45. #145
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Da da, precizno mjerim. Vagu uvijek nosim sa sobom, smijali smo se puno puta kako se sigurno moze i drugacije interpretirati, vaga na stolicu nekog hotela sa bijelim prahom po njoj i uokolo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #146
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Adio Mare,nisi pratila sasine recepte. Svi su jako precizni. Doktorski precizni.

    Vidim da meni nema druge neg počet koristit kuhinjsku vagu. Onu drugu neću još dugo

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Sada a jel može u zdjeli za dizanje tijesta taj ne propušta zrak ako se dobro zatvori

  48. #148
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Podržavam ideju za snimanje i drugih recepata!
    Stvarno je super i ne izgleda tako komplicirano kao kad napišeš
    Al nemam rižini brašno i ne znam hoću li ga uspjet nabavit do sutra kad bih htjela kupit kruh, kako si tu mogu pomoć, da stavim ekstra puno pšeničnog?
    Ili da ne radim ništa dok ne nabavim rižino?

  49. #149
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Stavi ekstra puno psenicnog ili mozes ako imas papira za pecenje stavit papir za pecenje u posudu u kojoj ce kruh spavat. Samo onda kad ga smjestas u posudu ga smjestas na drugu stranu- jer ga neces preokrenuti u vrucu rajnglu nego ces ga dici skupa s papirom i staviti. Jesam razumljiva ili ne?
    Ja sam tako radila jako jako dugo kruh dok jednom nije bila ponoc, ja sam kruh isla oblikovati i nisam imala papira, ne mogu zvonit susjedima, sta cu sad i onda sam krenula s krpama. Bolja je korica kad nije u papiru za pecenje- ali ako se bojis ljepljenja onda definitivno stavi sad dok ne nabavis brasno!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  50. #150
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    a bi li pomogao škrob? da malo gustina umiješa u brašno?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •