Stranica 15 od 63 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #701
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja Max je san snova, stvarno je preslatki. I NARAVNO da možeš u kafić s njim, pa ko bi tako malo predivno stvorenje izbacio! Kad ja mogu s onim mojim teletom od pasa možeš i ti sa tim čudom

    Dobro jutro drage moje...pusa svima od mene i ekipe

  2. #702
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Dobro jutro Rozić,jel se Špiro naspavao i papao?
    Ja imam malog divljaka doma,od 4 sam na nogama,ovakvo cviljenje nikad u životu nisam čula!ajme ne znam kako ga naučiti da se što prije privikne na novi dom,i ne mogu mu vikati jer se siroče odma počne tresti ..mrvica mala,sad spava..onda Roza vodim ga ja na kavu pa nek ispiša cili kafić
    Dobro jutro svim trudnicama i trudilicama,svima vam želim lipi dan

  3. #703
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Visnja, sad sam potpuno OT ,evo izvinjavam se, ali ne mogu da odolim- znam kako je imati malo kuce . Probaj foru sa termoforom i satom koji kuca- ako ne znas to ide ovako, ususkaj mu u korpu u kojoj spava topli termofor, i ispod dekice stavis sat da kuca, i onda to djeluje kao njegova mama, tu mu je toplo i cuje otkucaje ,slicne onima od njenog srca. Ako si to vec probala, onda nista, ali ako nisi probaj, cesto upali...

  4. #704
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hej drage moje!

    Višnja, Maxić je divan! joj baš se veselim da ga jedan dan upoznam (nadam se tom danu u nekoj skoroj budućnosti). Kokić kad je došao k nama isto je tako plakao cijelu noć i nitko nije spavao (sva sreća pa je bio vikend), i onda sam ga drugu noć ja stavila pored sebe i spavao je cijelu noć uz mene ispod pokrivača i nije se ni oglasio! još uvijek spava na krevetu ali na posebnoj deci pri dnu kreveta, nama uz noge! samo kad se nešto događa, npr. kad povraća ili ima proljev ili tako nešto onda dođe i stisne se uz mene kao kad je bio mali!
    ja mu perem svako večer šape, i on to već zna i neće se popeti na krevet ako šape nisu čiste! (ovo je OT ali ja sam luda za životinjama i ne mogu si pomoći kad se o njima radi)!
    Rozice, koja divna slika u avataru! Špiro je predivan, predivan mali frajer! super za težinu, divno napredujete, rekla sam ja tebi da ćeš ti još dugo dojiti!
    Tibi, joj neka ta beštija što prije ode! ja sam isto uvijek za prirodna rješenja, ne volim kemiju! jedva čekam da nam se pridružiš u vlakiću!
    Bambus, kako si? jel ima još kakvog krvaruckanja? jel imaš mučnine? šaljem ti puno pusa da sve bude savršeno!
    Franice, prekrasna ideja! nadam se da ćete se uskoro baciti u realizaciju! samo hrabro draga, tu smo za tebe!
    Mandy, kad krećeš za Zg? želim ti dobar provod i da se puno družite vi naše cure!
    Ane, sve što napišem čini mi se glupo, pa napišem pa obrišem...
    znam koliko je to teško i svatko od nas je individua za sebe i na drugačiji način i dugačijim tempom proživljava događaje oko sebe! treba si dati vremena da psihički nadođeš, a doći će taj dan! i u pravu si to se nikada, ali nikada ne preboli, samo se s vremenom nauči živjeti s tim križem!

    a mi smo vam super! uskoro idem opet na pregled, kako mi sad vrijeme leti!
    kako je vani krenulo ljepše vrijeme tako su moji crvići u guzi proradili, pa stalno nekud moram ići! sad pravo uživam, s vremena na vrijeme zaboravim da sam trudna jer od trbuha još nemam ni T! probam uživati svaki dan u svemu oko mene, jer želim da ova moja mala ribica (ili riban) osjeća se željeno i voljeno! kad se pojavi strah, odmah fokusiram misli na nešto što me čini sretnom samo da zaboravim!
    svaki dan se sjetim svoja dva anđelčića, i molim ih da paze ovo malo zlato!

    svima šaljem veeeeeeelike puse!

  5. #705
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ajme a72 pa koliko je već tjedana prošlo, imam osjećaj da si jučer bila 9 tjedana i išal na pregled! a sad već imaš pravo velikog ili veliku štrucu!
    kako si? jel se rita tvoje malo zlato?
    šaljem ti veeeeliku pusu!

  6. #706

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ajme Špiro je divan , ne mogu virovati da je toliki, izgleda kao da mu je 1/2 godine
    bzara tako mi pozitivno zvučiš i baš mi je drago da je sve ok i da se uspijevaš odmaknuti od negativnih misli
    a72 jedva čekam tvoj avatar sa ovako nekim malim debelim šmokljanom
    večeras krećem, sve je organizirano, baka servis je već uhodan, cure samostalne, samo se nadam da se neću smrznuti gori kod vas
    sutra vam šaljem sms kad vidim kad će me pustiti ( a koga ću ja dovesti na kavu ? da skupim nekog sa puta ? )

  7. #707
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Drage moje...
    duuugo me nije bilo u vašim razgovorima, ali često vas se sjetim...
    prošla je jedna duga godina od našeg gubitka, i kada sada razmišljam o svemu što smo prošli, uopće ne mogu vjerovati da se sve to dogodilo. završila sam sa odlascima psihijatrici, vratila sam se na posao i polako je krenuo život...
    toliko sam sretna zbog vas koje ste rodile/trudne ili se trudite, želim vam toliko sreće, ne mogu niti opisati! sve ovo što nam se dogodilo ili se događa (lijepo i ružno) ostavilo je traga na svima nama, ali vjerojatno ne bismo bile takve osobe bez tih iskustava. mislim, tako pozitivne, brižne, suosjećajne...
    nemam vam što novoga napisati, samo sam se htjela javiti svima vama koje ste bile uz mene i moju obitelj kada nam je bilo najgore. bez vas bi bilo neizdrživo...
    šaljem vam puno zagrljaja i poljubaca!

  8. #708
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj ane80 prvotno napisa Vidi poruku
    " mama zasto ti stalno za mnom places? Jeli ti znas da sva druga dijeca u raju hodaju,a ja se kotrljam od tvojih suza.."
    to je moja mala kumica

  9. #709
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Rozić naš Špiro je jedna prediiiivnaaa beba
    izgleda kao da ima već par mjeseci, a ne tek nekoliko dana. Divan je
    Bzarić baš mi je drago da si tako pozitivna. Znaš i sama kad si ti sretna onda je i tvoja bebica sretna, zato probaj što više uživati i mazi bušicu
    višnja tražim po pdf-u fotku od Maxa, obzirom su cure komentirale da je lijepi, ali ne mogu naći. Jesi stavila negdje link ili što? Nadam se da ste se već uhodali.
    sve vas grlim drage moje

  10. #710
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Rozice, kako si ti nama? Jel se oporavljas?
    A vidi ti naseg Spire, momak i po, jooooj ljubni ga u te obrascice

    Visnja, jedva cekam vidjeti malog dlakavca, slikice nam daaaaj

    bzara, a72, bambus....trudnice nase, kako ste?
    a72, tvoja trudnoca mi letiiiii

    Kavopijke, uzivajte na kavici i u moje ime hehe

  11. #711
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Mala laia

  12. #712

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Tu i Tamo
    Postovi
    272

    Početno

    Špirovu sliku gladam i ne mogu ga se nagledati!!!! Baš bih ga štipnula u te obraščiće buhtlaste! Prekrasan je. Kako mala slatka guza?

    Mala laia

    Svim curicama

  13. #713
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mala Laia

    Cure drage samo da vam se javim kratko, radim (još uvijek) one brošure koje sam radila i u trudnoči, nikako završit, užas...a jedva gledam na oći...Špirek ne štedi mamu ni 5%, po noći je najgladniji, tako da več negdje pred zoru oko 05 to izgleda tako da ja spavam i dojim, Ante drži cicu i mene a Špiro uživa

    Čekam da mi se jave Višnjica, Mandy, Tibi i cijela ekipa, pa da vidimo kad ćemo na kaficu. JAAAAKO se radujem!

    Kiss svima

  14. #714
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Cure drage, jos prije 3 dana nije mi bilo niti na kraju pameti da cu vam se pridruziti na ovom PDF-u. A sve je bilo tako lijepo i presretna sam bila u 9.tj trudnoce i onda, odjednom u par sati sve se okrene i ostane samo beskrajna tuga....

  15. #715
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    ivana s ne znam što se dogodilo točno, ali tako se to uvijek desi iznenada i kada se čovjek najmanje nada i da tuga i jad ostanu, ali zato smo mi ovdje da ti pomognemo tj. da pomognemo jedna drugoj da naučimo živjeti sa tim i nastaviti dalje u želji da postanemo mame prvi, drugi, treći...put. Drži se, tu smo za tebe!

  16. #716
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ivana s
    roza
    špiro je prekrasan, pravi momak! nek on samo lipo napreduje
    visnja08 ajme max je presmisan, famozno malo stvorenje, viruejm da ce vam dobro doci, i da ce pomoc da manje mislite na one bolnije stvari koje se dogadaju u zivotu.
    bzara, a72,choco kako ste mi vi, najdraze trudnice?
    mandy,osijek, tibi....
    a kako bi samo volila popit tu kavu s vama, bas vam zavidim sta ste tu blizu jedna druge.al kako se koja od vas bude spustala na more, ima da se javi, tako bi vas sve od reda volila vidit i upoznat.
    ja sam vam dobro, sukrvice nema vise, smirilo se sve, nemam ni mucnina,jos. i dosta se dobro osjecam, uglavnom sam doma.mirujem. a sad je i hladno vani, puse bura, pa mi se neda nigdi ni izlazit.
    svima vam saljem punooooo pozdrava

  17. #717
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    ivana s jako mi je žao što ti se to dogodilo

    cure ja ne znam gdje ste vi vidjele Maxa, ja sve tražim ima li kakav link ili nešto i ne mogu naći

    bambus99 bit će sve ok, vidiš da se sve smirilo. Važno da se ti nama dobro osjećaš. Uživaj doma u toplome, gledaj TV, čitaj ljubiće, molim samo pozitivne stvari
    roza presmješna mi je ta vaša noćna procedura dojenja, ali što ćeš dečko je vejiiiiki i voli papati. Izljubi ga puno od teta s foruma
    bzara, a72, choco, tamagoči, bambus drage naše trudnice mazite svoje trbuščiće i probajte uživati u trudnoći

    trudilice moje i tužnice šaljem vam veliki zagrljaj

  18. #718
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa Vidi poruku
    cure moje ja sam vam podigla nalaz brisa i jedne beštije se riješila, a dobila drugu
    Za tu prvu beštiju sam dobila konjsku dozu antibiotika (2 gr/dan - 10 dana), nije mi jasno zašto obzirom da je pisalo da bakterija postoji u malim količinama i da se ne treba liječiti . Nema šanse da sada ponovno pijem antibiotik da bih se ove riješila. Odlučila sam baciti se na acidosalus - svaki dan maksimalnu dozu i ima da sve krepa. Baš sam ljuta! Možda mi je i taj antibiotik napravio disbalans u tijelu
    Oprostitie cure na OT, ali želim dati jedan prijeldog Tibi i ne znam gdje drugdje napisati- probaj s BioAktivom iliti B aktiv kak se sada zove. Ja sam imala loš papa test 3 puta za redom i streptokok u brisu. Pijem taj jogurt svaki dan s mueslima i upalilo je - zadnji papa i bris super uredni!!! A kaje najbolje - poćela sam ga piti jer sam htjela smršaviti

  19. #719
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    joj hvala ti puno na savjetu, budem uvela i bioaktiv

  20. #720

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    wien
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa Vidi poruku
    to je moja mala kumica
    kada je ona u pitanju iznenadjenjima nikad kraja

  21. #721
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Roza, ja ne mogu vjerovati da je špiro tako veliki, izgleda kao da je već par mjeseci star!
    Iljubi ga u te bebeve obvaze:

  22. #722
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Ej drage moje!!evo stavila sam slikice Maxa
    od kad je s nama..spasila sam se virujte mi..
    velika pusa svima....

  23. #723

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Tu i Tamo
    Postovi
    272

    Početno

    visnja Maxić je bombon!

    Jeste se naklafrale na kavici? Meni je jako žao što nisam mogla doći.

  24. #724
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Visnja Max je jako medeni

    Franica, na jučerašnjoj kavici bile samo Mandy i ja, nitko drugi nije mogao i mi se fino naklafrale. Mandy je prekrasna i skroz pozitivna cura, tako da sam baš uživala jučer na toj kafici (nek vam bude krivo tko nije mogao doći).
    Kad dođe ljepše vrijeme nadam se da ćemo se uspjeti okupiti u većem broju, a našim trudnicama koje ne smiju mrdati ćemo svratiti kad budemo blizu njih na proputovanju

  25. #725
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ivana žao mi je da si nam se pridružila. Nadam se da češ ovdje sa nama pronaći utjehu koju sam i ja našla i da ćemo ti uspjeti pomoći na neki način krenuti dalje i skupiti hrabrosti za nove pobjede

    Joj Višnjice ovaj tvoj Max je stvarno ko cukar! Razmaženko mali kako ima lijepi krevetac!!! Moja Roza izgrize svaki koji dobije iz bunta, mrzi "svoje" mjesto jer je njoj u glavi naš krevet njeno mjesto ha ha...jedva čekam da malo zatopli da idemo u šetnju s njima! A btw. moja vam se Roza zaljubila u Špireka, obožava ga, ja naprosto ne mogu doč ksebi da u njoj nema niti malo ljubomore. To mi stvarno puno puno olakšava. I Višnja, pa naravno da si se preporodila odkad ga imaš, psi su nevjerovatni...možda vam zvući ludo ali sad tek vidim da nije neka prevelika razlika ta briga i ljubav za psa i dijete...i kad sam ja to uspoređivala govorili su mi da sam luda...a ja se stvarno nevjerovatno brinem o Rozoj i jel sretna, jel zdrava, jeli sita, nunam je, tješim,mazim, kad nije pokraj mene brinem se gdje je, kad je u šetnji s Antom čekam da se vrate pa da mi "ispriča" kako je bilo, ma obožavam je!!!

    Tibi pa pogle ti kako se vrijeme urotilo protiv nas!!! Ja sam brijala na neku kolektivnu šetnju sa pasima i Špirekom, ali ovo je stvarno koma! Moram nazvat Mandy da vidim bar da sutra popijemo kaficu prije njenog busa. A tako sam se radovala druženju!!! Moramo kad zatopli bar mi "purgerice" nešto organizirati...a rado bih vas pozvala sve kmeni, a htjela bi da i naše trudničice budu s nama...
    Ps: potpisujem Trudy...i pored toga puno acidofilnog mljeka...također mješavina soka (koncentrata) od brusnice 1 dcl dnevno i aloe vera gela 1 čep dnevno (sve ima kupiti u geo butizi na rotoru u Petrovoj) je meni izlječila Ureaplasmu i Ešerihiju u 2 tjedna a obje su bile 10^4

    Kako ste mi trbušaste?
    Bambus super za iscjedak, znala sam da nije ništa...ova bebica ostaje sa nama do termina a kasnije če mome Špireku pravit društvo u nepodopštinama he he
    Marsupilami a ja se kao oporavljam, iako moram priznat ne ide to tako brzo. Radim ja sve oko Špira, čistim, kuham lagano, usisavam...al sve mi je dosta teško i više se tjeram nego što mi to nekako ide glatko. Ožiljak me zna peckati...al sve se to podnese. Nadam se da ču za Prolječe bit bolje.

    Osijek evo poljubci prenešeni Kako si ti? Zvučiš malo bolje

    Cure ljubim vas, ovo sam uzela pauzu od rada 10 minuta da vam se javi, brišem nazad raditi, deadline mi je za 7 dana pffffffff

    KISS

  26. #726
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Meni je tako žao što nisam mogla na kavu..ali nemam srca Maxa već ostavljat samog doma..stalno traži pažnju i igru iako ne jede baš koliko bi trebao..sad je počeo dobro spavati..nema ga ni čuti od 11 do 7 ujutro!sad se ja i dragi svađamo ko će se igrati s njim..
    i da Roza stvarno sam se preporodila..tako mi je već falilo paziti na nekoga,ma ne skidam oči s njega koliko ga obožavam,zato mi nemojte zamjerit što još ne mogu na kavu..ali evo čim zatopli ja i Max krećemo vani
    Roza imaš najlipšu sliku profila na cilom Rodinom forumu
    Stiglo mi je danas iz Rebra upitnik o spontanim pobačajima..iz Petrove su mi rekli da su poslali plod na citogenezu i da će mi nalazi stići doma,jel ja baš moram ispuniti taj upitnik?tako nekako nemam snage za to..
    Ivana znam da ti je teško i želim ti da se što prije oporaviš od svega i kreneš dalje..ja sam se eto odmah pomirila s gubitkom..zato sada valjda manje boli i sve manje se prisjećam toga..već sanjam da sam trudna i nadam se da će tako i biti..
    Bzara i Bambus kako ste nam?
    Čuvajte se naše trudnice!

  27. #727
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hej curke!

    ivančice, nisam mogla vjerovati kad sam pročitala! jako mi je žao! ali ti si jaka osoba, brzo ćeš se ti oporaviti i krenuti u nove pobjede! neka ti Emma bude tvoja utjeha i tvoja snaga! tu sam za tebe, zovi kad god ti treba razgovor!
    višnjice, Maxić je divan! joj što bi ga ja gnjavila i mazila! mišić mali! a i gazdarica je pravi komad!
    Rozice, totalno sam se prepoznala u tvom odnosu prema Rozi! tako se isto mi odnosimo prema Koku! trenutno imam osjećaj da imam jedno jako živo 3 godišnje dijete kod kuće, koje puuuno traži ali i puno daje! MM ga zove pinček-sinček, i to je istina on je naše prvo dijete! u ljudskoj krvi je ta potreba da se brinemo za nekoga a posebno kad nam to ode iz ruku onda nam ti mali čupavci dođu kao pravi melem na dušu! zato Višnjice uživaj u toj divnoj terapiji, nema toga što može pomoći čovjeku kao ta mala slatka bića!
    Tibi, baš mi je drago da ste se bar ti i Mandy uspijele naći! ja vam zavidim jako, ali valjda će nam uskoro ljepše vrijeme i evo mene u zg, i nema šanse da odem a da vas purgerice ne vidim! baš se veselim da vas sve upoznam, da konačno spojim lice sa nickom!
    bambus, tako mi je drago da se sve smirilo! samo misli draga pozitivno, i ovaj tvoj mali mišek ima da upozna mog! baš sam nekako sigurna da će sve biti ovaj puta u redu, i ne ide ova srećica nikuda!
    mala laia, osijek, marsupilami

    mi smo vam curke super!
    u ned mi je 30. rođendan, i sva sam sad u priprema slavlja pa ne stignem ni razmišljati puno o svemu ostalom! razmišljam baš danas, meni je termin sredinom 9. mjeseca, a točno 4 godine prije, u 9. mjesecu 2006. sam saznala prvi puta da sam trudna! tako da vjerujem da ćemo u 9. mjesecu zaokružiti ovu moju trudničku sagu!
    inače sutra ulazim u 14.tjedan, i baš gledam bebica je sada velika nekih 10 cm, a moj trbuh ravan! ali znam da će sada za koji 10tak dana to krenuti! mislila sam da će prije ovaj puta jer je ipak 3. trudnoća ,ali eto još uvijek oni koji ne znaju ni ne sumnjaju!
    sve vas ljubim, čuvajte mi se i pazite sutra, prognoza je katastrofalna!
    pusa!

  28. #728
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Roza ja sam dobro puno bolje nego prošli tjedan, skužila sam da me taj pms u kombinaciji sa svim ostalim solidno zna baciti nazad. Ali eto vještica je došla, pms prošao i ja sam ko nova, pripremam se za Zg, jučer sam bila kod svoje gin koja mi je rekla da joj krasno izgledam i da mi je nova frizura baš super, nalazi su svi kako ona kaže savršeni i sada samo čekamo da vidimo što će moj doc. reći na sve to i hoće mi reći već kada ćemo u postupak.
    Cure baš mi je drago da ste se nakafenisale.
    Ivana drži se, sve prođe u životu pa i to će!
    Višnja Max je super i ja bi takvog, a moj muž se ne da nagovoriti ni na psa ni na mačku.
    Bambus pa rekli smo ti da će to sve biti super! Jedva čekam da i ti staviš tako slatki avatar kao Rozin!!

    Joj ja sam tako puna energije samo da akcija već krene.

  29. #729
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    osijek, šaljem puuuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije krenete u akciju! i naravno da uspije od prve!
    super za friz, sigurna sam da je odličan!
    to je baš zanimljivo kako mi žene kad okrećemo novu stranicu obično promijenimo frizuru! kad sam izašla iz bolnice nakon što mi je Zara umrla čim sam došla k sebi od reza, odmah sam otišla kod frizera i napravila drastičnu promjenu frizuru! i pomaže, stvarno pomaže!

    cure moje, pa jel vi vidite ovo vrijeme vani! pa to je strašno! hoće li ta zima ikada završiti! ja bi proljeće, ptičice, sunce, lagani vjetrić, šetnja... a ne ove mećave!

    svima vam šaljem veeeeeelike puse!

  30. #730
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    bzara hvala na vibricama, koliko ih dobivam mora da će upaliti od prve, a ako i ne upali od prve valjda jednom hoće.
    Vrijeme je totalna katastrofa i ovdje kod mene, jutros je bilo di koja pahulja kad sam išla na posao, a sada sam škicnila van i sve je bijelo.

  31. #731
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    cure moje u Zagrebu je jutros totalni kaos, na posao smo putovali sat i pol, a inače nam treba oko 40 min. Ceste zaleđene, sudari na sve strane... Nadam se da će draga Mandy danas popodne brzo i sretno stići domeka ~~~~~~~~ .

    osijek, drago mi je da si bolje, puna pozitive, tako treba draga moja .

    sve vas ljubim drage moje

  32. #732
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    roza imaš predivan avatar. Doma i tu... I dečko super napreduje i samo na tvojem mlijeku. Budi sretna da dojiš i samo ti jedi i ne misli na djete ni vježbanje. Mršavit ćeš kad rodiš još 2-3 komada.
    Mi smo dobro. Došli smo do 28 tjedna. U pon sam bila u bolnici, odležala i odspavala jedan dan. Svo osoblje od sestara di doktora i čistačica, svi su bili zakon. Zajeb...anciji nije bilo kraja. Dali je 8. mart utjeca na nnihovo raspoloženje, neznam, ali bilo je super. Svi su bili upućeni u moj slučaj, odmah su me prepoznali i najdraže od svega mi je to ča me nisu gledali ko tragediju već su mi čestitali na novoj trudnoći i extra živahnoj bebici koja se stalno vrtila. Dr se smojao jer je ima problema kad me gleda na uzv. Ko pile na žaru. Malo glava dole, pa se rastegne popreko, pa glavica u rebra i indijanski sjed. I sve to u 20-ak minuta. A na ctg-u. Sama sam si morala držat onu "slušalicu" jer se bebica toliko micala da sam je morala lovit po trbuhu. A kad se sjetim kako sam u 21 tjednu takoreć plakala jer mi je bebica mirna... I sretna sam jer su svi nalazi došli uredni, bebica zdrava i živahna, spol neznam, i uspjela sam nać dr koji će mi vodit trudnoću do kraja. Ne želim neugodnih susreta kao recimo u čet kad sam isto bila u Rijeci pa sam došla u ruke dr Žentilu. Svi imamo svoje mišljenje o nekome, ali moje o njemu je užasno grozno. Kad sam bila kod njega prije pregleda pita on mene nekoliko pitanja, a sve mu je pisalo na ekranu ispred njega, ja odgovaram, a on nešto po svoje piše. Posla me je na konja i onako iznenađen . pa vi ste rodila na carski. A prije minuticu sam mu to rekla. Ponovi mi je to 100 puta na ča sam ja popi...zdila i rekla mu da ako njemu to stvara poroblem ča sam ja prije godinu dana rodila carski neka kaže jer da ću drage volje poć kod drugog doktora, jer hvala Bogu ima ih, a i meni će bit bolje. Nič ni reka na to, samo nek se obučem i oden na uzv. I na sreću na uzv mi je bio taj dr. Marić koji će me vodit do kraja.
    Zaključak: bebica i ja smo dobro. Malo moramo pripazit na prehranu, nema slatkog, ali nije alarmantno. I 25.03. ponovno u Ri na kontrolu. Redovna.
    Pusa svima, čuvajte se, mazite se, uživajte...

  33. #733
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hvala vam na utjesnim rijecima i razumijevanju
    Meni je puno bolje, prva dva dana sam mislila da nikad necu prestat plakati, ipak sad,bas kako visnja kaze, prihvatila sam to i pomirila se. Sad cekam da se jos malo fizicki oporavim, dosta sam krvi izgubila, pa krecem dalje.
    Maxic je presladak, kao igracka. Ja sam isto luda za zivotinjama i drago mi je da je E.to naslijedila. Mi smo prisvojili macka iz susjedne kuce nakon sto je njegova gazdarica zavrsila u domu a uselili se neki novi ljudi u njegovu kucu. Macak je sve vise poceo dolazit kod nas i sad je E.najbolji prijatelj. Inace bi jako htjeli psa ali me muci sto ce on jadan sam dok smo mi na poslu?
    Bzara, draga moja, bas sam sretna sto si mi ti dobro i veselo, mazi busicu
    Svim ostalim curama pusa!

  34. #734
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    tamagoči super za živahnu bebicu , a doktoru si dobro rekla...
    ivana s
    trudnice drage mazite trbuščiće, pusa Špireku i svima vama drage moje
    trudilice i tužnice da čim prije krene-te(mo) u akciju ~~~~~~~~

  35. #735
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Bzarice, kako sam sretna sto si tako pozitivna, ma jos samo proljece da dodje i onda prava uzivancija ! I ja isto nisam do 20.tt imala stomak , a nisam mogla docekati kad ce , ali sad je tu ohohoho...
    Mandy, Marsupilami, i meni je proletilo vrijeme, ponekad mi se cini da idem sekund po sekund, i onda me neko pita kolika je trudnoca pa kad izgovorim i sama se zacudim da je vec toliko...
    bambus99, Tibi pusa za vas cure !
    Tamagoci, super da je sve ok, i da si nasla dobrog dr da te prati do kraja
    Visnja, za Maxa nema rjeci, pa to je najsladje cupavo koje sam ikad vidjela....
    Spireka naseg ljubim i njegovu mamu bebelu , kako si samo ljepi momak!

    Kod mene sve ok, bila sam na pregledu prije par dana, bebi je super, rita , skace, jedino mi je sad dr rekao da je posteljica malo nize, nije nista strasno, malo vise da mirujem itd...a mirujem skoro od pocetka, nije sad neko lezanje non-stop, ali bas laganini...nalazi su mi svi ok, jedna uredna, skolska trudnoca, i samo da tako i ostane, svaki dan smo blize cilju. (moja velika cura pomalo pokazuje ljubomoru, a ja ne mogu da vjerujem!!!, znam koliko je zeljela, a sad kad se blizi, a i ja valjda nesvjesno samo o bebi pricam ,vidim neke znakove ljubomore )

    Ljubim vas sve cure drage!

  36. #736

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    hi, drage moje curke, baš ste mi falile
    vidim ima i novopridruženih, žao mi je ivana s , budi s nama, bit će ti lakše, barem malo..
    ja sam tek danas stigla doma, jučer su sve linije bile otkazane pa sam bila prisiljena još jedan dan "odmoriti"; iskreno nije mi teško palo, snijeg je bio krasan, kolege odlične,napunila sam baterije; dobro se malo odmaknuti od svakodnevne radne sredine, jedino što su mi moja djeca nedostajala, a i ja njima jer u zadnjih godinu dana nisam izbivala iz kuće dulje od 2 dana, ali eto, mama se educira i tu se mora imati razumijevanja
    tibi i ja smo se isćakulale i baš nam je bilo dobro, nisam mislila da će biti tako jednostavno pričati (i o tako bolnim stvarima) s nekim koga prvi put vidiš, ali mi smo samo nastavile tamo di smo stale na forumu, kao da se poznajemo godinama...imam dojam da smo prave prijateljice ; tibi hvala ti ljube, baš si divna i jedva čekam da te opet vidim
    Roza slijedeći put kad dođem bit će proljeće i svi ćemo grupno na jednu višesatnu kavicu u prirodu, jedva čekam izljubiti Špireka, predivan je , prava beba za ljubljenje, štipkanje i maženje
    visnja i ti i max ste predivni, njega bi ciloga samo stisla i izgnjavila, prava je mala slatka bebica
    tamagoči, a72 drago mi je da sve ide prema planu, jesu li imena u pripremi ?
    bzara 30 ? ma šta ti je to , izgledaš kao da imaš dvadeset, a za trbuh ne brini, vrlo brzo će se vidjeti
    bambus mila samo pomalo
    osijek ti si sad sve obavila, samo čekaš datum ?
    choco di si ti, je li sad mirno dišeš ? kako tvoj dječačić ?
    crtica nam se nije javila odavno
    a jesam se ispisala, nisam vidila komp 4 dana pa mi čisto neobično, idem se vratiti u zagrljaj svojih cura, a tako želim i vama... da što prije doživite ovu bezgraničnu, bezrezervnu ljubav, tople ručice oko vrata, mrzle nosiće i mekane usnice na obrazima; ništa na svijetu nije vrijedno kao majčinstvo

  37. #737
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Mandy super da ti je bilo tako dobro!samo ovaj snig je već prešao svaku granicu..i baš mi je žao što nisam stigla na tu kavicu,al bit će još prilika za to!mi na ovom forumu i jesmo sve prijateljice,što je tako predivno,i samo taj osjećaj kako poznajemo jedna drugu preko foruma je neopisiv
    I slažem se..Bzara izgledaš stvarno puno mlađe,jooj jedva čekam da nam staviš i koju slikicu trbuščića kad se već počne nazirat..jesi dobila što na kilaži?
    I ja se pitam di je Crtica..stvarno se već dugo nije javila,samo nek se javi ona sa lipim vijestima
    a72 samo ti draga uživaj u svojoj bebici,i odmaraj što više stigneš..a tvoja curica će sigurno zaboravit na ljubomoru kad prvi put bude vidila bebicu
    A ja vam drage moje uživam u svom Maxu,pričam toliko o njemu,pa mi se u jednom trenu čini da možda ipak pretjerujem,ali toliko ga ludo volim da uopće ne znam kako će tek biti ako Bog da da opet ostanem trudna i kad budem držala bebicu u rukama..pa ja ću biti neuračunljiva
    pusa cure..

  38. #738
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    ..Roza ne mogu a da ne spomenem Špireka..to malo predivno čudo je prekrasno i gotovo!!ljubni ga puno..

  39. #739
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Hej drage moje

    Poljubac veliki trudnicama, prekrasno mi je vidjeti da su Tamagoći, a72 i Choco več tako blizu, jedva čekam kolektivno slavlje na forumu kad se rode ta 3 mala čuda!
    Bzarice pusa tebi i tvojoj mrvici, i slažem se sa curama, nikad ti ne bi dala 30!!! Nadam se da češ se super provesti za ročkas...prekrasno mi je čitati tvoje postove, ma skroz druga osoba, baš mi zvućiš super. Ne mogu dočekat tvoju bebicu

    Bambus kako su mi najdraža dalmatinska beba i trudnica???

    Višnjice znaš da te Špirek stalno spominje i šalje pusice svojim tetama sa foruma, jedva čeka da vas sve upozna!!! Idemo mi u šetnju sa Maxićem, Rozom i Špirekom čim malo zatopli

    Mandy, ja se radovala toj kafi ko ozebli suncu, em što mi se stvarno išlo sa svima vama em što nisam išla vanka na kafu od početka trudnoče, i ko za pegulu dođe ovo užasno vrijeme!!! Baš mi je žao da se nismo vidjele, al definitivno u prolječe a i u ljeto, kad dođemo na Murter

    Mi evo več 2 dana ponovno muku mučimo sa užasnim pelenskim osipom. Nema što nismo provali, i izgleda da najbolje pomaže kad ga držimo gologa samo pokrivenog, tako da več 2 dana spava s nama u krevetu i piški i kaki gdje god stigne, mi skoro pa i ne spavamo, jer ga treba nakon svakog i najmanjeg prdca ili piškenja oprati vodom, posušiti lagano fenom...a što da vam pričam, nije ništa teško raditi, samo mi je teško gledat taj osip. Kroničan umor, vid u duplo, i sve popratne simptome več nekako lakše podnosim. Ako ne bude do sutra bolje idemo u Klaićevu...

    Ljubim vas sve

  40. #740
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    upravo sam napisala cijeli roman, i onda me iskopča glupi internet! jooooooj! a niš idem ispočetka!
    hvala vam za moje godine! ni ja sebi ne bi dala 30, ali eto stiglo ljeto trideseto! ma to su divne godine, zrele, a mlade i lijepe!
    odmah da vas pitam, jel mi imate još što za preporučiti, počela me hvatati viroza. pijem C vitamin, pijem čaj s limunom i medom, jedem tonu voća i povrća! joj kud baš sad, cijelo tijelo me boli, svaki mišić!

    Rozice, joj jadan mali mišek! samo nek taj osip prođe što prije! jel vi koristite jednokratne ili platnene pelene? ne znam jel to ima kakve veze s osipom?!
    joj šaljem vam milijun ~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe taj grozni osip! baš mi vas je žao!
    Višnjice, uživaj u Maxiću. ti naši mali čupavci su pravi melem za naše duše! mislim da kad u vašu kuću stigne bebica, da ćete ustvari ti i TM dobiti svoje drugo dijete, jer jedno već imate domeka! nema bolje terapije od naših malih maza!
    nisam ti dobila niti jednu kilu, i samo me strah da ne izgubim sad kad me počela čapat ova viroza! budem počela stavljati slikice, da se mogu usporediti poslije sa velikim buda trbuhom!
    Mandy, tako mi je drago da ti je bilo lijepo u zg! joj nadam se da ćeš uskoro opet doći, pa da te mogu i ja upoznati! ljubi svoje curice i svog mužića, mogu si misliti koliko su ti falili!
    Tibi, kako napreduje borba s beštijama? kad ideš opet na kontrolu?
    milijun ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ih sve pobiješ!
    a72, bude to sve drugačije kad se bebica rodi! meni je bio grozan šok kad je moj brat došao na svijet jer sam već bila dovoljno velika da kužim da će to malo stvorenje sve promijeniti! ali onda kad su me uključili u brigu oko njega, bila sam si sva velika i važna!
    ivana s,

    svima koje nisam spomenula šaljem veeeeeeelike puse!
    tamagoči, choco, ljubite i mazite svoje bebice!

    sve vas ljubim!

  41. #741
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Roza jesi probala mustelinu kremu protiv osipa?
    Nama je to jedino pomoglo.Odmah sljedeći dan se povukao.
    A sada kada je veći pomaže nam parafinsko ulje, imamo osjetljivu guzu pa pošto još ne zna reći da je kakao ponekad ne skužim na vrijeme i odmah se guza upali.
    Kad smo bili kod dr. koja je mijenjala našu dr., pitala ja tu stariju doktoricu da s čim da mu mažem da sam probala i s paramycol( mislim da se tak zove) i sa još nekim stvarima ali da ne pomaže, a kaže ona meni parafinsko ulje.I pomaže nam.

    Ljubi špireka...predivan je.

  42. #742
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje evo konačno nam je sunce zasjalo. Odmah sam nekako veselija
    mandy drago mi je da si sretno stigla doma i kad god budeš u Zg obavezno se javi
    roza baš mi je žao što se mučite sa osipom, jadan Špiro jer ga peče guza, a i vi što ne možete spavati zbog svega toga. Puno ~~~~~~~~~ da čim prije prođe
    bzara ajme kud sad ta viroza? Najbolje ti je to koristiti što si i navela - med, čaj, puno citrusa. Nadam se da će brzo proći. A miša mu, kud te to napalo. Da čim prije ozdraviš i uživaš ~~~~~~~~~
    višnja ništa se ti ne brini, kad ti dođe beba onda ćeš imati dvoje djece .

    Joj životinjice su zakon, nama je naša Leica ravnopravni član obitelji. Kad se već svi hvalite svojim dlakavcima evo i ja stavljam par fotki od moje http://public.fotki.com/Tibi-/

    drage moje trudnice, samo hrabro naprijed, jedva čekam da forum poludi kad se budu rađale te bebice, a i očekujem da mi trudilice ove godine uskočimo u taj trudnički vlak.

    a što se tiče moje beštije , doktorica mi je dala antibiotik 10 dana , pa tjedan dana pauza i onda kontrola. Još uvijek važem bi li ih pila ili ne. Za sada sam na acidosalus jogurtu i vaginaletama, uvela još bioaktiv i brusnicu. Ma ne znam ni sama što da radim, mrzim tablete i uvijek radije uzimam prirodne pripravke, a s druge strane mora mi biti bris čist do 4. mjeseca kad sam naručena na kontrolu pa ne znam hoću sa prirodnom terapijom to uspjeti do tada riješiti. Što vi mislite?

    pusa svima koliko vas ima
    Posljednje uređivanje od Tibi : 12.03.2010. at 11:08

  43. #743
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    tibi jesi probala homeopatiju. To je kod nas u Istri sada IN. Žena mog zrmana nikako nije mogla ostat trudna (neznam cijelu priču), ali išli su kod homeopatice, naravno to je trajalo neko vrijeme, ali sada imaju sinčića od 7 mj. Bilo je puno odricanja i mirovanja, ali srećica im je stigla. Ja isto radije izbjegavam umjene ljekove i patim bol ili uzmem beladonu.
    roza meni je zakon sudocrem za osip, opekotine i sl. A moja seka je za osip na licu i trbuščiću malom koristila parafinsko ulje kao i cocolina. A možda mu jednostavno ne paše taj tip pelena. Jesi pokušala mjenjat marku ili ako si na platnenima, možda mu ne paše prašak.
    visnja dat će Bog, mora. A s naxićem se ne brini. Koga ti voliš volit će i on. Psi to osjećaju i s ničim ne žele povrijedit gazdu. Ma zlatni su. Drže se one : ne grizi ruku koja te hrani.
    bzara nadam se da ćeš brzo ozdravit. I mene svako toliko ćopi kakva prehladica. Ali krivo je vrijeme i centralno grijanje. ko i ti kljukam se kakamilom, limunom, medom, voćem... I pokušaj čim više odmarat da ti tjelo ima snage borit se s bakterjama. Sad nisi samo ti bitna.
    mandy ajde, super da si napunila baterije. Svakemu treba s vremena na vrijeme. Mi još uvijek razmišljamo o imenima. U svakoj trudnoći, pa i ovoj vodim Dnevnik trudnoće, i na zadnjoj stranici imam tabelu s imenima. kako nam dolaze tako zapisujem i križam. Za dečka je lista kratka, nemam baš inspiracije, a za curu milion imena i samo križam.
    a72 a znam kako je teško mirovat uz već jednog zvrka doma, ali čuvaj se. Vrijeme će brzo proć pa ćeš se natrčat.
    Mi smo pokušali našem mišiću objasnit da će dobit brata/sekicu ali mislim da još ne kuži. Ima dana kad mi ljubi trbuh, pjeva, draga, a ima dana kad mu služim ko vreća za box. Najteže mu pada to ča će trebat djelit igračke, ali kad smo mu rekli da će bebica samo plakat, jest i spavat i da joj ne trebaju igračke, e onda može. Čak je jednu gumenu igračku spremi za bebicu. I niki je nesmije dirat.
    Ivana S.

  44. #744

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    tibi pronašla sam malo lh trakica , da ti pošaljem ? meni sigurno neće trebati još par mjeseci ( ako i tada ), lako mogu naručiti; pošalji mi podatke sms-om

  45. #745
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj mandy prvotno napisa Vidi poruku
    tibi pronašla sam malo lh trakica , da ti pošaljem ? meni sigurno neće trebati još par mjeseci ( ako i tada ), lako mogu naručiti; pošalji mi podatke sms-om
    joj srce si , ja sam sva tužna jer ovaj mjesec niš od akcije zbog beštije, ali za 15-tak dana nadam se da ću biti "back in business"

  46. #746
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Roza, isto se malo raspitaj za homeopatiju, moja kuma svojoj curici skoro pa od dana 1. riješavala osipe mustelom i kombinirala homeopatiju za dizanje imuniteta.

  47. #747
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Tibi, uvijek ti preostaje češnjak

  48. #748
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Tibi vibram da se rješiš beštije do sljedečeg ciklusa!

    Cure ja u polu snu pišem samo da vam zaželim dobro jutro...i da i ovdje pošaljem veliki zagrljaj Osijek

  49. #749
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ps: Zauzeta nešto smo gledali za homeopatske priravke, i ako ne upali ovo nešto ljubičasto što nam je prepisala pedijatrica jučer, budemo provali s tim...

  50. #750

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    osijek u ponedjeljak je mojoj starijoj ročkas i za mene baš divan dan, već sam par dana prije u povišenim emocijama, a onda na te datume im pričam kako sam dobila trudove i kako je sve to proteklo, a njima dvjema je to super zanimljivo, stalno zapitkuju " a kako si mama vikala, je li kao u filmovima? je li te bolilo? kakva sam bila kad sam se rodila ? jesam li vrištala ? jesam li bila zgužvana ? itd " uglavnom, divni trenuci... nadam se da će i tebi ponedjeljak donijeti dobre vijesti i točan datum i uvjerena sam da će uspjeti od prve, jednostavno mora, mi smo svi uz tebe i uz toliko vibrica i pozitivne energije mora uspjeti
    tibi bombardiraj se sa acidofilima, frapeima od voća i lisnatog povrća; iako da sam na tvom mjestu bih uzela antibiotike, jer to su tvrdokorne bakterije a spremaš se u postupak, da imaš vremena ok, ali ne bi bilo dobro da ti zbog toga propadne termin; u svakom slučaju uz antibiotike uzimaj i acidofile da ti se još neke gljivice ne nasele tamo di ne treba
    visnja kako si ? je li max sluša ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •