Stranica 63 od 63 PrviPrvi ... 1353616263
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,131 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #3101
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bzara Ivan navecer ide oko 22-22.30 u krpe ono bas "sluzbeno". i spava po 5 sati u komadu po noci, tako da se samo jednom dizemo da mu pravimo bocu.i onda je ujutro vec oko 8-9 budan.sve ovisi.tako da do sad nam je bilo skroz dobro,i nismo bili umorni ni mi, lipo naspavani i sve. tako da smo priko dana skroz normalno funkcionirali. a danas skoro cili dan spava, naravno, kad mora nadoknadit ono od sinoc.samo se probudi za papicu,bude budan nekih po ure i onda opet koma samo se nadam da se to slucajno dogodilo nocas, da nema nebi slucajno zaminio dan za noc

  2. #3102

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    sad gledam koliko pogrešaka imam u postu...kao da sam nepismena...

  3. #3103

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    hi, curke moje drage..nisam se javljala ne zato što sam previše trudilica, nego zato što su me previše ukočila leđa, na bolovanju sam, primam injekcije i idem na terapiju, napravila sam krivi pokret i ne mogu se maknuti, samo ležim, noćima ne spavam; od akcije naravno ništa, a MM-a je ovo samo potaklo da po tko zna koji put zaključi "vidiš da mi više nismo za novorođenče, prestari smo, stalno nas nešto boli", tako da sam, iskreno vam kažem, u psihofizičkoj komi; ali dobro i to će proći..
    moram vam priznati ( roza, sandra, a72 i bambus ) da su vam dečki prekrasni, nekako sam uvijek zazirala od muške djece misleći da nisu nježni i slatki a sad sam iskreno zaljubljena u vaše frajere
    nia je , naravno, očekivano preslatka princeza razoružavajućeg osmijeha
    tibi bitno je da se riješiš svih bakterija , jer ne daj Bože da dođe do serklaže to je stvarno od neopisive važnosti ; što se tiče razlike od 1 tt to je stvarno zanemarivo, samo neka bebači napreduju prema tt, bude to sve po školski na kvadrat
    mali vili pusti tijelo i dušu da odtuguju, znam da te sve tjera naprijed , ali vjeruj mi nije ni to rješenje; mi smo nakon 1. kiretaže čekali 6 mjeseci, toliko sam brojala kad će proći tih par mjeseci da mi se čini da sam bila kao računalo, samo da zatrudnim, samo da zatrudnim, s tom sam mišlju lijegala i budila se ,nakon toga sam imala missed u 9.-om tt i to me samljelo; sad je prošla puna godina od toga i još se nisam potpuno oporavila, a imam dvoje djece koja su mi neizmjerni izvor ljubavi; mora proći neko vrijeme da dođeš sebi; MM je drugačije reagirao nego tvoj, malo je plakao ali zato sad od straha da nam se opet neće desiti isto jedva pristaje da pokušamo opet; bitno je da ste otvoreni i iskreni jedno prema drugome; drži se , znam da ništa ne može vratiti tvog malog princa, ali vjeruj mi, bit će bolje i lakše, ljubim te i šaljem ti veliki, topli zagrljaj

  4. #3104
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    book cure , zna li netko što je s Kejt?
    MaliViliznam taj osjećaj koji opisuješ, ja sam čas euforična kao bro ću pokušati opet a onda se sjetim moje Marije i ne mogu.I dokle god imam taj veliki strah u sebi i nisam sigurna u glavi ne želim pokušavati. Posebno kad znam da me čeka visoko rizična trudnoća.Moj mm je u početku to jako teško primio, plakao je sa mnom .U bolnici kad je došao do mene nisam ga mogla gledati koliko me duša boljel jer sam osjetila tu njegovu bol a i on moju.Međutim kako je njemu prije 10 god poginuo mlađi brat on je čak i "otupio" rekla bih.puno ljubavi poklanja našoj Klarici i obožava je a mene i njega je ova situacija puno više povezala i omekšala.Groblje nam nije blizu, na selu pa odemo kad uspijemo.Uvijek mi ga je teško prije bilo gledati karaj groblja, poljubio bi bratovu sliku a sada još i naš anđeo.Jako tužno ali on i dalje gvori da je optimističan i da moramo dalje.
    to mi puno pomaže!zato samo polako...daj si vremena za sve faze koje moraš pproći...i suze i smijeh i tupilo...svega će biti.

  5. #3105
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    a bože greški u mene, a učiteljica!hehe
    p.s.pišem u mraku

  6. #3106
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Cure moje, hvala na lijepim riječima. Znam da treba vremena da se zaliječe rane, (izliječiti se neće nikada). I trebam se oporaviti i fizički i psihički, a to ne ide baš tako brzo. Za sve treba vremena, a mi ga baš i nemamo na pretek.....
    Bzara, Bambus, Sandra hvala na savjetima i željama i ljubite te svoje slatkiše i uživajte u njima.
    Mandy žao mi je zbog tvog iskustva i od srca ti želim uskoro jedno prekrasno trudničko iskustvo.... a što se tiče godina.... pa nema do majčinstva u zrelim godinama....Posloženo sve u glavi, nikome ne polažeš račune, nema stresa, nema panike......i pomladiš se silom prilika. Zato ti želim brz oporavak, a čim leđa prođu, vi u akciju
    I puse svim mamama, bebama, trudnicama i trudilicama

  7. #3107
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Klarita hvala ti! Čitala sam tvoju priču i jako mi je žao zbog tvoje Marije. Slično kao meni, pred sam kraj...Tuga golema. Nekad mislim da je sve samo ružan san iz kojeg ću se probuditi....a kad shvatim da je java onda se pitam kako sam sve to uopće prošla i ostala živa ...I kažu da vrijeme liječi sve rane, a meni se čini da ova moja vremenom boli sve više.....Šaljem ti ogroman
    Ne zaboravi naši su anđeli uvijek s nama, uvijek u našem srcu i kad se mi smijemo i oni se smiju i kad se mi radujemo i oni se raduju, kad smo sretne i oni su sretni....baš kao i onih devet mjeseci dok su bili u nama....

  8. #3108

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    14

    Početno

    Cure moje evo samo da vam se javim, nekako mi je puno lakše kad podijelim s vama ono što mi se događa iznutra. Točno tako, i ja sam sada u nekoj euforiji, čas bi tako snažno opet onaj osjećaj da nosim život u sebi, silno to želim osjetiti opet, a onda za tren sjetim se moje djevojčice Vite i sve nestane, zablokira me strah i više ne želim novu trudnoću. Sve se u meni mješa.
    Danas mi je posebno teško, ne znam zašto baš danas, silno mi nedostaje moja bebica. Jutros na putu za posao rekla sam mužu da prebaci stanicu na radiju, jer me je pjesma toliko dirala i oživljavala slike boli kad sam rađala moje nebo, moga anđelića. Dođe mi da vrištim, da umrem od tuge na trenutke sam tako jadna i izgubljena. Znam da će vjerovatno sutra biti bolje, manje će valjda boljeti nego danas, ali ....tako mi silno nedostaje, često pomislim da ova bol nikada neće proći i da se više neću moći radovati novom životu, novoj trudnoći, a opet to bi tako željela!

    Grlim vas sve, šaljem vam puno pusa radosnica, da vas hrabre i jačaju, tješe i bodre

  9. #3109
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Gledam slikice svih bebica koje su u međuvremenu stigle i osmijeh mi ne silazi s lica ...to je diiivno.

    tibi moj savjet,ako si sklona upalma ,radi kontrole, ako treba i na vl.inicijativu češće vadi CRP, on će pokazati da li negdje čuči upala ili je izliječeno.


    Mali Vili još jednom ogrooomni .Pusti tijelu i duši da se oporavi.Srce će ti samo reći kada si spremna.1. mjesece ta želja je borba protiv tuge,jer svi mi želimo samo opet biti sretni,a onda te zapljusne stavrnost i idikorak po korak.Imaš divnu obitelj i vjerujem da ćete zajedno to pregrmiti i ponovo pokušati i kao većian nas opet osjetiti radost.

    Bombonita, Iva veeeliki i vama

    Svima koji se trude ili su na čuvanju trudnoće šaljem puno dobrih vibri u ovo blagdansko doba ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  10. #3110
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    mandy pa miša mu kako te to sad uhvatilo, a mi svi navijamo za vas. Ali nema predaje, mi nastavljamo i dalje navijati za debeli plus i da nam čim prije ozdraviš ~~~~~~~~~~~~~~
    drage moje Bombonita i Mali Vili šaljem vam ogromni utješni zagrljaj
    andjelak hvala na preporuci , evo krenula sam pratiti trudnoću kod jednog prekrasnog doktora koji je rekao da me neće tek tako pustiti i da će me poslati na razne kontrole da znamo što i kako dalje. Baš i jedna od pretraga koje sam jučer radila na njegov zahtjev je CRP. Inače jučer su mi izvadili 4 veće epruvete krvi, kad sam vidjela da to pripremaju pitala sam ih hoću li preživjeti ovo vađenje krvi . Napravila sam još i briseve i ponovila urinokulturu i sad čekam nalaze.
    puse svim hrabrim mamama anđela i bebolincima našim

  11. #3111
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mali Vili cure su ti sve lijepo napisale, daj si vremena, i pusti tm da odtuguje na svoj način. Moga je sve ovo skupa potpuno promjenilo, nije uopće ni približno više onaj čovjek za kojeg sam se udala. Jedino što je isto a i jače nakon svega je ljubav među nama, ali on i njegov način razmišljanja je potpuno drugačiji. A ponekad, kad se zamisli i misli da ga ne gledam, ima onaj neutješno tužan pogled...a opet pun je nade, vjere......hoću ti reći, pusti ga da radi kako se osjeća i provaj i ti njemu biti podrška, jer ponekad se oni toliko skoncentriraju da budu tu za nas da se njihova bol nekako umanjiva u svemu tome. Normalno je i to da se ti osjećaš kao da izdaješ Vilija, ali ne izdaješ. Kad tad će doći dan kad se više nečeš tako osjećati - meni se to dogodilo toliko nesvjesno i iznenada. Držala sam te tuge koja ti ne daje da dišeš, depresije, jada, kao da je to još jedino što me povezuje sa mojom djecom. Mislila sam ako si dopustim da se nasmijem oni će još više nestati, a ovako bar imam taj osjećaj koji je tako jak - skoro jak kao i ljubav koju osjećam za njih, bar to imam, bar me to ćini majkom. I onda, jedan dan, dozvolila sam si da pustim taj osjećaj. Dozvolila sam si osmijeh i sreću. Sva tuga kao da se pretočila u ono što si ti pisala - neopisivu zahvalnost da sam ih imala, da su bili dio mog života, i u sigurnost da ću ih opet jednom, tamo negdje, na ljepšem mejstu od ovog, sresti i napokon zagrliti. Neću ih više nikada pustiti.

    Doći će i tebi to vrijeme. Možda i prije nego se nadaš - moj Š je meni došao onda kad sam najmanje bila spremna na njega, prebrzo i preiznenada. I hvala ti Bože da jest.
    Uf raspisala sam se...sorry, pišem tebi a zapravo pišem i sebi...

    Mandy aj ne govori gluposti - moja tetka prvo dijete u tvojim godinama imala!

    Tibi dobro ti je andjelak rekla, CRP i Leukocite, i na miru si Pomaže također (da ubacim malo alternative) da si kapneš malo ulja čajevca na dnevni uložak ako slučajno osjetiš neke komplikacije dole, a i mazanje Kantarionom - ja sam se mazala cijelu trudnoću i nikad ničeg.

    Cure pusa svima, radim cijeli dan, pa svratila malo da vas izljubim
    Posljednje uređivanje od RozaGroza : 17.12.2010. at 15:24

  12. #3112
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Mali Vili prvotno napisa Vidi poruku
    Mandy žao mi je zbog tvog iskustva i od srca ti želim uskoro jedno prekrasno trudničko iskustvo.... a što se tiče godina.... pa nema do majčinstva u zrelim godinama....Posloženo sve u glavi, nikome ne polažeš račune, nema stresa, nema panike......i pomladiš se silom prilika.
    Mandy, isto mislim kao i Mali Vili. Moja me cura u četrdesetoj preporodila, a i MM koji je i stariji. Ma, i društvo nam je mlađe, a kamoli mi. I to da nema panike je istina, sve laganini.

    Mali Vili i Bombonita vaši su osjećaji normalni. I ja sam to sve prošla, i promijeniš se, ali bit će lakše.

    Upravo sam pročitala čestitke Kejt na maloj Noli. Pridružujem se.

  13. #3113
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    to s godinama apsolutno se slažem.rodila mi rodica treće u 42 a prijateljica 1 u 40.i sve ok!Nema danas pravila.
    Bombonitaznam taj osjećaj, ima i u mene dana kad mi posebno nedostaje i kad mi sve slike naviru i razne misli,ali sve je to normalno, dobri i loši dani nas čekaju.Ali jake smo i preživjet ćemo sve jer su anđeli uz nas!
    Tibidrago mi je zbog tebe da si našla dobrog ginek.
    Pusa cure!

  14. #3114
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj klarita2 prvotno napisa Vidi poruku
    book cure , zna li netko što je s Kejt?
    http://forum.roda.hr/threads/61961-S...ola-%28Kejt%29


  15. #3115
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    evo čitam sve što nisam stigla u ovih zadnjih par dana i sad plačem ko malo dite, pogotovo Rozina rečenica "neću ih više nikada pustiti"..valjda je krivo ovo pred božićno vrime i to što ćemo opet dočekati "sami" Božić..uf nisam ni stigla od sveg posla opustiti se ali sve i svašta mi prolazi kroz glavu i srce i baš me jako boli, i prekinem se u sekundi čim mi navru suze na oči, nekad baš dani teško prolaze i pokušavam u svakom danu pronaći nešto što će me dignuti i doniti osmijeh na lice, i onda shvatim kako je to sve privremeno i da ona praznina će uvik biti prisutna bez obzira što ja pokušavala napraviti..ali evo olakšat ću sebi ove trenutke dok sam sama da se isplačem, sigurno će bit bolje..
    fale mi moje dvi radosti

  16. #3116
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Kejt čestitam!!!!!!

  17. #3117
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Cure , puseeee!!!

    mandy, ma o kojim ti godinama pricas, pa mi smo generacija, a ja razmisljam o jos jednom bebcetu, aBd! nego ti nama ozdravi sto prije pa dragog na prepad uhvati, da vidi on ko je koka i po

    sandra, ajde mi pliz objasni kako ti Karlo tako fino napreduje, moj nece da zine ni na sta osim na siku...bio je prehladjen i pio sirup i od tada sanse nema da hoce ista da proba, a tek smo poceli dohranu...par dana islo fino i onda ni makac sta mu dajes, koje voce, na koju foru???
    I dajte mi neki hint, kako da mu uvalim sirup kada bude trebalo, jer ne pomaze ni pipeta, kasika pogotovo, zbog kasike sa sirupom sada nece ni kasice...ama bas sve izbaci...
    sa 5 mj je imao 7200/65 to je ok, ali rodjen je sa 4150 pa sam mislila da ce do sada biti malo buckastiji...

  18. #3118
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj visnja08 prvotno napisa Vidi poruku
    evo čitam sve što nisam stigla u ovih zadnjih par dana i sad plačem ko malo dite, pogotovo Rozina rečenica "neću ih više nikada pustiti"..valjda je krivo ovo pred božićno vrime i to što ćemo opet dočekati "sami" Božić..uf nisam ni stigla od sveg posla opustiti se ali sve i svašta mi prolazi kroz glavu i srce i baš me jako boli, i prekinem se u sekundi čim mi navru suze na oči, nekad baš dani teško prolaze i pokušavam u svakom danu pronaći nešto što će me dignuti i doniti osmijeh na lice, i onda shvatim kako je to sve privremeno i da ona praznina će uvik biti prisutna bez obzira što ja pokušavala napraviti..ali evo olakšat ću sebi ove trenutke dok sam sama da se isplačem, sigurno će bit bolje..
    fale mi moje dvi radosti
    A draga moja Višnjice i meni moji fale, mogu zamisliti kako ti je - da samo znaš koliko se puta sjetim tvoje mrvice, i onih dana u bolnici, evo i meni su došle suze na oći, nekako mi je tako u srcu...mislim da moraš smoći hrabrosti za krenuti dalje. Ja molim Boga da ti što prije usliši molitve, i da napokon vidim tvoje oći ispunjene sjajem sreće

    Bliži se 27.12 rođendan mojih dečkiju; kad gledam Špira često se uhvatim da zamišljam pored njega Tiju Ivana i Olivera, moja curica kovrčave kosice...baš mi fale, da su bar sa nama ovdje, da smo bar nas 6 skupa....joj kako bi to sretna obitelj bila

  19. #3119
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Bliži se 27.12 rođendan mojih dečkiju; kad gledam Špira često se uhvatim da zamišljam pored njega Tiju Ivana i Olivera, moja curica kovrčave kosice...baš mi fale, da su bar sa nama ovdje, da smo bar nas 6 skupa....joj kako bi to sretna obitelj bila

  20. #3120
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    visnja tocno znam kako se osjecas, tako sam i ja nekako osjecala prosle godine u ovo vrime.i mislila sam da nikad necemo imat "djeciji Bozic" i da cemo uvik bit "sami". al eto, vidis, i mi smo docekali da nismo sami.
    tako se ja potajno nadam, i svaki put kad otvaram forum, pomislim, kako bi bilo super da procitam da nam ti prijavljujes jedan +. a sigurna sam da ces nam ga i prijaviti....u to nema sumnje..nikakve... i znam da ti je sad tesko, pogotvo u ovo doba godine.... i da mislis da ces tesko skupiti snage za ponovno, ali hoces.... i samo se ti isplaci, bit ce ti lakse..i ja sam znala plakati satima, dok bi bila sama, i stvarno bi mi bilo dosta lakse... a u svemu tome sam imala vas tu, koje ste uvik olaksale svaku moju suzu i svaku suzu ste razumile.... saljem ti VVVEEEELLLIIIKKKKKIIII pojubac
    roza
    tibi lipo je sta si naisla na "normalnog" covika od doktora, to stvarno puno znaci, pogotovo nama koje imamo iz sebe tako lose iskustvo.i sigurno se i ti osjecas sigurnije kad znas da vodi lipo rauna o tebi i tvojim bebicama. i zelim ti da se sta prije rjesis svih ti "bestija" i da na miru uzivas u trudnoci do kraja.

    i ode da cestitam nasoj kejt- draga, uzivaj u svojoj curici

  21. #3121
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Višnja08 draga želim ti da ti Bog da snage u ovo vrijeme!
    Kejtčestitam, tako mi je drago!
    ja prehlađena, Klara također, kašalj, popucale kapilare od kašlja po licu, afte u ustima ali eto barem nema temp.Sinoć smo okitili bor, nije mi baš bilo do toga ali je Klara guštala.Još kad sam vjenčić objesila na vrata sve je morala ona odobriti, tako da radi nje moram. Sinoć sam opet loše spavala, zadnjih par noći imama neki nemir, opet mi dođe da zaplačem.Želim do Božića otići do groblja ali na selu pao snijeg, zaledilo ceste pa nismo mogli. A tako me vuče...Nedostaje mi puno...

  22. #3122

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    a72 daj mu sirup u šprici,polegni ga i ne daj da se digne,dio po dio špricaš u usta i progutati će.Ili jednostavno daj čepić ako se radi o sirupu za temperaturu.Jelo...hm...Karlo baš voli jesti...Ema ništa živo nije htjela ili da bi jela sa guštom,sačuvaj bože. Ne znam daješ li jabuku,dodaj i kesa unutra,onih za bebe,to djeca jako vole.I onda kad to prihvati u to dodaš bananu,pa krušku...i tako svašta...možeš kuhati i ne moraš.Ja ne kuham nego miksam svježe voće.Također dodam ili rižine pahuljice,ili proso ili griz...imaš tih kašica koliko hoćeš. Slano-Karlo ne jede ako unutra nema malo soli i malo maslaca ili maslinovog ulja.Bljutavo je i neće.Znaš onako malo staviš,čisto da ima okus. Sad kako već ima 8mj,dodam u slani obrok malo juhe bistre,ma jede,jedva stižem žlicom zagrabiti.Svaku hranu opet možeš zgusnuti i time povećati gustoću pa ga pripremaš na krući obrok time,a tako i povećaš kalorijski unos.I tako ekspermientiraš...
    Posljednje uređivanje od Bubica : 20.12.2010. at 07:59 Razlog: kršenje koda o reklamiranju nadomjestaka

  23. #3123
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    totalno smo OT, ali oprostice cure...uspjela sam mu dati sirup na spric, izmedju obraza i desni, i lagano...nista nije izbacio (a pije atb zbog upale grla- preslo nam od starije seke- a zbog toga vjerovatno i odbija hranu koju je prvih par dana dohrane fino uzimao. nisu to bile neke kolicine ali je ipak htio. )
    Blago ti se kad hoce da jede, meni starija kcerka nije htjela jesti do trece godine, pa i sad prilazim dohrani vec sva u strahu...hajde, isprobavacemo svasta, pa javim...(a proso od H. u kom je obliku, pahuljice? )

  24. #3124
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Sandra i a72 ljubite svoje male mišiće!
    Višnjice samo se ti draga isplači dobro! treba sve izbaciti iz sebe!evo ako će ti biti ikakva utjeha, ja sam prošli Božić proplakala! mislila sam da nikada neću biti mama i utjeha mi je bila moja posao kojeg obožavam! sve je bilo dobro dok sam bila tamo međutim kad bi došla kući sav taj moj svijet se raspadne i opet sam bila na početku!
    i onda kad sam se najmanje nadala pogledaj kako se život na brzinu okrene!
    od sveg srca se nadam da će u tvoj život ući jedno malo srčeko i da ćeš idući Božić biti najsretnija na svijetu jer ćeš biti mama jednom divnom malom stvorenju!
    veeeeeeliki zagrljaj ti šaljem!
    Rozice, teško nam je uvijek na godišnjice jel da? koliko god vremena prošlo! Tija, Ivan i Oliver jesu tu! svi troje su u Špiri, i sigurna sam da kad pogledaš da ih sve možeš vidjeti!
    bambus velia pusa našem prekrasnom Ivanu!
    Tibi mazi nam bušicu! i sve te beštije iš, iš od tebe!
    mandy, ja i dalje navijam za tebe! i bila bi presretna da nam uskoro objaviš jedan veeeeeeliki debeli plusek! stari?! ma kakvi stari pa vi ste sad u najboljim godinama!!!
    klarita, mali Vili, optimistična, bombonita

    svima veeeeeeelike puse!!!!
    mi smo se danas išli slikati s djedom Mrazom u kazalište! Nia je bila predobra! sutra stavim slike!

  25. #3125
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Drage moje cure, čitam vas i plačem, baš mi tuga….. I meni je ovaj Božić trebao biti poseban …….a u ovu 2010. sam ušla sa najvećom srećom, a ispraćam je sa najvećom boli koju žena može osjetiti. I evo me sad tu zajedno sa vama, predivnim curama, na mjestu gdje nitko od nas nije želio biti, ali smo tu, plačemo i tješimo se i često potonemo od tuge, a onda opet svako toliko stigne vijest o nekoj novoj trudnoći ili osvane jedna prekrasna beba u nečijem avataru.
    Kejt čestitam od srca.
    Mojoj dragoj prijateljici je poginulo dijete od 6 godina (danas bi to bio momak od 20 g), i bez obzira što je već imala kćer, a poslije je dobila i sina kad se najmanje nadala, uvijek mi je govorila da nema trenutka u danu da se ne sjeti svog poginulog sina. Kad sam ja izgubila Vilija zamolila sam je da mi iskreno kaže da li je moguće nakon ovoga ponovno biti sretan? Rekla mi je: Moguće je. Vidjet ćeš, bit ćeš ponovno sretna.
    Iako mi je teško to sada shvatiti, ja joj beskrajno vjerujem.
    Vjerujte i vi, drage moje Klarita, Višnja Bombonita. Ugledat ćete svjetlo na kraju tunela i bit će to puno prije nego što mislite. Ja vam od srca želim već idući Božić ispunjen dječjim plačem.
    Sandra bila si u pravu kad si rekla da se ljubav ne dijeli već množi. Čini mi se da ja svoga sina kojeg bezgranično volim sad volim još duplo više, a mislila sam da je nemoguće da ga volim više….a zamisli, draga Roza, kakav je tek tvoj Špirek srećković. Znam da ti je teško ovih dana ali najviše ubija kad razmišljamo na način što bi bilo da je bilo. Koliko god bilo teško moramo prihvatiti da je život samo i isključivo ono što imamo sada, i kada tako razmišljamo iznenadimo se koliko puno imamo i koliko smo ustvari sretni.
    Bzara- ljubi Niicu i jedva čekam slike.
    Klarita – V je sahranjen na Lovrincu i odem često, iskreno da ti kažem, nekad mi to pomogne, a nekad me baci u još veću tugu. Sahranjen je sa mojim didom i bakom koji su mene čuvali kad sam bila mala pa se sad tješim da i njega čuvaju. Samo da još kažem da je moja baka umrla ovo ljeto samo dva mjeseca prije Vilija u 101. godini i bila je u vrlo teškom stanju tako da se jadnica takoreći spasila. Bila sam na sahrani i ne sluteći da će se dva mjeseca poslije ponovno otvarati grobnica za nekoga tko je tek počeo živjeti…..Eto šta je život. Koliko god se mi trudili i mislili da ga shvaćamo i kontroliramo, on nas uvijek ponovno podsjeti koliko smo mali i nemoćni.

    Eto sad sam vas udavila a šta ću kad ste mi drage. Puse svim curama na forumu……da budemo ponovno sretne!
    P.S. Morala sam izbaciti sve smajliće i srca jer ih je bilo puno pa mi nisu dali da prođu. E baš su neki.....

  26. #3126
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mali Vili e baš si me rasplakala ovako rano ujutro
    Bzarice pusa ljepotici i jedva čekamo slikice sa Djedom Mrazom

    a72 provaj mu skuhati malo mrkvice, batat i malo karfiola, to sve smiksaš u pire, sa svojim ili adaptiranim mljekom, i malo masla iako bolje m.ulja - pogotovo jer je Zeid još mali, i stavi pinkicu soli. Š naprosto obožava, jer ima slatkast okus, a opet ima m.ulja koje bi on valjda na žlicu jeo da mu dam. I da, on to jede negdje od 2-3 tjedna nakon početka dohrane. Za slatku kašicu možeš skuhati zobene klice s posijama u malo vode, i u zdjelici pomješati sa izgnjećenom bananom i malo mljeka. Š to smaže ko veliki. Pusa

  27. #3127
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    a72 , znam da sam OT al sad sam se sjetila što moj Š obožava i što će ti malac sigurno papati - homemade puding od kakaoa ili "vanilije". Malo integralnog brašna (2 žličice) smučkaš sa onim demerara smeđim šečerom (1 žličica) i 1/2 žličicom kakaoa (ili ne) i 4-5 žlica mljeka, zakuhaš ostalo mljeko (svoje ili adaptirano oko 2 dcl) i to ukuhaš kao i kupovni puding. Dečko to smaže ko blesav!

  28. #3128

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    14

    Početno

    Braga Mali Vili hvala ti na utjesi i na lijepim željama, i ja tebi od srca želim neopisivu radost slijedeću godinu, da miluješ mali mirisni dar, da slušaš bebin plač i smijeh!
    I naša djevojčica Vita je pokopana u grob od moga dida i babe, koji su i mene odgojili, a za dida sam bila jako vezana, obožavali smo se, ja znam i svi moji znaju, to nije bila tajna da sam ja didova najveća ljubav, njegova mezimica. Izgubila sam ga isto ove godine u trećem mjesecu, a moga anđela u devetom, i ja se sada tješim i duboko vjerujem da su on i Vita sada zajedno i da je preesretan jer ima dio mene uz sebe. Eto draga moja Mali Vili i to dijelimo, i to nam je zajedničko

    Svim curama na forumu, svim trudnicama, trudilicama i tužilicama puno zagrljaja i pusica šaljem

    Sretna sam što postojite, što znam da ste uvijek tu za mene

  29. #3129
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Kejt čestitam vam od srca i malenoj Noli želim dobrodošlicu na svijet
    Višnjice draga , znam kako se osjećaš, tako je i meni bilo prošle godine. Iduće godine sigurna sam da ćete dočekati ti i TM najljepši Božić
    bzara jedva čekam sličice tvoje malene ljepotice sa djedom mrazom
    mandy za što skoriji plusić ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Rozić, Sandra i a72 baš mi je lijepo čitati vas, jedva čekam da i meni dajete receptiće za bebe. Daj Bože da se to ovaj put i ostvari
    Klarita brzo nam ozdravite ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~. I mi smo okitili neki minijaturni bor i malo ukrasili prozore pa sad uživamo u Božićnom ugođaju
    Mali Vili, optimistična, bombonita šaljem vam veliki zagrljaj
    velike puse svima

  30. #3130
    Mali Vili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Draga Bombonita i meni je najveća utjeha da je sa onima koje volim i ja sam bila posebno vezana za svoga didu. Čuvaj se, draga, i samo hrabro dalje, idemo korak po korak ,dan za dan.

    Rozadraga, nisam te htjela rasplakati, htjela sam te utješiti ali valjda mi ne ide u posljednje vrijeme

    Draga Tibi i tebi i tvojim bebicama velika pusa, naravno da će sve biti dobro i da ćeš se nakuhati papica za bebice. Sad ti nama samo uživaj u blaženom stanju, a mi ćemo skupljati receptiće.
    Puse svima

  31. #3131
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Cure, puno se tu stranica naslozilo, zatvoriti cu sada ovaj topik i otvoriti novi na istu temu. Nastavite tu, o kasicama, pliz, na dohrani

Stranica 63 od 63 PrviPrvi ... 1353616263

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •