Stranica 1 od 63 1231151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

    mislim da je vrijeme za novi dio

  2. #2
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    ...poslala sam pp na flower sa zamolbom da izbriše ove ponovljene topice...

    draga Roza nema te već treći dan na ovom pdf-u pa sam lagano zabrinuta. Nadam se da je sve ok i da si ti okupirana izradom svoje brošure, pa nam se ne stigneš javiti. Tebi i Špiri šaljem velike zagrljaje

    moram vam se požaliti da sam jučer na pdf potpomognuta saznala da ćemo i mi stari pacijenti trebati tražiti psihološko i pravno mišljenje, te mišljenje drugog MPO stručnjaka da nam treba MPO. Pa mislim stvarno nakon 10 godina hodočašćenja na VV bih ja njima mogla održati psihološko predavanje... Što se recimo nitko nije potrudio da u bolnicama osigura psihološku pomoć kad majka izgubi dijete? Mislim možda za nove pacijentice to ima smisla čisto da se pripreme na ono što ih čeka - mada koliko sam čula ne postoji stručno osoblje osposobljeno upravo za ove potrebe, ali za nekog tko je gore visio 10 godina (i tko zna koliko ću još morati visiti) to stvarno nema smisla ...

  3. #3
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Tibi tu sam ja, čitam iz prikrajka
    Uf naživciralo me ovo da morate prolaziti psihološku analizu i sve to. Zaista ako je prvi put onda i ima smisla, ali nakon toliko "staža" ne vidim kako vam oni mogu pomoć! I da, neka se pobrinu i za to da žene koje izgube bebu u rodilištu odmah dobiju psihološku pomoć, stručnjake specijalizirane baš za te određene traume. Uvijek se naježim kad se sjetim doktorskog odnosa prema meni oba dva puta
    Svakako ti želim da brzo krenete u sljedeći postupak, a najviše bi volila da vam se isplati kučna radinost, pa da sve to možete ostaviti iza sebe

    Cure evo ja gibam (puževim korakom) na ctg...danas sam baš nešto umorna...nisam se baš naspavala jer me Špiro mlatio cijelu noč, najviše u bubrege...zadnjih 3-4 dana je dosta aktivan...a navodno se bebe smire pri kraju...a u nas sve naopako

    Ljubim vas sve i javim se malo više nakon pregleda

  4. #4
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    tibi, ma ta naša medicina i pravni sustav su sr...anje. Ja sam "sretna" da sam rodila baš u Rijeci,jer je to jedino rodilište koje ti osigura stručnu pomoć kakva mi je trebala. Držim fige da vas priroda prevari i da se prirodno uhvati...
    Roza ni moje srećice nisu se smirile pred kraj. Uživaj jer neće još dugo iz nutra.. sitno brojiš...
    Mi smo dobro, dosta smo mirni, nježni.. Moran se skoncentrirat i smirit da je čujem. Ali sretna sam je je tu. Još malo pa ponovno do Podobnika. Upravo su me zvali da potvrde termin. Jedva čekam da vidim svoju srećicu, jer moja gin ima ultrazvuk još iz stare Austrije.
    Snježna pusa svima...

  5. #5
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Tibi i ja se nadam da ćeš zatrudnjeti prirodnim putem da izbjegneš svu tu muku..nadam se da imaš još puno snage za dalje,i vjerujem da je imaš stoga nemoj odustati,tu smo da te hrabrimo!!
    Roza tvoj Špiro je vjerojatno uzbuđen što će te uskoro viditi pa zato stalno lupa,ma neka lupa on..
    tamagoči mogu misliti koliko uživaš ..izbjegavaj te stare ultrazvuke!!mislim da ću i ja ako Bog da da ostanem trudna,definitivno odlazit kod podobnika..
    Bambus pa di si nam ti?nadam se da ti neće ovaj misec doći vještica..
    Ja se tako loše osjećam,sva sam pospana,mogla bi po cile dane samo spavat....a i neka mala temperatura me čopila,a trbuh me na momente baš boli kada ću dobit svaki tren..sad samo iščekujem oću opet dobit

  6. #6
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Cure drage

    Tamagoči sad če bublica počet lupkat Tako me razveseli svaki tvoj veseli post

    Visnja vibram da "krava iz Rusije" ne dođe

    A mi smo bili na ctg-u, sve super, kaže doktorica mali pravi dalmoš, ljen i treba ga rastrest ko luda da se malo prodrma. I to svaki put kad snjimamo je miran, a kad dođemo doma evo lupa ko manijak! Valjda osjeti da je doki tu i nema zezanja

    Malo sam se rastužila, danas su me u dva navrata pitali da "jeli to prvo"? Još gore je što sam odgovorila, da osjetila sam se kao da sam izdala svoje ljubavice na nebu, ali nisam imala snage ni volje, a ni potrebe nepoznatim osobama objašnjavat...ali koji glup užasan osječaj...ovo je moje četvrto dijete, a svi me gledaju kao veselu prvorotku.
    Inaće za sad sve OK u nas još, iako osječam da mi se malecki jako spustio i baš mi je pritisak jak dole. Samo da ne krene do ponedjeljka jer mi je doktorica do tada u Mostaru.

    Brišem sad će CSI. Ljubim vas sve, trudilice vibram za plusiće, trudnice ljubac veliki bušicama, svim dragim mamama laku noć i svima hvala što mislite na nas, Špirek i ja vas puuuuuno volimo

  7. #7
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    ispricavam se na visekratnim topicima, nesto je forum zezao

  8. #8
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    rozice-baš mi je drago da je sve ok,zaslužila si svu sreću ovoga svijeta.
    A svoje nebeske anđelke nisi iznevjerila sve dok ih nosiš u srcu,a to će uistinu biti do kraja života.Naravno da nemaš snaga svima objašnjavati,to je samo vaša intimna bol koju dijelite s onima koje volite
    Šaljem vam puno pusa,posebno Špireku

  9. #9
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno


    Draga moja Roza evo u ove sitne sate jos uvjek mislim na vas.I tako sam sretna,Boze zamisli taj dan kada svoju ljubav primis na svoja prsa,kada vam dode doma,i kada nakon svega tvoj zivot postani cista sreca i veselje.Ja dapace uopce nesmislim da si iznevjerila svoje andelcice,pa to je tako intimno i posebno,a pukim razglabanje sa nepoznatim ljudima ustvari i nisi puno nesto rekla,jer oni to nece razumjeti,Bitna je tvoja ljubav koju u srcu i mislima nosis za njih,i vasa povezanost,Jer oni su tu u tvome srcu.Veliki,najveci i uvjek prisutni.Neka mi te prati Boziji Blagoslov u miru i radosti i u danima koji su pred tobom.
    Draga Medy,ti si vec sada savrsena majka,to je sve samo faza koju bi prozivljavla i da si puno mlada.Dugo sam te pratila u tvojoj etapi borbe nakon kiretaze,bola i hrabrosti i tvoja mrvica koja te ceka,ceka bas tebe da joj budes savrsena majka,ceka bas tebe,toliko si zrela hrabra i puna ljubavi.I citajuci te jedini osjecaj koji mi se javlja da ces upravo biti dobra majka koja je kroz sve,sebe tako izgradila,da ce ces svoju mrvicu odgajati u slobodi,svojoj i njenoj,vidjet ces bit ce ponosna sto si joj ti majka.Moja majka je meni usadila na tako suptilan nacin koliko je posebno sto postojim,uljevala mi toliko samopouzdanja,i mogu ti reci da svu radost postojanja sam dobila od nje.A i to je bila zrelost koju je gradila cekajuci me devet godina,nakraju smo se tako divno popunjavale da sa velikom radoscu mogu reci da sam neizmjerno sretna sto mi je ona majka bez obzira na sve druge puno mlade upravo je to bilo vrijeme trenutka da se sretnemo,unatoc boli koju je devet godina prozivljaval.Samo hrabro draga,u tebi se kriju i svemir i zvjezde,i sigurna sam da ces upravo svojom posebnoscu uspjeti svoju mrvicu nauciti letjeti,a to je tako poseban osjecaj.Naucit cej je ljetjeti visoko,dalkeo,na krilima srece Sve moje drage tu ste mi u srcu

  10. #10
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Da i pitala si me kada cemo u postupak,tuzno moram reci neznam,odlaskom u Hrvatsku,sprovodm potrosile su se izvjesne zalihe,sada mi je upravo neodgovorno uci u postupak bez zaokruzene financije jer znam sta me i koliko kosta,a to mi jos dodatno stvara pritisak.
    Ja se jo cudno osjecam,zbog svega sto se desilo,to jednostavno moram odraditi,a tesko bi mi bilo neuzet u obzit da mozda nece uspjeti,za sada nemam dovoljno snage za prezivjet jos mozebitni jedan neuspjeh.A i ovaj ciklus je bio cudan,.Par dana nakon ovulacije pooeo me boljeti donji dio trbuha u predjelu jajnika,cak sam pomislila da sam mozda profurala ovulaciju i od tada osjecam ne takvu bol negu neki pritisak,jednostavno osjecam jajnike.Temeratura mi je uglavno 37,2-37-5 pa se bojim da nije neka upala, a ja sam inace hladan tip 36-5 je moj vrhunac, mada je sve normalno,nemokrim puno vise,nema nikakvog zabrinjavajuceg iscjetka,ne srbi....tko ce ga znati.ipak me strah ionako su mi se ciklusi prilicno skratili,a imam neke cudne podmukle mucnine vise ono kao da su mi usta pune sline.Eto nadam se da necu morati pak sada u neku novu borbu.Nadam se da je to posljedica stresa.

  11. #11
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage cure hvala vam
    Visnja08 i ja vibram da ne dođe tetka iz Rusije Volila bih da nas ti i bambus uskoro razveselite dobrim vijestima. A nadam se da nam je i bzara u akciji, pa se i ona ubrzo javi sa plusićem.
    Tamagoči ma prekrasno što lijepo napredujete i što uživaš u trudnoći. Želim ti da tako bude do kraja
    Roza točno razumijem kako se osjećaš. Naravno da ti svoje anđelčiće nisi iznevjerila, ma kako bi ih mogla iznevjeriti. Oni su tebi zapečaćeni u srcu zauvijek. No, zašto dozvoliti da neki nepoznati ljudi kopaju po tvojoj intimi i boli. Imaš svoje najbliže i nas ovdje sa kojima možeš podijeliti svoje osjećaje i misli o tvoja tri anđelčića, a za ostale baš te briga. Ionako bi ih zanimalo samo u tom trenutku dok ne bi sve doznali i onda tko te šiša. To što bi te po ne znam koji puta slomilo - nikom ništa. Tako da nemoj se oko toga uzbuđivati. Nego, baš sam sretna zbog tebe i Špire da ste ok. Ma neće on još krenuti, vidiš da uživa u maminoj bušici
    crtica draga prekrasno je čitati o tvom odnosu i ljubavi između tebe i tvoje majčice. Meni to jako nedostaje. Moja je na nebu već 6-tu godinu Želim ti puno hrabrosti i snage za dalje. Nadam se da ovaj pritisak i temperatura nisu ništa opasno (za svaki slučaj odi provjeriti ako bude još neko vrijeme trajalo) i da ćeš se uspjeti financijski pokriti za slijedeći postupak.
    mandy
    svim trudnicama, trudilicama i tužnicama i

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    Pa crtice, ja bi rekla da si trudna, možda. U ranoj trudnoći je temperatura tako malo povišena, nema iscjetka ili ful laganog, pritisak dolje (ko za mengu ali opet prerano) + čudan osječaj u ustima. Mislim, tako je meni bilo u svakoj i prije nego što mi je kasnila sam znala da sam trudna.

  13. #13
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj boa prvotno napisa
    Pa crtice, ja bi rekla da si trudna, možda. U ranoj trudnoći je temperatura tako malo povišena, nema iscjetka ili ful laganog, pritisak dolje (ko za mengu ali opet prerano) + čudan osječaj u ustima. Mislim, tako je meni bilo u svakoj i prije nego što mi je kasnila sam znala da sam trudna.
    ovo bi bilo prekrasno
    crtice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je boa u pravu

  14. #14
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Crtice ..možda je Boa stvarno u pravu,daj Bože da si trudna!!Imala sam i ja takve simptome kad sam ostala trudna...ja se nadam da jesi,i da to nije od stresa..kad bi tribala dobiti??

  15. #15
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Malo sam se rastužila, danas su me u dva navrata pitali da "jeli to prvo"? Još gore je što sam odgovorila, da osjetila sam se kao da sam izdala svoje ljubavice na nebu, ali nisam imala snage ni volje, a ni potrebe nepoznatim osobama objašnjavat...ali koji glup užasan osječaj...ovo je moje četvrto dijete, a svi me gledaju kao veselu prvorotku.
    svi smo to napravili i zato se ne grizi,jer u srcu znaš da ih nisi zaboravila,a dr.bi mogli i povrijediti tvoju uspomenu,osjećaje

    crtice ja često imala upale ali ne i pov.temp,...možda ima nešto

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    hi curke, danas sam se milijun puta logirala, pisala, brisala, stalno me neki error izbacivao i bacao mi na psihu ( nadam se da i vi imate iste probleme, što bi značilo da nije do moje veze )
    crtice prva pomisao na tvoj opis bolova mi je istog trena prizvao sjećanje na sve moje trudnoće koje su počele potpuno isto: kao neko rastezanje u donjem dijelu trbuha i odmah sam pomislila da si i ti trudna :D ; hvala ti na tvojim riječima, divne su i uvijek me takneš tamo di treba ; ja se nadam da ću sa svojom djecom uspjeti održati odnos kakav imam danas, pun ljubavi i povjerenja, i jednostavan i razumljiv sam po sebi; na žalost sa svojom mamom nisam imala tu sreću, u životu sam se više brinula ja za nju nego ona za mene, tako je ostalo i danas, ali hvala Bogu, tako je moralo biti, netko ima ovu ulogu, netko onu...
    visnja08 meni to isto djeluje kao trudnoća, ja sam spavala kao da me cc muha ubola
    uf baš bih volila da bude nekoliko plusića odjednom :D
    Tibi , šta da ti kažem ? psihološka pomoć je po njima potrebna kad to ide na ruku hzzo-u, toplo se nadam da ćeš se ti ukrcati u trudnički vlakić i bez njihove pomoći
    Rozić ne grizi se, stvarnost je jedno, a naša nutrina nešto sasvim drugo, nitko ti ne može oduzeti i umanjiti osjećaje i sjećanja na tvoje anđele
    pusica i veeeeliki, topli zagrljaj svima , a posebno bebicama u trbuščićima

  17. #17
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga mandy i ja sam danas imala problema sa forumom, stalno je izbacivao neku grešku
    Baš bi bilo super da nam crtica javi pluseka, a očekujem lijepe vijesti i od ostalih trudilica babmus, visnje, bzare i tako redom dok se sve ne izredamo

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    CG
    Postovi
    53

    Početno

    saljem veliki pozdrav i poljubac svim hrabrim mamama

    i pitam - gdje je Roza? da li su jos uvek 2u1? ili imamo nekih finih vijesti?

    Rozo, ti ne smes samo iz prikrajka da citas, ti moras da se javljas svaki dan

    navijam za puno + ove godine

  19. #19
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Drage moje prijateljice
    Još 2u1 javlja se na raport!
    Odmah da nadodam Crtice da sam i ja prvo promislila na trudnoču iako znam da si pisala o nekim upalama pa se nadam da nije to. Bilo bi prekrasno maleno čudo da nam prijaviš pluseka A ovo isto želim i Visnjici sumnjivi su mi ti tvoji bolovi i simptomi

    Mi još u slatkom isčekivanju, a strah sve veći...Kako ču ja to???? UH! Iskreno, porodi su mi tako teška iskustva, trauma, svaki je bio nevjerovatno težak, prvi 5 sati trudova 2 infuzije dripa, užasni bolovi, kiretaža bez ikakve anestezije...drugi 12 sati trudova, rezanje na živo bez truda, šivanje bez anestezije...a nakon oba prazne ruke Molim Boga da mi da malo snage da još to izguram i da maleni dođe živ i zdrav doma.

    A nema nam Bambus, trudi se 8) Šaljem pusu i vibram za ono najvažnije
    Bzarice mislim na tebe i jedva čekam da nam ispičaš kako je bilo na skijanju

    Cure svima veliki zagrljaj

  20. #20
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Joj Roza, znam da te frka, ali to je normalno, bebonja te fino dresira da se zna tko je glavni kad izađe.
    Zamisli već si takoreći u terminu, pa sve si progurala!!!
    he, he, znala sam ja to otpočetka....
    Nemaš više frke za Špiru, prešišao je moju po kilaži kad se rodila,a sad viče cijele dane i pokazuje volju u stilu: nosi me, daj da probam, neeećuu spavatiii, zavjese su za popričati, a i plafonjera, nemoj sjesti kad me nosaš itd...
    Spremi se i zauzmi niski start,jer se fino približavaš danu D!
    Svim curama puno lijepih želja i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za ono što najviše želite!!!

  21. #21
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga Roza ovaj put će sve biti ok, vidjet ćeš. Zaboravit ćeš ti na bolove od poroda čim ti stave tvog malog preslatkog Špireka na prsa.
    A vidjet ćeš on će biti itekako živ i glasan i prekrasan
    Joj Rozić jedva čekam da vas vidim oboje - sretne, u zagrljaju
    Još malo, još samo malo

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    roza u terminu si,sad će to mene je na kraju držalo "jedva čekam da rodim" više nisam mogla dočekat da ju vidim,čak sam i bol nekako sa srećom prihvatila.I tebi isto želim!!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Roza draga, ne znam hoću li na drugom mjestu imati priliku, pa evo sada da ti poželim svu sreću ovog svijeta, brz i lagan porod- ma sve ono što si sama želiš, ja ti želim isto.

    Sretno draga

  24. #24
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    aaaaaaaa tu ste vi meni
    Ja vecinom idem na gledanje svojih postova i onda mi je promaklo da ste otvorili novi topic

    Sve vas puno pusim

    Rozice draga jos samo maaalo pomazi mi Spireka

  25. #25
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Hvala vam cure

    Danas mi je posebno nervozan dan. Ne mogu ništa sama, ne mogu se dignut iz kreveta, jedva prehodam 2 minute po sobi, ne mogu sama skinuti tajice...ništa...užasno me to frustira, rasplačem se zbog svake sitnice, i najgore od svega je što se zapravo osječam tako nezahvalno, umjesto da sam sretna i vesela, ja živčanim i gubim snagu. Baš se osječam ko luzerica, sad kad smo došli pred kraj ja se gubim i ludim, skroz bezveze, nisam niti malo ponosna na sebe! Plus onda dođem ovdje i vas udavim sa svojim živčanjenjem

    Maruspilami tek sam danas vidila da je malena Leona zaspala vječnim snom pretužno i preteško, nadam se da je našla mir među anđelčićima


    Ljubim vas sve, javim se još kasnije kad se "strasti" smire i budem bar malo uračunljiva

  26. #26
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Dobro vam jutro drage moje.Nadam se da ste mi sve dobro.Ja evo jos uvjek muku mucim sa tim nekim novim simptomima.I mogu vam reci da me prilicno strah sta je to sada,nikada,ama bas nikada nisam imala nikakvu upalu osim jednom pokupila gljivice,njih bih znala prepoznati.Pregled imam tek iduci tjedan,nema termina ranije,a mene samo frka da nije nesto novo sto ce nam oduziti postupak.Ja sam vec smislila strategiju kako da pokrijemo financije,neide bas brzo,ali trazim jos dodatni posao,mrzim te situacije.Tako ste me raznjezile sa tim +,ja se toga nesmijem ni uhvatiti,eh da je mozda neka druga situacija,no mi smo vec dva mjeseca na profertilu ali bas da smo mi te srece?Mada ja iskreno vjerujem u cuda,ali nekako vise u tuda,sta ces nevjerni Toma.A sta mislite jeli to mogu biti nekakve bakterije.Od nedjelje imam to neko zatezanje u donjem dijelu trbuha nekada manje,nekada vise,kao da mi nesto kuha.Ajme meni,znam da sam vec dosadna.
    Rozicdrga,Visnjamila svim srcem se molim da je tvoj umor posljedica
    ,Mendy Tibi ,Bambus,Bzaranadam se da uzivate.Tamagoci,Choco,Ana72 sve druge drage trudnice,i sve druge nespomenute svima veliki pozdrav.

  27. #27
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Roza draga,sigurno da ti je već postalo teže sad pred sam kraj, čeka te jedna velika nagrada-što češ konačno imati bebicu u rukama, ma kako ne bila ponosna?proći sve kroz tako teške stvari u životu,i tu si,živa zdrava i nosiš prekrasnu bebu ,itekako imaš na što biti ponosna,i tri prekrasna anđela te čuvaju svo ovo vrijeme,ja te iako to što te ne znam,ne mogu nikako zamisliti drugačiju od onog kakvu te tu znam preko foruma (i fejsa ),a to je da zračiš draga,a luzer nisi nikako,izbaci to iz glave!!
    Crtice kad sam čitala te tvoje simptome meni ni na kraj pameti nije bilo da je možda riječ o nekakvim bakterijama,prvo što mi je palo na pamet je trudnoća ,i daj Bože da nije ništa drugo u pitanju!eto držim fige draga da se to mala mrvica uhvatila
    A di je Bambus??nije se već dugo javila..
    Neki dan večeram sa mužem i on me iz čista mira pogleda i kaže mi ti si trudna..da je bar u pravu,a tribam dobiti za 4 dana,nekad me trbuh zaboli i sve nade mi padnu u vodu a opet se i dalje nadam i molim da je to bebica..a moj brat me tako rastužio kad mi je reka da se moli za mene,da radi žrtve kako bi što prije ostala trudna,pa jel dragi Bog čuje te molitve?nek se požuri malo,jer beba bi nas spasila,izdigla iz svega..
    drage

  28. #28
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Draga Visnjaznam da je vjera ono sto nas spasava,netko vjeruje i oslanja se na snagu i pomoc od Boga,netko jednostavno vjeruje u sutra,u moc novoga dana,u novu mogucnost....molitva tvoga brata je vec uslisana to kada ce doci do isporuke je vec drugi dio u kojem se gradimo u strpljenju i povjerenju,meni je ovo prvo najteze.To mi je predivno sto si okruzena ljudima koji su spremni zrtvovati dio svoje snage,zrtve,vremena,i podarit ga tebi.Mogu zamisliti sa koliko ljubavi i ceznje je svaka rijec njegove molitve upucena iz njegovoga srca.I osloni se na tu ljubav,ona ce ti dati snage za sve dane cekanja.To je samo 4 dana,ali i da je 44 netko se oslanja na Boziju providnost za tvoju snagu.Ljubav kojom oni mole i daruju ti je je snaga koja ce ubrzati isporuku i iskreno se nadam da cu te bas ovdje za 4dana moci virtalno i reci ti draga moja bila ti blagoslovljena ova trudnoca.Iskreno se nadam i evo malo vibram~~~~~~~ da je to+.
    Ja cekam od 21-25 jer mi ciklusi variraju zadnje vrijeme.I nesmijem se nadati.Iskreno nesjecam se da sam u prvoj trudnoci imala takve simptome no to je bila trudnoca iz ICS-i postupka pa je sve teze i bilo pratiti.Ali znam se ja prilicno cesto ufurati pa se razocarati,ali ovaj put stvarno mi nije palo na pamet nego me odmah copio neki strah samo da nije nesto pak uredu zbog postupka kojega smo planirali.
    I draga moja budi mi hrabra,pratit cemo te pozitivnim mislima,nadom,vibrama i zajednickom molitvom da rezultat nakon budu suze radosnice.Znam da je tesko,i znam kroz sta prolazis,ali uz ekipu koju ti imas tesko da nemoze uspjeti.Svim srcem cu se moliti.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    najprije sam išla proguglati šta je profertil, da vidim "na čemu " je crtica i sad sam još sigurnija da se tu nešto sprema :D ; crtice od bakterija i gljivica ne bi trebalo biti zatezanja u jajnicima, obično boli i pecka pri mokrenju; ja navijam za test :D
    visnja08 pa valjda TM zna jesi li trudna ili ne :D ; mora da je krasno imati takvog brata i osjetiti takvu ljubav, ja sam samica i baš mi je tužno samoj... crtica ti je napisala sve najlipše šta bih ti i ja napisala
    Rozić to je sve normalno i da si imala najnormalniju trudnoću, a kamoli nakon svega što si prošla, izdrži još malo
    ja sam se tako rastužila kad sam saznala za Leonu Z., nekako sam očekivala da takva muka i borba moraju biti nagrađeni životom; baš je život nepravedan

  30. #30
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Crtice mislim da ti simptomi nisu baš tipični ni za gljivice ni za upalu, ali znamo sve za što jesu tipični, ne?!! Bilo bi prekrasno, i želim ti od srca jednu malenu treperuču točkicu u bušici
    Visnja ja sam se isto sva raspekmezila na tvog brata, prekrasno Bog če uslišati molitve, pogotovo kad dolaze iz čista srca...pridružujem se bratovim molitvama, a kao tvoj muž imam neki feeling da bi to moglo biti to
    Mandy draga, pretužno za malenu Leonu...dvije prekrasne hrabre curice Leona Z. i Leona od naše Ključić
    Kako si ti? Neki planovi skoro?

    Ljubim vas sve cure, idem spavati i prestat s današnjim živciranjem

  31. #31
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    drage moje, sve vas pozdravljam! evo mene natrag k vama!
    o skijanju bi mogla pisati satima, ali da vas ne gnjavim samo ću vam reći bilo je fenomenalno!!! peseki su uživali! Koku smo nabavili jaknu, i čim prebacimo slike staviti ću par slikica da ga vidite! njih dvoje su bili atrakcija, već su ih svi konobari znali! bili smo u Austriji a tamo psi doslovno mogu svugdje! divan početak ove lijepe 2010.!

    nabrzinu sam sve preletila! Roza i Špiro su 2U1 još uvijek, to mi je bilo nabitnije!
    sve bebice su dobro i lijepo napreduju, i sve ste mi dobro!
    oprostite što nisam detaljnije čitala, tek sam se raspakirala, sutra ujutro dok svi budu još spavali planiram nadoknaditi gradivo!

    sve ste mi jako falile, i stalno sam mislila na vas!

  32. #32
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga bzara vratila si se konačno. Baš si mi nedostajala. Vjerujem da vam je bilo prekrasno. I mi se idući vikend spremamo na skijanje, ali nažalost nećemo voditi našu pesicu jer je nema tko čuvati dok smo na skijanju, a mislim da bi joj bilo previše stresno da bude sama u nepoznatom prostoru.
    drage moje crtica i visnja ja vam od srca želim da se za koji dan pojavi plusek. Šaljem puuno pozitivnih vibracija ~~~~~~~~~~~~~~~~~~. Uh kakva bi to samo godina bila
    draga bambus vidimo mi da si ti u velikom poslu . Samo vi uživajte i javi nam se ponekad, barem u pauzama . Draga šaljem puno pozitivnih vibracija i tebi da nam uskoro javiš plusek ~~~~~~~~~~~~~~~~.
    draga roza izdrži još malo. Vjerujem da ti je teško, ali samo još malo te dijeli do najljepšeg trenutka kad ćeš ugledati to svoje malo čudo, kada ti ga stave na prsa
    drage moje trudnice, trudilice i tužnice svima šaljem veliki zagrljaj

    Leonice, anđelice male, počivajte u miru Božjem

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Roza, sve će biti super, stvarno si to zaslužila...ti si borac i progurat ćeš to kako treba i kad zagrliš malenog sve ćeš boli zaboraviti...a tvoji anđelčići će uvijek biti uz vas i bit će sretni jer gledaju svoju mamu sretnu Špiro će ti svaku suzu nagradit svojim osmjesima...

    baš sam sretna što sam pročitačala dobre vijesti...i sretna sam što vas ima još koje očekujete radost...neka vam svima ovo bude sretno i da zagrlite svoje djetešce, živo i zdravo, kad dođe veliki dan

  34. #34
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Anci evo da te i ovdje izljubim Tako i je drago da si se javila...piši nam kad imaš snage i volje, da znamo kako si

    Bzarice "vratija se Šime" Baš mi je drago da ste se tako lijepo proveli, i da stvarno super početak godine, a ja "dižem čašu" u to ime, da se tako i nastavi...a prva sljedeča vijest da bude dupla crtica
    Jedva čekam slikice!

    Tibi

    Hm vidi ti naše Bambus koja coolerica 8) Neka neka

    Mi smo OK, nočas je cijela obitelj sanjala Špira, da se rodio, progovorio, ja sam sanjala da je sa 7 dana jeo grah tetka mu je sanjala da je odmah postao veliki slikar, a Ante je sanjao da je mudrac i priča na veliko sa svojih par dana Sutra je ctg, pa onda bolnica u četvrtak...a tako mi se ne ide, proletilo mi vrijeme, nisam spremna na odlazak u bolnicu...bez Ante, bez vas...bliži se taj čas a mene strah!

    Kiss svima

  35. #35
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Roza već u četvrtak si u bolnici?ah..baš u to vrime neću biti u Zagrebu ..Ma Špiro je mali genijalac :D :D !!Ja navijam za slikara
    Bzara baš lipo što ti je tako dobro bilo na skijanju
    Želim vam svima lipi dan cure

  36. #36
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga Roza pa sve bliže i bliže si najljepšem susretu sa svojim Špirekom
    Ako ti što bude trebalo ja ti mogu donijeti u četvrtak i petak, i onda me nema do 30.1.
    I ja glasam za slikara (meni je to hobby)

  37. #37
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hej drage moje!
    prvo da vam kažem, stavila sam par slikica, pa slobodno pogledajte!

    Rozice, ja ne mogu vjerovati da ti već ideš u bolnicu! :shock: meni je to tako proletilo! znam da tebi nije, i da su ti dani vjerojatno bili jako dugački! tako si blizu da svog ljepotana držiš u naručju! jako ćeš mi faliti ovdje, i molim te šalji nam izvješća na mob! ja ti pošaljem moj broj na pp!
    samo hrabro draga moja, još malo i sve ovo će pasti u zaborav, i samo tvoja mala ljubav će biti bitna!
    Tibi, stvarno nam je bilo odlično! snijega ima jako puno! kuda idete? mi smo bili u Aus, ovo nam je druga godina da idemo tamo, inače smo jako dugo išli u Italiju! vjerujem da će vam biti odlično, treba se maknuti malo od svega!
    crtica, visnja i bambus , od sveg srca ~~~~~~~~~~~~ za jedan veeeeeeliki +
    mandy, kako si ti draga? kakvi su vama planovi za ovu lijepu nam 2010.godinu? velika tebi i tvojim curicama!
    Choco, kako je tvoja bebica? kad ideš na pregled?
    anci, piši nam draga kad god osjetiš potrebu! tu smo za tebe! život je nekada stvarno težak i nepravedan, ali je lakše gurati naprijed kad znaš da si okružen ovako divnim ljudima kao što su ove žene ovdje!

    svim curama šaljem veeeeeeliku

  38. #38
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    joj bzara fotke su super, kako je samo Kokić sladak u onom svom kaputiću . I mi smo našoj kupili kaputić ali ne želi hodati u njemu, samo se ukipi i ni makac, tako da smo odustali od toga. Mi isto idemo u Austriju, sada treću godinu za redom. Joj jedva čekam da se maknem od svega i malo opustim.

    drage moje sve vas ljubim i vibram da se neka od vas čim prije javi sa plusekom ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    joj, ne mogu ni ja vjerovati da je već toliko vremena prošlo i da se već bliži veliki dan. Roza, vjerujem da te strah, nažalost bolnice većina nas ovdije pamti po ružnom...al vjerujem da će se sve sada promijeniti i da ćeš ovaj put iz bolnice izać sa osmijehom od uha do uha sa svojim malenim Špirom u naručju...joooj, baš sam uzbuđena i jedva čekam da nam javiš da je sve super prošlo.

    jesam dobro skužila, u Zagrebu ćeš rodit? ako jesam, u kojoj bolnici? ja živim u Zagrebu pa zato pitam...

    velika i mislit ću svaki dan na tebe...

  40. #40
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    roza ti imas laptop?

    ako imas slobodno ga ponesi u bolnicu, jest da moraš biti bez Ante ali bez nas ne moraš

  41. #41
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Roza evo svi smo u niskom startu i jedva čekam 1.slikice najisčekivanije bebe foruma.Ajme koje će to biti veselje.
    Normalno je da si nervozna,jer ništa od trudnoće i poroda do sad ane pamtiš kao lijepo,ali vjeruj bit će brzo i prekrasno.Traži da te ne šivaju bez anestezije i sl.Kontroliraj svoj porod...ma bit će dobro,kao i što smo prognozirali da ćeš dogurati do termina tako prognoziram relativno brz i lagan porod
    Sretno!!!!

    Svim curama veliki

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    156

    Početno

    ajmo roza, ajmo!
    jedva čekam da maleni Špiro ugleda svoju prekrasnu majku koja ga puna ljubavi iščekuje, i svog super strpljivog i punog razumijevanja tatu.
    joj da mi je taj trenutak vidjeti uživo, sve bi dala!
    ajmo roza, sve će biti ok!
    bude kod mene doma pukel šampanjac taj dan!
    budi hrabra kao i do sada!!!!!

  43. #43
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa
    jest da moraš biti bez Ante ali bez nas ne moraš
    vis vis, good point

    Ljubim vas oboje i svaki dan mislim na vas

  44. #44
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Meni se čini da će doći do zagušenja foruma kad se Špiro pojavi! :D

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    uf, ispisala sam 1/2 stranice i sve otišlo u error
    no dobro, strpljenje je vrlina:
    rozić ne mogu virovati da je prošlo 38 tj., nije da mi je drago da ideš u bolnicu, ali 2-3 tjedna neće biti strašna, ctg će ti biti nadomak ruku i to je dobro; svaka ti čast, stvarno si bila strpljiva i uporna, mogu samo zamisliti koliko je bilo teško preležati svo to vrieme i sa svime što si prošla prije; laptop svakako ponesi jer u protivnom mi svaki dan zovemo bolnicu i gnjavimo osoblje ( čim pomislim na trenutak kad prvi put uzmeš svog Špiru u ruke oči mi se napune suzama..bit će to vatromet ljubavi ), (i pošalji mi adresu da ti pošaljem cd-ove)
    bzara drago mi je što si napunila baterije, nadam se da je pao i neki plan ( slike su divne, Kokić mi izgleda poleđeno)
    moji planovi za 2010.g. ? uf, rekla bih vam da znam i sama.. prije 1-2 mj. su bili kristalno jasni, a sad na samu pomisao o trudnoći mi se zgrči želudac i stvori knedla u grlu, mislim da ću ipak malo počekati , barem do lita ( sa svojim curama sam zatrudnila u lipnju i srpnju, pa mi se čini kao dobitna kombinacija,znam da je blesavo ali sama pomisao na toplinu i sunce mi djeluje obećavajuće ); lani sam odgodila poslovnu školu zbog trudnoće, sad ne znam, ako prihvatim opet sam ako ostanem trudna ni sim ni tam ( jer je u Zg), a ne mogu je stalno odgađati;planirala sam roditi treće i onda se malo usavršiti... kad bi netko umjesto mene sve posložio bilo bi idealno
    pusica svima
    migulice dobro si to napisla , jedva čekam

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    28

    Početno

    Drage moje,od srca Vam želim da vaša srca i duše budu ispunjene dječjim smijehom,radošću koja svaka žena zaslužuje.Mnoge sada mislite da ste došle do kraja,do ponora,ali evo pružam vam svoju ruku da vam bar malo olakšam put do ljepote života.Molim za vas i znam da Bog daje teški križ onima koji su ga spremni nositi,a vi ste sve dokazale da imate snage koje ni same niste svjesne.
    Draga Roza,ti se sada spremaš u bolnicu,znam mnogo pitanja i briga se vrzma u tvojim mislima,ali toliko pozitive u tebi i u tvojim virtualnim prijateljicama dat će ti snagu,ogromnu snagu.Trenuci te dijele od zagrljaja s tvojim zlatom,svaki trud koji prodišeš bit će znak da si bliže da se konačno zagrlite,plači draga ,nakon toga,suze radosnice neka dočekaju tvog princa.
    Svima želim ispunjenje života malim mirišljavim,zamotuljcima.

  47. #47
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Cure predrage ste, ja vam se stalno zahvaljujem i opet jedno veliko od srca HVALA da ste tako brižne i da vam je toliko stalo, ko se ne bi rasplakao!

    Jedva čekam da se ovaj mali prdulinac rodi, i da nam prijavite što više plusića, pa da i ja imam priliku vratit vam bar dio ovog dobra koje nam dajete svaki dan. Jedva čekam da hrabrim i Tamagoći pri kraju, i a72, i Choco, jedva čekam da nam Bambus, crtica, tibi, bzarica, mandy i sve ostale trudilice prijave pluseke pa da ih bodrim do termina, i plačem s njima od sreče...ma eto, sigurna sam da je ovaj naš 2010 vlakić sretan i da če te se sve do jedne u njega ukrcati. Jednostavno je nešto u zraku

    Mi idemo na ctg u 15.30, i sad dok čekam, ja ležim i tikpam i Ante mi svira na gitaru moje najdraže pjesme
    Javim vam se kad se vratim...ljubim vas sve

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    34

    Početno

    Drage cure često vas čitam iako (na sreću) nisam iskusila vaše muke, ali ne mogu da vam se ne divim i da vam ne želim puno sreće, ljubavi i malenih beba u ovoj godini.
    Roza mi je poznata sa foruma Superbaby gdje sam se bila logirala i znam da je termin njenih dečkiju bio kad i mog Stipe (koji je danas pravi vragolan) i drago mi je da sad svi željno očekuju malog Špiru pa sam se jako razveselila kad sam vidjela kako ju je Bog ipak nagradio za sve muke koje je prošla.
    Šaljemo vam svima .
    Držite se i pozdrav!

  49. #49
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    hellloooo!!! :D
    tu sam, vidim ja da ste i vi sve na broju, roza nam je jos u komadu, jos samo malo.
    a mi vam se trudimo ono naaaa veeelllliiiiikkkkkkkkoooooo

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    156

    Početno

    roza
    nestrpljivi smo

Stranica 1 od 63 1231151 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •